kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2009 o 22:22, FPS_FPP_TPP napisał:

mam pytanko zamówiłem prenumerate z kompani dostane następny numer bo na ten sie nie
załapałem więc mam pytanie czy numery bedą przychodził w dniu premiery kioskowej czy
wcześniej



Mógłbym parsknąć ci śmiechem prosto w twarz tera jeśli numery będą przychodziły do ciebie w dzień premiery to będzie luksus. Ja tam na ten numer czekam od wtorku i się doczekać nie potrafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie mogę doczekać kiedy plany z tej sondy na www.cdaction.pl wejdą w życie. I czy ten drugi DVD będzie zawalony pełniakami, magazynami w wersji elektronicznej czy może demkami. Mam nadzieję, że będzie więcej dobrej jakości pełniaków, bo z demek osobiście nie korzystam. Choć niekiedy okazują się przydatne, gdy nie umiem wyciągnąć jednoznacznych wniosków z recenzji.Np. gdyby nie stare demko CoH, nie poznałbym tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam nowego Ekszyna, czytam, aż w końcu zastanawiam się, czy nie zacząć przecierać oczu kastetami, bo nie wierzę w to co widzę. Podpisy pod obrazkami zaczynają MIEĆ SENS(i tutaj nagła pauza i... - http://tnij.org/chomikdl). Czyżby pomysły na dowcipy się skończyły? Czyżby to była jedna z zapowiadanych zmian? Czyżby loża masońska zyskała wpływy w cda? Czyżby w następnym numerze miała być lula? A, nie, przepraszam, to ostatnie nie na temat...
Czy to jakiś komputer świat gry jest, że podpisy pod obrazkami mają sens, są rozważne, przemyślane i odwołują się do kwestii gry? Ot, daleko nie szukając - recenzja Dreamkillera (tak mi się otworzyło) - wszystkie 3 z potencjałem na dowcip/kalambur/grę słowną, lecz mimo to - nieciekawe.W przypadku takiego Stalkera nie jest źle, ale znowu Torchlight - "Klocki, z których budowane są losowe poziomu Torchlight, zaprojektowano bardzo pomysłowo" -_-. CoD - jeden o tłumaczeniu, drugi o fizyce, kolejny o minigunie... Wygląda to tak, jakby recenzent musiał skracać swoją recenzję, a część tekstu upychał po prostu w tych obrazkach. Cóż, mam nadzieję, że nie jest to początkiem nowej tendencji - bo źle by się to zapowiadało. Może nadejdzie czas, że ekipie się znudzi i screeny komentować będą Lenc i Wiśniewski? To by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej CD-A urządzono ankietę, w której poruszano kwestię dołączanych płyt. Wygrało podwyższenie ceny i dodanie drugiej płyty DVD. Teraz napalone dzieciaki myślą, że skoro opcja ta zdobyła najwięcej głosów, to już wkrótce wejdzie w życie. Bo oczywiście osoby odwiedzające stronę cdaction.pl są najbardziej obiektywnym źródłem informacji i wyniki sondy można (a nawet trzeba!) wykorzystać przy wprowadzaniu poważnych zmian w czasopiśmie.

Już kiedyś pisałem na ten temat:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2694&pid=27714

Jestem zażenowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 23:04, LESZ3u napisał:

Bo oczywiście
osoby odwiedzające stronę cdaction.pl są najbardziej obiektywnym źródłem informacji i
wyniki sondy można (a nawet trzeba!) wykorzystać przy wprowadzaniu poważnych zmian w
czasopiśmie.

"Wolny Rynek" "Prawo Popytu i Podaży" "Klient Nasz Pan" "Wola Większości". Rings a Bell ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"Wola Większości"
Żartujesz? Większości? W ankiecie zagłosowało max 5-10k ludzi (m.in. ze względu na jej wspaniałe usytuowanie). Od kiedy 5-10k > 40k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj post, do którego podałem link. Wszystkie terminy które podałeś mają swoje odbicie w rzeczywistości, ale należy też wziąć pod uwagę jeszcze jeden czynnik. Na stronę CD-A zakładają głównie stali czytelnicy i to oni głosują w takich ankietach. Dla nich nie ma żadnego problemu w wyłożeniu dodatkowych 2zł do czasopisma (i dla mnie też by nie było). Mimo to trudno ocenić do czego by doprowadziła ta z pozoru błaha sprawa. Dla jednych 2zł to niewiele, dla innych to już wystarczający powód aby przestać kupować czasopismo (np. osoby, które z dołączanych coverów nie korzystają). Skutki takiej decyzji mogłyby być tragiczne i nawet jeśli zmiana ta ujrzy kiedyś światło dzienne, to na pewno nie będzie ona spowodowana wynikami śmiesznej ankiety w internecie, tylko specjalistycznymi badaniami rynku. Ja nie mówię, że to niemożliwe - wydaje się, że ludzie są pozytywnie nastawieni na taką zmianę, ale jednak tak ważnych decyzji nie można podejmować na podstawie jednego, niezbyt obiektywnego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 23:20, LESZ3u napisał:

Przeczytaj post, do którego podałem link. Wszystkie terminy które podałeś mają swoje
odbicie w rzeczywistości, ale należy też wziąć pod uwagę jeszcze jeden czynnik.

