kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 29.02.2008 o 23:21, ryczypisk napisał:

gdzie moge dostać 1 numer CDA???


chyba tylko na Allegro itp. , ewentualnie możesz zamieścić ogłoszenie gdzieś i czekać na odpowiedź.

Tip: W CDA na pewno nie mają takich starych archiwaliów, a nawet jakby mieli to na 100 % nie sprzedadzą ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 23:21, ryczypisk napisał:

gdzie moge dostać 1 numer CDA???

Jeden numer CDA możesz dostać w każdym kiosku, salonie prasowym, Empiku etc :) Najczęściej będzie to numer aktualny, chociaż podejrzewam, że jeden wstecz też się czasem da ustrzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 23:24, Quatre napisał:

> gdzie moge dostać 1 numer CDA???
Jeden numer CDA możesz dostać w każdym kiosku, salonie prasowym, Empiku etc :) Najczęściej
będzie to numer aktualny, chociaż podejrzewam, że jeden wstecz też się czasem da ustrzelić.

chodzi mi o 1nr... a nie o 149 który mam ;] PIERWSZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 23:26, ryczypisk napisał:

chodzi mi o 1nr... a nie o 149 który mam ;] PIERWSZY

Hehe, wiem :) Ale to nauczka na przyszłość, że nie warto pisać nieprecyzyjnie. 1nr dalej może być interpretowane jako ''jeden numer''. BTW po co Ci taki staroć? Jak chcesz to może znajdę jakieś stare numery Secret Service, Gamblera albo Reseta na strychu - akurat zbieram na motor, więc zasilisz moje konto ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę mieć to w swoim archwium... Pewnie gry i tak nie będą chodzić, bo jak xD? ale poczytać sobie czym się mogliśmy jarać? Np co zastępowało crysis''a... i jak się zaczeła historia cda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porządku, wszystko sobie wyjaśniliśmy; nic dodać, nic ująć.
Wprawdzie czasem zdarzy mi się tu wpaść i już na wstępie mi piana z ust wycieka (jak nie mam komu się "poskarżyć" w domu :P ) i powypisuję trochę normalnych rzeczy plus sporo bzdur (czego później trochę żałuję), no ale fajniej jest jakoś tak dyskutować.
Swego czasu oboje się tu żarliśmy z @robem006 (oczywiście o różne rzeczy) i też sporo wniosków wyssałem z palca na podstawie domysłów, co w kilku momentach doprowadziło do sytuacji podbramkowej, bo się sam wkopywałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 23:21, ryczypisk napisał:

gdzie moge dostać 1 numer CDA???

Jeśli masz numer z 10-lecia CD-Action to tam był skan nr 1, 50 i 100. Jeżeli nie to byc może skan zostanie zamieszczony w najbliższym 150 numerze (w końcu jest rocznica :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 21:28, KŁEJK napisał:

coś mi się wydaje że to mało prawdopodobne...

BTW: EtM od jutra za 10 zeta w EKN... ;)


Wiem, wiem kupię na pewno po wyjściu CDA.

choper - No właśnie z tego powodu, że gierka niezła chce ją mieć... Słyszałem o tym że masa błędów, ale mimo to.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 23:31, ryczypisk napisał:

Chcę mieć to w swoim archwium... Pewnie gry i tak nie będą chodzić, bo jak xD? ale poczytać
sobie czym się mogliśmy jarać? Np co zastępowało crysis''a... i jak się zaczeła historia
cda :P

Jakie gry !?
Ty myślisz że CDA od razu zaczęło dodawać pełne wersje ? :)
Ja nie przypominam sobie by w ogóle do pisma były dołączane wtedy jakiekolwiek płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 10:02, Aragloin napisał:

Ostawiam na nr.150 next pełne wersje:
-Far Cry
-World in confict/TDU
dwie wystarczą, bo są bardzo dobre no i licenje pewnie drogie.

Pogięło cię? World in Conflict miał premierę kilka miesięcy temu, TDU niedawno wszedł do Topsellera, natomiast to że dadzą Far Cry''a jest całkiem realne, bo od dość dawna siedzi w Kolekcji Klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 10:22, AdamJam napisał:

> Ostawiam na nr.150 next pełne wersje:
> -Far Cry
> -World in confict/TDU
> dwie wystarczą, bo są bardzo dobre no i licenje pewnie drogie.
Pogięło cię? World in Conflict miał premierę kilka miesięcy temu, TDU niedawno wszedł
do Topsellera, natomiast to że dadzą Far Cry''a jest całkiem realne, bo od dość dawna
siedzi w Kolekcji Klasyki.

