kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2008 o 23:54, Agntx napisał:

/.../

Krótko - ŻAŁOSNY marketing robi swoje.
Chciałem w końcu zapomnieć o tym promowaniu Witchera przez CDA jako uber-grę i wszechobecne
naciski CDP (tego ostatniego nie dopuszczałem do siebie do końca...)


#####Przepraszamy ze lubimy Sapkowieskiego i jego powiesci wiedzminskie i ze sie nam Witcher podobal. To sie wiecej nie powtorzy, odtad bedziemy konsultowac z toba, co nam sie moze podobac. Albo bedziemy kazda gre z zalozenai gnoic, bo jak wiadomo dobry recenzent widzi tylko wady, a jak widzi pozytywny to ani chybi przekupiony.

#####Zas co do naciskow CDP to prosilbym albo o jakis mizerny chocby dowod albo nie robienie z siebie malolata z glowa pelna teorii spiskowych pt. "dowodow nie mam zadnych ale to MUSI byc prawda".

Dnia 25.02.2008 o 23:54, Agntx napisał:

ale
Powoli rysuje nam się tu kolejna sytuacja promowania tytułu made from CDP. Czytaliście
temat numeru? Liczba peanów na jedno zdanie przekracza dopuszczalne wartości. Nie wierzę,
po prostu NIE WIERZĘ, że gra, która będzie przeciętna, może już w fazie pre-produkcji
wzbudzać duże nadzieje...


#####Ale jaka, ja przepraszam? They? Patrz poprzedni post.

Dnia 25.02.2008 o 23:54, Agntx napisał:

Sorry, ale jakoś Infernala tak CDA nie opisywało, jaki on wspaniały,


#####I slusznie, bo nie byl. Czyz nie? Jak rozumiem zarzutem jest teraz fakt, ze NIE chwalilismy przecietnej gry, ktora od razu wydawala sie nam wlasnie przecietna. A jednoczesnie czepiasz sie, ze chwalimy gre, ktora nam sie wydaje calkiem niezlym kandydatem na kolejna polska dobra produkcje.

Dnia 25.02.2008 o 23:54, Agntx napisał:

Już pominę debilne nawiązanie z DX10 do Crysisa (pisałem o tym w poście powyżej), które
de facto jest skierowane do totalnych idiotów nie zauważających prostych rzeczy...


#####Debilne wstawki skierowane do idiotow. Milo sie czuc lepszym od tego motlochu, ktoremu macimy w glowie, jak fajnie sie rzuca takimi epitetami. A moze ODROBINKA szacunku i dla piszacych, ktorzy przez te 12 lat jakos chyba nie skalali sie lansowaniem ewidentnych rzechow, jak i dla czytajacych, ktorzy moze nie sa en masse takimi debilami? Bo mam wrazenie, ze leczysz jakies swoje kompleksy tutaj.

Dnia 25.02.2008 o 23:54, Agntx napisał:

PS. A okładka mi się bardzo podoba, tylko nie ten napis "nowa gra twórców Wiedźmina"...
I jeszcze ten niby-exclusive.


#####Jaki NIBY. A kto NIBY przed niami mial te informacje?

Cóż, CDP już odpowiednio się postara, by przedwczesna reklama

#####Juz CDA sie postaralo, by jako pierwsze dorwac dla swoich czytelnikow materialy o dobrej polskiej grze.

Dnia 25.02.2008 o 23:54, Agntx napisał:

Theya trafiła do potencjalnych odbiorców największego pisma "dla graczy" w Polsce.


#####A do kogo powinna trafic? Do """"graczy"""? A moze milosnikow golfa? Nadal widze tu twa pogarde i naprawde nie wiem czemu czujesz sie lepszy od tych "graczy", bo poziomom twych argumentow wcae na to nie wskazuje.

