kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2010 o 16:20, Gumisiek2 napisał:

Spoglądałem pod światło na okładkę, ale wcześniej tego nie zauważyłem :P Niezłe.

Jeśli możesz zdradzic,co tam widac :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie niedawno obecny numer(pierwszy po co najmniej 2 letniej przerwie) i wrażenia mam średnie. Nie ma wstępniaka(zawsze od tego rozpoczynałem lekturę), nie ma gamewalkera...:( Pomysł na nazwanie recenzji Fify 11 ''megarecenzją'' wydaje mi się po prostu śmieszny - 5 storn - i tak jest, ale podzielmy to na dwie części(wersja konsolowa i pc), odejmijmy miejsce na screeny i wychodzi nam 2, czyli jak w każdym co lepszym tytule.:P
Podoba mi się za to pomysł z ramką ''cieszy/niepokoi'' w zapowiedziach, jak również cała zawartość działu publicystycznego i sprzętowego. Z kolei AR chyba zaczyna umierać i niedługo spadnie na 2 strony...:(
Pierwszy raz w życiu kupiłem CDA dla zawartości coverka(Crysotasis! ; każdy fan dobrej gry KB już dawno ma), ale ogólnie samą płytkę można ocenić wzorowo(i menu się zmieniło na bardziej rozbudowane i funkcjonalne).
Wnioski: dalej będę polować na CDA jeśli zaciekawi mnie zawartość płytki, pismo niestety drastycznie obniża loty(ale dalej jest to przyzwoity poziom oczywiście), nie ma takiego szału jak kiedyś.:( Albo to świat się zmienia w tak paskudny sposób, i wymusza takie zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 18:34, Nephren-Ka napisał:

Zakupiłem sobie niedawno obecny numer(pierwszy po co najmniej 2 letniej przerwie) i
wrażenia mam średnie. Nie ma wstępniaka(zawsze od tego rozpoczynałem lekturę), nie ma
gamewalkera...:(


I do tego mamy juz XXI wiek. Zgroza.


Pomysł na nazwanie recenzji Fify 11 ''megarecenzją'' wydaje mi się po

Dnia 06.10.2010 o 18:34, Nephren-Ka napisał:

prostu śmieszny - 5 storn - i tak jest, ale podzielmy to na dwie części(wersja konsolowa
i pc), odejmijmy miejsce na screeny i wychodzi nam 2, czyli jak w każdym co lepszym tytule.:P


A teraz jeszcze wyelminujmy spacje i mamy 1 strone. :) A jak jeszcze wytniemy samogloski... Recenzja powyzej 4 stron jest z definicji megarecenzja i juz. Ilosc screenow w niej jest standardowa, a ze jest takze o konsolowej wersji - moze nie zauwazyles, ale piszemy juz nie tylko o wersjach na PC, a w swietle tego ,ze wersja PC miala byc "jak na konsolach" to porownanie obu tym bardziej ma sens.


Z kolei AR chyba zaczyna umierać i niedługo

Dnia 06.10.2010 o 18:34, Nephren-Ka napisał:

spadnie na 2 strony...:(


Juz ma dwie strony. Ale niech jeszcze 1000 osob napisze, ze kiepskie listy (na forach) zamiast napisac cos do AR, a pewnie bedzie i mniejsza objetosc.

Dnia 06.10.2010 o 18:34, Nephren-Ka napisał:

Wnioski: dalej będę polować na CDA jeśli zaciekawi mnie zawartość płytki, pismo niestety
drastycznie obniża loty


>>>Z powodu, ze nie ma wstepniaka i GW?

(ale dalej jest to przyzwoity poziom oczywiście), nie ma takiego

Dnia 06.10.2010 o 18:34, Nephren-Ka napisał:

szału jak kiedyś.:( Albo to świat się zmienia w tak paskudny sposób, i wymusza takie
zmiany.


Swiat sie zmienia, ty sie zmieniasz, ja sie zmieniam - czemu wszyscy oczekuja, ze CDA sie nie bedzie zmieniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 08:37, smuggler napisał:

I do tego mamy juz XXI wiek. Zgroza.


