kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2008 o 14:26, kolektor napisał:

No tak, ale chyba z dystrybutorem też coś musi załatwiać, odnośnie spolszczonej wersji
gry ? Dobrze myślę ?


CI nie robilo spolszczenia do tej gry. Robilo je EA, o czym zreszta jest info przy recenzji w numerze 01/2005. Co wiecej jezyk polski byl tam jako jeden z domyslnych od samego poczatku. Ale ogolnie to masz racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 12:38, Wojman napisał:

Do Codename: Panzers byl dodany pliczek z kluczami, przez co klnalem pod nosem, bo 7 (!!!) razy pod rzad trafilem na uzywany klucz.

To ja lepiej nie bede pisal, co ja mowilem, gdy probowalem trafic na nieuzywany key do triala GW: Factions...

Co do numeru: pare ciekawych recek (ME, RS:V2, reszta to dla mnie tytuly anonimowane ;]), pelniaki calkiem, calkiem (no moze procz BS, ale przygodowek po prostu nie trawie). No i test najpotezniejszej zapewne karty na rynku (GF 9800 GTX, i to od Zotaca...). Numer kupie. Zreszta po co to mowie? Kazdy kupuje...
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać. Mianowicie jak Smuggler wymieniał wymagania to:
Alien shoter: SM 2.0!
Armies of Exigo: SM 2.0 !!!
Trackmania Nations Forever SM 2.0!!!!!!!!!!!!!!
O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 13:04, Wojman napisał:

> Właśnie to jest zastanawiające że EA dała w końcu do gazety swoją grę, może i w
końcu
> doczekamy się Warcrafta III z dodatkiem w CDA.

Dali kiedys WarCraft II z dodatkiem to moze na 20 urodziny CDA doczekamy sie i WarCrafta
III z dodatkiem. :)


Pamiętam że dali, szkoda że wtedy nie kupiłem. Na te 20 urodziny będziemy musieli jeszcze długo poczekać. Może i teraz CDP pokusi się wydać Warcrafta III z dodatkiem w TopSeller, chociaż wątpię bo w Platynowej Kolekcji cały czas się dobrze sprzedaje.

Dnia 08.05.2008 o 13:04, Wojman napisał:

EA nie dalo zadnej gry do gazety. Ale do czasopisma CD Action to i owszem.
:)


Pomyliłem się, ale masz rację do gazety jeszcze żaden wydawca nie dał gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer jak dla mnie bardzo dobry, a w szczególności Cover DVD- no może z TM nie jestem zadowolony, ale dla każdego musi być coś miłego. Dodatkowo fajnie, że za miesiąc będzie FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 15:15, sstofik napisał:

Nie wiem czy ktoś zauważył ale Armies Of Exigo jest wydawane przez EA.

WoW!! Sherlock Holmes na tropie! Ale to dziwne, że dali grę EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 15:10, Kraju92 napisał:

> >
Pomyliłem się, ale masz rację do gazety jeszcze żaden wydawca nie dał gry.



Jak nie, jak tak? A kolekcja gier dolaczona do Gazety Wyborczej? :)

Swoja droga chyba im nie dala spodziewanego efektu, bo nie powtarzaja akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 15:07, Aragloin napisał:

Chciałbym się zapytać. Mianowicie jak Smuggler wymieniał wymagania to:
Alien shoter: SM 2.0!
Armies of Exigo: SM 2.0 !!!
Trackmania Nations Forever SM 2.0!!!!!!!!!!!!!!
O co chodzi?


O Shadery. jak masz karte kalsy GF2MX to gra ci nie bedzie dzialac, jak nowsza to bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Pod względem pełniaków to dla mnie najgorszy numer (wszystko albo mam, albo mnie nie interesuje...), ale za to pod względem tekstów to sam miód. I jest dylemat... Ale chyba jednak kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie. Wywiad z Uwe?! Muszę go mieć ;) A Z pełniaków to najciekawszy oczywiście BS. No i Trackmania, ale chyba jako ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 15:20, smuggler napisał:

Jak nie, jak tak? A kolekcja gier dolaczona do Gazety Wyborczej? :)


I znowu się pomyliłem. Heh, coś muszę ze sobą zrobić xD

Dnia 08.05.2008 o 15:20, smuggler napisał:

Swoja droga chyba im nie dala spodziewanego efektu, bo nie powtarzaja akcji.


Z tego co słyszałem to podobno się dobrze sprzedawało. Widocznie CDP nie chce dalej kontynuować akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wakacje się zbliżają to i pełniaki jakieś takie bardziej przystępne ( przynajmniej dla mnie ). Alien Shooter - przyda się jako relaksator - zero myślenia i maksimum akcji. Trackmania - nie grałem w żadną część cyklu, ponieważ, gdy widzę nieoryginalne samochody pędzące 400 km/h opierające się wszelkim prawom fizyki zaczynam toczyć pianę z pyska. Armies of Exigo - RTSik, co mnie bardzo cieszy. Co prawda wciąż mam jeszcze CoH czy WiC, ale miło będzie pograć w coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 15:31, xDeuSx napisał:

Wakacje się zbliżają to i pełniaki jakieś takie bardziej przystępne ( przynajmniej dla
mnie ). Alien Shooter - przyda się jako relaksator - zero myślenia i maksimum akcji.


No, trzeba będzie myśleć, w którą stronę iść ;). Chyba.

