kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

tyle że naczelny ebookofil redakcyjny dawno zadeklarował się po pewnej stronie i bez co najmniej dwubiegunowej narracji taki test nie ma sensu

tak mi mówią eleboraty traktujące o rzetelności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 09:28, Ostrowiak napisał:

po co komu test czytników e-booków, skoro zwycięzca jest oczywisty?

Mnie również potrzebny jest test, ponieważ interesuje mnie kto zajął II miejsce (jako że Kindla, z pewnych względów, na pewno nie kupię) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 10:45, A-cis napisał:

Mnie również potrzebny jest test, ponieważ interesuje mnie kto zajął II miejsce (jako
że Kindla, z pewnych względów, na pewno nie kupię) :-)

Na 2. miejscu też Kindle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Jeżeli ktoś ma na zbyciu kod na rubiny do Anno Online z najnowszego CD Action to chętnie go przytulę :). Mogę się zrewanżować kodem do WoT z poprzedniego numeru. Proszę o wiadomości na prv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 09:28, Ostrowiak napisał:

po co komu test czytników e-booków, skoro zwycięzca jest oczywisty?

stawiam dwa kokosy że test poprowadzi/ł Smuggler, nawet bez lektury tegoż


<<<Trafiles.

Dnia 10.04.2013 o 09:28, Ostrowiak napisał:


i stawiam trzy kokosy, że wygrał Kindle (generacja 4 zapewne)


<<<<Nietrafiles. Ale nastepnym razem po prostu wylosuje zwyciezce, zeby tylko cie zaskoczyc, bo przeciez nie moze byc, zeby wygrywalo cos, co jest dobre. :)

Dnia 10.04.2013 o 09:28, Ostrowiak napisał:


ot temat z kapelusza, a CDA jako popularyzator czytników nie zasłynie


<<<I chyba nie zamierza nawet aspirowac do takiej funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 10:16, Ostrowiak napisał:

tyle że naczelny ebookofil redakcyjny dawno zadeklarował się po pewnej stronie i bez
co najmniej dwubiegunowej narracji taki test nie ma sensu


>>>Z tym bylby pewien problem, ale mozemy wyznaczyc kogos "zeby sie nie zgadzal"

Dnia 10.04.2013 o 10:16, Ostrowiak napisał:


tak mi mówią eleboraty traktujące o rzetelności


>>>A nawet elukrbraty. :) Test jest "autorski" czyli "Smuggler testuje czytniki" i jaki w tym problem masz? Nie zgadzasz sie ze mna - prosze bardzo, mnie to jakos nie utrudnia zasniecia.

Dnia 10.04.2013 o 10:16, Ostrowiak napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 20:28, Darkstar181 napisał:

> Bioshock: Infinite 8+/10 oraz krytyka fabuły i zakończenia, a rok temu Mass Effect
3
> 10/10 :DD
> Cyrk na kółkach.
> Inb4 "ale inny autor recenzje, ale derp hurr". Chodzi o samo to, jak się to prezentuje.

Bo Mass Effecta recenzował smuggler który nie miał chociażby cienia obiektywizmu co do
tej gry... tak to już jest z tymi recenzjami. Shitowi wystawią 10, a hitowi 8, bo muszą
być alternatywni wobec rzeszy innych dzienników które grą były zachwycone.

No ale zaraz ktoś powie że recenzje nie są obiektywne, więc zamknąć japę :D


Mnie sie ME3 i final podobal (i to bardzo) - napisalem to.
Hutowi sie nie za bardzo BS:I podobal - napisal to.

Na tym to polega. Ty masz prawo sie z tym nie zgodzic i miec zupelnie odmienne zdanie. I dla mnie sam fakt, ze uznasz ME3 za kiche nie oznacza, ze jestes mainstreamowy/hipster, chcesz sie komus podlizac, ktos ci zaplacil za to, jestes idiota (bo masz inne zdanie). Co wiecej z checia poczytalbym twoja recenzje, zeby zobaczyc dlaczego tak sadzisz. Ale pewnie glupi jestem i sie nie znam na recenzjach. ^_^

Dnia 09.04.2013 o 20:28, Darkstar181 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 11:45, tomoliop napisał:

Irytuje mnie fakt, że wciąż, od dwóch numerów nie pojawiła się zapowiedź dodatku do Civilization
V...


Czekajcie, a bedzie wam dane. Nie tylko zapowiedz. :) I to juz bardzo wkrotce. Po co opisywac "co developer obiecuje" skoro mozna "co widzialem gdy gralem"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 15:40, TojaSmuggler napisał:

> Irytuje mnie fakt, że wciąż, od dwóch numerów nie pojawiła się zapowiedź dodatku
do Civilization
> V...