Sorki Smugg, ale ja strasznie lubiłem to co pisał Mac Abra - a w pewnym momencie był obecny tylko właśnie we wstępniaku. Z kolei Gamewalker przemycał atmosferę(świetną!) samej redakcji, te żarty i docinki między redaktorami(poza docinaniem samej grze:P). A teraz nie ma nic takiego.:(

Dnia 07.10.2010 o 08:37, smuggler napisał:

Pomysł na nazwanie recenzji Fify 11 ''megarecenzją'' wydaje mi się po
> prostu śmieszny - 5 storn - i tak jest, ale podzielmy to na dwie części(wersja konsolowa

Dnia 07.10.2010 o 08:37, smuggler napisał:

A teraz jeszcze wyelminujmy spacje i mamy 1 strone. :) A jak jeszcze wytniemy samogloski...
Recenzja powyzej 4 stron jest z definicji megarecenzja i juz. Ilosc screenow w niej jest
standardowa, a ze jest takze o konsolowej wersji - moze nie zauwazyles, ale piszemy juz
nie tylko o wersjach na PC, a w swietle tego ,ze wersja PC miala byc "jak na konsolach"
to porownanie obu tym bardziej ma sens.


Idąc w drugą stronę można dodać te dwie strony po których właściwa recenzja następuje i już mamy 6 stron!:D
Jak najbardziej zauważyłem, że pojawiają się recenzje tytułów na różne platformy(ba, wiedziałem o tym już wcześniej) i uważam, że jest to bardzo dobry zabieg - zawsze byliście pismo o grach, nie grach na pc. Pomysł z podziałem recenzji Fify na dwie części też jest dobry, ale ta ''megarecenzja'' mi tu kompletnie nie pasuje. Sama treść też niczym nie zaskakuje, ale to już akurat nie jest Wasza wina(bo i cóż można napisać jak wszystko m/w wiadomo po zagraniu w demo). Za to ze stwierdzeniem ''miała być jak na konsolach'' chyba przesadzasz - sporo przed premierą miałem świadomość, że na konsole będzie jak najbardziej Fifa 11, a na pc dostaniemy to co konsolowcy w Fifie 10.:>

Dnia 07.10.2010 o 08:37, smuggler napisał:

Juz ma dwie strony. Ale niech jeszcze 1000 osob napisze, ze kiepskie listy (na forach)
zamiast napisac cos do AR, a pewnie bedzie i mniejsza objetosc.


A nie dwie i pół?:P 124, 125 i połowę 126.:) Czemu listów(dobrych) nie ma to już jest ciekawe pytanie całkiem i trzeba by się solidnie zastanowić... Tak na szybko odpowiedź nie jest możliwa, jak mi się wydaje.

Dnia 07.10.2010 o 08:37, smuggler napisał:

Z powodu, ze nie ma wstepniaka i GW?


Nie, raczej nie(ale to czynnik składowy jest na pewno). Bardziej z tego, że mam wrażenie zakupu płyty z dołączonym pismem, a nie pisma z dołączoną płytą.:(

Dnia 07.10.2010 o 08:37, smuggler napisał:

Swiat sie zmienia, ty sie zmieniasz, ja sie zmieniam - czemu wszyscy oczekuja, ze CDA
sie nie bedzie zmieniac?


Dla mnie póki co część zmian idzie nie w tą stronę. Nie powiem dokładnie co to jest, bo to nie jest opisywalne - coś jak Adam Małysz w sowich udanych skokach w ostatnim sezonie - były świetne, ale nie było tego błysku jak dawniej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 13:58, Nephren-Ka napisał:

> I do tego mamy juz XXI wiek. Zgroza.

Sorki Smugg, ale ja strasznie lubiłem to co pisał Mac Abra


>>>Ciesze si w imieniu Mac Abry. :P

. Z kolei Gamewalker przemycał atmosferę(świetną!)

Dnia 07.10.2010 o 13:58, Nephren-Ka napisał:

samej redakcji, te żarty i docinki między redaktorami(poza docinaniem samej grze:P).
A teraz nie ma nic takiego.:(


>>>Wiesz, to pismo o grach i dla graczy, a nie redakcji CDA. Do takich klimatow powracamy w np. numerach urodzinowych.

