kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Zastanawia mnie, czy będzie cokolwiek o Skylander - Spyro''s Adventure. Może to Spyro nie jest (w końcu "zginął" on dla większości fanów po Year of the Dragon), ale zawsze fajnie o nim usłyszeć. Lub o jego nieudanej reinkarnacji. No a poza tym, SSA ma wprowadzić nową "jakość" w system gier, te całe figurki dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 16:41, Jakass napisał:

No i mam pierwszą pełną wersję... a jest nią:

Rajd Polski + Tipsomaniak


Rozumiem, że takie gry to się dawało do CyberMychy czy KŚ Gry, ale do CDA ?? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 11:22, Gordon92 napisał:

Rozumiem, że takie gry to się dawało do CyberMychy czy KŚ Gry, ale do CDA ?? O_o

Sorry ale gdyby Rajd Polski byłby w np. KŚ Gry to byłby to najlepszy pełniak z tego wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 14:50, Damianuss1 napisał:

Kolejny pełniak to - Peter Jackson''s King Kong. W polskiej wersji językowej. : )


Całkiem nieźle,pamiętam,jak grałem w to na PS2,całkiem przyjemna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to jedna z tych gier, która zawsze mi się podobała, ale nigdy nie miałem okazji zagrać w fulla, niedawno miałem kupować nawet ją na X360, ale brak kasy niestety to umożliwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 15:10, PJ_MW napisał:

O, to jedna z tych gier, która zawsze mi się podobała, ale nigdy nie miałem okazji zagrać
w fulla (...)

To samo u mnie. Teraz na pewno zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie podać nazwy pełniaków w numerze z Batmanem na okładce? Pytam, bo widziałem jeszcze te numery u mnie w sklepie, ale nie widziałem nazw gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie główną wersją powinien być King Kong, bo SC jest zwyczajnie słaby.
Może zawartość pisma mnie zainteresuje, bo pełniaki niezbyt mnie nakłoniły do kupna magazynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 13:26, Damianuss1 napisał:

Główną pełną wersją w nadchodzącym numerze CDA jest - Splinter Cell: Double Agent.
W polskiej wersji językowej.


Very good. Widać,że teraz CDA trochę spadło z pełniakami ( i się nie dziwię,ciekawe ile wydali na ME) ale i tak jest bardzo dobrze i na 100 % kupię. Arrr,marzy mi się w next.numerze trzecia część Runaway albo Wolfenstein ;) A Tipsomaniak z komiksami i poradami dot. kompa - świetna rzecz. Szkoda jednak,że CDA nie dało w tym roku planu lekcji ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabo, słabo, SŁABO! Jak znam życie, to poczytać też nie będzie co, bo nadal mamy sezon ogórkowy, a większe produkcje zaczną wychodzić dopiero pod koniec września. Tak samo było w sierpniu - do pisma był dołączony imho świetny Mass Effect, ale co z tego, skoro praktycznie nie było co czytać? Poza tym, większość graczy, która chciała w niego zagrać to juz ma go w swojej kolekcji, a ci, którzy nie chcieli i tak go kijem nie tkną. W tym roku CDA (przynajmniej mi) nie uprzyjemni studentom zgrozy, jakim jest początek roku szkolnego. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to dla mnie pełniaki fajne... Rajd Polski... to pominę, choć zagrać w niego chciałem żeby się przekonać o tym jaki jest... King Kong... kolega mówił że w taką dobrą grę dawno nie grał... więc rekomendacja jest... Double Agent... jako że lubię Splinter Cell to pozycja obowiązkowa i chciałbym się przekonać za co tak gracze tej części nie lubią... czyli numer trzeba będzie kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się