kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Heh, to była historia - trójka 12-latków stoi pod szklanymi drwiami i przez piętanście minut gapi się w wielkie logo "Bauer" na ścianie. Jest dzwonek, ale i stresik. Nagle ktoś przyjechał windą (chyba Allor) i pyta "A wy co? Wycieczka?" Kiwamy głowami. "No to wchodźcie!". I tak to się zaczęło. :) A Mac Abra zabronił powiedzieć o prezencie. :) Ale może na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 11:12, Woko11 napisał:

Heh, to była historia - trójka 12-latków stoi pod szklanymi drwiami i przez piętanście minut
gapi się w wielkie logo "Bauer" na ścianie. Jest dzwonek, ale i stresik. Nagle ktoś przyjechał
windą (chyba Allor) i pyta "A wy co? Wycieczka?" Kiwamy głowami. "No to wchodźcie!". I tak
to się zaczęło. :) A Mac Abra zabronił powiedzieć o prezencie. :) Ale może na gg.

He he he! Zabawna historia :) Kurcze, musze pogadać z mamą czy nie ma przypadkiem "różnych, ważnych spraw" do załatwienia we Wrocławiu :D Co do tego prezentu to jak MacAbra zabronił to trudno... :( Ale jeśli uznasz, że mozesz mi powiedzieć to wiesz... ;> Moje gg jest w opisie. Ten prezent jest taki tajny, bo bedzie w nastepnych CDA czy móże z innych przyczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 15:56, bartek_kawa napisał:

A według mnie to Mac Abra jest Smugglerem:
-oboje są fanami Garfielda.

Dnia 06.12.2006 o 15:56, bartek_kawa napisał:

Tak w połowie. Mnie to przekonało :)


Gratuluję spostrzegawczości. MacAbra i Smuggler to jedna i ta sama osoba w dodatku redaktor naczelny. Jak więc się nazywa ??? Zbigniew Bański ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wie :)

Redaktor naczelny w sumie, oprócz:
-pisania wstępniaka
-poganiania redakcji w czasie deadline
-oprowadzania wycieczek po redakcji
-funkcji reprezentacyjnej
-negocjowania wyłączności na pełniaki, i teksty
-jeżdżenia na targi

nie ma większej roli do spełnienia roli w CDA :)
Co nie znaczy, ze jego rola jest mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wiecie, to Zdjęcia Bańskiego i Sumgga i Maca były zamieszczane w CDA nie raz, wiec możecie skończyć z tymi mitami. Oczywiście mogliby zamieścić zdjęcie przypadkowych nikomu nie znnych osób ale to byłoby niezgodne z prawem :P, więc raczej są one prawdziwe. Było nawet zdjecie grupowe (wtedy chyba jeszcze była w redakcji przez wszystkich kochana, lecz rzadko udzielająca się Kinga [BTW nawet nie wiem czy nadal współpracuje z CDA]). Darujcie sobie czaasy gdy te mity były jeszcze rzeczywiście zagadką dawno minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 15:56, bartek_kawa napisał:

A według mnie to Mac Abra jest Smugglerem:
-oboje są fanami Garfielda.

A tu macie przekonujące fakty:
http://gry1.wp.pl/iforum/viewtopic.php?t=22170

Tak w połowie. Mnie to przekonało :)


Mnie nie przekonało. Zobacz sobie, w tym Game Walkerze Mac Abra opisał swoją historię na E3 i napisał, że Smuggler nie chciał iść na kawę. Raczej redaktor, którego czyta prawie milion osób by nie skłamał, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 12:25, hans olo napisał:

Jeśli nie wiecie, to Zdjęcia Bańskiego i Sumgga i Maca były zamieszczane w CDA nie raz, wiec
możecie skończyć z tymi mitami.

Smugglera zdjęcie było, ale fałszywe. Jeśli sądzisz, że Bański to Smuggler to wskaż konkretne zdjęcie, które miałoby na to wskazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2006 o 16:45, Full Wypas napisał:

Mnie nie przekonało. Zobacz sobie, w tym Game Walkerze Mac Abra opisał swoją historię na E3
i napisał, że Smuggler nie chciał iść na kawę. Raczej redaktor, którego czyta prawie milion
osób by nie skłamał, prawda?

Milion osób!?!?! Jak? Gdzie?
Zresztą gdzyby SMG był wymyślony, to znaczyłoby że redakcja kłamie nam od bardzo dawna, więc to jedno kłamstewko nie robi żadnej różnicy.
Ja osobiście uważam, że SMG istnieje i ma się dobrze :) A to że nie chce zdradzać swej torzsamości tylko zwiększa poczytność czasopisma.
A i jeszcze jedno. Dla zwolenników teorii spiskowej, zauważcie że MacAbra tak samo się piekli na nazywanie CDA gazetą jak SMG. To nie może być przypadek! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:56, PsychoMan napisał:


> Mnie nie przekonało. Zobacz sobie, w tym Game Walkerze Mac Abra opisał swoją historię
na E3
> i napisał, że Smuggler nie chciał iść na kawę. Raczej redaktor, którego czyta prawie milion

> osób by nie skłamał, prawda?
Milion osób!?!?! Jak? Gdzie?


No 900 000 nakładu to prawie milion, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 11:12, Woko11 napisał:

Heh, to była historia - trójka 12-latków stoi pod szklanymi drwiami i przez piętanście minut
gapi się w wielkie logo "Bauer" na ścianie. Jest dzwonek, ale i stresik. Nagle ktoś przyjechał
windą (chyba Allor) i pyta "A wy co? Wycieczka?" Kiwamy głowami. "No to wchodźcie!". I tak
to się zaczęło. :) A Mac Abra zabronił powiedzieć o prezencie. :) Ale może na gg.


