kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2011 o 12:50, TheFlyingDutchman napisał:

Właśnie też z zakupów wróciłem z nowym CDA. Jest cool, zanim podszedłem do stoiska z
gazetami już prawie włożyłem do koszyka Mass Effect z taniej serii CDP (ta po 25zł),
podchodzę kawałek dalej, a tu za prawie połowę mniej kasy mam to samo i jeszcze do tego
świetną Syberię, której pierwszą część lata temu ograłem i mi się podobała :) Zobaczymy
co fajnego wrzucą za miech. Może znowu ich dofinansuje :) Oby tak dalej.


"Dofinansuj" ich co miesiąc i nie tylko dla covera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 19:32, DambialkoX napisał:

"Dofinansuj" ich co miesiąc i nie tylko dla covera.


To już kwestia indywidualna za co ktoś chce płacić. Jeśli o chodzi o rzeczy z poza covera, czyli treść CDA, to jak dla mnie skończyło się ono wraz z odejściem nieśmiertelnego jeszcze niegdyś wstępniaka ( a raczej wykastrowania go do postaci żałosnych 4-5 zdań, coby się czytelnicy nie zmęczyli "przydługawą lekturą" ), gamewalkera ( który mimo całej swej bezsensowności był naprawdę zabawny ) i skróceniu AR. Do tego jeszcze recenzowanie gier F2P, w tym większość MMORGP - kiedyś takie coś było nie do pomyślenia. Ale to nic innego, jak tylko przystosowywanie się pisma do obecnych czasów. Niestety, "moje" czasy zostały gdzieś tak w okresie, który nazywam "złotą erą CDA" - rok 2007/2008, wtedy naprawdę z niecierpliwością czekałem na nowy numer każdego miesiąca. Inna sprawa, że byłem wtedy młodszy o te parę latek, miałem więcej wolnego czasu na gry i tematy z tym związane. Teraz kupuję CDA już tylko z czystego sentymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 20:50, xDeuSx napisał:

> "Dofinansuj" ich co miesiąc i nie tylko dla covera.

To już kwestia indywidualna za co ktoś chce płacić. Jeśli o chodzi o rzeczy z poza covera,
czyli treść CDA, to jak dla mnie skończyło się ono wraz z odejściem nieśmiertelnego jeszcze
niegdyś wstępniaka ( a raczej wykastrowania go do postaci żałosnych 4-5 zdań, coby się
czytelnicy nie zmęczyli "przydługawą lekturą" ), gamewalkera ( który mimo całej swej
bezsensowności był naprawdę zabawny ) i skróceniu AR. Do tego jeszcze recenzowanie gier
F2P, w tym większość MMORGP - kiedyś takie coś było nie do pomyślenia. Ale to nic innego,
jak tylko przystosowywanie się pisma do obecnych czasów. Niestety, "moje" czasy zostały
gdzieś tak w okresie, który nazywam "złotą erą CDA" - rok 2007/2008, wtedy naprawdę z
niecierpliwością czekałem na nowy numer każdego miesiąca. Inna sprawa, że byłem wtedy
młodszy o te parę latek, miałem więcej wolnego czasu na gry i tematy z tym związane.
Teraz kupuję CDA już tylko z czystego sentymentu.


No może jest inaczej niż kiedyś, ale nadal jest to dla mnie najlepsze czasopismo o grach w Polsce. Kupuję bo lubię czytać teksty ich redakcji, po drugie cover - Jeśli znajdzie się coś dla mnie zawsze zainstaluję. Mogę zawsze sprawdzić wszystko na intenecie, racja ale CDA się czyta inaczej, jakbyś nie wiedział co się dzieję w świecie gier z yy.. no miesiąc. Szkoda mi też AR, ale cóż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 12:36, Stalker69 napisał:

Krótsze AR to tylko i wyłącznie nasza wina, więc nie wiem czego się czepiacie CDA. Pisać
listy zamiast marudzić.


Wybacz, ale Suomalainenka napisała już parę miechów temu do nich i do dziś odpowiedzi nie ma. Po prostu lenią się i tyle, innego wniosku nie umiem wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 12:36, Stalker69 napisał:

Krótsze AR to tylko i wyłącznie nasza wina, więc nie wiem czego się czepiacie CDA. Pisać
listy zamiast marudzić.


AR jest krótsze, bo przez powszechny dostęp do internetu i milion różnych forów straciło rację bytu. Zresztą nudne jest jak flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2011 o 13:03, Feallan napisał:

AR jest krótsze, bo przez powszechny dostęp do internetu i milion różnych forów straciło
rację bytu. Zresztą nudne jest jak flaki z olejem.


Jedno zdaje się być powiązane z drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dla niektórych cała frajda w AR to było kłócenie się ze Smugglerem. Teraz mogą to robić na Forum Actionum, nie muszą czekać miesiąca na jego odpowiedzi i widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętam jak kiedyś przeczytałem artykuł o takich rzeczach robionych przez internet tzw. łańcuszki szczęścia ,że właśnie natrafiłem się na taki by to wysyłać zaproszenia do kolejnych osób, a to wszystko lipa, a tak (właśnie przez nie czytanie CD-ACTION!!!) już prawie 15.000 (sorry moge sie pomylić jestem po melanżu) dało się nabrać, Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 12:59, Karfein napisał:

Wybacz, ale Suomalainenka napisała już parę miechów temu do nich i do dziś odpowiedzi
nie ma. Po prostu lenią się i tyle, innego wniosku nie umiem wyciągnąć.


Ze co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 15:45, ejkers napisał:

A pamiętam jak kiedyś przeczytałem artykuł o takich rzeczach robionych przez internet
tzw. łańcuszki szczęścia ,że właśnie natrafiłem się na taki by to wysyłać zaproszenia
do kolejnych osób, a to wszystko lipa, a tak (właśnie przez nie czytanie CD-ACTION!!!)
już prawie 15.000 (sorry moge sie pomylić jestem po melanżu) dało się nabrać, Dzięki.


ZE CO?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 12:57, smuggler napisał:

ZE CO?!

Musisz tak krzyczeć? Miałem słuchawki założone i omal z krzesła nie spadłem ;PP

Tak ładnie się rozpisałem i skasowało mi edita... nie będę pisał drugi raz... foch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 17:15, Abi_Dalzim napisał:

Kiedy można się spodziewać pierwszych przecieków dotyczących wrześniowego numeru?


Pewnie jutro, przeważnie zaczynają we wtorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wróciwszy do Polski czekały na mnie dwa ostatnie numery CDA. Jestem bardzo miło zaskoczony ilością przeróżnych tekstów publicystycznych. To właśnie od nich zacząłem czytać pismo, recenzje zostawiam na koniec, zwłaszcza hiciorów, bo o tych wiem już wszystko z internetu. No i pełniaki pierwsza klasa. Tylko zastanawia mnie, dlaczego podajecie takie niskie wymagania sprzętowe do gier na płycie? Wg Was Mass Effect powinien ruszyć na moim sprzęcie (P4 2,4; 1,2 GB; ATI 9600 Pro S.M. 2.0). Kiedyś zainstalowałem sobie ME i nawet nie chciał się uruchomić.
BTW, Smug, co to za drapacz chmur we Wrocku budujecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 16:41, Jakass napisał:

No i mam pierwszą pełną wersję... a jest nią:

Rajd Polski + Tipsomaniak

RP ominę szerokim lukiem ze względu na hulającego na dysku DIRT-a 2, ale Tipsomaniak z chęcią obadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się