Dnia 25.02.2008 o 23:54, Agntx napisał:

PS2. Widziałem niejeden gameplay Theya. ZUPEŁNIE nic ciekawego. A silnik graficzny sobie
można wsadzić xD Tyle blurów i HDRów nie widziałem w każdej grze. Świeci się to wszystko
jak psu jajca :)


#####A jak rozumiem TWOJA opinia jest jedyna i wszechobowiazujaca. I nie ma od niej odwolania. To moze po prostu zmien sobie ksywke na BOG WSZECHWIEDZACY i bedzie wszystko jasne.

Dnia 25.02.2008 o 23:54, Agntx napisał:

A ocenę numeru (jak najbardziej pozytywną) zamieszczę tu w późniejszym terminie, gdyż
muszę przeczytać całość.


#####Tego nie rozumiem, bo najpierw lejesz wiadra blota a potem mowisz, ze ogolnie ocena numeru jest pozytywna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 08:23, smuggler napisał:

> >Wydaje mi się, że większość prezentowanych tam tytułów naprawdę może
> > zostać dużymi hitami. Mam tu na myśli głównie Dead Space, Far Cry 2, Tiberium
i
> Highlander,
> > ale liczę także na polskiego THEY, choć jak na razie zbytnio się nim nie podniecam

>
> O ile się założymy, że żadna z tych gier powyżej nie będzie hitem, a ledwo średniawką?


#####Ja bym nie byl taki pewny, tym bardziej ze pojecie "hit" jest dosc pojemne.

Dnia 26.02.2008 o 08:23, smuggler napisał:

:)


> Proponuję drobny zakładzik :) Jedynie FarCry 2 ma spore szanse, ale na pewno nie
na miano
> "hit".

######Czyli na sredniawke?

Dnia 26.02.2008 o 08:23, smuggler napisał:


> Dead Space to kolejny tasiemiec made by EA stworzony przez średnie studio z użyciem
średniego
> silnika graficznego.

#######Co prawda w tekscie pisze ze EA ta gra wlasnie jakby probuje sie odcinac

Dnia 26.02.2008 o 08:23, smuggler napisał:

od tego image "tasemcorobow"...


Normalnie mało się nie popłakałem ze śmiechu, jak czytałem zapowiedź.
> Debilne peany na temat gry, o której za dużo nie wiemy;

#####Ale juz wiesz, ze autor na pewno pial peany i to jeszcze debilne. Jak rozumiem

Dnia 26.02.2008 o 08:23, smuggler napisał:

masz dostep do lepszych informacji o grze? To sie podziel.

sporo wniosków wysnutych na podstawie
> zapowiedzi twórców

#####No i jeszcze wrozka nam pare rzeczy powiedziala.

Dnia 26.02.2008 o 08:23, smuggler napisał:


. Koszmar normalnie, że po 12 latach redaktorzy CDA tego nie wiedzą...

#####Redaktorzy CDA z zalozenia sa optymistami i nie rownaja gry z ziemia zanim

Dnia 26.02.2008 o 08:23, smuggler napisał:

jej nie dostana w reke (a i wtefdy tylko gdy na to zasluzy). Jesli widza ze w fazie zapowiedzi
jakas gra wyglada marnie, to o niej nie pisza w ogole, bo po co. Ale jak WYGLADA, ze
moze byc b. fajna to i owszem. Czy bedzie? Nie wiadomo, zwykle gry wypadaja gorzej niz
ich zapowiedzi. Ale mimo wszystko sporo z tych gier jest naprawde wartych grania.

> Tiberium - jak ktoś poczytał zapowiedzi i gameplaye zamieszczone na zachodnich serwisach

> powinien dobrze wiedzieć, że jest to tytuł na maksymalnie 7/10 (zapamiętajcie te
słowa
> :D )

#####Ach. Czyli u nas sa "debilne peany" i nie warto sie nimi przejmowac, ale

Dnia 26.02.2008 o 08:23, smuggler napisał:

te zachodnie opinie sa tak miarodajne, ze na ich podstawie mozna wystawiac oceny. (Ciekawe,
ze wszycy korzystalismy z tych samych zrodel). Ciekawe...


