kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2008 o 15:59, Skywalker560 napisał:

Close Combat, Combat Mission - świetne gierki, generalnie wolę trzecią część pierwszej,
ale i Combat Mission było bardzo dobrym tytułem. Ciekawe, co zrobił Mac Abra, czy był
to szloch czy siarczyste przekleństwo czy też może nie, gdy usłyszał że najnowszy Combat
Mission będzie RTSem osadzonym we współczesności, a II WŚ - na szczęście nie była to
taka radykalna zmiana jak w przypadku Close Combat: First to Fight, nad którym trzeba
płakać (zdrada!), ale nie sądzę, żeby był zadowolony ze zmiany realiów.

A takie malutkie wtrącenie nt. Close Combat, ten First to Fight był jakimś skokiem w bok, chyba niczym poza nazwą nie powiązanym z całą serią, ale w tamtym roku wyszedł kolejny tytuł z "głównej linii" CC http://www.matrixgames.com/games/game.asp?gid=350 co prawda zakup to średnio opłacalny, gdyż z tego co czytałem jest to praktycznie Close Combat Marines (darmowy zresztą) po drobnych zmianach. A do tego dzięki modom seria CC jest nadal żywa, dzięki czemu jeszcze nie jedna bitwa mnie czeka w moim ukochanym CC V :).
CM to tez świetna gra, ale tu miałem okazję tylko w Barbarossa to Berlin zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 10:45, kreve napisał:

A więc wreszcie recka Experience 112 - wszyscy na to czekaliśmy, obstawiam ocene 7+

Biorąc pod uwagę innowację jaką wprowadza do gatunku ja obstawiam 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i numerek fajny będzie zapewne. Pełniaki spoko ale to najmniej ważne. Zresztą nawet coverek będzie ładnie wypasiony bo widzę dużo modów i trailerów i gamplaye też niezłe chodź z Assassin''s Creedem się nieco spóźnili.
A w numerze dla mnie najciekawsze arty to Race Driver Grid , recka Rainbow Sixa, jestem ciekaw też czy EA Sports ze swoją fifą ciągle spada w dół. No i wiadomo że na sam koniec jestem na... bardziej ciekaw GTA IV. Z tego co pamiętam recka z gry na konsole była już swego czasu w CDA choćby Call of Duty 3 np. Zresztą w sumie każda gra w numerze będzie warta uwagi (no nie licząc tej z kaszanki). Więc będzie nieźle a nawet b.dobre przed zbliżającym sięnie ubłaganie sezonem ogórkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nic o tym nie wiedziałem? :P Wiem, że to takie wtrącenie, ale mimo wszystko wolałbym, żeby go nie było. Łech, wiesz, że kiedyś był pomysł, że WarCraft 2 ma być RTSem osadzonym w świecie realnym, w którym F-16 i czołgi wysyłane by były przeciwko orkowym katapultom i smokom?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:03, Aragloin napisał:

Ee.. To czy Armie of Exigo wymaga shaderów 2.0 ( i proszę tutaj nie przepisywać danych
od Smugglera)

Nie wymaga.

Btw. Kupuję ten numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 15:29, CR7 napisał:

No nie. Wywiad z Uwe?! Muszę go mieć ;) A Z pełniaków to najciekawszy oczywiście BS.

Dzięki temu zdaniu moje serce zaczęło bić dwa razy szybciej. Dopiero po wejściu na stronkę cdaction.pl zobaczyłem, że wcale nie chodzi o BioShocka tylko o Broken Sword. :P

Dnia 08.05.2008 o 15:29, CR7 napisał:

No i Trackmania, ale chyba jako ciekawostka.

Jeśli jest możliwość gry w sieci to IMHO najlepszy pełniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:26, Wojtas94 napisał:

Jeśli jest możliwość gry w sieci to IMHO najlepszy pełniak.

zważ na to że tm jest darmową grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:29, lama123 napisał:

sic!
Czemu ja nic nie wiem o darmowym CC !
Must have ;)

To niech będzie jeszcze chwilka offtopu ;)
Z tego co pamiętam, to którąś wersję można było ściągnąć w różnych miejscach - tylko było później trzeba sobie pościągać mapy, bo było ich mało (chyba 3). Gra w wersji pełnej była dodawana do jakiejś darmowej gazetki US Army, którą też można było sobie zamówić - nie wiem czy wysyłali tylko na terenie Stanów(pewnie tak, choć kiedyś zamówiłem sobie za darmo materiały z Instytutu Soli- czy jakoś tak- z USA i przyszło za free po ok 3tygodniach) po szczegóły najlepiej zajrzeć na strony o CC np. http://www.closecombatseries.net/CCS/
Tam jest tyle świetnych modów, że wstarczy i tak na dłuuugą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:53, misioo napisał:

zważ na to że tm jest darmową grą

No to co z tego? Nie obchodzi mnie czy w sieci jest dostępna darmo, bo wiem, że jest fajna. No i po przemyśleniu stwierdzam, że Broken Sword staje na moim podium na równi z TrackManią. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 14:18, Wojman napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale gre w pelnej wersji nie kupuje sie u lokalnego dystrybutora tylko
od producenta lub swiatowego wydawcy. Zawsze mozesz tez napisac do EA i powiedziec, ze
w CD Action daja nielegalnie twoim zdaniem ich gre. :)


to zależy jak sie umówisz z wydawcą, są gry, za które płacisz i masz do nich wszelkie prawa na lokalnym rynku, a z pewnością CI załatwiło sobie prawa u Black Hole Games i CDA dogadało się z CI,
gdzie napisałem, że CDA daje nielegalnie grę???(swoją drogą nie jestem donosicielem) chyba mnie nie zrozumiałeś,
to co oficjalnie potwierdziła EA to, że dali jedynie prawo do wydania Command & Conquer w KŚ Gry Extra a na EA Store jest za free wersja Gold i więcej takich przypadków nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie to numer świetny. Dobre recenzje, zapowiedzi, Action Redaction na koniec...
Pełniaki Broken Sword i Trackmania napewno zalicze. No ogólnie dobry numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 17:18, Emillo2 napisał:

to co oficjalnie potwierdziła EA to, że dali jedynie prawo do wydania Command & Conquer
w KŚ Gry Extra


A podaj mi linka do tej wiadomosci, ze juz wiecej gier od EA na coverkach nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki bardzo smaczne. Trackmanie NF miałem pobierać, ale tak będzie "zgrabniej" mieć na coverku. Alien Shooter Gold. Dla mnie komplet tych gier starcza, bardzo dobry pomysł dania na covera Trackamanie. :)
Wywiad z Uwe ciekawy pewnie będzie. ;) eXperience112 - ciekawe jaką ocenę gra dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, nieźle. Nawet sie zastanawiam, czy kupic numer. choć pewnie sie załamię, czytać o Mass effect i wiedziec, ze nie zagram prędko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer jak co miesiąc kupię, a kupuję już 5 lat bez przerwy.Ile to już kasy poszło się paść ? Pełniaki dobre Broken Sword 3 dobra przygodówka, Alien Shooter - idealny odstresowywacz, Armies of Exigo - podobno podobne do Spellforce,a że Spell był świetnu trza będzie AoE sprawdzić. Gratuluję też pomysły żeby dać Trackmanie na coverka nie będę musiał pobierać z internetu;) Wywiad z Uwe zapewne będzie bardzo ciekawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer najlepszy od wielu miesięcy pod względem zarówno zawartości tekstów jak i pełniaków (a zwłaszcza Armies of Exigo). Ten numer będzie wymiatał i pewnie padnie kolejny "rekord" sprzedaży CDA w czasach po recesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się