Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2007 o 08:34, Wnuko napisał:

Mi się wydaje, że Cenega jest dużo gorsza pod wzgledem wydawanych gier. Ma za to chyba troche
lepszy system wydawania swojego odpowiednika wPLN, bo tam można je wydawać na nagrody, a na
tutaj niestety nie i co zrobić jak sie ma 200 wPLN ??

I z tym się zgodze powinny byś jakieś nagrody z Wpln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt jakieś nagrody za samo wPLN byłoby naprawdę fajnym pomysłem.

Trzeba przyznać CENEGA ostatnimi czasy bardzo, bardzo podniosła swój poziom, Jeśli chodzi o polonizację i zestaw gier. CD-Projekt już nie tak bardzo. A dodatkowe jaja związane z samą dystrybucją (patrz GW i NWN2) nie działają na korzyść CDP... Z drugiej strony gram.pl jest hmm... wyjątkowe. Sklep, czy klub gracza Cenegi są w porównaniu marne...

Ale na dobrą sprawę o tym która firma jest "lepsiejsza" decyduje to kto sprzedaje fajniejsze gry. A to co parę miesięcy się zmienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Nathlader zapytam ponownie !!!!

Co z tą grą Age of Pirates - bo widzę że się ukazała poprawiona wersja - a tą którą kupiłem została wycofana ze sprzedaży - więc pytam czy dostane patch do tego co kupiłem czy też mam się poczuć olany - inni klienci także.
Cóż raczej nie zamierzam kupować drugi raz tej samej gry !
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 14:21, scott napisał:

Panie Nathlader zapytam ponownie !!!!

Co z tą grą Age of Pirates - bo widzę że się ukazała poprawiona wersja - a tą którą kupiłem
została wycofana ze sprzedaży - więc pytam czy dostane patch do tego co kupiłem czy też mam
się poczuć olany - inni klienci także.
Cóż raczej nie zamierzam kupować drugi raz tej samej gry !
????

To ja się przyłączę!!! Też chcę PATCH, żadne inne rozwiązanie!!! Kupiłem taką edycję jaką kupiłem i czekam na patch do niej (CDP wydaje osobne patche, do każdej (re)edycji danej gry osobno gdy sytuacja tego wymaga ((re)edycje są niekompatybilne))!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 21:11, PioMrex napisał:

To ja się przyłączę!!! Też chcę PATCH, żadne inne rozwiązanie!!! Kupiłem taką edycję
jaką kupiłem i czekam na patch do niej (CDP wydaje osobne patche, do każdej (re)edycji danej
gry osobno gdy sytuacja tego wymaga ((re)edycje są niekompatybilne))!!!!


Ostatnio z tymi patchami u CDP nie jest tak super jak to ty opisujesz. Vide: NWN2 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 21:28, ProChaoS napisał:

> To ja się przyłączę!!! Też chcę PATCH, żadne inne rozwiązanie!!! Kupiłem taką
edycję
> jaką kupiłem i czekam na patch do niej (CDP wydaje osobne patche, do każdej (re)edycji
danej
> gry osobno gdy sytuacja tego wymaga ((re)edycje są niekompatybilne))!!!!

Ostatnio z tymi patchami u CDP nie jest tak super jak to ty opisujesz. Vide: NWN2 itp.


To że ostatnio CDP się zlamił to druga sprawa, ale za dni świetności tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 21:41, PioMrex napisał:

To że ostatnio CDP się zlamił to druga sprawa, ale za dni świetności tak było.


Zgadzam się kiedyś tak było, ale żyjemy w przyszłości i powinieneś porównywać to co teraz jest, a nie dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 21:47, ProChaoS napisał:

> To że ostatnio CDP się zlamił to druga sprawa, ale za dni świetności tak było.

Dnia 26.01.2007 o 21:47, ProChaoS napisał:

Zgadzam się kiedyś tak było, ale żyjemy w przyszłości i powinieneś porównywać
to co teraz jest, a nie dawno temu.


Ale chyba powinno dążyć się do ideału a nie równać do dołu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do któregoś przedstawicieli Cenegi, jednak nie zabardzo wiem gdzie je zadać, więc umieszczam w tym temacie (no chyba, że ktoś da mi namiary):
Czy wydanie Europy Universalis 3 EdycjaKolekcjinerska, będzie dostępna poza sklepem Cenega.pl - np. MediaMarkt czy inne serwisy ze sprzedażą wysyłkową. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tylko zauważyć, że obydwie firmy wydają teraz znakomite edycje kolekcjonerskie. CDProjekt super wydał Gothica i Medeviala oraz pare innych nowych gier (np. Company of Heroes- to pudełko…). Ale Cenega nie odstaje- m.in. Oblivion. A teraz ma fajną edycję z wszystkimi grami z serii Hitman, Sprinter Cell i Prince of Persia w bardzo kuszącej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 14:21, scott napisał:

Panie Nathlader zapytam ponownie !!!!