Nie powiem, ciekawie :) . I bardzo miło. Ja dotychczas we Wrocku byłem z raz, wracając z obozu w tym roku. Przez 15 minut miałem okazję podziwiać jakiś zapyziały parking :) . A podczas drogi przez miasto łamałem sobie kark, licząc na zobaczenie gdzieś Siedziby Redakcji. Pamiętam radochę, gdy na początku wakacji, jadąc przez Warszawę ujrzałem znak: "Jagiellońska". Zmysły się wyostrzyły, począłem rozglądać się na wszystkie strony. Nie wierzyłem, że się uda, ale jednak :D !

Nagle ujrzałem wielki banner z Wiedźminem, szaleńczo omiatałem wzrokiem okolice wejścia i wszystkie okna. Liczyłem że zobaczę jakieś Soleile czy Akashe ;) . Ech, to było przed zjazdem, i tak bym nie rozpoznał :) . I ta odległość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2006 o 16:58, MonkOfWar napisał:


Nagle ujrzałem wielki banner z Wiedźminem, szaleńczo omiatałem wzrokiem okolice wejścia i wszystkie
okna. Liczyłem że zobaczę jakieś Soleile czy Akashe ;) . Ech, to było przed zjazdem, i tak
bym nie rozpoznał :) . I ta odległość...


Jak to Sol i Akashe? Oni pracują w CDA? Od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 11:12, Woko11 napisał:

Heh, to była historia - trójka 12-latków stoi pod szklanymi drwiami i przez piętanście minut
gapi się w wielkie logo "Bauer" na ścianie. Jest dzwonek, ale i stresik. Nagle ktoś przyjechał
windą (chyba Allor) i pyta "A wy co? Wycieczka?" Kiwamy głowami. "No to wchodźcie!". I tak
to się zaczęło. :) A Mac Abra zabronił powiedzieć o prezencie. :) Ale może na gg.


Na serio byłeś w budynku CDA? Przecież to moje marzenie... zazdroszczę Ci! Widziałeś Smuga? Na ile lat oceniasz Mac Abre? Mają dobre kompy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:58, Full Wypas napisał:

No 900 000 nakładu to prawie milion, prawda?


Skąd ty tą liczbę wziąłeś? CDA ma nakłąd bodaj coś między 150-200 tysięcy, dokładnie nie pamiętam. Ale 900 tys. to nawet Wyborcza nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:05, PsychoMan napisał:

> No 900 000 nakładu to prawie milion, prawda?

Skąd ty tą liczbę wziąłeś? CDA ma nakłąd bodaj coś między 150-200 tysięcy, dokładnie nie pamiętam.
Ale 900 tys. to nawet Wyborcza nie ma.


Kiedyś coś tam wyczytałem. Ale możliwe, że pomyliło mi się o jedno zero :D Sorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:56, PsychoMan napisał:

Ja osobiście uważam, że SMG istnieje i ma się dobrze :) A to że nie chce zdradzać swej torzsamości
tylko zwiększa poczytność czasopisma.
A i jeszcze jedno. Dla zwolenników teorii spiskowej, zauważcie że MacAbra tak samo się piekli
na nazywanie CDA gazetą jak SMG. To nie może być przypadek! :P

Wielu jako argumenty, że Smugglerem jest vice naczelny podaje argument, że skoro mniej pisze recenzji to musi zajmować się głównie newsami itp. (a Smuggler przyznawał się, że zajmuje się newsami). Bardzo możliwe, ale 100% pewności nie mam.

A, co do jeszcze tamtego podanego linka do forum WP, na którym jeden gościu twierdził, że "prawdziwy Smuggler" odszedł w 2000 r. nie wydaje mi się to prawdziwe (zresztą skąd on niby takie rzeczy mógłby znać). Zbieram CDA dużo, dużo dłużej i widać byłoby, że to ktoś się pod niego podszywa. Tyle. Wątpliwe też, aby tak kłamali. Przecież np. faktu odejścia Jediego nie ukrywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem. :) Smugglera jak zwykle nie było. :( Mac Abra - nie umiem zbytni oceniać wieku, ale po 40 gdzieś chyba. :) Wiesz, nie grałem na ich kompach, ale wyglądały ładnie (te lśniące obudowy). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze próbuje zagrać w Guild Wars Factions jednak nie mogę :( Zarejestrowałem sie juz ale za każdym razem, gdy próbuje wpisać CD-Key pokazuje mi napisa, ze jest on już używany :( Co poradzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 21:09, Moras1990 napisał:

Kurcze próbuje zagrać w Guild Wars Factions jednak nie mogę :( Zarejestrowałem sie juz ale
za każdym razem, gdy próbuje wpisać CD-Key pokazuje mi napisa, ze jest on już używany :( Co
poradzicie ??

One sa podane w pliku tekstowym, tak? No to chyba musisz próbować aż do skutku :/
Jak widzę będę miał problem jak będę chciał zarejestrować grę pod koniec grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:00, Full Wypas napisał:

Jak to Sol i Akashe? Oni pracują w CDA? Od kiedy?


1. Akashe=neologizm, wyimaginowana "liczba mnoga" od nicka Akashiego :) . Mam nadzieję, że się nie obrazi.
2. Ja mówiłem wyraźnie o Warszawie. Siedziba CDA powoduje korki we Wrocławiu.
3. Niewyraźnie zaznaczyłem przejście z jednego na drugi temat (z ględzenia o CDA na CDP). I nawet jakoś nie padł konkret, nazwa budynku. No nie wiem... jakoś tak... pisząc o Warszawie, Jagiellońskiej i "słynnym" bannerze z Wiedźminem... nie wpadłem na to. Przepraszam :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się