kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2009 o 19:59, xbit71 napisał:

Ja właśnie tego nie rozumiem. Smuggler w piśmie pisze bezbłędnie, a na forum... niechlujnie
jakoś. :P Brak czasu?

Bo na forum Smuggler nie ma korektora* jak w przypadku pisania w CDA ;) Ale i tak Mozilla sprawdza błędy więc to pewnie z powodu pisania na szybko.
* Korektor - dobrze napisałem? W każdym razie chodzi mi o tego co sprawdza błędy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 19:41, rafekx 12 napisał:

Tak samo ja :( Ehh...zastanawiam się czy aby już niedługo CDA w całości nie będzie na
cove''rze ...:(


Przecież było mówione, że to wyjątkowo bo to skany z numerów... ehh jak wy kochacie wyolbrzymiać i panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 20:44, PharauhnMizzrym napisał:

Przecież było mówione, że to wyjątkowo bo to skany z numerów... ehh jak wy kochacie wyolbrzymiać
i panikować.


Wiecej - bylo mowione, ze papierowe Tipsomaniaki tez jeszcze beda. Ale kto by takich drobnostek sluchal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki jakoś mnie nie powalają szczerze mówiąc, ale przecież nie samym coverem pismo żyje, jak mawiają górale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 21:12, Madoc napisał:

Pełniaki jakoś mnie nie powalają szczerze mówiąc, ale przecież nie samym coverem pismo
żyje, jak mawiają górale.

Mi tam pełniaki pasują (poza tyconami )I tak jak (prawie)wszystkich to tylko tipsomaniak na płycie mnie martwi.
Pytanie do Smugglera. A na innych forach to chwalą pomysł z tipsomaniakiem na płycie?A co do formatu PDF. Wojman mi by na przykład coś takiego w normalnym numerze nie przeszkadzało ale w urodzinowym to już tak(normalny tipsomaniak musi być).

P.S. Ciekawe kiedy druga płyta wejdzie na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 19:59, xbit71 napisał:

Ja właśnie tego nie rozumiem.


Tak jak już wspomniał choper korekta robi swoje.

Dnia 14.03.2009 o 19:59, xbit71 napisał:

Smuggler w piśmie pisze bezbłędnie, a na forum... niechlujnie jakoś.:P Brak czasu?


Heh, to już chyba lepiej nic nie pisać :P Co jak co ale dziennikarz legitymujący się wieloletnim stażem i przede wszystkim tak lubiący wypominać tego typu potknięcia innym powinien świecić przykładem. Rozumiem jakieś omsknięcie palca, ale tutaj nie miało to miejsca, bo to był zupełnie inny błąd. No ale cóż... teraz Smuggler chyba już nie będzie mógł zwracać uwagi czytelnikom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 19:36, Davw napisał:

Gdybyś chciał zobaczyć Tipsomaniak w takim wydaniu na papierze to musiał byś zapłacić
za CDA 30 zł i dźwigać parę kilko do domu ;].


Wiem o tym, ale to nie zmienia faktu, że lekka lipa ;] Przynajmniej dla mnie. No, ale wszystkiego mieć nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 09:14, Doktor14 napisał:

Wiem o tym, ale to nie zmienia faktu, że lekka lipa ;] Przynajmniej dla mnie. No, ale
wszystkiego mieć nie można


Też nie przepadam za czytaniem dłuższego tekstu na kompie, ale jak sam powiedziałeś - wszystkiego mieć nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi numer znów przyjdzie w piątek... Jak ja nie lubię tej prenumeraty! Kończy się na tym numerze, więc zobaczymy czy będę biegać do kiosku czy jednak zostanę przy skrzynce. Ciekawie się zapowiada. Ale urodzinowy musi być ciekawy:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pełnych wersji nic mnie nie interesuje. Mógłbym pograć w BloodRayne 2 ale nie muszę, wytrzymam. Tipso maniak to istna porażka. Chciałbym aby w następnym było 100 największych kaszanek na PC i konsole. Kilka tekstów mnie interesuje. Między innymi Dirt 2 i NFS Shift, ale o shifcie to chyba za wcześnie aby coś porządnego napisać. Może się mylę. Quake live też mnie ciekawi. Ale na kilka tekstów nie będę wydawał 16zł. Dużo nie stracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To właśnie będzie mój pierwszy numer z prenumeraty (ostatnio zamawiałem ją... 3 lata temu). Ciekawe, kiedy pismo znajdzie się w mojej skrzynce. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 13:10, xD ominik napisał:

Z pełnych wersji nic mnie nie interesuje. Mógłbym pograć w BloodRayne 2 ale nie muszę,
wytrzymam. Tipso maniak to istna porażka. Chciałbym aby w następnym było 100 największych
kaszanek na PC i konsole
. Kilka tekstów mnie interesuje. Między innymi Dirt 2 i NFS
Shift, ale o shifcie to chyba za wcześnie aby coś porządnego napisać. Może się mylę.
Quake live też mnie ciekawi. Ale na kilka tekstów nie będę wydawał 16zł. Dużo nie stracę.


Co do Tipsomaniaka, to ja też chciałbym by były w nim opisane najgorsze w historii gry na pc i konsole(ale głównie na pc) normalnie w CD-A to najbardziej lubię czytać kaszankę!!! Dlatego ze jest zawsze najśmieszniejsza. Wogłóle lubię czytać recki słabych gier niezależnie od od tego gdzie. Np w czasopiśmie ''''Gry komputerowe'''' w jednej recenzji czytałem, cytuje z pamięci: ''''najwyraźniej sterowanie zostało stworzone z myślą o trójrękich mutantach''''
Nawet mój tata patrzący krytycznym okiem na gry po usłyszeniu tego zaczął się śmiać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 20:08, Damianuss1 napisał:

Orientuje się ktoś czy w pełniakach CDA była gra typu - Rome: Total War lub o podobnej
problematyce? Głównie chodzi o czasy Imperium Rzymskiego.


Przejrzałem mój zbiór, ale w ostatnich numerach było tylko Imperial Glory z startegii o takich nastawieniu. Medieval jakiś jest chyba w EXK za 19 zł więc w podobnej cenie co CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 20:08, Damianuss1 napisał:

Orientuje się ktoś czy w pełniakach CDA była gra typu - Rome: Total War lub o podobnej
problematyce? Głównie chodzi o czasy Imperium Rzymskiego.

Praetorians, trochę podobna do RTW jest bardzo przyjemną strategią. Była w numerze 115.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 20:08, Damianuss1 napisał:

Orientuje się ktoś czy w pełniakach CDA była gra typu - Rome: Total War lub o podobnej
problematyce? Głównie chodzi o czasy Imperium Rzymskiego.


W numerze 01/2009 bylo w pelnej wersji Imperium Glory. Gra przypomina nieco serie Total War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamaist tych dziadoskich zapychaczy (tycony, błe...) wolalbym starego dobrego tipsomaniaka :P szkoda, ze nie zrobili 2 wersji... z dwoma plytkami i tiposmaniakiem na plycie i z jedna dvd bez zapychaczy ale z tradycyjnym tipsomaniakiem, najwyrazniej sie tak nie dalo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się