> Highlander - a tu już wał na całego. Ta gra ma być hitem? LOL!

#####A kto powiedzial, ze to ma byc zaraz HIT? Fajna gra na motywach znanego i

Dnia 26.02.2008 o 08:23, smuggler napisał:

lubianego filmu. Daj jej szanse.


> They? Heh, kolejny Infernal, nie znam żadnej osoby, która by w to grała...

#####No tak, tak, jak wiadomio firma Metropolis nie zrobila nigdy zadnej dobrej

Dnia 26.02.2008 o 08:23, smuggler napisał:

gry, a poza tym jak ktos raz machnie sredniaka to juz jest skreslony na wieki.


> A napis "Ponoć jak na razie tylko dwie gry korzystają w pełni z DX10 - Crysis i
They"
> Proszę mi powiedzieć, jaka choćby JEDNA dobrze widoczna rzecz zmieniła się w wyglądzie

> Crysisa po przestawieniu shaderów z High na VHigh?

#####Zdefinij pojecie "dobrze widoczna" bo ja pare zmian widzialem. Nie mowie,

Dnia 26.02.2008 o 08:23, smuggler napisał:

ze sa warte by zaraz kupowac karte z DX10 ale roznice sa. No i co ma Crysis do They,
w tym momencie?


> I do cholery - co komu da ta rekomendacja, jak przez przynajmniej jeszcze 1 rok
większość
> graczy może pomarzyć o DX10.

#####Od tej pory w pismach samochodowych nie wolno testowac wozow drozszych niz

Dnia 26.02.2008 o 08:23, smuggler napisał:

60.000 zl, bo kogo stac na cos lepszego...

Tyle w tej kwestii. CDA dało tu plamę na całego!

#####Nie wiem kto tu dal plamy ale najwyrazniej masz zly dzien i podszedles

Dnia 26.02.2008 o 08:23, smuggler napisał:

do pisma z nastawieniem "dajcie mi czlowieka, a ja mu paragraf znajde".


>
> Nie da się zanegować, że Błażej robi dobrą robotę, ale wydaje mi się, że dodatkowa
popularność
> tylko mu zaszkodzi, tak jak to jest z Lencem. Mi osobiście kompletnie by nie pasiło,

> gdybym wiedział, że tysiące 12-latków zachwycają się moją prostą kreską. No i jeszcze

> te tapety w KG... Widać tam target odbiorców pisma...

#####A jaki on jest i po czym go widac, tak z ciekawosci?

Dnia 26.02.2008 o 08:23, smuggler napisał:


Który pełnoletniak zachwyci się
> daremną tapetką, którą w kilka sekund można sobie samemu narysować albo przesłać
w dowolny
> sposób na telefon bezpłatnie?

#####Wiesz, ja ci moge od reki np. dac autograf - bo ja wiem? - Obamy, Jordana,

Dnia 26.02.2008 o 08:23, smuggler napisał:

Tigera Woodsa, kogo chcesz. Tzn. sam go napisze. Bedzi wygladal bardzo podobnie jak oryginal.
:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2008 o 12:28, smuggler napisał:

Pisalem czas jakis temu, ze teksty antyfanow staly sie tak powtarzalne i monotonne, ze
dopoki nie wymysla czegos naprawde nowego, to rubryka sie nie pojawi :)

Ale nie którzy anty anty fani wcale żadnych monotonnych tekstów nie pisza.Vide ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm, teraz temat techniczny:
U mnie cos nie bardzo chcą działać w menu covera te trailery z przedostatniego cd-action. Część jest w formacie .mov
Jaki program to obsługuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 15:47, Jacek Pyda napisał:

hm, teraz temat techniczny:
U mnie cos nie bardzo chcą działać w menu covera te trailery z przedostatniego cd-action.
Część jest w formacie .mov
Jaki program to obsługuje?


