kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 20:24, reykan napisał:

Z tego co wiem jest ona obrzydliwie zabugowana, a ocenę 8/10 dostała na kredyt, bo twórcy obiecali ogromną łatkę, która i tak nic nie zmieniła.

No nie wiem. Ja słyszałem całkowicie inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nawetw pismach się sprzeczali. Przykładowo w Clicku! były dwie w sumie oddzielne recenzje, a na okładce widniał tytuł "Najlepsza i najgorsza gra roku". No i np. w CDA dostała 8/10, a już w takim KŚG 2/5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:24, reykan napisał:

Z tego co wiem jest ona obrzydliwie zabugowana, a ocenę 8/10 dostała na kredyt, bo twórcy obiecali
ogromną łatkę, która i tak nic nie zmieniła.


Chyba mam jakiś wybrakowany numer... NOLF2 dostał 10, głównie za to, że eld dał pierwszej 9+, a jak się potem okazało, gra odniosła sukces, czego dowodem jest druga jej odsłona. Popatrzcie w numerze 100 CDA - tym jubileuszowym - tam jest wykaz ocen "10".

A jakby był NOLF2, to kupuje od razu - poluję na te grę od kilku lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:29, reykan napisał:

Wiesz, nawetw pismach się sprzeczali. Przykładowo w Clicku! były dwie w sumie oddzielne recenzje,
a na okładce widniał tytuł "Najlepsza i najgorsza gra roku". No i np. w CDA dostała 8/10, a
już w takim KŚG 2/5.


Sorry, my bad. Nie wiedziałem do którego posta struksika piszesz. Sorry!

A Bioling Point jest istotnie badziewiem - nie ma co nawet o niej... myśleć. Teraz już zalega w koszach z grami w supermarketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:23, struksik napisał:

> ... NOLF 2 też by się przydał:) ...
Nie to jest beznadziejna gra. Krótka i do bani. Mój kolega ją kupił jak była jej premiera i
prawie 100 zł w błoto.

A nie pomyliłeś 2 części z 3 (bo opis by się zgadzał)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BP jest słaby przez swoje bugi i niedociągnięcia. Oferuje dużo rozwiązań przejścia misji, dużo misji z bardzo wielu frakcji, naleciałości RPG, olbrzymi świat i pojazdy, ale wszystko jest popsute przez spaprane wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj by się było trudno pomylić, bo trójka to Contract J.A.C.K., rzeczywiście bezmyślna strzelanka, monotonna i strasznie nudna. Takie ZZZZ - zainstalować, zagrać, zabić (twórców), zapomnieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:33, Master Miroy napisał:

> > ... NOLF 2 też by się przydał:) ...
> Nie to jest beznadziejna gra. Krótka i do bani. Mój kolega ją kupił jak była jej premiera
i
> prawie 100 zł w błoto.
A nie pomyliłeś 2 części z 3 (bo opis by się zgadzał)?

Że tak się zapytam a jest chociaż trójak No One Lives Forever? Bo ja nie słyszałem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:33, Master Miroy napisał:

> > ... NOLF 2 też by się przydał:) ...
> Nie to jest beznadziejna gra. Krótka i do bani. Mój kolega ją kupił jak była jej premiera
i
> prawie 100 zł w błoto.
A nie pomyliłeś 2 części z 3 (bo opis by się zgadzał)?


Niemożliwe, by tak opisywał przygody Kasi Łucznik! To na pewno chodzi mu o... Contract J.A.C.K. Majaczy chłopina, wybaczcie mu! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:36, reykan napisał:

Tutaj by się było trudno pomylić, bo trójka to Contract J.A.C.K., rzeczywiście bezmyślna strzelanka,
monotonna i strasznie nudna. Takie ZZZZ - zainstalować, zagrać, zabić (twórców), zapomnieć:)

Słyszałem. Dlatego pasowało mi do tej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:36, reykan napisał:

Tutaj by się było trudno pomylić, bo trójka to Contract J.A.C.K., rzeczywiście bezmyślna strzelanka,
monotonna i strasznie nudna. Takie ZZZZ - zainstalować, zagrać, zabić (twórców), zapomnieć:)

No właśnie jak o to chodzi to się zgadzam a co do Boiling Point to Gothic III jakie ma bugi i gra jest świetna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:37, struksik napisał:

Że tak się zapytam a jest chociaż trójak No One Lives Forever? Bo ja nie słyszałem o tym.


Contract J.A.C.K, czyli Just Another Concrat Killer. To nie jest formalny sequel, ale jest z serii NOLF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 20:39, Wieśniakoo napisał:

Contract J.A.C.K, czyli Just Another Concrat Killer. To nie jest formalny sequel, ale jest
z serii NOLF.

niby jest z tej serii ale jakby nie byl.Przeciez to zupelnie inna gra.Dwie pierwsze czesci z serii byly fajne, ciekawe i iinnowacyjne.Contract J.A.C.K to zwykła, niczym nie wyróżniajaca się strzelanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecieki do najnowszego numeru rozpoczęły się. Póki co wiadomo, że w najbliższym numerze będzie dwustronny plakat z Wiedźminem (smakowity kąsek, bo właśnie mi stary plakat ze ściany odłaził) Teraz pozostaje czekać na przecieki związane z pełniakami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 09:13, Naymar napisał:

Plakat Wiedźmina super sprawa :)

Ja obstawiam że w tym roku NA PEWNO dadzą Gothica II - na 99,9%

A skąd te podejrzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 09:13, Naymar napisał:

Plakat Wiedźmina super sprawa :)

Ja obstawiam że w tym roku NA PEWNO dadzą Gothica II - na 99,9%


No nie powiedział bym. Moim zdaniem dadzą coś lepszego i na pewno NOWSZEGO. Gothic 2 to stara fajna gra, którą przeszedłem wiele razy. Ale teraz kosztuje tylko 20zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się