kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2015 o 16:22, kaczek93 napisał:

Nie czytałem tej recki

Przeczytaj, jak na moje to takie 8+, rzetelna recenzja (swoją drogą, Papkin świetnie ją napisał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 16:31, lis_23 napisał:

" Śródziemie Cień Mordoru " wśród największych rozczarowań roku,

Jak najbardziej się z tym zgadzam, szczególnie z opinią Cormaca (natomiast MQcowi chyba się coś pomyliło, bo nowi dowódcy wchodzą na miejsce ubitych dopiero po śmierci Taliona). Zupełnie nie rozumiem zachwytów branży nad tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2015 o 17:11, Madoc napisał:

Jak najbardziej się z tym zgadzam


Cóż, dla mnie to jedna z najlepszych gier roku ( gdyby tylko mój poprzedni i obecny PC nie miał problemu z jej uruchomieniem ), a co oni tam wychwalają w zamian?

" Obcy Izolacja " - Obcy bez Obcego i bez strzelania? Nuda

Kolejny dodatek do WoWa, najbardziej przecenionej gry wszechczasów?

Jakiś " South Park Kijek Prawdy " - sam serial jest już na tyle żenujący, żeby w to jeszcze grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 17:41, lis_23 napisał:

" Obcy Izolacja " - Obcy bez Obcego i bez strzelania? Nuda

Taka gra na jeden raz, raczej niczym nie zaskoczy. Poza tym, ile można straszyć jednym obcym?

Dnia 13.01.2015 o 17:41, lis_23 napisał:

Kolejny dodatek do WoWa, najbardziej przecenionej gry wszechczasów?

To nie dodatek do WoWa tylko Hearthstone - wirtualna karcianka po prostu. Mocno uproszczona względem wcześniejszych znanych tytułów tego rodzaju. Dla mnie zdecydowanie nie zasługuje na listę gier roku, chociaż większość gier Blizzarda lubię. Niezbyt przyjazny (dla nowych) model f2p i do dobrego zbalansowania kart tej grze daleko, co też i sam model gry ogranicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 17:41, lis_23 napisał:

Cóż, dla mnie to jedna z najlepszych gier roku

Być może, bo to jedyna gra z tego roku w którą grałem (prócz Hearthstone''a), ale nie świadczy to najlepiej o tym roku, bo dla mnie to bardzo średnia gra. Nie mówię, że słaba, ale jedyny wybijający się element to pomysłowy i dobrze zrealizowany system Nemesis. Reszta jest albo nijaka (fabuła, znajdźki, świat), albo ściągnięta z innych gier (lub bezczelnie skopiowana, pozdrawiam Batmana). Do tego gra zupełnie nie ma dla mnie klimatu Śródziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 18:01, Arcling napisał:

Niezbyt przyjazny (dla nowych)
model f2p

Nie wydałem grosza na tę grę, a gram od lipca. Polecam areny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 16:22, kaczek93 napisał:

Nie czytałem tej recki, ale w obliczu powyższych, zastanawiam się w jakim stopniu jest
to recenzja, a w jakim reklama.


Myślę, że odpowiedź powinna być dla Ciebie co najmniej oczywista. I żaden kot w awatarze tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Smugglera. Czytałem sporo wpisów o limicie aktywacji Two Worlds 2 na steamie. Wiele z nich to informacje powtarzane bez faktycznej wiedzy i wprowadzają jedynie zamieszanie. Sądzę, że wszelkie aspekty związane z licencją są Wam dobrze znane, stąd pytanie: czy w Two Worlds 2 (wersja steam dodana do pisma) istnieje limit aktywacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Two Worlds 2 domyślnie nie jest na steam. Ma jakąś tam specjalną platformę aktywacyjną, kiedyś kupilem Two Worlds, potem Two Worlds 2 na muve i to samo. Tak wiec w sumie sam jestem ciekawy odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2015 o 19:58, Thalanthas napisał:

Gra na steam i limit aktywacji? 0.o


Nie takie cuda się tam zdarzają. Tutaj przykład (po prawej jest podany limit): http://store.steampowered.com/app/7530/?l=polish
Widziałem na forach steama wpisy, w których ludzie narzekają, że przy próbie aktywacji TW2 otrzymywali info o wykorzystaniu wszystkich aktywacji i konieczności kontaktu z supportem. Widziałem też info, które temu przeczy, więc chciałbym usłyszeć oficjalne i pewne zdanie.
Polecam też stronę http://pcgamingwiki.com/wiki/The_Big_List_of_3rd_Party_DRM_on_Steam Wbrew pozorom jest sporo gier wykorzystujących dodatkowe DRM (poza samym Steamem) i wg tej listy sporo z nich ma limit aktywacji. Warto zaznaczyć, że ta lista pisana jest od graczy dla graczy. Wydawcy raczej nie udostepniają takiego info, stąd czasami coś może nie być w 100% prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie dzieje w związku z tym Two Worlds II, więc postanowiłem zrobić swoje małe śledztwo. Napisałem do supportu Reality Pump i TopWare, odpisali mi z tego drugiego:

Hello

I recently heard about activation limit built-in steam version of Two Worlds II. I saw a lot of conflicting informations and I am really concerned for an official explanation. Are there limited activations for Two Worlds II (steam version) or maybe existing limit can be renewed by publisher (so in this way there is no limit, but contact with support is required)?


I odpowiedź:

it can be renewed, just send us your serial and it will be done asap.

Będę chyba musiał rozważyć zakup TWII na gog.com. Mam już wersję pudełkową, wersję z CD-A, tylko takiej "normalnej" brak. Promocjo, przybywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym growym pełniakiem jest The Movies (razem z dodatkiem). Poprzednio ujawniono bonusy, to jest: 90-dniową licencja na G DATA Total Protection, plakat dwustronny (Wiedźmin 3/Dying Light) oraz audiobook na podstawie pierwszego zeszytu Thorgala.

Nie powiem, bardzo zacnie się zapowiada. Ciekawe, co będzie głównym pełniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 13:01, Firefly94 napisał:

Pierwszym growym pełniakiem jest The Movies (razem z dodatkiem).

YES! YEEEEEEEES. I jeszcze z dodatkiem. Oh maaaan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jest plakat z Wiedzmna 3 i Dying Light, audibook (sluchowisko) Thorgall - Zdradzona Czarodziejka oraz pakiet prograkow G-Data (Antywirus, firewall itd.) z licencja na 90 dni.

No i jeszcze jeden pelniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 13:01, Firefly94 napisał:

Pierwszym growym pełniakiem jest The Movies (razem z dodatkiem). Poprzednio ujawniono
bonusy, to jest: 90-dniową licencja na G DATA Total Protection, plakat dwustronny (Wiedźmin
3/Dying Light) oraz audiobook na podstawie pierwszego zeszytu Thorgala.

Nie powiem, bardzo zacnie się zapowiada. Ciekawe, co będzie głównym pełniakiem.


Pamiętam, jak się naginało w The Movies. Trochę lat ta gra już ma, ale nie robi to nikomu w tym wypadku różnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Movies, powiadacie? Oj, chyba pierwszy numer od ponad roku, jaki zakupię, bo The Movies zawsze było grą, która mnie interesowała. Mam tylko nadzieję, że się za bardzo nie rozczaruję, bo to mimo wszystko gierka, a nie narzędzie do robienia filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 11:38, Wszystkozajete napisał:

Głównym pełniakiem tego numeru jest gra Risen 2: Mroczne wody :)

O qr@4A.

Okej.

Postarali się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się