kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Numer jak co miesiąc świetny. Szczególnie interesuje mnie recka GTA, Mass Effect i oczywiście wywiad z panem Uwe (ciekawe czy wspomnie o Blizzie? ;]). Pełniaki jak zwykle mnie nie interesują ;] Ale tym się nie przejmujcie, bo od roku wystarcza mi tylko Diablo i Far Cry. I nie zanosi się, żeby się to szybko zmieniło. Przynajmniej do inwestycji w nowego kompa ;]

Pozdrawiam i byle do trzynastego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cyt." Taka mamy polityke - gier do gazet nie dodajemy. Jedynym wyjatkiem jest Command & Conquer Gold, ktory trafil do specjalnego wydania KS Gry traktujacego o Gniewie Kane''a :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 22:25, Emillo2 napisał:

cyt." Taka mamy polityke - gier do gazet nie dodajemy. Jedynym wyjatkiem jest Command
& Conquer Gold, ktory trafil do specjalnego wydania KS Gry traktujacego o Gniewie Kane''a
:)"


Słowo klucz w tym przypadku to "gazet". CDA to czasopismo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 07:07, Skywalker560 napisał:

Słowo klucz w tym przypadku to "gazet". CDA to czasopismo ;).

KS Gry też nie jest gazetą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, po zapowiedzi nowego CD Action śmiało mogę stwierdzić, że lato tuż tuż :D

Nowy numer zapowiada się bardzo dobrze. Fajnie, że udało Wam się zrecenzować Mass Effect - ciekaw jestem jak ta gra się spisała i jak bardzo spodobała się autorowi. Myślę, że dostała ocenę w granicach 9. Z chęcią też przeczytam recenzję Rainbow Six: Vegas 2, głównie ze względu sprawdzenia, czy wersja na PC jest lepsza od tej na konsole, która wyszła średnio, mimo dobrej sprzedaży nie okazała się być bardzo dobrą grą. Znalazło się też sporo zapowiedzi oraz beta test Race Driver: GRID. Sprawdzę, czy i autor będzie miał takie same odczucia jak ja po zagraniu dema, które zaraz zacznę ściągać z Playstation Store. Recenzji GTA IV się spodziewałem - tak samo było w przypadku exclusivu na konsole, jakim był Call of Duty 3. W sumie to bym się dziwił, gdybyście jej nie napisali. Cover DVD bardzo dobry - sam od kilku miesięcy na niego nie zaglądam (wiadomo - konsola), ale tym razem będzie inaczej! Na pewno zainstaluje sobie Alien Shooter Gold Edition - miałem go kupować ok. pół roku temu, ale ostatecznie się wstrzymałem. Jak widać dobrze, że tak zrobiłem :) Ciekaw też jestem Broken Sworda, choć szczerze mówiąc przygodówek nie trawię. No i obowiązkowo nowa Trackmania.
Reasumując - nowy numer zapowiada się wyśmienicie. Oby tylko pogoda sprzyjała i mógłbym go czytać na dworze, w blasku słońca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 14:53, jamie84 napisał:

Jakie będą dema? bo nigdzie nie mogę jak zwykle znaleźć tej informacji


eXperience 112, Kung Fu Panda, Sins of a Solar Empire i UEFA Euro 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 14:53, jamie84 napisał:

Jakie będą dema? bo nigdzie nie mogę jak zwykle znaleźć tej informacji


5 stron wcześniej jest pełna zapowiedź nowego numeru CDA ... poza tym na stronie CDA też powinno to być ;)

Ale niech będzie:

"DEMA:
eXperience 112,
Kung Fu Panda
Sins of a Solar Empire
UEFA EURO 2008"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 14:58, Aragloin napisał:

A numer najważnieszy(dla mnie) od 11/07


Pod względem pełniaków to może i tak, ale nie da się ukryć, większe hity i ciekawsze recenzje (dla mnie oczywiście) były w poprzednim numerze i urodzinowym. Ale w końcu sezon ogórkowy ;). Na szczęście tym razem w CDA póki co w każdym numerze jest przynajmniej jedna świetna gierka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2008 o 15:01, Skywalker560 napisał:

Pod względem pełniaków to może i tak, ale nie da się ukryć, większe hity i ciekawsze
recenzje (dla mnie oczywiście) były w poprzednim numerze i urodzinowym. Ale w końcu
sezon ogórkowy ;). Na szczęście tym razem w CDA póki co w każdym numerze jest przynajmniej
jedna świetna gierka :).

