kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

W wakacje kupiłem, po kilku latach czekania na obniżke.
Teraz bym chciał...Raymana
Jakiegoś dobrego Raymana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 18:01, struksik napisał:

Mi wystarczy Warhammer Mark of Chaos


...a myslałem że wolałbyś World in Conflict... No tu troszkę przegiąłeś. Nie dość że chcieliby wypuszczać dodatek, to ogólnie gra wyszła stosunkowo niedawno temu, żeby już ją do czasopism wrzucać... nawet mimo dość cienkich ocen i opinii jakie pozbierała. Wymyśl coś sensowniejszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pełne wersje bym poszedł w inną stronę niż większość moich poprzedników. Zamiast gry, którą mogę bez większych problemów kupić w sklepie wolałbym dostać np. No One Lives Forever czy Aliens vs Predator II (a i narzekania by nie było, że prawie każdy te gry już ma). Tych gier mimo szczerych chęci kupić sobie nie mogę a jeśli komuś NAPRAWDE zależy na takim Diablo II, WarCraft III to sobie je bez problemu powinien kupić a nie czekać aż je dadzą do jakiegoś pisma. Tym bardziej, że aż tak wielki wydatek to przecież nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 18:23, dave03 napisał:

Jeśli chodzi o pełne wersje bym poszedł w inną stronę niż większość moich poprzedników.


Nie ja ;)

Dnia 01.03.2008 o 18:23, dave03 napisał:

Zamiast gry, którą mogę bez większych problemów kupić w sklepie wolałbym dostać np. No
One Lives Forever czy Aliens vs Predator II


Też już pisałem o tych grach jako propozycje na pełniaki. Z NOLF sytuacja jest niepewna (chyba jakieś problemy z określeniem dystrybutora), a prawa do AvP II ma obecnie EA.

Dnia 01.03.2008 o 18:23, dave03 napisał:

(a i narzekania by nie było, że prawie każdy
te gry już ma).


Zgadza się.

>Tych gier mimo szczerych chęci kupić sobie nie mogę a jeśli komuś NAPRAWDE

Dnia 01.03.2008 o 18:23, dave03 napisał:

zależy na takim Diablo II, WarCraft III to sobie je bez problemu powinien kupić a nie
czekać aż je dadzą do jakiegoś pisma. Tym bardziej, że aż tak wielki wydatek to przecież
nie jest.


Wymienione gry to nie taki mały wydatek o jakim mówisz, ale jeśli ktoś nazywa się "fanem" danej gry to chyba nie powinien mieć problemów ze zdobyciem funduszy. A jeśli jeszcze tego nie zrobił, to nie wiem co go zatrzymało - przecież powszechnie wiadomo, że gier tych w tańszych seriach nie będzie...


Ja poza jakimś hitem czekam też na jakąś naprawdę miłą niespodziankę pokroju Ballance w zeszłym roku. Chodzi o grę niezbyt u nas popularną, a dającą dużo radochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 17:55, Lasca napisał:

W wakacje kupiłem, po kilku latach czekania na obniżke.
Teraz bym chciał...Raymana
Jakiegoś dobrego Raymana :)

Wszystkie raymany zostały zamieszczone w KSgry mam raymana 2 i raymana M, raymana 3 osobno kupiłem. A CDA zauważyłem , że nie recenzuje raymana RR więc jakby nie ma z raymanem kontaktu więc wątpię. Lepsze by było Psychonautus:D To bym sobie pograł, może wyślę do nich maila w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 16:03, Valentino S.A. napisał:

a ja zamiast jakiś fajnych pełniaków chciałbym wielki plakat , najlepiej z Wiedźmina
:) , na dobrej jakości papierze + jakieś naklejki ^^


Hm, plakatu z Wiedźminem już raczej nie dadzą, bo był już raz.
Moim zdaniem fajnie byłoby, gdyby plakat był "mixem" - czyli połączenie kilkunastu postaci, charakterystycznych elementów jakiś gier. Wtedy fajnie by to wyglądało i nie ograniczałoby się do jednej gry :) Zawsze chciałem taki plakat zawiesić u siebie, ale z reguły do pism dodawane są takie, w których widnieje wizerunek ograniczający się do jednego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie podobają sie felietony redaktorów. zawsze nie wiadomo czego sie spodziewać...można tez poznać ich trochę od innej strony. są krótkie i treściwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
hah, ja też lubię ich felietony, imho perełki na tle całego GW. a tyle ostatnio widziałem psioczenia na nie, myślałem, że coś jest ze mną nie tak, skoro mnie się podobają ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 08:27, Spooky Albert napisał:

Ostatnio, szczególnie spodobały mi się felietony CormaCa i Smugglera


Ja też lubię czytać felietony redaktorów ;]. Fajna odskocznia od tekstów o grach, a magazyn nabiera dla czytelnika duszy, bo poznaje jego autorów tak jakby od "środka"(nie, nie jestem zboczony :P)

Co do pełnych wersji. Pełna wersja w takim numerze? Mam parę "wymarzonych"
Far Cry, Starcraft, Still Life, Kameleon, Unreal Torment, Heroes 4, Rise of Nations, GUN, KOTOR(po takim pełniaku dostałbym orgazmu :P), w sumie to większość z nich tak mało, albo praktycznie nie realne, ale co? Pomarzyć nie można xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 09:01, Sad Statue napisał:

> Ostatnio, szczególnie spodobały mi się felietony CormaCa i Smugglera

Ja też lubię czytać felietony redaktorów ;]. Fajna odskocznia od tekstów o grach, a magazyn
nabiera dla czytelnika duszy, bo poznaje jego autorów tak jakby od "środka"(nie, nie
jestem zboczony :P)

Co do pełnych wersji. Pełna wersja w takim numerze? Mam parę "wymarzonych"
Far Cry, Starcraft, Still Life, Kameleon, Unreal Torment, Heroes 4, Rise of Nations,
GUN, KOTOR(po takim pełniaku dostałbym orgazmu :P), w sumie to większość z nich tak mało,
albo praktycznie nie realne, ale co? Pomarzyć nie można xD

Na KOTOR''a nie ma szans, Lucas Arts nie sprzedaje licencji:( Ale jak mówiłeś pomarzyć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie którzy z was tylko marzą?? "Diablo 2, Kotor, Warcraft 3, Mark of Haos, chodzicie może poprosimy o wiedźmina, call of duty 4, crysisa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 09:18, Zagul napisał:

Nie którzy z was tylko marzą?? "Diablo 2, Kotor, Warcraft 3, Mark of Haos, chodzicie
może poprosimy o wiedźmina, call of duty 4, crysisa. :P


Nie no, nie które np. podane przeze mnie to przesada, ale patrząc na przeszłość pełniaków w CDA, któreś z nich jako main grę dać by mogli ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się