Dnia 07.10.2010 o 13:58, Nephren-Ka napisał:



> Recenzja powyzej 4 stron jest z definicji megarecenzja i juz. Ilosc screenow w niej
jest
> standardowa, a ze jest takze o konsolowej wersji - moze nie zauwazyles, ale piszemy
juz
> nie tylko o wersjach na PC, a w swietle tego ,ze wersja PC miala byc "jak na konsolach"

> to porownanie obu tym bardziej ma sens.

Idąc w drugą stronę można dodać te dwie strony po których właściwa recenzja następuje
i już mamy 6 stron!:D


7 :) 5+ 7 = 7, a tych 2 "otwieraczowych" stron specjalnie nie wliczalem, zeby nie bylo narzekania, ze sztucznie wydluzam jej objetosc. Tym niemniej jest to jakies 25 Kb tekstu...

Pomysł z podziałem recenzji Fify na dwie części też jest

Dnia 07.10.2010 o 13:58, Nephren-Ka napisał:

dobry, ale ta ''megarecenzja'' mi tu kompletnie nie pasuje.


Mowilem juz jaka jest definicja recenzji. Jesli cos ma 4 nogi, beczy, jest pokryte runem i je trawe, to to jest owca. :)

Sama treść też niczym nie

Dnia 07.10.2010 o 13:58, Nephren-Ka napisał:

zaskakuje, ale to już akurat nie jest Wasza wina(bo i cóż można napisać jak wszystko
m/w wiadomo po zagraniu w demo).


Aby na pewno WSZYSTKO? Smiem watpic.


Za to ze stwierdzeniem ''miała być jak na konsolach''

Dnia 07.10.2010 o 13:58, Nephren-Ka napisał:

chyba przesadzasz - sporo przed premierą miałem świadomość, że na konsole będzie jak
najbardziej Fifa 11, a na pc dostaniemy to co konsolowcy w Fifie 10.:>


Mogles miec swiadomosc, ale nie miales pewnosci, a wielu nawet owej swiadomosci nie mialo.

Dnia 07.10.2010 o 13:58, Nephren-Ka napisał:


> Juz ma dwie strony. Ale niech jeszcze 1000 osob napisze, ze kiepskie listy (na forach)

> zamiast napisac cos do AR, a pewnie bedzie i mniejsza objetosc.

A nie dwie i pół?:P 124, 125 i połowę 126.:)


3 strony, z dwiema mniej wiecej polstronicowoymi ramkami.

Dnia 07.10.2010 o 13:58, Nephren-Ka napisał:


> Z powodu, ze nie ma wstepniaka i GW?

Nie, raczej nie(ale to czynnik składowy jest na pewno). Bardziej z tego, że mam wrażenie
zakupu płyty z dołączonym pismem, a nie pisma z dołączoną płytą.:(


To ci sie po prostu akcenty przesunely. :)

Dnia 07.10.2010 o 13:58, Nephren-Ka napisał:


> Swiat sie zmienia, ty sie zmieniasz, ja sie zmieniam - czemu wszyscy oczekuja, ze
CDA
> sie nie bedzie zmieniac?

Dla mnie póki co część zmian idzie nie w tą stronę.


>>>Ale nie mozesz oczekiwac, ze CDA bedzie sie zmieniac dokladnie w tym samym tempie i kierunku co ty.


Nie powiem dokładnie co to jest,

Dnia 07.10.2010 o 13:58, Nephren-Ka napisał:

bo to nie jest opisywalne - coś jak Adam Małysz w sowich udanych skokach w ostatnim sezonie
- były świetne, ale nie było tego błysku jak dawniej.:)


Kazdy ma swoje 5 minut szczytu i blysku, ale jesli nadal przywozi zloty medal, to nie ma powodow by sie krzywic...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 14:28, smuggler napisał:

Wiesz, to pismo o grach i dla graczy, a nie redakcji CDA. Do takich klimatow
powracamy w np. numerach urodzinowych.


