kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2011 o 14:38, Growin napisał:

Obstawiam, że w opisie pełniaka znowu będzie napisane, że to kosmiczny FPS.


No way.:]

5-lecie... dawne czasy :) Nie takie babole sie robilo wowczas na okladkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 14:37, smuggler napisał:

No ale jakby nie patrzec ME PL Edycja rozszerzona to zly pelniak nie jest :)

A czy będzie można tą wersję zarejestrować na Steam (i czy dodatek również będzie wtedy tam obecny)? W polską wersję grać nie zamierzam, dlatego wolałbym ściągnąć angielską przez Steam. Nie wiem czy polska wersja jest inaczej rozpoznawana, bo np. z bodajże Bioshokiem od Cenegi tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni konto ToJaSmuggler od Tego? Jedno prywatne drugie "firmowe"?
Niestety czwartego pełniaka mam ;( No nic zadowolę się raymanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 15:48, Arcling napisał:

> No ale jakby nie patrzec ME PL Edycja rozszerzona to zly pelniak nie jest :)
A czy będzie można tą wersję zarejestrować na Steam (i czy dodatek również będzie wtedy
tam obecny)? W polską wersję grać nie zamierzam, dlatego wolałbym ściągnąć angielską
przez Steam.


Ty te głupoty na poważnie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja!
Syberia, Syberia II i Mass Effect - w żadną z tych gier nie grałem.
W Raymana też, ale niezbyt mnie interesuje ;)
Teraz "tylko" uzbierać na pismo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mieć nadzieję, że będzie gra wydana w wersji a''la premierowej. Tam przy instalacji można było wybrać wersję językową z 3 dostępnych. A na forum widziałem instrukcję jak zrobić eng z pol dubbingiem.

@Magok
Ja nie widzę nic głupiego w poście Acrlinga. Po prostu kolega obawia się, czy będzie mógł grać w wersję agnielską. Widocznie nie lubi polskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pełniak ten Mass Effect. Już dawno nie zdarzyło się żeby w dwóch nr z rzędu były interesujące mnie pełniaki a tu proszę (w poprzednim było to King''s Bounty) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 15:53, Gromo napisał:

Pozostaje mieć nadzieję, że będzie gra wydana w wersji a''la premierowej. Tam przy instalacji
można było wybrać wersję językową z 3 dostępnych. A na forum widziałem instrukcję jak
zrobić eng z pol dubbingiem.

Mam nadzieję, bo istniały przypadki gdy gry były rozpoznawane regionalnie, chociaż to były gry od Cenegi.

Dnia 27.07.2011 o 15:53, Gromo napisał:

@Magok
Ja nie widzę nic głupiego w poście Acrlinga. Po prostu kolega obawia się, czy będzie
mógł grać w wersję agnielską. Widocznie nie lubi polskich.

Postami tego pana raczej nie ma co sobie zaprzątać głowy sądząc po poziomie innych i ilości degradów ;)
O ile z polskimi napisami mógłbym jeszcze grać to za dubbingiem nie przepadam. Dobrze by było, jeśli ma wyglądać to tak jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 15:53, Gromo napisał:

Pozostaje mieć nadzieję, że będzie gra wydana w wersji a''la premierowej. Tam przy instalacji
można było wybrać wersję językową z 3 dostępnych. A na forum widziałem instrukcję jak
zrobić eng z pol dubbingiem.

@Magok
Ja nie widzę nic głupiego w poście Acrlinga. Po prostu kolega obawia się, czy będzie
mógł grać w wersję agnielską. Widocznie nie lubi polskich.


Tak z tym steam to też pewnie pisał na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 15:48, Arcling napisał:

A czy będzie można tą wersję zarejestrować na Steam (i czy dodatek również będzie wtedy
tam obecny)?

Nie, bo nie dostaniesz unikalnego klucza wygenerowanego przez EA. Jeśli byś go miał to mógłbyś grę zarejestrować na Origin. Na Steam nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy instalce w mojej wersji z Platynowej kolekcji (też mam dodatek) gra pyta czy chcę pełną angielską. Polskie napisy czy pełną polską. Ale nie powiem, ta gra ma dobrze zrobioną polonizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 16:04, logray napisał:

Nie, bo nie dostaniesz unikalnego klucza wygenerowanego przez EA. Jeśli byś go miał to
mógłbyś grę zarejestrować na Origin. Na Steam nie da rady.

Zwykle CDA załączało klucz gry na opakowaniu płyty. Wprawdzie ME jest w katalogu Steam (EA wycofało ze Steama tylko nowsze gry), ale jeśli CDA nie daje osobnego klucza na grę i dlc to faktycznie może być tak jak mówisz, że jeśli zarejestruję grę to otrzymam tylko podstawkę bez dlc. W każdym razie dobrze, że przy normalnej instalacji dają wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to super. Ciekawe co do czytania będzie ciekawego i jako fan RPG z chęcią zagram w Mass Effect. Grałem tylko przez chwilę w "II" w Media Markcie na x360 i to jeden pełniak, który zwrócił moją uwagę. Nie trawię takich gier jak Syberia i Rayman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już objaśniam

Nie chodzi mi o to, że CDA jest idealny, bo taki nie jest, tylko wyciągam wnioski po przeczytaniu komentarzy do przecieku (np. na stronie CDA).

Edit ; no w tej chwili dotyczyło to Syberii i Raymana, bo pod ME nie widzę już tyle narzekania ;).

No i poruszyliśmy też 2 kwestie, czy to, że ktoś ma jakąś grę lub jest stara znaczyć ma, że numer jest słaby.


Btw ME jest ok, oby tylko mój zacny GF6600GT go uciągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 17:29, XSky0 napisał:

Btw ME jest ok, oby tylko mój zacny GF6600GT go uciągnął.

Skończyłem dwa razy na 6600GT (256MB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ostro zaskoczony, choć do gry raczej nie jestem pozytywnie nastawiony. Niemniej jednak z pewnością sprawdzę, i tak miałem kupić po wrzuceniu gry do XK Gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 17:41, Krzycho napisał:

> Btw ME jest ok, oby tylko mój zacny GF6600GT go uciągnął.
Skończyłem dwa razy na 6600GT (256MB).


Z ciekawości na jakich ustawieniach szedł Ci ? I jeśli można by było prosić o resztę twojego konfigu :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 18:12, XSky0 napisał:

Z ciekawości na jakich ustawieniach szedł Ci ? I jeśli można by było prosić o resztę
twojego konfigu :) ?


na pewno na najmniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 16:14, Arcling napisał:

Zwykle CDA załączało klucz gry na opakowaniu płyty. Wprawdzie ME jest w katalogu Steam
(EA wycofało ze Steama tylko nowsze gry), ale jeśli CDA nie daje osobnego klucza na grę
i dlc to faktycznie może być tak jak mówisz, że jeśli zarejestruję grę to otrzymam tylko
podstawkę bez dlc.

Z opisu wynika, że to jest wersja CDP (podstawka + pierwsze DLC), dlatego nie spodziewam się działającego klucza EA. Przez działający rozumiem klucz który da się zainstalować w Origin (czytaj unikalny). Nie kojarzę gry bez multi do której by CDA rozdawało takie klucze. Oczywiście nie oznacza to, że takiego klucza nie było.

Upraszczając Steam to sklep. Jeśli chcesz mieć coś dołączone do konta to musisz to kupić od nich. Tu masz listę wyjątków:
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7480-wusf-3601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się