kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Gothic 2 wraz z dodatkiem Noc Kruka nie jest dla mnie dobrą wiadomością, gdyż przeszedłem już tę grę razem z dodatkiem :/, mam Złotą Edycję :/. No cóż, na szczęście jest jeszcze pismo, GTI Racing i Prince of Qin :). Teraz trzeba czekać na nowy numer CDA :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Gothic 2 wraz z dodatkiem to moja jedna z najlepszych gier i fajnie będzie przejść ją jeszcze raz. Tym razem CD-Action się popisało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:38, SinClers napisał:

jak dla mnie cd-action już dawno powinno zmienić nazwę.
na DVD-Action tak brzmi lepiej i wogule.

Hah, dobry żart. Na pewno nie brzmi lepiej, a pozatym jakoś tak głupie DVD-Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam NIE! Tylko nie ten badziewny Gothic 2...
Stoi na mojej półce wersja z XKN i sie kurzy... nienawidzę RPG...
Ehhh, może jakieś ciekawe dema będą, bo one bardziej mnie zainteresują od tego G2 :/

Cóż, innym się podoba, ale mi nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:38, kreve napisał:

WHHHHHHOOOOOOOOOOOOOOOAAAAAAA !!!!
Będzie się działo. Ten numer będzie miał chyba najwyższą sprzedaż od paru lat :D

Może nie aż od tylu lat ale napewno od czasów Ballance a jeśli nie to to od Etherlords 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łee... Mam już G2 z Dodatkiem, i raczej dużo innych graczy też już to dawno ma:/ Będzie jeszcze jakiś pełniak? Czy to już wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... A niezłe skojarzenia z Prey''em były. Najpierw mi też przyszło na G2+Noc Kruka, ale miała być podpucha jedna... :P
W sumie jest jeszcze nadzieja, że może za rok Prey będzie ;))))
W sumie ten przeciek mega-trudny nie był ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Play i jego Vietcong może podskoczyć ;P Naprawdę znakomity numer. Ciekawe jeszcze jakie będą teksty? Najlepiej jak dadzą recenzję Wiedźmina :) MoH:A, Bioshock są chyba niemal pewne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:40, Gol Galad napisał:

Heh... A niezłe skojarzenia z Prey''em były. Najpierw mi też przyszło na G2+Noc Kruka, ale
miała być podpucha jedna... :P
W sumie jest jeszcze nadzieja, że może za rok Prey będzie ;))))
W sumie ten przeciek mega-trudny nie był ;P

Bywało dużooo trudniejsze i sobie radziliśmy, to jak, żeby tego nie rozwiązać, ale ten był wątpliwy, na ''strzelanie''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Jednak Gothic. Ale trzeba powiedziec, że się wiara napaliła na tego Preya :).
A numer pod względem pełniaków jest dobry :). Czekamy na opis zawartości numeru :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:39, Diabol111 napisał:

Szczerze mówiąc jestem troszkę zawiedziony :( myślałem, że to będzie jakiś przełomowy pełniak
a tu Gothic.. :/


???????!!!!!!!!!!!
Jedna z największych gier RPG w historii nie jest przełomowym pełniakiem ????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:39, Diabol111 napisał:

Szczerze mówiąc jestem troszkę zawiedziony :( myślałem, że to będzie jakiś przełomowy pełniak
a tu Gothic.. :/



Przepraszam a Gothic nie jestem przełomem ???sry ale z tego co wiem są tysiące fanów tego tytułu a gra swego czasu była przełomem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się