Też miałem z tym problem, najlepsze jest to, że te trailery otwierały mi sie przez notatnik xD Ale gdy ściągnąłem winampa przynajmniej niektóre z nich dało sie obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że może na ten 150 CDA mogłoby dać jakieś teksty, nieważne czy recenzje, felietony czy tekst w stylu "historie z CDA" którego autorem / autorami byliby byli tekściarze np: Mr Jedi / Yasiu, Yabol czy Jaspin. Starsi czytelnicy przypomnieliby sobie "stare, dobre czasy" tzn. autorów a młodsi poczytaliby teksty mniej lub w ogóle nieznanych sobie autorów. Co sądzicie o takiej inicjatywie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 23:52, KŁEJK napisał:

Tak sobie myślę że może na ten 150 CDA mogłoby dać jakieś teksty, nieważne czy recenzje,
felietony czy tekst w stylu "historie z CDA" którego autorem / autorami byliby byli tekściarze
np: Mr Jedi / Yasiu, Yabol czy Jaspin. Starsi czytelnicy przypomnieliby sobie "stare,
dobre czasy" tzn. autorów a młodsi poczytaliby teksty mniej lub w ogóle nieznanych sobie
autorów. Co sądzicie o takiej inicjatywie?


Dobry pomysł, ale na pewno czegoś takiego nie będzie. A szkoda, z wielką chęcią bym poczytał tekst Mr.Jedi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yASiA mi brakuje, Mr Jediego mi brakuje, Jaspin i Lorda Y (bo on abstynentem już chyba jest :P) mi brakuje... starego CDA w ogóle mi brakuje, ale jestem dobrej myśli, CDA idzie w dobrym kierunku, a zresztą to nie jest wina CDA, że gry teraz są jakie są (w większości piękne graficznie, ale niezbyt klimatyczne i grywalne - do dziś są jednak wyjątki) - a to też ma spory wpływ na to, jak CDA dzisiaj wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 06:50, Skywalker560 napisał:

yASiA mi brakuje, Mr Jediego mi brakuje, Jaspin i Lorda Y (bo on abstynentem już chyba
jest :P) mi brakuje... starego CDA w ogóle mi brakuje, ale jestem dobrej myśli, CDA idzie
w dobrym kierunku, a zresztą to nie jest wina CDA, że gry teraz są jakie są (w większości
piękne graficznie, ale niezbyt klimatyczne i grywalne - do dziś są jednak wyjątki) -
a to też ma spory wpływ na to, jak CDA dzisiaj wygląda.



Dla fanow starego CDA w tyum nr w CDA, co bedzie, udziela sie MIEDZY INNYMI Mr Jedi we wlasnej osobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 08:03, smuggler napisał:

> yASiA mi brakuje, Mr Jediego mi brakuje, Jaspin i Lorda Y (bo on abstynentem już
chyba
> jest :P) mi brakuje... starego CDA w ogóle mi brakuje, ale jestem dobrej myśli,
CDA idzie
> w dobrym kierunku, a zresztą to nie jest wina CDA, że gry teraz są jakie są (w większości

> piękne graficznie, ale niezbyt klimatyczne i grywalne - do dziś są jednak wyjątki)
-
> a to też ma spory wpływ na to, jak CDA dzisiaj wygląda.


Dla fanow starego CDA w tyum nr w CDA, co bedzie, udziela sie MIEDZY INNYMI Mr Jedi we
wlasnej osobie. :)


Mr.Jedi?! Extra! Kurde, już sie doczekać nie moge^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 08:03, smuggler napisał:

Dla fanow starego CDA w tyum nr w CDA, co bedzie, udziela sie MIEDZY INNYMI Mr Jedi we
wlasnej osobie. :)


