kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Mam juz nowy numer CDA. Na szybko kilka uwag, bo zaraz zaczynam prace. :) Dodatkowy prezent, ktory nie zostal uwzgledniony w zapowiedzi smugglera jest nawet fajny. Dla tych co chca wiedziec jest to

Spoiler

zestaw nalepek Left 4 Dead 2.

Teraz tak... Wbrew temu co jest napisane przy opisie dema gry Torchlight to te gre da sie nabyc innym kanalem niz Steam, ale po raz kolejny redaktorom CDA nie chcialo sie tego sprawdzic. Gre mozna nabyc tez za posrednictwem Direct2Drive albo platnosciami google (kupujac gre chocby ze strony producenta). Nie jestesmy wiec skazani na kaprysy Steama i jak sa akurat problemy z netem to nie mozna pograc. Kolejna rzecz, ktora byla zglaszana redaktorom CDA, a ktorej sie im nie chcialo sprawdzic to kupony na bilety do kina od Cenegi. Martin pisze, ze taki kupon znajduje sie w pudelku z gra Kane$&Lynch. A w rzeczywistosci biletow do kina w programie lojalnosciowym Cenegi nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem meila z wydawnictwa CDA, że wysłali mi numer z prenumeraty. Ponieważ to mój pierwszy numer w prenumeracie (miałem jeszcze zaprenumerowane CDA kiedyś, ale nie pamiętam już co i jak) mam pytanie. Ile wam idzie, kiedy dostajecie gazetkę, a właściwie czasopismo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 07:34, Wojman napisał:

Mam juz nowy numer CDA. Na szybko kilka uwag, bo zaraz zaczynam prace. :) Dodatkowy prezent,
ktory nie zostal uwzgledniony w zapowiedzi smugglera jest nawet fajny. Dla tych co chca
wiedziec jest to

Spoiler

zestaw nalepek Left 4 Dead 2.

Teraz tak... Wbrew temu co jest
napisane przy opisie dema gry Torchlight to te gre da sie nabyc innym kanalem niz Steam,
ale po raz kolejny redaktorom CDA nie chcialo sie tego sprawdzic. Gre mozna nabyc tez
za posrednictwem Direct2Drive albo platnosciami google (kupujac gre chocby ze strony
producenta). Nie jestesmy wiec skazani na kaprysy Steama i jak sa akurat problemy z netem
to nie mozna pograc. Kolejna rzecz, ktora byla zglaszana redaktorom CDA, a ktorej sie
im nie chcialo sprawdzic to kupony na bilety do kina od Cenegi. Martin pisze, ze taki
kupon znajduje sie w pudelku z gra Kane$&Lynch. A w rzeczywistosci biletow do kina w
programie lojalnosciowym Cenegi nie ma.


Winnym tych baboli natrzemy uszy na kolacji wigilijnej w redakcji - dostana rozgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...Nie jestesmy wiec skazani na kaprysy Steama i jak sa akurat problemy z netem to nie mozna pograc...
piszesz nieprawdę, można grać bez problemów bez połączenia ze Steamem online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 09:11, smuggler napisał:

Winnym tych baboli natrzemy uszy na kolacji wigilijnej w redakcji - dostana rozgi.

A na tej kolacji, pizza rozumiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dniach pomiędzy Bożym Narodzeniem a Sylwestrem PP normalnie funkcjonuje, więc całkiem możliwe, że dostaniesz ją wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już swój numer ;) Nawet naklejki dali, chociaż akurat gra Left4Dead raczej mnie nie interesuje więc raczej nigdzie nie nakleję ;) No ale + za próbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 15:42, koLLLL napisał:

Mam już swój numer ;) Nawet naklejki dali, chociaż akurat gra Left4Dead raczej mnie nie
interesuje więc raczej nigdzie nie nakleję ;) No ale + za próbę :)


Liczą się dobre chęci. A co do samego motywu z gry to wiele osób bardzo lubi tą produkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny numer. Mimo tego iż recenzowane tytuły mało mnie interesują. Cieszą mnie za to artykuły publicystyczne , przeglądy i felietony. Dołączony film z przyjemnością obejrzę.

Bardzo fajnie że od jakiegoś czasu ukazują się recenzje o grach na konsole. Dla mnie duży krok na przód.
Dobrze by było gdyby CDA było wreszcie magazynem o wszystkich grach a nie o grach tylko na PC. Widać że rynek się zmienia i CDA nadąża za tymi zmianami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer b. fajny (nawet teksty Enkiego mi się podobały o dziwo), a także drugi, który kupiłem w tym roku. Szczególnie podoba mi się dział "Gry kontrowersyjne" (czekam na Codename: Panzers i tą badziewną aferę) oraz także "Gry wieczne żywe" - Oni było/jest podobno świetną grą (tylko czekać na takiego pełniaka). Tekst o WarCraft też dobry, tylko błąd się mały wkradł odnośnie oceny w CDA "trójki". Ogólnie "najs".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He,he - CD Action jak zwykle musi coś '' zjechać " - Dragon Age,Divinity II a teraz Avatar - nie tyle grę co film,który ma " wewnętrzne fuj " i na pewno będzie do kitu - tylko skąd panowie recenzenci to wiedzą,skoro praktycznie każdy z nich deklaruje,ze do kina nie pójdzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się