kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2007 o 13:42, kreve napisał:

???????!!!!!!!!!!!
Jedna z największych gier RPG w historii nie jest przełomowym pełniakiem ????!!!!!


wiedziałem, że ktoś będzie się mnie czepiał. Może jestem wybredny a nawet bardzo ale ta gra mi jakoś nie podoba. Zagrać pewnie zagram, numer kupię jak zawszę ale zawiedziony i tak trochę będe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się bardzo dobrze- zarówno "pełniakowo", jak i "artykułowo", tylko czemu dali go na początek roku szkolnego, gdy nie ma się na nic czasu, zamiast na wakacje?? Dammit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:42, SinClers napisał:

to bez sensu za kilkanaście lat to będzie brzmiało teraz jak dyskietka-action więc lepiej zmienić
nawę :)

To za te kilkanaście lat to prędzej będzie Holo-Action,albo HD-Action, niż DVD, bo to wtedy też będzie ta twoja dyskietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buuuu..... Gothic. Plepleple.. Nie przepadam za ta seria. Ale ten ktos kto powiedzial ze do CDA dodadza Preya mial humor.

Czyli teksty beda przyciagac bardziej niz gry.. szkoda.. Choc SMG powiedzial ze jako recka bedzie taka siekiera ze szok. Ale nie bedzie to Bioshock.. ;(

Coz.. Pozostaje czekac do piatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic II hmm zaraz czy ja tego nie przeszłem ze 3 razy razem z Noca Kruka??Hmm no cóż jak dla mnie te pełniaki to takie se ale gdybym już nie miał Gothic to bym chyba łbem sufit przebił,nr naprawdę dobry łącze sie w radości z tymi którzy nie maja Gothic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:44, Xsaw napisał:

Gothic II hmm zaraz czy ja tego nie przeszłem ze 3 razy razem z Noca Kruka??Hmm no cóż jak
dla mnie te pełniaki to takie se ale gdybym już nie miał Gothic to bym chyba łbem sufit przebił,nr
naprawdę dobry łącze sie w radości z tymi którzy nie maja Gothic,


ja nie mam gothica ale tak naprawdę to mnie on zbytnio nie interesuje ^^ zaraz mnie zjedzą wszyscy fani gothica no ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:43, Diabol111 napisał:

> ???????!!!!!!!!!!!
> Jedna z największych gier RPG w historii nie jest przełomowym pełniakiem ????!!!!!

wiedziałem, że ktoś będzie się mnie czepiał. Może jestem wybredny a nawet bardzo ale ta gra
mi jakoś nie podoba. Zagrać pewnie zagram, numer kupię jak zawszę ale zawiedziony i tak trochę
będe.


No bo nawet jak Ci się Gothic 2 nie podoba to musisz przyznać że dla milionów ludzi to była WIELKA gra. Ja n.p nie lubię Diablo ani Diablo 2 ale uznaję ich przełomowość i wielkość ze względu na to jaki wpływ wywarły na współczesne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:45, kpt Nemo napisał:

Jezuuu, takich to nigdy nie zadowolisz. Gra, która jest opiewana na całym świecie (no, a przynajmniej
w Polsce) a ty kurde biedny, zawiedziony... awesome


Gra mi się poprostu nie podoba.. wszystkich naraz nie zadowolisz większość się pewnie ucieszy no ale widzisz ja się zawiodłem i przestan na mnie najeżdżać plis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:41, Lesz3yk napisał:

Play i jego Vietcong może podskoczyć ;P


Bo ja wiem.
Vietcong oraz dodatek miały dość wysoką średnią. Worms 2 podobnie, choć to już było wszędzie. Kohan II to zacny RTS, a Army Men jest nawet zjadliwy, jak na kaszankę ^^.
Natomiast w CDA mamy dwa raczej niezbyt znane tytuły, które dodatkowo mają średnią tylko nieco ponad te 50~60%. Gothic II z dodatkiem jest fajny, ale według mnie nie czyni z CDA zwycięzcy w porównaniu z Playem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:44, Murezor napisał:

Ale nie bedzie to Bioshock.. ;(

Dlaczego? Właśnie BioShocka ma narazie najlepsze oceny. Szykuje sie 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:46, kreve napisał:

No bo nawet jak Ci się Gothic 2 nie podoba to musisz przyznać że dla milionów ludzi to była
WIELKA gra. Ja n.p nie lubię Diablo ani Diablo 2 ale uznaję ich przełomowość i wielkość ze
względu na to jaki wpływ wywarły na współczesne gry.