Więc Far Cry.A co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2008 o 10:25, Aragloin napisał:

Więc Far Cry.A co dalej?

Ja nie powiedziałem, że Far Cry będzie na pewno, tylko że jest to realne. A poza tym nie ma co gdybać. Co dadzą to dadzą. I tak kupię ten numer nie patrząc na pełniaki. W końcu najważniejsze jest samo pismo, a nie dodatek w postaci cover DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od 2 lat czytam CDA i jest gdzieś koło 5 gier w które sobie pograłem;P A Far Crya już mam, gdzieś połowę jego przeszedłem.
Aragloin>>>>Jak już mają jakąś grę z cdp dać to z extra klasyki. I z tym zresztą jest problem bo nawet do takiej gry licencja sporo kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio do CDA dali bzdetne gierki. Mogli by dac np. Medal of Honor Alliend Assult lub właśnie Far Craya ( jedynke) a nie dają gry, które nawet dobrej oceny nie miały. Ale temat numeru był fajny ( Far Cry 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 11:58, Sauron Xed napisał:

Ostatnio do CDA dali bzdetne gierki. Mogli by dac np. Medal of Honor Alliend Assult lub
właśnie Far Craya ( jedynke) a nie dają gry, które nawet dobrej oceny nie miały. Ale
temat numeru był fajny ( Far Cry 2).


Oj wybacz ale tak świetnego RPGa jak Temple of Elemental Evil nie dali od dawna, a i Undercover nie jest złą grą, co do dwóch następnych to Kryzys mnie nie interesuje a New Jagged Union nie przebija Jagged Alliance 2.
Co do MoHa to tak jak powiedział KŁEJK to jest gra EA więc nie ma szans... a o Far Cry bym się nie obraził, sam swojego jakiś czas temu zgubiłem :D... ale kto wie co dadzą mi i tak najbardziej zależy na samym czasopiśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 12:25, PharauhnMizzrym napisał:

> Ostatnio do CDA dali bzdetne gierki. Mogli by dac np. Medal of Honor Alliend Assult
lub
> właśnie Far Craya ( jedynke) a nie dają gry, które nawet dobrej oceny nie miały.
Ale
> temat numeru był fajny ( Far Cry 2).

Oj wybacz ale tak świetnego RPGa jak Temple of Elemental Evil nie dali od dawna, a i
Undercover nie jest złą grą, co do dwóch następnych to Kryzys mnie nie interesuje a New
Jagged Union nie przebija Jagged Alliance 2.
Co do MoHa to tak jak powiedział KŁEJK to jest gra EA więc nie ma szans... a o Far Cry
bym się nie obraził, sam swojego jakiś czas temu zgubiłem :D... ale kto wie co dadzą
mi i tak najbardziej zależy na samym czasopiśmie.


Ale, ale- nie dali fppkow. Czyt.- nie dali strzelanek, w ktorych autor gustuje = dali bzdetne gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. pamiętam że EA i Blizzard nie dają swoich gier do gazet, ale nie pamiętam czy Rockstar daje. Bo jeśli daje, to bardzo bym się ucieszył z Vice City lub San Andreas (chociaż... poprzednimi częściami też bym nie pogardził ;)), w które nie grałem od bardzo dawna. A jeśli nie to, to baardzo bym się uciaszył z Civilization 4.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 12:51, cichy10 napisał:

Hmm. pamiętam że EA i Blizzard nie dają swoich gier do gazet, ale nie pamiętam czy Rockstar
daje. Bo jeśli daje, to bardzo bym się ucieszył z Vice City lub San Andreas (chociaż...
poprzednimi częściami też bym nie pogardził ;)), w które nie grałem od bardzo dawna.
A jeśli nie to, to baardzo bym się uciaszył z Civilization 4.:)

Blizzard to w sumie daje, jak im sie widzi- w koncu dali Warcrafta 2 BN edition dla CDA, niby gierka stara, ale liczy sie fakt. Wielkie wydarzenie to bylo ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się