kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2009 o 12:35, Baluk25 napisał:

Co do samego CDA - Trochę dziwne, że dają film...Ale i tak kupie ;).


Nie jest to dziwne, bo już kiedyś dostaliśmy taką Godzillę 2000 czy Mortal Kombat: Conquest (chociaż nie wiem, czy jest sens chwalić się tym faktem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 15:45, karolekx23x napisał:

a ja nie mam nic przeciwko jak film daja do numeru , powinnien zagoscic w kazdym miesiacu
:)

Wtedy to z czasopisma komputerowego by się nam Filmbox zrobił. A tak na poważnie jeżeli już myśleli dać film do numeru to już mogli dać film na podstawie gry np. Resident Evil czy coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 15:59, Ziggy napisał:

> a ja nie mam nic przeciwko jak film daja do numeru , powinnien zagoscic w kazdym
miesiacu
> :)
Wtedy to z czasopisma komputerowego by się nam Filmbox zrobił. A tak na poważnie jeżeli
już myśleli dać film do numeru to już mogli dać film na podstawie gry np. Resident Evil
czy coś podobnego.


Probowalismy ale z filmow "okologrowych" dostepny do wziecia byl tylko ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 14:57, karolekx23x napisał:

dla mnie tez , wersji angielskiej troche lipa :(


Gwarantuje, ze "argh!" w obu jezykach brzmi tak samo. Rozumiem jakby byla przygodowka, czy RPG, gdzie duzo dialogow jest i trzeba je rozumiec dla dobra fabuly. Ale nawalanka? :)

No a poza tym - uczta sie angielskiego i tyle. To sie w zyciu CHOLERNIE przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 11:22, kaczek93 napisał:

Jak widać pełniaki w tym miesiącu budzą spore niezadowolenie. Trochę dziwne że najpierw
gnoją grę (watchmen - 5+) a potem dają ją na coverze i w opisie jest wychwalana.


1. Nie gnoja bo 5+ to ocena w rodzaju 3 czy 3+ w szkole, a trudno to nazwac gnojeniem. Po drugie jakie tam "wychwalaja" w opisie? Rzeczowe informacje o grze. Chyba nie oczekujesz w zapowiedzi tekstu "a tu macie jakis szit, co to nie jest wart zeby na niego naszczac, a co dopiero zagrac".


Według

Dnia 20.12.2009 o 11:22, kaczek93 napisał:

mnie, pełniki można wybaczyć,


>>>>Dzieeeeeeeeeeeki! :P

Dnia 20.12.2009 o 11:22, kaczek93 napisał:

Jak dla mnie film jest dużym i miłym zaskoczeniem, bo słyszałem o nim wiele dobrego.
Tylko co można rozumieć przez "firmowe opakowanie"? Bo nie bardzo ogarniam.



>>>Tekturka z takim nadrukiem jaki jest na firmowej okladce, a nie stworzony przez CDA.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 17:43, Mafioso_PL napisał:

Jakbym chciał obejrzeć film, to poszedł bym go wypożyczyć, ewentualnie kupił bym magazyn
do tego przystosowany.


<<<A tu masz 2 w 1 :P

Dnia 18.12.2009 o 17:43, Mafioso_PL napisał:

Zamiast wydawać kasę na filmy, trzeba się było postarać o lepsze pełniaki na święta.


>>>Na swieta dostaliscie DMC4, w numerze GRUDNIOWYM. Poza tym nawet superpelniaki nie sprawia, ze CDA kupi ktos, kto ma gry gdzies. A film - moze niektorych do zakupu sklonic.

Dnia 18.12.2009 o 17:43, Mafioso_PL napisał:

Poprzedni numer pod względem zawartości Covera to numer Roku.
Ten, jest na samym końcu listy ;(


>>>Listy skladajacej sie z jednej pozycji, bo to przeciez STYCZNIOWY 2010. Wiec o co chodzi? Nawet jakbysmy dali Wiedzmina 2, to tez bylby tym samym "na samym koncu listy" :P

Sie nie znasz na polityce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 18:24, Revanchist napisał:

No to w porządku. Ale ja bym wolał, żeby upchnęli tam jakieś demo/więcej gier freeware
albo coś w tym stylu.



Wbrew pozorom nowych dobrych dem (bo chyba nie ma sensu dawac dem z wakacji) bylo nie za wiele i nie mielibysmy szansy nimi drugiego covera zapelnic. Freewareow z 1000 trza by bylo wrzucic i moge sie zalozyc ze 90% wymiekloby przy przegladaniu przy 200 pozycji na liscie gora. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Ale na prawdę płyta mogla by być inaczej zapychana

Dnia 20.12.2009 o 09:47, Markush napisał:

niż jakąś muzy... przepraszam, metal to nie muzyka...(szykuje się teraz pewnie kolejna
bezsensowna kłótnia na temat taki, ze ja nie mam racji, bo przecież "metal ŻONCI").


Nie zapominaj, ze Eld i CormaC sluchaja Metalu... tak jak i ja, i wielu czytelnikow CD-Action :)) Zreszta utwory zespolow, ktore wrzucaja sa czasem calkiem niezle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to... od kiedy?? Ostatnio nie kupowalem CD-Action, czasu nie bylo za bardzo i duzo pracy mialem... a tyle sie zmienilo? :P Wiem, ze kilka osob doszlo do redakcji... I chyba Czarnego Iwana tez nie ma... Tigesa tez od dluzszego czasu.. no i EGM''a (a jakby dalej spojrzec wstecz to tez sie troche osob przewinelo przez redakcje...).
Ale Eld bardzo dlugo byl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wysłali mi pocztą polską ekonomiczną CDA XD. Prenumeratę mam z Cenegi darmową. Hehe, zobaczymy jak to będzie, ale znając pocztę w okresie około świątecznym pewnie przyjdzie dopiero na nowy rok ;[!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 19:32, Vathored napisał:

Bedzie jakis kalendarz albo plakat?


Przeciez kalendarz jest w numerze 12/2009, czyli tym, ktory jutro znika z kioskow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 13:34, smuggler napisał:

<<<A tu masz 2 w 1 :P


Niby tak, ale powoli CD-Action zaczyna wrzucać coraz więcej dupereli nie-pecetowych.
Co prawda takie recenzje gier konsolowych mi osobiście przypadły do gustu, zwłaszcza gdy są to wersje które dopiero po jakimś czasie/w ogóle (nie) wychodzą na PC. Ale film? :P
Słyszałem że kiedyś już dodawaliście filmy do Czasopisma. To zabieg jednorazowy, czy można spodziewać się tego więcej?

Dnia 21.12.2009 o 13:34, smuggler napisał:

Listy skladajacej sie z jednej pozycji, bo to przeciez STYCZNIOWY 2010. Wiec
o co chodzi? Nawet jakbysmy dali Wiedzmina 2, to tez bylby tym samym "na samym koncu
listy" :P


Niby tak, ale przyzwyczaiłem się że styczniowy numer wychodzi "rok" wcześniej, dlatego dołączam go do 2009 ^^

Dnia 21.12.2009 o 13:34, smuggler napisał:

Sie nie znasz na polityce :P

Ano nie znam się, bo nigdy się nią nie interesowałem. Wystarczy że inni się wyśmiewają z naszych polityków, po co ja mam dorzucać swoje 3 grosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się