Nigdzie nie napisałem, że gra sama w sobie jest be, nie napisałem, że nie jest przełomowa, napisałem tylko, że mi się nie podoba i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:44, Murezor napisał:

buuuu..... Gothic. Plepleple.. Nie przepadam za ta seria.

LOL. Nie musisz przepadać. 85% czytelników CDA zapewne się ucieszy :) Na przykład ja. Samego G2 przeszedłem z 3-4 razy ale jest jeszcze dodatek, w którego nie grałem. Poza tym to jest nawet spory przełom dla czasopisma dać TAKĄ grę. Można się teraz spodziewać już wszystkiego. Np. Far Cry''a.

Dnia 29.08.2007 o 13:44, Murezor napisał:

Ale ten ktos kto powiedzial ze do
CDA dodadza Preya mial humor.

Hmm...niekoniecznie...wielu ludzi tak myślało.

Dnia 29.08.2007 o 13:44, Murezor napisał:

Czyli teksty beda przyciagac bardziej niz gry.. szkoda.. Choc SMG powiedzial ze jako recka
bedzie taka siekiera ze szok. Ale nie bedzie to Bioshock.. ;(

A niby czemu nie ? Przecież premiera BioShocka już się odbyła na konsole...więc zapewne już recka już może powstać z wersji PC.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Gothic II ma średnią ocen powyżej 90%? W życiu bym się nie domyślił... trochę jestem zawiedziony, bo Gothica II już mam, jednak trzeba przyznać, że to naprawdę bardzo ciekawy pełniak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Niby się cieszę (i to bardzo!), że dodają Gothic''a 2 + NK, ale jednocześnie mam lekki zawód, bo te gry już mam z XKN :D Z tego numeru to tylko pogram w GTI, ale dobrze jest, bo będę miał więcej czasu na GW i... na naukę :( Ech, ta szkoła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:51, Kukowsky napisał:

To Gothic II ma średnią ocen powyżej 90%?

To może będzie jeszcze jeden pełniak ;) No co, nie mogę wleźć na FA, bo zamula, to nie wiem. Na serio- to już koniec pełniaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:49, Sarturias napisał:

> buuuu..... Gothic. Plepleple.. Nie przepadam za ta seria.
LOL. Nie musisz przepadać. 85% czytelników CDA zapewne się ucieszy :) Na przykład ja. Samego
G2 przeszedłem z 3-4 razy ale jest jeszcze dodatek, w którego nie grałem. Poza tym to jest
nawet spory przełom dla czasopisma dać TAKĄ grę. Można się teraz spodziewać już wszystkiego.
Np. Far Cry''a.
> Ale ten ktos kto powiedzial ze do
> CDA dodadza Preya mial humor.
Hmm...niekoniecznie...wielu ludzi tak myślało.
> Czyli teksty beda przyciagac bardziej niz gry.. szkoda.. Choc SMG powiedzial ze jako recka

> bedzie taka siekiera ze szok. Ale nie bedzie to Bioshock.. ;(
A niby czemu nie ? Przecież premiera BioShocka już się odbyła na konsole...więc zapewne już
recka już może powstać z wersji PC.




Ja bym się nie zdziwił, gdyby dali Far Cry''a. Dosyć stara gra i niezbyt popularna i całkiem fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:49, Sarturias napisał:

Poza tym to jest nawet spory przełom dla czasopisma dać TAKĄ grę. Można się teraz spodziewać już wszystkiego.
Np. Far Cry''a.

Ech.. na pewno nie w tym roku. :)
Widać najlepszą grą roku daną przez CD-Action jest właśnie Gothic 2 + Noc Kruka. Dlatego sądzę, że w tym roku nie mamy co liczyć na Far Cry. Przynajmniej tak było zapowiedziane, że będzie lepsza gra od Morrowinda i właśnie jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:52, Damian14BO napisał:

> To Gothic II ma średnią ocen powyżej 90%?
To może będzie jeszcze jeden pełniak ;) No co, nie mogę wleźć na FA, bo zamula, to nie wiem.
Na serio- to już koniec pełniaków?

Nie będzie przecieki zamknięte na amen w piątek pełny opis Cover DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się