Co z tą grą Age of Pirates - bo widzę że się ukazała poprawiona wersja - a tą którą kupiłem
została wycofana ze sprzedaży - więc pytam czy dostane patch do tego co kupiłem czy też mam
się poczuć olany - inni klienci także.
Cóż raczej nie zamierzam kupować drugi raz tej samej gry !
????


A ja już kiedyś pisałem sprawy firmowe załatwiamy na skrzynkę. Nie olewamy klientów. Napisz maila to Ci odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 10:37, s2nto napisał:

Mam pytanie do któregoś przedstawicieli Cenegi, jednak nie zabardzo wiem gdzie je zadać, więc
umieszczam w tym temacie (no chyba, że ktoś da mi namiary):
Czy wydanie Europy Universalis 3 EdycjaKolekcjinerska, będzie dostępna poza sklepem Cenega.pl
- np. MediaMarkt czy inne serwisy ze sprzedażą wysyłkową. :)


Nie tylko u nas na sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 14:21, scott napisał:

Co z tą grą Age of Pirates (..)

Tym bardziej, że w wersji angielskiej wyszedł już patch 1.43 i 1.5 (ten wymaga 1.42 (natomiast ten 1.41 (który nie lubi polskiej wersji gry)))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2007 o 12:09, nathanadler napisał:

A ja już kiedyś pisałem sprawy firmowe załatwiamy na skrzynkę. Nie olewamy klientów. Napisz
maila to Ci odpowiem.


Dzięki za szybką odpowiedź na majla :)

Pozdrawiam.

- PioMrex - napisz do cenegi (lub nathanadler-a) a dostaniesz zadowalającą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak moge miec jeszcze nadzieje ze Max Payne 1 wyjdzie w Kolekcji Klasyki... bo był w planie wydawniczym, ale w końcu nie wylądował na pułkach sklepowych... moze w związku z tym dalibyscie nawet obie części Max Payne razem w KK ;p

A co bedzie z GTA 3 też miała być w KK i też jej nie ma... (GTA 3 było w CDA tylko akurat nie mam tego numeru, niestety, zresztą wolałbym zeby w KK była ta gra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę dać Cenedze plusa za Mark of Chaos EK i te że tak powiem "Czarne skrzynki" (co jak co , tamte pudełka są czarne). Ale CDP daję wielkiego plusa za wielką ilość fajnie zrobionych EK ( Na CoH się nie załapałem, musicie załatwić ich więcej :P) itd. CDP rulez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos kupil Dungeon Siege II wydane przez Cenege?? Podobno wszystkie problemy zwizane z plynnoscia gry itd zostaly rozwiazane. Czy to prawda? Czy konkurencja wykazala sie wieksza dokladnoscia przy lokalizacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 08:02, Paoro napisał:

A co bedzie z GTA 3 też miała być w KK i też jej nie ma... (GTA 3 było w CDA tylko akurat nie
mam tego numeru, niestety, zresztą wolałbym zeby w KK była ta gra)


GTA 3 w CD-A?? Coś Ci się pomieszało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 11:16, Markus89 napisał:

> A co bedzie z GTA 3 też miała być w KK i też jej nie ma... (GTA 3 było w CDA tylko akurat
nie
> mam tego numeru, niestety, zresztą wolałbym zeby w KK była ta gra)

GTA 3 w CD-A?? Coś Ci się pomieszało...


A co masz wszystkie numery CDA ze tak mówisz... ;p

luz spoko zobacze jeszcze w jakims pewnym źródle ;p moze i masz racje, wejde na stronke CDA i sprawdze ;p a jak nawet to i tak napisane jest to w nawiasie () czyli jest to mniej ważne niz to co poza nim :D
najwyżej sie pomyliłem, w takim wypadku sorki za wprowadzenie w błąd ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 16:00, Paoro napisał:

> > A co bedzie z GTA 3 też miała być w KK i też jej nie ma... (GTA 3 było w CDA tylko
akurat
> nie
> > mam tego numeru, niestety, zresztą wolałbym zeby w KK była ta gra)
>
> GTA 3 w CD-A?? Coś Ci się pomieszało...

A co masz wszystkie numery CDA ze tak mówisz... ;p

luz spoko zobacze jeszcze w jakims pewnym źródle ;p moze i masz racje, wejde na stronke CDA
i sprawdze ;p a jak nawet to i tak napisane jest to w nawiasie () czyli jest to mniej ważne
niz to co poza nim :D
najwyżej sie pomyliłem, w takim wypadku sorki za wprowadzenie w błąd ;p

Nie trudź się nie ma na 100%, może GTA 2 ( ale nie wiem bo nie zbierałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować