kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2008 o 12:51, cichy10 napisał:

Hmm. pamiętam że EA i Blizzard nie dają swoich gier do gazet, ale nie pamiętam czy Rockstar
daje. Bo jeśli daje, to bardzo bym się ucieszył z Vice City lub San Andreas (chociaż...
poprzednimi częściami też bym nie pogardził ;)), w które nie grałem od bardzo dawna.
A jeśli nie to, to baardzo bym się uciaszył z Civilization 4.:)

OMG stary a ja z nowego komputera , samochodu , domu , wycieczki na karaiby ...
Myśl realnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 12:51, cichy10 napisał:

Hmm. pamiętam że EA i Blizzard nie dają swoich gier do gazet, ale nie pamiętam czy Rockstar
daje. Bo jeśli daje, to bardzo bym się ucieszył z Vice City lub San Andreas (chociaż...
poprzednimi częściami też bym nie pogardził ;)), w które nie grałem od bardzo dawna.
A jeśli nie to, to baardzo bym się uciaszył z Civilization 4.:)

CDA kiedyś umieściło na coverze GTA 1 , ale to się raczej nie liczy, ja za to bardzo bym chciał aby w obojętnie w jakim czasopiśmie umieścili Fifę 98 world cup, Pierwsza gra w jaką zagrałem, nie licząc dwu wymiarowego Dig duga(inaczej digger) na starym kompie, miałem około 6 lat, może mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym się cieszył, bo bardzo lubiłem tą grę. Jednak jak EA da swoją grę do jakiegokolwiek czasopiśma, to będzie święto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei bym chciał Starcrafta z dodatkiem Brood War. :) To w końcu legendarna już gra, ale pewnie większość graczy by narzekała, że jest stara, z archaiczną grafiką lub po prostu mają ją w swojej kolekcji. :) Gdyby dodali Far Cry''a też bym się nie obraził, chociaż nie wiem czy zamieszkałby ma moim HD-ku dłużej niż tydzień. W każdym razie i tak pismo jest najważniejsze, więc proszę, a nawet żądam ;), wielu interesujących artykułów na naprawdę wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 15:55, Lex napisał:

A ja z kolei bym chciał Starcrafta z dodatkiem Brood War. :)


Blizzzard ma taką politykę, że nie daje żadnej ze swoich gier do czasopism.Legendy nie kupisz w kiosku.Na Starcrafta nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W każdym razie i

Dnia 01.03.2008 o 15:55, Lex napisał:

tak pismo jest najważniejsze, więc proszę, a nawet żądam, wielu interesujących artykułów
na naprawdę wysokim poziomie.


O to możemy być spokojni ;). Co do gierek to takie gdybanie to chyba większego sensu nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

A Warcraft II Battle Net Edition się w CD-Action nie pojawił? :) Zresztą czy nie mogę pomarzyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 15:59, Lex napisał:

/ciach/

A Warcraft II Battle Net Edition się w CD-Action nie pojawił? :) Zresztą czy nie mogę
pomarzyć? ;)


Marzyć każdy może. :);)A Warcrafcie nie wiedziałem, więc sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 16:03, Valentino S.A. napisał:

a ja zamiast jakiś fajnych pełniaków chciałbym wielki plakat , najlepiej z Wiedźmina
:) , na dobrej jakości papierze + jakieś naklejki ^^


Następny numer to numer urodzinowy, więc plakat raczej będzie.;);););)Tylko nie z Wiedźminem, bo już dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 16:04, Pawciu45 napisał:

> a ja zamiast jakiś fajnych pełniaków chciałbym wielki plakat , najlepiej z Wiedźmina

> :) , na dobrej jakości papierze + jakieś naklejki ^^

Następny numer to numer urodzinowy, więc plakat raczej będzie.;);););)Tylko nie z Wiedźminem,
bo już dali.

Plakat ze Smugglerem :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 16:11, Tomek1120 napisał:

> > a ja zamiast jakiś fajnych pełniaków chciałbym wielki plakat , najlepiej z
Wiedźmina
>
> > :) , na dobrej jakości papierze + jakieś naklejki ^^
>
> Następny numer to numer urodzinowy, więc plakat raczej będzie.;);););)Tylko nie
z Wiedźminem,
> bo już dali.
>
Plakat ze Smugglerem :))))))))



To by dopeiro było:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi kill! :P StarCrafta nie chcę, mam go w Battle.net Edition i wystarczy, już mi się nieco ograł, ale pykam w niego dalej ;). Ogólnie to nie wiem, czego bym od nich życzył na pełniaka, poza Treskiem, którego tak niecierpliwie wyczekuję (i pewnie się nie doczekam, ale nic to :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 16:11, Tomek1120 napisał:

> > a ja zamiast jakiś fajnych pełniaków chciałbym wielki plakat , najlepiej z
Wiedźmina
>
> > :) , na dobrej jakości papierze + jakieś naklejki ^^
>
> Następny numer to numer urodzinowy, więc plakat raczej będzie.;);););)Tylko nie
z Wiedźminem,
> bo już dali.
>
Plakat ze Smugglerem :))))))))

Ludzie by chyba sikali ze strachu jakby ten plakat zobaczyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 15:59, Lex napisał:

/ciach/

A Warcraft II Battle Net Edition się w CD-Action nie pojawił? :) Zresztą czy nie mogę
pomarzyć? ;)

Pojawił się , i nawet go mam. Jest on w angielskiej wersji językowej. Został on zamieszczony w 100 wydaniu CD ACTION, doskonała gra , tak samo wciąga jak warcraft 3. Nie jestem wielkim fanem tej serii, ale sobie pograłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się