kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2013 o 15:23, TojaSmuggler napisał:

A Wojman juz tu nie modkuje?

Miał swoje powody by zrezygnować.

Aha, chciałbym pochwalić okładkę. Bardzo fajna w formie matowej :) Logo medalionu Wiedźmina pięknie się prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2013 o 15:33, Darkstar181 napisał:

Aha, chciałbym pochwalić okładkę. Bardzo fajna w formie matowej :) Logo medalionu Wiedźmina
pięknie się prezentuje


Mam to samo wrażenie, okładka jest świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni CD-Action (04/2013), AR
Wytłumaczył by mi ktoś o co chodzi Smugglerowi w komentarzu do tekstu o porównianiu piractwa do podrywu (koniec rubryki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 15:23, TojaSmuggler napisał:

A Wojman juz tu nie modkuje?


Już od pewnego czasu już tu nie modkuje, sam odszedłem. Jednak jakbyś szukał Moderatora z doświadczeniem na FA to daj znać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obskoczyłem dzisiaj 5 punktów prasowych w moim mieście - nigdzie nie mieli urodzinowego CDA, rozeszło się w niecałe dwa tygodnie. W związku z tym prośba do czytelników, którzy dysponują kodem do World Of Tanks i nie zamierzają go wykorzystać: jeśli możecie, podeślijcie mi go na podanego niżej maila. Swój egzemplarz CDA kupię najprawdopodobniej dopiero w przyszłym tygodniu, a wtedy już skończy się promocja na czołg, który już od jakiegoś czasu zamierzałem kupić w WoT (stąd zapotrzebowanie na złoto). Byłbym bardzo wdzięczny. :)
Mail: mazixx (at) o2 (kropka) pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając najnowszy numer CDA po raz kolejny, w końcu zauważyłem, czego mi w nim brakuje. Dlaczego nie ma czwartej części "Zza kulis"? Otwarcie tego działu był jednym z lepszych pomysłów jeśli chodzi o rozwijanie Publicystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 16:55, Evertsen_Dante napisał:

Ja mogę Ci wysłać :)

EDIT: Poszło.


Dla Ciebie i jeszcze jednej osoby, która nie odezwała się tutaj, ale również przesłała kod - wielkie dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 15:40, Wojman napisał:

> A Wojman juz tu nie modkuje?

Już od pewnego czasu już tu nie modkuje, sam odszedłem. Jednak jakbyś szukał Moderatora
z doświadczeniem na FA to daj znać. :)


Why not, why not... Zglos sie do Ghosta, powolaj na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 18:58, Gumisiek2 napisał:

Przeglądając najnowszy numer CDA po raz kolejny, w końcu zauważyłem, czego mi w nim brakuje.
Dlaczego nie ma czwartej części "Zza kulis"? Otwarcie tego działu był jednym z lepszych
pomysłów jeśli chodzi o rozwijanie Publicystyki.


Za miesiac bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, czy będzie możliwość zamówienia kwietniowego numeru jako archiwalny gdy już takowy status uzyska? Bo kurczę spóźniłem się z zakupem tego wydania bo zwykle poprzednie były dostępne na długo po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że marcowy numer wypadł całkiem nieźle. Szczególnie okładka ze swoim ukrytym przesłaniem, tak trzymać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostały odgadnięte nazwy dwóch pełniaków, które pojawią się w najnowszym CDA. Pierwszym z nich jest Shank w angielskiej wersji językowej, natomiast drugim Gra o tron: Początek w polskiej wersji językowej. Grę o tron trzeba także aktywować na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie nowy numer zapowiada się wyśmienicie. Shanka zawsze chciałem, a Gra o Tron może być miłym zaskoczeniem. Czekam na głównego pełniaka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2013 o 15:32, Karanthir666 napisał:

Tak sobie neta przeglądam i wyszło, że Gra o tron to gra co najwyżej średnia.

I to bardzo. Lepiej się wyjdzie kupujac za grosze klucz do którejś z części total wara, np. Napoleona.
Za to Shank to bardzo dobra giera.
Pozostaje poczekać na ostatniego pełniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2013 o 15:39, Gumisiek2 napisał:

A ostatnim pełniakiem jest Alone in the Dark w polskiej wersji językowej. Pełniak
całkiem niezły, pewnie sprawdzę.

Raczej przeciętny.
Wychodzi na to że chyba Shank jest jedynie wart uwagi. No chyba że ktoś jest ogromnym fanem gry o tron, to pewnie poleci i na drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2013 o 15:39, Gumisiek2 napisał:

A ostatnim pełniakiem jest Alone in the Dark w polskiej wersji językowej. Pełniak
całkiem niezły, pewnie sprawdzę.

Tan Alone z Gonerą w roli głównej? Nie dość, że gra szału nie robi, to jeszcze "polski dubbing" bardziej ją dołuje. Kiepsko, naprawdę kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2013 o 16:15, Karanthir666 napisał:

> A ostatnim pełniakiem jest Alone in the Dark w polskiej wersji językowej.
Pełniak
> całkiem niezły, pewnie sprawdzę.
Tan Alone z Gonerą w roli głównej? Nie dość, że gra szału nie robi, to jeszcze "polski
dubbing" bardziej ją dołuje. Kiepsko, naprawdę kiepsko.


Moim zdaniem, gra jest bardzo fajna, niestety, nie ukończyłem ze względu na problemy z monitorem przez które gra była niegrywalna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się