kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

/ciach/

Dnia 27.11.2009 o 14:43, Chlorofil napisał:


Czy uważacie, że jest sens interesowania się grami skoro nie ma się do nowych gier odpowiedniego
kompa i nigdy się nie będzie takowego miało ?


W wakacje spaliła mi się karta graficzna. Była taka sobie, nie najgorsza. Batman AA spokojnie szedł na niskich. Jak juz wspomniałem spaliła się. Teraz jadę na zapasowym badziewiu, które ledwo co uciągnie. Do tej pory nie kupiłem nowej karty bo mnie na nią nie stać a nikt mi nie kupi. I mimo to że nie mam szansy grać w nowe gry, ciągle interesuje sie tym co się dzieje w świecie nowych premier. Kupuje CDA, codziennie odwiedzam kilka stronek z newsami aby dowiedzieć sie co nowego. Podniecam sie premierami gier mimo iż wiem że i tak na razie lub też przez bardzo długi czas w nie nie zagram.
Nie możesz mówić że nigdy nie będziesz miał nowego PC. Skąd wiesz ci cię spotka? ja też jeszcze ok. 2 lat temu tak sądziłem i byłem tego pewny na 100% a jednak kupiłem w duzej mierze dzięki samemu sobie nowego PC, który teraz i tak jest lekkim shitem ze względu na brak odpowiedniej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 14:43, Chlorofil napisał:

Czy uważacie, że jest sens interesowania się grami skoro nie ma się do nowych gier odpowiedniego
kompa i nigdy się nie będzie takowego miało ?


Po 1 - nigdy nie mów nigdy, zwłaszcza w tym przypadku :P
Po 2 - oczywiście że jest sens, zwłaszcza że (w moim osobistym odczuciu) starsze gry wzbudzały o wiele więcej emocji (a w końcu po to jest wirtualna rozrywka) niż te nowe SUPER-EXTRA-GRAFICZNIE gdzie wszystko oprócz niej - leży i kwiczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie mogę spotka spis numerów archiwalnych czasopisma? Chciałbym uzupełnić numery z roku 1999 i 2000 (choć przymierzam się tez na starsze roczniki) i ułatwić to zadanie.
Jakby kto pytał - nie, Google mi nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 15:30, Jagged napisał:

juz piatek a prenueraty dalej ani widu ani slychu...



Do mnie jakimś cudem dzisiaj doszła:)
Zabieram sie za czytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, fajnie fajnie, kupiłem cda. No to wyłamuję karte żeby zobaczyć co to za gra, chcę ją aktywować, więc dzwonie do mamy a ten mi zaczyna gadać że konto nieaktywowane itp. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 15:30, Jagged napisał:

juz piatek a prenueraty dalej ani widu ani slychu...

Może ja nie w temacie, sam prenumeraty nie zakupuje... ale czy czasem takie wydania specjalne czy coś w tym stylu, to po nie trzeba się raczej samemu do kiosku wybrać... Oczywiście mogę się mylić, więc proszę po mnie nie jeździć od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2009 o 21:49, LESZ3u napisał:

Mylisz się.

Mówiłem, że w temacie nie jestem ;P. Kiedyś mi kumpel mówił, ze własnie niestety, ale musi zaginać po numery specjlane itd. do kiosku bo w prenumeratę nie są wliczone, no ale jak widac stare czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 21:51, Citkowsky napisał:

> >>............

Bo tak jest nadal. Prenumeraty nie obejmuje bodajże 1 numer w roku.

Ale ten numer chyba już się ujawnił w tym roku, albo coś źle kojarzę, w każdym bądź razie, wg. LESZ3u, jestem w błędzie, a kłócić się nie będę bo na ten temat jestem zielony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 21:56, noobie napisał:

> > >>............


Tak, był juz w tym roku. Ale jak mowie, jeden numer w roku zawsze trzeba kupic samemu mimo, ze ma sie prenumerate. Wiem, bo sam mam prenumerate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2009 o 22:01, Citkowsky napisał:

Tak, był juz w tym roku. Ale jak mowie, jeden numer w roku zawsze trzeba kupic samemu
mimo, ze ma sie prenumerate. Wiem, bo sam mam prenumerate.

Sprawa więc chyba wyjaśniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prenumeratą nie jest objęty numer specjalny, który obecnie pojawia się w okolicach maja. Swoją drogą - szkoda, że nie pojawia się już numer XIII, bo obecne specjalne wydanie wydaje mi się takie bezduszne. Ja wiem, że było to wymagane zmianami w kalendarium, ale i taki mi troszkę przykro się na serduszku robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się robi przykro, że nie ma bonusów :(... Zawsze znajdywałem tam filmiki/zdjęcia, których nie widziałem w necie... no ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko zamówiłem prenumerate z kompani dostane następny numer bo na ten sie nie załapałem więc mam pytanie czy numery bedą przychodził w dniu premiery kioskowej czy wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 22:22, FPS_FPP_TPP napisał:

mam pytanko zamówiłem prenumerate z kompani dostane następny numer bo na ten sie nie
załapałem więc mam pytanie czy numery bedą przychodził w dniu premiery kioskowej czy
wcześniej


Ani tak ani tak,będą przychodzić około 2-5 dni po premierze kioskowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się