kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2011 o 13:09, Outlander-pro napisał:

> Jakiej wielkości jest recka Okaryny Czasu 3D?
Jak znam zycie, to dadza 1/3 strony na recenzje. A to przeciez najlepsza gra wszechczasow...


Pomyliles sie 3x :)

To jest strona, dosc gesto zapisana i bez duzej ilosci screenow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę wam przyznać, że podnosicie się coraz to wyżej z jakością. CDA kupiłem ponownie po około dwóch latach i jestem zadowolony, głównie z powodu zamieszczenia Syberii, otóż to :D

Spoiler


Ciekawe co macie na myśli z tekstem na pierwszej okładce widocznym pod światło tj."Za miesiąc ruszamy wam na ratunek". Może włączcie się w służby przeciwpowodziowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 13:09, Outlander-pro napisał:

> Jakiej wielkości jest recka Okaryny Czasu 3D?
Jak znam zycie, to dadza 1/3 strony na recenzje. A to przeciez najlepsza gra wszechczasow...

I "yyy ten... słaba grafika i co to w ogóle za piotrusiem panem chodzimy, każdy wie że Nintendo jest dla dzieci. 3/10 i wracam do prawdziwie męskiej gry w God of Wara na PSP".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś też odczucie że papier jakby jest lepszej jakości. Jak trzymałem nowe CDA to wydawało mi się że czasopismo jakoś lepiej się trzyma i przewraca strony:)

Co do zawartości pisma nie jest źle jak na ten okres. Fajnie że duzo publicystyki jest i dobre gierki na płytce.
Aha rozszyfrował ktoś co z tą reklamą CDA co była w tv. Wiadomo o co tam chodziło z tym tajnym przekazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 13:37, Krzycho napisał:

> > Jakiej wielkości jest recka Okaryny Czasu 3D?
> Jak znam zycie, to dadza 1/3 strony na recenzje. A to przeciez najlepsza gra wszechczasow...

I "yyy ten... słaba grafika i co to w ogóle za piotrusiem panem chodzimy, każdy wie że
Nintendo jest dla dzieci. 3/10 i wracam do prawdziwie męskiej gry w God of Wara na PSP".


Przypomina mi to recenzję Baldur''s Gate 2, gdzie fabułę streścili to tego, co się dziej w lochach Irenicusa i podsumowali ją jako niespecjalną :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 13:41, Braveheart napisał:

Co zadowoleni z Panie i Panowie z nowego CDA a w nim Mass Effect ? ;>..

Ja właśnie zakupiłem. Do tej pory nie miałem żadnego z tych pełniaków, więc jestem bardzo zadowolony. Na Syberię czaiłem się już baaardzo długo, ale jakoś się nie składało. A tu proszę: obie części na raz :)
A "Efekt Masy" właśnie zainstalowałem i zaczynam grać. Jestem troszkę zagubiony na razie (nie wiem np. jak przypisać przedmioty do paska skrótu), ale myślę że gra mi się spodoba.

Ogólnie numer fajny. Jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 13:41, Braveheart napisał:

Co zadowoleni z Panie i Panowie z nowego CDA a w nim Mass Effect ? ;>..

Powiem Ci szczerze, że gdy to zobaczyłem, to byłem zaskoczony (pozytywnie oczywiście). Lubię jak CDA daje tak ciekawe oraz dobre ''pełniaki'', tylko szkoda, że nie zdarza to się często. Tego czasopisma nie kupuję już od bardzo, bardzo dawnego czasu, ale skoro dają taką grę to czemu nie mam kupić.

Jak ktoś by się pytał, czy kupuję to CDA tylko dla gry odpowiadam:

Tak, kupuję ten numer tylko dla gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 14:16, Offino napisał:

Powiem ci szczerze, że gdy to zobaczyłem, to byłem zaskoczony (pozytywnie oczywiście).
Lubię jak CDA daje tak ciekawe oraz dobre ''pełniaki'', tylko szkoda, że nie zdarza to
się często. Tego czasopisma nie kupuję już od bardzo, bardzo dawnego czasu, ale skoro
dają taką grę to czemu nie mam kupić.