Dnia 08.05.2008 o 15:31, xDeuSx napisał:

Trackmania - nie grałem w żadną część cyklu, ponieważ, gdy widzę nieoryginalne samochody
pędzące 400 km/h opierające się wszelkim prawom fizyki zaczynam toczyć pianę z pyska.


Cóż, nikt nie mówił, że to będzie realistyczna ścigałka. Zresztą lubię tego typu ścigałki, dają sporo radości (vide stareńkie Motor Mash - może to nie jest gra w stylu TrackManii, ale też wesoła ;)).

Dnia 08.05.2008 o 15:31, xDeuSx napisał:

Armies of Exigo - RTSik, co mnie bardzo cieszy. Co prawda wciąż mam jeszcze CoH czy WiC,
ale miło będzie pograć w coś innego.


Szczególnie że to RTS high fantasy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 15:35, Skywalker560 napisał:

Cóż, nikt nie mówił, że to będzie realistyczna ścigałka. Zresztą lubię tego typu ścigałki,
dają sporo radości (vide stareńkie Motor Mash - może to nie jest gra w stylu TrackManii,
ale też wesoła ;)).


Jak dla mnie więcej radości daje przejażdżka wypasionym Aston Martinem DB9 przez skąpane w słońcu autostrady i drogi, przy nieodzownym akompaniamencie muzyki klasycznej sączącej się z głośników samochodu - vide Test Drive Unlimited. Jednakże, to już kwestia gustu.

Dnia 08.05.2008 o 15:35, Skywalker560 napisał:

Szczególnie że to RTS high fantasy ;).


A co to za różnica? Podmienisz aliantów na ludzi, niemców na orków, karabiny na łuki, granaty na fireballe itd. i voila, mamy kolejną strategię :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 15:48, xDeuSx napisał:

Jak dla mnie więcej radości daje przejażdżka wypasionym Aston Martinem DB9 przez skąpane
w słońcu autostrady i drogi, przy nieodzownym akompaniamencie muzyki klasycznej sączącej
się z głośników samochodu - vide Test Drive Unlimited. Jednakże, to już kwestia gustu.


Kwestia gustu, racja. Ja na przykład wolę realistyczny symulator myśliwca, a nie np. badziewną strzelankę lotniczą, co nie znaczy, że nie sięgnę po nią, jeżeli jest fajna (zresztą na bezrybiu i rak ryba).

Dnia 08.05.2008 o 15:48, xDeuSx napisał:

A co to za różnica? Podmienisz aliantów na ludzi, niemców na orków, karabiny na łuki,
granaty na fireballe itd. i voila, mamy kolejną strategię :P .


Prawdziwych strategii mamy dzisiaj malutko, to jest RTS ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 15:50, Skywalker560 napisał:

Kwestia gustu, racja. Ja na przykład wolę realistyczny symulator myśliwca, a nie np.
badziewną strzelankę lotniczą, co nie znaczy, że nie sięgnę po nią, jeżeli jest fajna
(zresztą na bezrybiu i rak ryba).


Przekonałeś mnie, pogram trochę w Trackmanię, nie zaszkodzi sprawdzić.

Dnia 08.05.2008 o 15:50, Skywalker560 napisał:

Prawdziwych strategii mamy dzisiaj malutko, to jest RTS ;).


Wiem, tak właśnie nazwałem AoE kilka postów wcześniej. Co do prawdziwych strategii i symulatorów, to kiedyś podobały mi się takie gry. Spędziłem trochę czasu przy takich tytułach jak Close Combat, Combat Mission czy Panzer Elite ( nie mylić z Panzer Elite Action ) i podobały mi się. Niestety, dzisiaj takich gier robi się coraz mniej, a już nawet Combat Mission stał się nieco mniej hardkorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 15:55, xDeuSx napisał:

Przekonałeś mnie, pogram trochę w Trackmanię, nie zaszkodzi sprawdzić.


No właśnie, nie zaszkodzi! A jeszcze może odkryjesz, że zignorowałeś prawdziwe cudeńko? Ja nie lubię samochodówek, generalnie nie znoszę :P, ale jest sporo takich, przy których spędziłem kupę czasu i to były bardziej w stylu TrackManii!

Dnia 08.05.2008 o 15:55, xDeuSx napisał:

Wiem, tak właśnie nazwałem AoE kilka postów wcześniej. Co do prawdziwych strategii i
symulatorów, to kiedyś podobały mi się takie gry. Spędziłem trochę czasu przy takich
tytułach jak Close Combat, Combat Mission czy Panzer Elite ( nie mylić z Panzer Elite
Action ) i podobały mi się. Niestety, dzisiaj takich gier robi się coraz mniej, a już
nawet Combat Mission stał się nieco mniej hardkorowy.


Close Combat, Combat Mission - świetne gierki, generalnie wolę trzecią część pierwszej, ale i Combat Mission było bardzo dobrym tytułem. Ciekawe, co zrobił Mac Abra, czy był to szloch czy siarczyste przekleństwo czy też może nie, gdy usłyszał że najnowszy Combat Mission będzie RTSem osadzonym we współczesności, a II WŚ - na szczęście nie była to taka radykalna zmiana jak w przypadku Close Combat: First to Fight, nad którym trzeba płakać (zdrada!), ale nie sądzę, żeby był zadowolony ze zmiany realiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się