kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ja powiem tylko, że śledziłem uważnie cały ten konflikt od początku i powiem szczerze, że EGM baaardzo stracił w moich oczach. Ja nie wiem kto ma rację, a kto nie ma racji, ale wyciąganie brudów na wierzch jest zwyczajnie niesmaczne. A to, co swego czasu wyprawiał ze swoim synem na markolfie to już zupełna porażka. Szkoda, że tak to wszystko się potoczyło, bo zawsze miałem do Generała ogromny szacunek, który teraz niestety legł w gruzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Cały ten konflikt EGM kontra całe CDA robi się śmieszny i żałosny. Nie wiem kto jest be, ale EGM zachowuje się jak nastolatka u szczytu swojego upierdliwego wieku, a nie jak dojrzały facet na emeryturze mający dystans do siebie i reszty świata. Takie wywlekanie prywatnych konfliktów na oczach czytelników jest bardzo niesmaczne. I żeby nie było, podobnie jak LESZ3u, EGMa miałem szacunek. Ba, był niemal jedynym redaktorem, który zagrywał się przygodówki, które uwielbiam i gdyby nie on redakcja pewnie zapomniałaby o tym zacnym gatunku. Szkoda, wielka szkoda...

Podoba mi się publicystyka na temat ludzi z branży. Mam nadzieję, że w przyszłym numerze będzie jakaś pozytywna postać ;) Może Sid Meier lub Peter Monolux (wbrew pozorom to naprawdę pozytywny człek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 10:14, Perry_Cox napisał:

(...)w przyszłym numerze
będzie jakaś pozytywna postać ;) Może Sid Meier lub Peter Monolux (wbrew pozorom to naprawdę
pozytywny człek).


Jak dla mnie pozory równają się w jego przypadku rzeczywistości, czyli rzeczywiście bajecznie pozytywna postać. Dlaczego twoim zdaniem Molyneux budzi w ludziach niepozytywne emocje (do czasu aż przejrzą przez pozory :))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2010 o 10:28, Wemidius napisał:

Jak dla mnie pozory równają się w jego przypadku rzeczywistości, czyli rzeczywiście bajecznie
pozytywna postać. Dlaczego twoim zdaniem Molyneux budzi w ludziach niepozytywne emocje
(do czasu aż przejrzą przez pozory :))?

Odpowiedź jest bardzo prosta: wielu bierze go zbyt serio ;) No i wiedziałem, że pokręciłem jego nazwisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 14:40, Wojman napisał:

Pierwsza pelna wersja w kolejnym numerze CDA jest przygodowka Sublustrum PL.


Hmm.. ciekawie się zapowiada. Pytanie jak ten rosyjski wynalazek będzie grywalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 14:40, Wojman napisał:

Pierwsza pelna wersja w kolejnym numerze CDA jest przygodowka Sublustrum PL.


Znowu przygodówka? Oby dalej było leiej. Jeszcze dzisiaj poznamy drugą pełną wersje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 17:35, Orion napisał:

Znowu przygodówka? Oby dalej było leiej. Jeszcze dzisiaj poznamy drugą pełną wersje?


Nie. Kolejny przeciek jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalenie sie EGM''a, ze usunieto mu linka z sygnaturki (jakby cdaction.pl bylo JEGO strona ; ])... zreszta nie wiem po co komplikowac i troszke osmieszac sie taka forma cenzury, jakby nie mozna bylo od razu zbanowac "niewygodnego" usera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 10:20, smuggler napisał:

Wstan. powiedz "nie jestes sam"... :)


Możecie doliczyć i mnie. Chociaż w sumie z Gamewalkera najbardziej mi brakuje mini-felietonów, których i tak zaczęło brakować już wcześniej, komentarze na temat gier w obecnej formie są dobre, tylko czasami czytając mam wrażenie, że mało ich jest.

Ja chciałem tylko dorzucić swoje trzy grosze w kwestii "Okiem [tu wstaw nicka recenzenta]". Lubię tę ramkę, ale jak dla mnie wstawianie takiej samej oceny gry jak recenzent "główny" trochę mija się z celem... Podobnie zresztą jak i kupowanie współczesnego CD-A dla samych płyt. Ale tutaj wychodzi na jaw moje zgrzybienie, nic więcej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 21:50, kuba9876543210 napisał:


Mnie rozwala to, że EGM w gruncie rzeczy robi to samo, tj. odbiera wolność wypowiedzi. Jak on kogoś obraża - wszystko w porządku! Ale jeśli dyskutant się odgryzie, to nagle słyszy (czy raczej czyta) "racz stąd odejść, chamie, to kulturalne miejsce [chciałoby się dodać "k**wa"]", a jeśli ktoś zwróci na to uwagę, to EGM odpowiada "nie godzi się zwracać uwagi gospodarzowi, jak coś się nie podoba, to wynocha po prostu". Mentalność Kalego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to śledziłem (ba, zaciekawiony przejrzałem wszystkie wpisy i komentarze) i dobrze się stało, że tu wszedłem. Co prawda wyszło na jaw, że mój "idol" EGM to... a dobra, nieważne kto, ale cały ten blog jest po prostu zabawny.

Tak swoją drogą, to co tam EGM i Anakha wyprawiali? Jestem ciekawy (swoją drogą, w śmieszny sposób rozpoznaję ich teksty - bo piszą właściwie tak samo [tak na serio to Anakha jest bardziej skory do używania emotek i rzuca metaforami i aluzjami, które rozumie chyba tylko on sam]) i to naprawdę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 15:00, Damianuss1 napisał:

Kolejny pełniak to ... NecroVisioN PL :). Ostro.


No to chyba teraz kupię numer... Bo chciałem sobie zagrać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 15:00, Damianuss1 napisał:

Kolejny pełniak to ... NecroVisioN PL :). Ostro.

Ojjj...ten pełniak to, niestety, słabizna. Gra niedopracowana, dość nudna i z przegiętymi wymaganiami sprzętowymi. Nie wiem jakim cudem dostała w CDA ocenę 7/10...według mnie 5/10 to max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 16:20, KofeinowyPablo napisał:

> Kolejny pełniak to ... NecroVisioN PL :). Ostro.
Ojjj...ten pełniak to, niestety, słabizna. Gra niedopracowana, dość nudna i z przegiętymi
wymaganiami sprzętowymi. Nie wiem jakim cudem dostała w CDA ocenę 7/10...według mnie
5/10 to max.


Super,już dawno miałem kupić tę grę,demo było b.fajne i przypomniał mi się Painkiller ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się