Mimo to dalej nie podoba mi się jego nieobecność.:>

Dnia 08.10.2010 o 14:28, smuggler napisał:

7 :) 5+ 7 = 7, a tych 2 "otwieraczowych" stron specjalnie nie wliczalem, zeby nie bylo
narzekania, ze sztucznie wydluzam jej objetosc. Tym niemniej jest to jakies 25 Kb tekstu...


Podświadomość zapamiętała ''że jest powyżej czterech'' i stąd mi się 6 pojawiło.:P BTW - ilość kb tekstu też dzielimy na dwa, bo nie ma raczej nikogo na świecie, kto kupi tę grę na pc i konsole osobno.:P

Dnia 08.10.2010 o 14:28, smuggler napisał:

Mowilem juz jaka jest definicja recenzji. Jesli cos ma 4 nogi, beczy, jest pokryte runem
i je trawe, to to jest owca. :)


Co nie zmienia faktu, że może mi się takie nazewnictwo nie podobać(nie ujmując nic samym owieczkom.:>
BTW - a pamiętasz recenzję Diablo 2? Wielka, pisana pod wpływem emocji z grania i absolutnie genialna(Yasiu się postarał, jeśli chodzi o tekst.:P) - to była prawdziwa megarecenzja, postawienie obok niej tej z Fify się nie godzi i tyle.:D

Dnia 08.10.2010 o 14:28, smuggler napisał:

Aby na pewno WSZYSTKO? Smiem watpic.


Zabezpieczyłem się słowem mniej/więcej. Po demku wiedziałem już, że gra lubi się przyciąć od czasu do czasu niezależnie od posiadanego sprzętu, o tym że podczas wczytywania lądujemy na arenie treningowej z widokiem TPP, że są świetne animacje i ogólnie cała rozgrywka, że jest to niemal klon konsolwej Fify 10(ale to już w sumie było wcześniej wiadomo). O trybach gry nie mógłbym niemal nic powiedzieć, ale tu z kolei wystarczyło zapytać kogoś jak to wygląda w poprzedniej odsłonie na PS3 czy X360 i mamy już 99% obrazu wersji 11 na pc bez czytania recenzji.:P

Dnia 08.10.2010 o 14:28, smuggler napisał:

Mogles miec swiadomosc, ale nie miales pewnosci, a wielu nawet owej swiadomosci nie mialo.


Każdy w miarę inteligenty człowiek miał taką świadomość, wystarczy śledzić co w sieci na temat gry piszczy.:D A to, że EA nagle wyskoczyłoby z Fifą identyczną na wszystkie platformy szanse były żadne.:>

Dnia 08.10.2010 o 14:28, smuggler napisał:

To ci sie po prostu akcenty przesunely. :)


Może.:> Ale dawniej też były świetne pełniaki(numer z Gothic i Splinter Cell choćby) i wtedy relacja poziomu(płyta-pismo) była 50/50, teraz jest jakieś 65/35 dla płyty.:P

Dnia 08.10.2010 o 14:28, smuggler napisał:

Ale nie mozesz oczekiwac, ze CDA bedzie sie zmieniac dokladnie w tym samym
tempie i kierunku co ty.
Kazdy ma swoje 5 minut szczytu i blysku, ale jesli nadal przywozi zloty medal, to nie
ma powodow by sie krzywic...


