kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2009 o 19:25, cypers napisał:

Jeśli jesteśmy w temacie banków to unikajcie WBK. Przynajmniej tak mi ludzie powiadają.


jakie masz ku temu powody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 19:58, kuba9876543210 napisał:

Czy oplaca sie kupowac za 38.50 z przesylka ok. 60 nr. CDA (niektore z plytami inne bez)
z lat 1998-2003???


Jak najbardziej, jak wychodzi ok. 3zł za numer to już się opłaca. Ale na handel? Tak tanimi "towarami" się nie opłaca bo zysk ze sprzedania jest niski.
Sam właśnie uzupełniam kolekcję o archiwalne numery, mam już cały rocznik 2000 (w połowie tego roku zaczynałem kupować czasopismo) i połowę rocznika ''99. Jeszcze sporo przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z ciekawszych numerów w tym roku, i na coverze coś ciekawego, i jest co nieco do poczytania, jednak zgodzę się z innymi ,że podkładka bardzo słabej jakości (już moja za 5zł lepiej spełnia to zadanie). A następny numer już w Święta ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 20:07, kuba9876543210 napisał:

> Jeśli jesteś fanem CDA - oczywiście.

Moze nie fanem, ale lubie ich czytac... Ale bardziej myslalem o braniu tego na handel
;]


Na Allegro pełno geniuszy, którzy kupują zestawy, a potem sprzedają pojedynczo numery po 10-14zł, jednak zbytu na to nie mają ( a za aukcje i tak trzeba zapłacić). Także na twoim miejscu nie brałbym się za handel archiwalnymi CD-A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zupełnie wtrącę raczej nie na dotychczas prowadzony temat - otóż bardzo cieszę się, że skończyła się moja prenumerata. Oprócz zaoszczędzenia paru groszy, zyskałem kupę nerwów, doszczętnie rozwalone pisma i pudełka, numery otrzymywałem 5-7 dni po premierze, do tego często zamoknięte. Moim zdaniem prenumerata powinna chodzić priorytetem, choćby za dopłatą. Nigdy więcej :P Wolę już gnać nawet w największe śniegi rowerem do miasta te ~20km, by potem mieć satysfakcję ;)

A tak w kwestii podkładki - Wam też się ślizga jak opętana i odstają boki? Musiałem plastrami zalepić :P
Zaś kartę Visę już mam, tak więc ta z CDA została grzecznie zutylizowana ;)

Krótko o numerze - jak najbardziej OK, choć treść recki MW2 mnie rozczarowała - największa zaleta, czyli MP, została zbesztana nie wiem, za co. Tak samo mega przydatny Steam - co w nim jest nie tak? Dużo ważnych spraw nie zostało także poruszonych - przyzwyczaiłem się do grudniowych wydań, bo w nich recenzje są ewidentnie pisane "na kolanie" ;)
Do tego DiRT 2 - co redaktorom CDA przeszkadza GfWL? Naprawdę nie czaję bazy.
Reszty jeszcze nie czytałem, bo jestem aktualnie na numerze... październikowym xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 22:56, Agntx napisał:

A tak w kwestii podkładki - Wam też się ślizga jak opętana i odstają boki? Musiałem plastrami
zalepić :P

Ślizgać to nie ale boki odstawały. Z czasem opadło i już odstaje tylko na 0.5-1cm.
Nie rozumiem płakania niektórych "ojezu odstaje mi, myszką nie mogę jeździć ;(((". Pod wpływem ciężaru myszki spłaszczało się jeżdżąc po podkładce więc albo te myszki macie o ciężarze piórka albo szukacie pretekstu aby pożalić się jakie to te CDA jest niedobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 14:42, NdysH napisał:

Takie małe pytanie czy gra Chaos Legion była na Coverku w CD-A? Jeśli tak to poprosze
numer :)


Szybkie oględziny na półce stwierdzają, że była, numerek 128. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ostatni numer właściwie na siłę przeczytałem >:( Albo CD-A staie się nudnieisze, albo po prostu ktoś kto gra tylko w iednego FPSa przez sieć nie ma tam czego szukać :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez odnosze takie wrazenie od jakiegos czasu. Uwazam, ze powodem takiego stanu rzeczy sa:

a) brak solidnej konkurencji
b) przyhamowanie w rozwoju, co jest predzej czy pozniej wszedzie do przewidzenia

Ogolnie mowiac, uwazam ze ekipa CDA dobrze wywiazuje sie ze swej pracy, ale jednak juz tak chetnie nie kupuje CDA jak dawniej (mimo, ze teraz normalnie kosztuje 14.90zl, a nie 18,50zl).
Fakt, gram dzis juz mniej, bo szkola i praca czasem i inne zajecia, wiec takze checi i czasu na gry oraz wszystko co z nimi zwiazane mam duzo mniej, anizeli np. w podstawowce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież targetem CDA sa gimnazjaliści i fanatycy gier FPS.
Kolumna AR jest tylko ta która się rozwija. Z recenzji już nic nie można wyczytać. Autor rcenzji z góry ustawia czy gra jest dobra czy zła. Wystarczy poczytać recenzję Divinity 2 - wystarczy wyczuć styl autora i podsteksty by wyczytać, ze tej gry po prostu nie lubi. A tu nie chodzi o jego subiektywną ocenę a obiektywne pieprzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już licealistą, kiedyś zaczytywałem się CDA dniami i nocami. Wina nie leży w piśmie, które nadal trzyma bardzo dobry, równy poziom, tylko w mojej mentalności. Zauważyłem, że już nie interesuję się nowymi grami, nowinkami technicznymi, zwyczajnie mam swoje ukochane tytuły, do których wciąż staram się powracać. Taki stan rzeczy utrzymuje się nie tylko przez ewidentny brak czasu, ale także moje mniejsze zainteresowanie komputerową rozrywką, z którą coraz częściej wygrywa muzyka, książki i zwyczajna nauka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dłuższego czasu nie czytam CDA od deski do deski. Szczególnie recenzje, teraz wybieram te które mnie interesują. Oczywiście mam w CDA działy które czytam zawsze i nie sa one związane z grami np. dział sprzętowy, na luzie czy AR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się