Czekajcie, a bedzie wam dane. Nie tylko zapowiedz. :) I to juz bardzo wkrotce. Po co
opisywac "co developer obiecuje" skoro mozna "co widzialem gdy gralem"? :)


Dobrze wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie sprawę:) Nadal nie otrzymałem mojego numeru CDA, a na mail-e do działu prenumeraty nikt nie raczył odpowiedzieć. Mogę w tej sprawie coś zrobić? Bo z każdym kolejnym dniem, staję się coraz bardziej niecierpliwy:P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 09:28, Ostrowiak napisał:

po co komu test czytników e-booków, skoro zwycięzca jest oczywisty?

stawiam dwa kokosy że test poprowadzi/ł Smuggler, nawet bez lektury tegoż

i stawiam trzy kokosy, że wygrał Kindle (generacja 4 zapewne)

ot temat z kapelusza, a CDA jako popularyzator czytników nie zasłynie


Ja tam mam mieszane uczucia co do trzeciego miejsca Pocketbook model 611 ma wi-fi i jest w podobnej cenie co oceniany 613. Pewnie dostałby 8, ale to by wyglądało dziwnie względem Kindla ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 13:58, BoloMaster napisał:

Prenumerata jak zwykle się spisuje, wciąż nie otrzymałem numeru...

Właśnie z tego powodu zrezygnowałem, denerwowało mnie to, że czekałem na nowy numer czasami do poniedziałku nastepnego tygodnia. Teraz jak chce to podlecę do kiosku i mam przynajmniej nerwy oszczędzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

opóznienia w dostawie zwykle się zdarzały, ale od ukazania się numeru w sprzedaży minęło prawie 2 tygdonie. Stosunek do klienta wymownie wyraża brak odpowiedzi na wysłane maile. No nic, będę musiał przemęczyć się z tą prenumeratą do końca roku, a potem im podziękuje, niech szukają frajerów gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 13:49, BoloMaster napisał:

opóznienia w dostawie zwykle się zdarzały, ale od ukazania się numeru w sprzedaży minęło
prawie 2 tygdonie. Stosunek do klienta wymownie wyraża brak odpowiedzi na wysłane maile.
No nic, będę musiał przemęczyć się z tą prenumeratą do końca roku, a potem im podziękuje,
niech szukają frajerów gdzie indziej...

Ale to nie jest pierwszyzna. Tak jest od x lat, takie jaja były jeszcze w 2000 roku, albo i nawet wczesniej.
Nic sie nie zmieniło. Nie wiem czemu ludzie nadal sie na nia decyduja. Taniej ? No super, a pozniej czekajta 2 tygodnie po premierze na nowy numer.

Nie mowiac o tym ze sa lepsze i słabsze. Jak kupuje w kiosku to przynajmniej mam zawsze opcje rezygnacji jesli mi dany numer mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 14:08, Darkstar181 napisał:

Nie mowiac o tym ze sa lepsze i słabsze. Jak kupuje w kiosku to przynajmniej mam zawsze
opcje rezygnacji jesli mi dany numer mnie nie interesuje.


Czyli jednym słowem kupujesz CDA tylko dla pełniaków, bo w kiosku pismo jest zafoliowane i nie znasz jego wartości tekstowej. Prenumerata jest natomiast dla tych, którzy czytają pismo od deski do deski od lat co miesiąc i jest to dla nich przyjemność, jak zobaczenie co tydzień jednego odcinka ulubionego serialu w telewizji. Nie jest dla nich ważny występ gościnnego aktora, tylko bohaterowie, których styl dobrze znają i chcą się z nimi cyklicznie stykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 23:56, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

> Nie mowiac o tym ze sa lepsze i słabsze. Jak kupuje w kiosku to przynajmniej mam
zawsze
> opcje rezygnacji jesli mi dany numer mnie nie interesuje.

Czyli jednym słowem kupujesz CDA tylko dla pełniaków, bo w kiosku pismo jest zafoliowane
i nie znasz jego wartości tekstowej.

Nie no wcale nie znam. Zapowiedzi w internecie nowego numeru z pełnym spisem zawartości przecież się nie pojawiają. Na okładce przecież też nie ma żadnych informacji odnośnie najważniejszych recenzji, zapowiedzi, testu sprzętu.
Nie mówiąc już o tym że zawsze znajdzie się jeden rozfoliowany egzemplarz.

Pomyśl nieco zanim coś napiszesz.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 14:08, Darkstar181 napisał:

Ale to nie jest pierwszyzna. Tak jest od x lat, takie jaja były jeszcze w 2000 roku,
albo i nawet wczesniej.
Nic sie nie zmieniło. Nie wiem czemu ludzie nadal sie na nia decyduja. Taniej ? No super,
a pozniej czekajta 2 tygodnie po premierze na nowy numer.


Zamawialem roczne prenumeraty w 2005-2006 i 2006-2007 i przed 2007 mialem zawsze przed pojawianiem sie w kioskach, chyba nawet do 2 dni przed. Pod koniec mialem juz niestety czasem 1 dzien po pojawieniu sie w kioskach.

Dnia 19.04.2013 o 14:08, Darkstar181 napisał:

Nie mowiac o tym ze sa lepsze i słabsze. Jak kupuje w kiosku to przynajmniej mam zawsze
opcje rezygnacji jesli mi dany numer mnie nie interesuje.


Nie wiem jak teraz, ale kiedys fajne gadzety dodawali do prenumerat, np. 5 gier z serii Extra Klasyka (nie jedna z pieciu tylko 5).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się