Ale to ja wszystko wiem, dlatego pisałem że dalej pismo trzyma niezły poziom. To jest tak jak z muzyką - są płyty(przykładowo "Thriller" Jacksona) , które reprezentują gatunek za którym nie przepadam i słucham go niezmiernie rzadko, ale jednocześnie mam świadomość że są to świetne produkcje i nie potrafiłbym ich źle ocenić(pomimo tego, że domyślnie ich nie lubię:P).:>
Teraz przynajmniej pojawiła się świadomość, że jest taki jeden na świecie, któremu brakuje wstępniaka i GW.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy te DVDboxy, w które CDA pakuje swoje płytki, są osiągalne w normalnych sklepach? Box z numeru 127 rozsypał mi się w rękach niczym "Epic Sword of the Guardian" z tego komiksu http://www.sewers.dk/HeroesofWoW/?Num=45 (plastik zrobił się bardziej kruchy niż opłatki używane podczas Wigilii, do tego całość tak śmierdzi chemią, że wywraca nozdrza na lewą stronę) i szukam jakiegoś zamiennika. Nie bardzo kalkuluje mi się zamawiać przez Internet, nawet, jak gdzieś znajdę takie pudełka, to koszty wysyłki przekroczą jego wartość tak pewnie ze dwa razy (ponadto PP zasysa :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiącach przerwy kupiłem nowy numer CD-Action. Powodem były oczywiście świetne pełne wersje. Niestety wszystkie niefajne moim zdaniem zmiany, w czasopiśmie pozostały. Najbardziej uderzyło mnie potwornie nudne NL. Wcześnie zawsze wywoływało u mnie uśmiech twarzy. Po zmianach wciśnięto screenshocka i oczom nie wierzę co mocno zmniejszyło jego objętość(a jak dla mnie są to tylko zapychacze) obecne już co prawda od jakiegoś czasu. W tym numerze znudziły mnie niestety także teksty(jak ten o długich słowach)Martwi mnie obecność tylko jednego obrazka Marka Lenca(utrzymuje się to już chyba od dłuższego czasu) Objętość AR dalej tylko dwie strony. Niestety CDa zostanie chyba w takiej formie na dłużej. Ja więc będę je w dalszym ciągu kupował tylko dla fajnych gier i tipsomaniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer przeczytałem już prawie cały z okazji dużej ilości wolnego czasu spowodowanego chorobom i muszę powiedzieć, że w żadnym stopniu nie zawiodłem swoich wysokich oczekiwań wobec październikowego numeru. Szkoda jedynie, że nie dało się zrobić jakiejś wielkiej konfrontacji PESa i FIFA 11, ale z pewnością jeżeli ta się nie ukazała, redakcja miała zapewne problemy z dobrym "ograniem się" z produkcją Konami przed wystawieniem jej końcowej noty, mam jednak nadzieję, że w następnym, listopadowym już numerze ów porównanie będzie miało miejsce. Kolejną sprawa, która nieco zepsuła mi odbiór całego numeru, było zrecenzowanie F1 2010 i H.A.W.X 2 w konsolowych edycjach, niby nie ma większych różnic, niby edycje konsolowe wysyłane są wcześniej(i często również mają swoje premiery przed edycjami na PC), niż te na komputery, ale sam ten fakt jednak trochę niepokoi... Tak naprawdę jednak to wszystko, czego można było się uczepić, reszta - miodzio :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 18:05, PJ_MW napisał:

nieco zepsuła mi odbiór całego numeru, było zrecenzowanie
F1 2010 i H.A.W.X 2 w konsolowych edycjach, niby nie ma większych różnic, niby edycje
konsolowe wysyłane są wcześniej(i często również mają swoje premiery przed edycjami na
PC), niż te na komputery, ale sam ten fakt jednak trochę niepokoi...

Jeśli chodzi o granie to komputery już do tego nie służą. Gra się na konsolach. Cały cywilizowany świat o tym wie, tylko nie polacy-robacy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dobre. Chyba pomyliłeś tematy... CD - Action od zawsze było związane z grami na PC a jeżeli było coś o konsolowych produkcjach to umiarkowanie, strona - maximum 2 ogólne tekstu o wydarzeniach miesiąca na wszystkich platformach do grania oprócz komputerów osobistych. Jeżeli jesteś graczem konsolowym, to nasuwa się pytania - po co czytasz CDA, skoro masz inne magazyny poświęcone grom wyłącznie konsolowym(PSX, Neo Plus...)? I to wcale nie prawda, że cały świat gra wyłącznie na konsolach. Jeżeliby spojrzeć na Stany i absolutną dominację next-genów na E3 i w życiu codziennym - OK, ale w Europie(im dalej na wschód, tym bardziej) nadal gra się na poczciwym piecu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2010 o 18:33, relacje napisał:

Jeśli chodzi o granie to komputery już do tego nie służą. Gra się na konsolach. Cały
cywilizowany świat o tym wie, tylko nie polacy-robacy. :/


