kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2008 o 12:57, kolektor napisał:

Nooo. Pełniaki w tym numerku bardzo dobre. Co się dzieje, EA daje gry na Covera ... :D

Balanga z funduszy CDa, a później prośba podpisania na kacu o 4 rano "jednego nic nie znaczącego świstka" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 12:57, kolektor napisał:

Nooo. Pełniaki w tym numerku bardzo dobre. Co się dzieje, EA daje gry na Covera ... :D


Właśnie to jest zastanawiające że EA dała w końcu do gazety swoją grę, może i w końcu doczekamy się Warcrafta III z dodatkiem w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2008 o 13:01, Kraju92 napisał:

Właśnie to jest zastanawiające że EA dała w końcu do gazety swoją grę, może i w końcu
doczekamy się Warcrafta III z dodatkiem w CDA.

Warcraft II bodajże był już w CDA, więc Warcraft III też ma prawo pojawić się w CDA. :D Może kiedyś tak się stanie...

A pełniaki w tym numerze wyjątkowo dobre. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 13:01, Kraju92 napisał:

Właśnie to jest zastanawiające że EA dała w końcu do gazety swoją grę, może i w końcu
doczekamy się Warcrafta III z dodatkiem w CDA.


Dali kiedys WarCraft II z dodatkiem to moze na 20 urodziny CDA doczekamy sie i WarCrafta III z dodatkiem. :)

--> lama123
Numerki bralem mniej wiecej ze srodka. Jak trafifem na uzywany to znow bralem ze srodka, tym razem blizej poczatku, pozniej blizej konca i wreeeescie sie udalo. :)
--> Kraju92
EA nie dalo zadnej gry do gazety. Ale do czasopisma CD Action to i owszem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem słowa o wypadzie do siedziby Codemasters, miałem nadzieje że będzie jakaś zapowiedź OFP 2 :( Aczkolwiek numer jak zwykle zapowiada się apetycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dnia 08.05.2008 o 10:38, smuggler napisał:

A póki co – przypominam: 13.05.2008.


PS. Maturzystom życzymy połamania piór.

Dnia 08.05.2008 o 10:38, smuggler napisał:

###ZAPOWIEDZI

Dnia 08.05.2008 o 10:38, smuggler napisał:

FlatOut Carnage


(...)


W końcu zapowiedź Ultimate Carnage, obszerna mam nadzieję.
Już myślałem, że jednak Empire zaczęło jednak kręcić nosem na PC-tową wersję.
I dziękować za życzenia ;)

P.S -> Kiedy Ty, nasz drogi Smugglerze pisałeś maturę?
Wiem, że ścigała Cię wtedy jeszcze policja carska za Twe antyrosyjskie bluzgi, ale konkrety... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 13:25, GungravePL napisał:

(...
P.S -> Kiedy Ty, nasz drogi Smugglerze pisałeś maturę?
Wiem, że ścigała Cię wtedy jeszcze policja carska za Twe antyrosyjskie bluzgi, ale konkrety...
;D


Konkrety to sa takie, ze was wtedy pewnie na swiecie jeszcze nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łamią swoje zasady! Najpierw Blizzard, teraz EA! :P AoE (normalnie jak Age of Empires) to był chyba fajny, lecz zupełnie nieoryginalny RTS, nie wiem, nie grałem, ale będę miał okazję :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 13:04, Wojman napisał:

EA nie dalo zadnej gry do gazety. Ale do czasopisma CD Action to i owszem.


Skywalker560-->
Kraju92-->

ostatnie prawa do wydania w Polsce ma City Interactive a nie EA, gra była w kioskach za 19,99zł (5.11.2007)
http://www.city-interactive.com/pl/opisy-pelne/armies-of-exigo.html

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=37697

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 13:33, smuggler napisał:

(...)


Smuggler, a ja mam do Ciebie, a w zasadzie do drukarni pewne zażalenie.
Mianowicie sprawa Tipsomaniaków. Ich nie da się czytać - użyty klej jest jakiś dziwny, bo przez to nie da się "kartkować" tak jak np. w piśmie, książce. Każda strona się gnie, nie da się nawet swobodnie wyprostować. Hm, mógłbyś na to zwrócić uwagę? Naprawdę jest to denerwujące ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 14:01, Wojman napisał:

EA jest swiatowym wydawca wspomnianej gry, o czym swiadczy chocby ta strona:

http://www.ea.com/official/armiesofexigo/armiesofexigo/us/features.jsp

Tak czy inaczej gra jest od EA. :)

UPDATE:
Nawet te informacje mozesz znalezc w cytowanym przez Ciebie serwisie. :)


ok wszystko się zgadza ale CDA pewnie ma grę od CI a nie bezposrednio od EA, które pewnie nie wie, że gra będzie gdzieś w czasopiśmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 14:14, Emillo2 napisał:

ok wszystko się zgadza ale CDA pewnie ma grę od CI a nie bezposrednio od EA, które pewnie
nie wie, że gra będzie gdzieś w czasopiśmie


Nie wiem czy wiesz, ale gre w pelnej wersji nie kupuje sie u lokalnego dystrybutora tylko od producenta lub swiatowego wydawcy. Zawsze mozesz tez napisac do EA i powiedziec, ze w CD Action daja nielegalnie twoim zdaniem ich gre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 14:18, Wojman napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale gre w pelnej wersji nie kupuje sie u lokalnego dystrybutora tylko
od producenta lub swiatowego wydawcy. Zawsze mozesz tez napisac do EA i powiedziec, ze
w CD Action daja nielegalnie twoim zdaniem ich gre. :)

No tak, ale chyba z dystrybutorem też coś musi załatwiać, odnośnie spolszczonej wersji gry ? Dobrze myślę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho.... Gra EA - Armies of Exigo, porządny RTS, którego kiedyś zamierzałem kupić,ale jakoś mi zaniknął w pamięci.

Ten numer to chyba jest najbardziej obfity w pełniaki w tym roku...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie zapowiedź nowego numeru! :D Pełniaki jak zwykle dobre, w tym roku jakaś odmiana! :D A do tego ile gier freeware! :D Ale skoro już wszystko jasne, to czas zapomnieć o pełniakach i spojrzeć na zawartość. Ghost in the Shi..eet - co to u licha jest za crap? Recki - eXperience 112 - tak się tym w reklamach chwalą, zobaczę jak wyszło. Mass Effect i Rainbow Six Vegas 2 - dwa największe hity tego numeru chyba. Tak poza tym nie ma szczególnie ciekawych gier, ale nic dziwnego, zaczyna się w końcu sezon ogórkowy... Z zapowiedzi to warto chyba zajrzeć na nowości ze Sierry, kiedyś to był jeden z moich ulubionych wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się