Mogłem się nieco pośpieszyć, fakt. Jednak fakt że taka ankieta miała miejsce i wyniki były jakie były oznacza że goście z CDA zaczną o tym myśleć. Badania statystyczne też nie są przeprowadzane na Całości społeczeństwa, a jedynie na jego wycinku. Tak samo tutaj, forum odwiedza Ileśtam ludzi, ci ludzie to wycinek z wszystkich czytelników CDA, co oznacza że ich głosy są istotne, bo pokazują ogólne, uśrednione nastroje czytelników. Jeśli wyniki wskazują na to że część czytelników Chce dwóch płyt to oznacza że warto się nad tym zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasza podkładka/kalendarz też tak okropnie śmierdzi? Ciekawe z jakiego to syfu to zrobione. Wietrzyć chyba to trzeba przed użyciem. Ktoś chyba pomyślał o tym skoro kalendarz zacznie być przydatku dopiero za miesiac:) Idealnie miesiąc na doprowadzenie tego smrodu do użytku:)

Muszę stwierdzić, że chyba w drukarni zmienili jakoś papieru bo ten jest bardziej sztywny i mniej śliski. Okładka jest z całkiem innego papieru niż kiedys i w ogole takie gorsze wrażenie to robi. I kartki już tak nie pachną jak zawsze:) A ja należę do ,,wąchaczy" co to przed przeczytanie obwąchują dokładnie pismo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 23:49, Citkowsky napisał:

Wasza podkładka/kalendarz też tak okropnie śmierdzi? Ciekawe z jakiego to syfu to zrobione.
Wietrzyć chyba to trzeba przed użyciem. Ktoś chyba pomyślał o tym skoro kalendarz zacznie
być przydatku dopiero za miesiac:) Idealnie miesiąc na doprowadzenie tego smrodu do użytku:)

Muszę stwierdzić, że chyba w drukarni zmienili jakoś papieru bo ten jest bardziej sztywny
i mniej śliski. Okładka jest z całkiem innego papieru niż kiedys i w ogole takie gorsze
wrażenie to robi. I kartki już tak nie pachną jak zawsze:) A ja należę do ,,wąchaczy"
co to przed przeczytanie obwąchują dokładnie pismo:)

Ja tam podkleiłem starą podkładkę, wyrzuciłem 2 pierwsze strony z obrazkami bo już były doszczętnie zdarte i dalej używam. A co zrobić z nową? Jeśli macie zamiar jej używać to polecam oderwać tą stronę "podstawową", tą na której mam myszka jeździć i podkleić miejsce jej przyczepienia dwustronną taśmą przylepną. Atom jej nie ruszy a rozjeżdżanie się podkładki podczas granie nie należy do najwygodniejszych i najprzyjemniejszych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 23:49, Citkowsky napisał:

Wasza podkładka/kalendarz też tak okropnie śmierdzi? Ciekawe z jakiego to syfu to zrobione.
Wietrzyć chyba to trzeba przed użyciem. Ktoś chyba pomyślał o tym skoro kalendarz zacznie
być przydatku dopiero za miesiac:) Idealnie miesiąc na doprowadzenie tego smrodu do użytku:)

Z poprzednimi podkładkami też tak było, że należało wietrzyć je dwa dni, aż smród zniknął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem dzisiaj czytać CD-A. Oczywiście najpierw w ruch poszło "Na Luzie" (niezłe), a potem AR. Czytam i co widzę? List autorstwa moi - Harrolfo :) A napisałem z 2 miechy temu :) Super! No lansik poszedł, teraz idę dalej czytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 12:39, Harrolfo napisał:

Zacząłem dzisiaj czytać CD-A. Oczywiście najpierw w ruch poszło "Na Luzie" (niezłe),
a potem AR. Czytam i co widzę? List autorstwa moi - Harrolfo :) A napisałem z 2 miechy
temu :) Super! No lansik poszedł, teraz idę dalej czytać ;)

Twój list jest w najnowszym numerze CDA? Nono ciekawe co Smuggler odpisał i jak to skomentował. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się