Wiadomo.
Ja też już CDA nie kupuje jak kiedyś. Praktycznie to już nie moja broszka kupowanie gazet i magazynów :D Zależy co jeszcze [of kors]. Znajomego stary ma sklep a w nim "Salonik prasowy" więc jak coś to zawsze biorę u niego pisemko, prześwietlam z biegu czy warto kupić, albo w ciepłe dni ''pożyczam'' ją i siadam czytając :D. No chyba, że coś jest wartego uwagi [dla mnie] to kupuję. ;-)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję gdy mnie interesuje zawartość pisma lub właśnie pełne wersje. W tym miesiącu były to pełne wersje. Mass Effect już się instaluje :)
Braveheart - a dziękuję, to gdzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 14:04, Abi_Dalzim napisał:

A "Efekt Masy" właśnie zainstalowałem i zaczynam grać. Jestem troszkę zagubiony na razie
(nie wiem np. jak przypisać przedmioty do paska skrótu), ale myślę że gra mi się spodoba.


W czasie misji wciskasz spacje, klikasz na zdolnosci i trzymajac wcisnieta spacje oraz te zdolnosc przenosisz ja pod klawisz szybkiego wybierania w rogu ekranu. Co do CDA to coz numer zakupiony, ale na kilku ostatnich stronach jest defekt. Pismo (a przynajmniej moj egzemplarz) zostalo zle pociete, ale w sumie to az tak nie przeszkadza. Co do Mass Effect to mimo iz gre posiadam w Edycji Kolekcjonerskiej, to chetnie zainstalowalem z plytek CDA. Bo to bardzo dobra gra jest i warto znow ja przejsc, tym razem dokonujac innych wyborow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy jakie pełniaki będą w numerze 200, nie dość, że okrągła liczba to jeszcze urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 14:16, Offino napisał:

Lubię jak CDA daje tak ciekawe oraz dobre ''pełniaki'', tylko szkoda, że nie zdarza to
się często.


Akurat w tym roku z pelniakami w CDA jest wiecej niz bardzo dobrze. Pojawilo sie sporo hitow (Wojownicza Ksiezniczka, Mass Effect, Call of Juarez 2, Torclight, Resident Evil 5), a co najwazniejsze z roznych gatunkow. Ale rozumiem kupowanie czasopisma dla pelnej wersji gry, ktora akurat nabywcy podpasuje. Bo po to miedzy innymi te pelniaki sa (reakcje typu: nie kupuje czasopism, bo to dla dzieci i wogole bied... ze co? Ze Mass Effect? W pelnej wersji? Za 16 PLN? O to lece i kupuje! Mija miesiac. O! Diablo 3 w pelnej wersji? I to na dodatek swiatowa premiera? Lece i kupuje. :)) Sam kupuje czasami inne pisma o grach, bo jakiegos fajnego pelniaka czasem tam wrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 16:30, 1096 napisał:

no tak, pomyliło mi się, ale marzy mi się w numerze 200 RECENZJA "Pierwsi na świecie"
Guild wars 2 :)



Miło by było, do tego pismo 200+ stron i jakiś Fallout 3 GOTY na coverku :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 17:55, XSky0 napisał:

Miło by było, do tego pismo 200+ stron i jakiś Fallout 3 GOTY na coverku :>.


I 22 zł to zapłacenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio mam jakiegoś pecha co do gier dodawanych do cda. Ostatnio Gothic 3, niby spoko, zagrałem, ale jednak nie mój gatunek... Teraz Mass Effect eh... przeszedłem go już z 3 lata temu i do chwili obecnej mam już tej gry dosyć. Czasopismo kupię jak zwykle, ale kurde szkoda że znów redakcja nie trafiła w me gusta (jak mogli?!). ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fallout 3 GOTY na coverku :>.

Bez tego g***nego zabezpieczenia... zresztą i tak gra słaba :]

> I 22 zł to zapłacenia :P

Jakieś 144 numery temu, z okazji 5 urodzin, trzeba było wybulić 21,50zł. Nieźle się zdziwiłem, gdy nonszalancko rzuciłem Chrobrym na ladę, a tu jeszcze wołają kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się