Hm? Co to za dźwięk? Czyżbym słyszał głośny i szyderczy śmiech Blizzarda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Blizzard, którego każda nowa produkcja zgarnia grube miliony dolarów plus dodatkowe dochody z abonamentu w WoW(zapewne kolejne miliony $ co miesiąc) to kolejny argument na potwierdzenie tezy, że PC wciąż liczy się, jako platforma do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 15:42, Nephren-Ka napisał:

> Wiesz, to pismo o grach i dla graczy, a nie redakcji CDA. Do takich klimatow
> powracamy w np. numerach urodzinowych.

Mimo to dalej nie podoba mi się jego nieobecność.:>


Mi sie na swiecie mnostwo rzeczy nie podoba i musze z tym zyc. :)

Dnia 08.10.2010 o 15:42, Nephren-Ka napisał:

BTW - a pamiętasz recenzję Diablo 2? Wielka, pisana pod wpływem emocji z grania i absolutnie
genialna(Yasiu się postarał, jeśli chodzi o tekst.:P) - to była prawdziwa megarecenzja,
postawienie obok niej tej z Fify się nie godzi i tyle.:D


Ale to byla chyba jedna taka reenzja w calej historii CDA - wiec nawet niech bedzie "gigarecenzja". :)

Dnia 08.10.2010 o 15:42, Nephren-Ka napisał:


> Mogles miec swiadomosc, ale nie miales pewnosci, a wielu nawet owej swiadomosci
nie mialo.

Każdy w miarę inteligenty człowiek miał taką świadomość,



Jak mowia tworcy reklam "jesli adresujesz swa reklame do inteligentneo odbiorcy, to trafiasz do 10% targetu: :]

Dnia 08.10.2010 o 15:42, Nephren-Ka napisał:


> To ci sie po prostu akcenty przesunely. :)

Może.:> Ale dawniej też były świetne pełniaki(numer z Gothic i Splinter Cell choćby)
i wtedy relacja poziomu(płyta-pismo) była 50/50, teraz jest jakieś 65/35 dla płyty.:P


Rozni ludzie roznie te akcenty stawiaja... Sa tacy, co kupuja TYLKO dla plyt, sa tacy, co w ogole plyt nie rozpakuja. Nigdy sie nie utrafi wszystkim w gusta.

Dnia 08.10.2010 o 15:42, Nephren-Ka napisał:

Teraz przynajmniej pojawiła się świadomość, że jest taki jeden na świecie, któremu brakuje
wstępniaka i GW.:)


Wstan. powiedz "nie jestes sam"... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 19:06, PJ_MW napisał:

Dokładnie, Blizzard, którego każda nowa produkcja zgarnia grube miliony dolarów plus
dodatkowe dochody z abonamentu w WoW(zapewne kolejne miliony $ co miesiąc) to kolejny
argument na potwierdzenie tezy, że PC wciąż liczy się, jako platforma do grania.

Tylko do strategii i RPG, które i tak małymi kroczkami są wprowadzane na konsole, m.in. Halo Wars, RUSE czy nowy Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 18:57, relacje napisał:

Tylko do strategii i RPG, które i tak małymi kroczkami są wprowadzane na konsole, m.in.
Halo Wars, RUSE czy nowy Gothic.

Powiedz to Nevellowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 18:57, relacje napisał:

> /.../ nowy Gothic.

Nowy Gothic?!
A to co takiego?
Chyba, ze Arkanię uważasz za Gothic. No cóż, nie ma takieg głupoty, której ONI nie zareklamują jako Gothic''a, zeby tylko natłuc kasę od naiwnych. Nastęnym krokiem będzie "Chessmaster: Gothic 5". Bo to i Król będzie (Rhobar) i Hetman (Lee) i biskup (zwany też gońcem= Milten)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 18:57, relacje napisał:

Tylko do strategii i RPG, które i tak małymi kroczkami są wprowadzane na konsole, m.in.
Halo Wars, RUSE czy nowy Gothic.

FPS również tylko i wyłącznie na pc jeśli chodzi o mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się