kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Zestaw pełniaków i dobór tekstów sprawi, że następny numer kupię, choć od ostatniego mego zakupu minęło parę miechów - skuszę się :)

Szkoda tylko, że to KotOR 2 a nie "jedynka" - będę musiał ją skądś skombinować. Może ktoś ma na oddanie z ostatniego bundla? :D (tak, nie zaliczyłem tego klasyka jeszcze, damn!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2015 o 15:24, TojaSmuggler napisał:

To sie kupuje, co daja, marzyl mi sie komplecik... no ale coz.


Smugg, zaspokój moją ciekawość. Na jakiej zasadzie odbywa się dobór i "załatwianie" tytułów do każdego numeru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2015 o 20:27, Kirabaxior napisał:

Ciekawe, co tym razem na to powiedzą Antyfani. Pewnie "rzal bo nie obie czenści kotroa"


To oczywiste, ale warto też przyhejcić na Prototype 2 ;) Ja mam Steamową wersję w pudełku z Radnet pack, a tutaj dali podstawkę i jescze non-steam. Meh... :P

A poważnie, to znów numer nie dla mnie. Nie mam tylko Kotora, ale jeśli już, to wolałbym Kotor Pack, aniżeli tylko jedną zczęści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2015 o 23:27, Kirabaxior napisał:

Pisali wiele razy. Że takie pełniaki są załatwiane zwykle aż rok przed wydaniem danego
numeru.


No dobra. Ale mnie głównie interesuje proces "załatwiania". Jeżeli nie mogą podać szczegółów, to chociaż powierzchownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2015 o 20:27, Kirabaxior napisał:

Ciekawe, co tym razem na to powiedzą Antyfani. Pewnie "rzal bo nie obie czenści kotroa"


Leee, bylo na bundle Leee, wszyscy to majom. Leee, nikt nie gra w takie starocie, mogliby dac zamiast tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2015 o 04:49, Tuchaczevsky napisał:

No dobra. Ale mnie głównie interesuje proces "załatwiania". Jeżeli nie mogą podać szczegółów,
to chociaż powierzchownie.


Powierzchownie to sie gada przez telego i emaile a czasem w 4 oczy wiele, wiele razy, bez zadnej gwarancji ze cos z tego bedzie. Mocno stresujace, szczegolnie gdy np. 5-ty raz starasz sie o te sama gre i w ostatniej chwili, gdy juz wszystko dograne, itd. "sorry ale mama szefa powiedziala, ze jednak sie nie zgodza na to, przykro nam"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wtrącić pytanko, załatwiacie gry DRM free, steamowskie, od czasu do czasu Uplay,nie pamiętam czy było coś na Origina(Mass Effect?) ale nie załatwiacie nic na GOG''a i tu moje pytanie, dlaczego?
Nie braliście ich gier pod uwagę, licencje za drogie czy po prostu GOG nie był zainteresowany współpracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 08:52, darkwind21 napisał:

Pozwolę sobie wtrącić pytanko, załatwiacie gry DRM free, steamowskie, od czasu do czasu
Uplay,nie pamiętam czy było coś na Origina(Mass Effect?) ale nie załatwiacie nic na GOG''a
i tu moje pytanie, dlaczego?
Nie braliście ich gier pod uwagę, licencje za drogie czy po prostu GOG nie był zainteresowany
współpracą?



Na zadne tego typu pytania nie moge odpowiadac, nawet jesli znam odpowiedz. Top Secret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 15:01, Snafu napisał:

Jak wygląda sprawa z Prototype 2? Wersja jest na Steam czy na płycie?


Na plycie. WSZYSTKO jest opisane w zapowiedzi numeru. WSZYSTKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano jo, było było. Ale jakoś dość mam gier cyfrowych za dolara, bo potem i tak ich nie włączam i giną gdzieś pośród indyków na stimie.


~~~~~~~~
Okej, numer nabyty i póki co tylko przejrzałem ale jest okej. Jest dużo felietonów, dużo kaszanek(rzuciło mi się w oczy sporo gier z ocenami typu 2 i 3) więc mój temat. Szkoda, ze nie wyrobili się z recenzją Cities Skylines bo na nią liczyłem, ale gra wychodzi na steam więc mogła być też jakaś blokada, czy cuś. Nieważne, szkoda.

Pełniaki? Prototype 2 ograłem na PC, mam na PS3 ale to naprawdę świetna gra, dość świeża i tutaj miłe zaskoczenie za taki pełniak, szczególnie że wydawcą jest Activi$ion. Za Kotora padam na kolanach, jeden z najlepszych pełniaków ever. Mimo, że za RPGami nie przepadam a do Kotora podchodziłem ze dwa razy, to tym razem może uda się wytrwać do napisów. Chyba jestem trochę dojrzalszy na takie gry.
A Settlers 7 odpalę z ciekawości bo gierka swego czasu narobiła trochę szumu wśród RTSów. Do instalacji zniechęca mnie Uplay z którym mam trochę podbojów, ale tutaj już nic nie poradzę, najdzie ochota to przeboleję :P

Tak więc ode mnie możecie śmiało brać. Szkoda, że nie ma żadnego Tipsomaniaka z okazji urodzin, bo te książeczki zawsze ciepło mi się czytało. No i gratulacje 19 tych urodzin. Jako jedyni wytrzymaliście tyle czasu na polskim rynku, w czasie gdy panują darmowe artykuły na portalach i wideorecenzje. Pamiętam jak ktoś z redakcji pisał "moim marzeniem jest dotrwać do 18tych urodzin pisma". A tu o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się