Kupię numer tylko dla niego xD. Świetnie. :D.
A ogólnie co do klimatu "starego" CDA, ja mam wrażenie, że to normalna kolej rzeczy, że po jakimś czasie, gdy przy czymś, w czymś itd. siedzisz, wydaje Ci się że kiedyś było lepsze... Np. wakacje xP, jakieś krótsze i nudniejsze niż kiedyś ^, gry bez klimatu/grywalności/polotu teraz są, samo życie, nie tak bez stresowe jak w latach szczenięcych, i wreszcie CDA - straciło klimat... Powiem tak. O ile w większości przypadków, w tym narzekaniu tym coś jest, to tylko wina samych ludzi, którzy są odbiorcami tego, bo każdy się zmienia... A moim zdaniem CDA nie straciło klimatu, po prostu ma nie co inny, albo, zdaje sobie sprawę - po prostu ja to inaczej odbieram. Przez te wszystkie lata się zmieniłem... W każdym razie ciesze się że w najnowszym numerze zrobicie taki prezent dla waszych "starszych" fanów. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 10:48, Sad Statue napisał:

> Dla fanow starego CDA w tyum nr w CDA, co bedzie, udziela sie MIEDZY INNYMI Mr
Jedi we
> wlasnej osobie. :)

Kupię numer tylko dla niego xD. Świetnie. :D.
A ogólnie co do klimatu "starego" CDA, ja mam wrażenie, że to normalna kolej rzeczy,
że po jakimś czasie, gdy przy czymś, w czymś itd. siedzisz, wydaje Ci się że kiedyś było
lepsze... Np. wakacje xP, jakieś krótsze i nudniejsze niż kiedyś ^, gry bez klimatu/grywalności/polotu
teraz są, samo życie, nie tak bez stresowe jak w latach szczenięcych, i wreszcie CDA
- straciło klimat... Powiem tak. O ile w większości przypadków, w tym narzekaniu tym
coś jest, to tylko wina samych ludzi, którzy są odbiorcami tego, bo każdy się zmienia...
A moim zdaniem CDA nie straciło klimatu, po prostu ma nie co inny, albo, zdaje sobie
sprawę - po prostu ja to inaczej odbieram. Przez te wszystkie lata się zmieniłem... W
każdym razie ciesze się że w najnowszym numerze zrobicie taki prezent dla waszych "starszych"
fanów. Dziękuje.



Widzisz, gdy siedzisz w samochodzie i widzisz za oknem inny samochod, to sa mozliwe 3 sytuacje

- to on zmienia swe polozenie
- to ty zmieniasz
- obie razem

W wypadku CDA odpowiedz trzecia jest prawidlowa - wy dorastacie i sie zmieniacie, a nam przybyewa lat i doswiadczenia i tez ma to na nas wplyw. I tego sie nie zmieni, po prostu trzeba sie cieszyc tym, co sie aktualnie czlowiek cieszy, nie przejumujac sie, ze kiedys go to bardziej krecilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jaki to będzie prezent? A co do klimatu w CDA to dla mnie jest fajny i cały czas jest lepszy, patrząc od 2003 roku bo od tego roku kupuję CDA, najstarsze mam z 1997 roku i patrząc na nie wydaje mi się takie suche, zero śmieszności tylko teksty i teksty, oczywiście całego numeru nie przeczytałem. Z CDA jest coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 16:48, Aragloin napisał:

Ja tam jakoś mR.Jediego nie zauważyłem w tym numerze:(Tylko ghosta of mr.Jediego)


przecież jest wyraźnie napisane że chodzi o nr który dopiero się ukaże 18 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2008 o 16:49, KŁEJK napisał:

przecież jest wyraźnie napisane że chodzi o nr który dopiero się ukaże 18 marca.

ups...Nigdy nie czytałem jego tekstów ,więc nie wiem czego się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 16:52, Aragloin napisał:

ups...Nigdy nie czytałem jego tekstów ,więc nie wiem czego się spodziewać


wszystkiego, dosłownie wszystkiego... to tak w największym skrócie. Jedi pisał ( pisze? ) tak charakterystycznie że dość łatwo zapada w pamięć. Wystarczy poczytać jakieś jego stare recenzje lub teksty w AR gdy współtworzył ten dział wraz ze SMG. "To se ne vrati" ale ja tam zawsze byłem zdania że CDA wraz z nowym nr zaskakuje ( pozytywnie ) więc może czeka nas wielki come back Mr Jedi ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się