Nie, nie ze względu na pełniaki. numer wyśmienity był i dotąd go pamiętam i przeżywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:02, Aragloin napisał:

Nie, nie ze względu na pełniaki. numer wyśmienity był i dotąd go pamiętam i przeżywam.


11/2007? Zaraz, też go mam, ale niespecjalnie pamiętam. Znaczy że nie był dla mnie zbyt rewelacyjny.

A w tym roku? W pierwszym numerze Kroniki Riddicka, w drugim ew. Heaven & Hell, w marcowym Świątynia Pierwotnego Zła, i wreszcie w kwietniowym TA - Kingdoms, a w specjalnym Gumboy, Runaway 2 i Space Rangers 2 (przy czym to co wymieniłem z lutego i marca jest mocno naciągane). Pod względem recek to wiadomo, że styczeń i luty zawsze będą najlepsze, taki stan rzeczy utrzymywać się może do kwietnia, a potem sezon ogórkowy, mało hitów, więcej crapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2008 o 15:10, Skywalker560 napisał:

11/2007? Zaraz, też go mam, ale niespecjalnie pamiętam. Znaczy że nie był dla mnie zbyt
rewelacyjny.

Wiedźmin, PES2008, Fm 2008 i kilka innych wyśmienitych gier? Ale sprzeczać się nie będę. Zależy od gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, Wiedźmin tak, ale na pewno nie sportówki, bo ich nie znoszę ;). A pełniaki też mi nie przypadły do gustu, odpaliłem Pariaha, przeszedłem ze 2 etapy i wywaliłem, niezbyt rewelacyjne, ale w końcu 6+ dostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:16, Skywalker560 napisał:

No dobra, Wiedźmin tak, ale na pewno nie sportówki, bo ich nie znoszę ;). A pełniaki
też mi nie przypadły do gustu, odpaliłem Pariaha, przeszedłem ze 2 etapy i wywaliłem,
niezbyt rewelacyjne, ale w końcu 6+ dostało.

Dyskusja zakończona:) Mam nadzieję, że najlepszy numer Cda dopiero przed nami.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:18, Aragloin napisał:

Dyskusja zakończona:) Mam nadzieję, że najlepszy numer Cda dopiero przed nami.:)


Najlepsze numery CDA były kiedyś, i basta! :D Ale kiedyś też CDA inaczej wyglądało... Zresztą nie będę narzekał na obecne CDA, jest przecież świetne, po prostu sentyment się odzywa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:23, Skywalker560 napisał:

> Dyskusja zakończona:) Mam nadzieję, że najlepszy numer Cda dopiero przed nami.:)


Najlepsze numery CDA były kiedyś, i basta! :D Ale kiedyś też CDA inaczej wyglądało...
Zresztą nie będę narzekał na obecne CDA, jest przecież świetne, po prostu sentyment się
odzywa ;).

Pierwszy mój numer cda to był 03/06. 24 lutego 2006 roku. Moment przełomowy w omim życiu, co tu dużo mówić.Nie pamiętam, więc tych "starych dobrych akszynów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to nic dziwnego, ale jeszcze nie wszystko stracone, w końcu na coverkach możesz znaleźć skany starych numerów ;). Jakiś przekrój przez dzieje pisma mieć będziesz. Ja zaczynałem od 7-8/97 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:28, Skywalker560 napisał:

Aaa, to nic dziwnego, ale jeszcze nie wszystko stracone, w końcu na coverkach możesz
znaleźć skany starych numerów ;). Jakiś przekrój przez dzieje pisma mieć będziesz. Ja
zaczynałem od 7-8/97 ;).

uchuchcu!!! Patrzyłem na skany i się zdziwiłem, że SilverShark(co to?) był wydawca cdactioana. A swoją drogą zajrzyj do AM, który będzie. Są pewne szanse, że i ja się tam znajdę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:31, Aragloin napisał:

uchuchcu!!! Patrzyłem na skany i się zdziwiłem, że SilverShark(co to?) był wydawca cdactioana.
A swoją drogą zajrzyj do AM, który będzie. Są pewne szanse, że i ja się tam znajdę.:)


Stary, kiedyś Silver Shark, obok Blizzarda, WarCrafta CDA, Smugglera (pisywał wtedy m.in pod nickiem Peter Pan - a ja się dziwiłem, czego go tak lubiłem), Action Redaction był nazwą kultową ;). Który będzie? Czyli w tym zapowiedzianym numerze? Jakiś czas temu chwaliłeś się, jak się ukażesz a ja będę miał ten numer to chętnie zobaczę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się