Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2007 o 21:25, azur64 napisał:

> na stronie www cenegi też są ''rużne'' ''żeczy'' lepsze od CDP, w tym opisy i recenzje
gier,
> po za tym ma ładne strony polecane , a nie (bez obrazy) beznadziejny kolektyw
Śmiejesz się z jego ortografii a twoja też kuleje, mała litera na początku zdania, nieładnie.

No ale to są dwie różne rzeczy, zgadzam się, powinna być duża litera

Dnia 24.03.2007 o 21:25, azur64 napisał:

A mi się kolektyw podoba i tu recenzje też są, mało bo mało, ale są.
> A możesz powiedzieć dlaczego uważasz że CDP jest lepsze od cenegi bo z tego postu nic
nie wynika
> ?
No nie wynika, ale wynika z np. posta Be-Yacz''a, a obie firmy są dobre, a to że CDP jest lepsze
to tylko moja subiektywna opinia, i proszę mnie za nie linczować.

Nie linczuję ale jak wpada dzieciak ''muwi'' ''rze'' CDP jest ''leprze'' ale nie wie dlaczego to ja przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:26, azur64 napisał:

> Możliwe, ale Cenega dołącza do swoich gier sprzęt, tj. słuchawki czy joysticki.
No ale jaki to jest sprzęt?

Nie jest to sprzęt wadliwy bo np. logitecha, a jak wiadomo nie jest to słaba firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:05, azur64 napisał:

ProChaoS

Co znaczy "to nie w ich stylu", a niby w stylu Cenegi?


Pracownicy CDP wpajają nam, że gram.pl jest to odrębna firma nie związana z CDP. Wielu się nabiera. To w takim razie powinni pisać newsy o wszystkich grach, każdego wydawcy. Oczywiście co jakiś czas dla ściemy walną recke gry CNG lub innego wydawcy i po sprawie. A tak na prawdę zabraniaja reklamować na kolektywie stron związanych z grami innych wydawców. Piszą newsy tylko o swoich produktach. A uważają się za osobny serwis o grach pokroju GOL''a. Panowie z CDP nie róbcie z nas idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:26, azur64 napisał:

> Możliwe, ale Cenega dołącza do swoich gier sprzęt, tj. słuchawki czy joysticki.
No ale jaki to jest sprzęt?


Wirtualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:49, ProChaoS napisał:

> ProChaoS
>
> Co znaczy "to nie w ich stylu", a niby w stylu Cenegi?

Pracownicy CDP wpajają nam, że gram.pl jest to odrębna firma nie związana z CDP. Wielu się
nabiera. To w takim razie powinni pisać newsy o wszystkich grach, każdego wydawcy. Oczywiście
co jakiś czas dla ściemy walną recke gry CNG lub innego wydawcy i po sprawie. A tak na prawdę
zabraniaja reklamować na kolektywie stron związanych z grami innych wydawców. Piszą newsy tylko
o swoich produktach. A uważają się za osobny serwis o grach pokroju GOL''a. Panowie z CDP nie
róbcie z nas idiotów.

Dobrze mówisz, też tak uważam


>.nom.

Dnia 25.03.2007 o 11:49, ProChaoS napisał:

i do tego pisze "gram.pl z cd projekt" czy jakos tak :)

To jest najlepsze, założę się że mimo iż to widzą to nie odezwą się ani słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:28, Skrytobójca napisał:

Nie linczuję ale jak wpada dzieciak ''muwi'' ''rze'' CDP jest ''leprze'' ale nie wie dlaczego
to ja przepraszam...

Ciągle mówisz "dzieciak, jakoś sam jestem "dzieciakiem", a nie mam problemu z ortografią. Może ma 20 lat i jest przyzwyczajony do ortografii na czacie, nie wiesz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:26, azur64 napisał:

> Możliwe, ale Cenega dołącza do swoich gier sprzęt, tj. słuchawki czy joysticki.
No ale jaki to jest sprzęt?


Słuchawki Speed-Link dołączone do Rainbow Six Vegas, Joystick dołączony do Battlestatons: Midway, podkładka pod mysz Steel-Series (warta 25zł) dołączona do gry The Ship, która kosztuje 29,00zł!! To otrzymujesz kupując gry w sklepie Cenegi - dostajesz sprzęt wraz z grą, nie wiąże się to z Klubem Gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 13:34, Markus89 napisał:

> > Możliwe, ale Cenega dołącza do swoich gier sprzęt, tj. słuchawki czy joysticki.

> No ale jaki to jest sprzęt?

Słuchawki Speed-Link dołączone do Rainbow Six Vegas, Joystick dołączony do Battlestatons: Midway,
podkładka pod mysz Steel-Series (warta 25zł) dołączona do gry The Ship, która kosztuje 29,00zł!!
To otrzymujesz kupując gry w sklepie Cenegi - dostajesz sprzęt wraz z grą, nie wiąże się to
z Klubem Gracza.

No tak, tyle że trzeba jeszcze zapłacić za przesyłke, co się już średnio opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 13:38, azur64 napisał:

No tak, tyle że trzeba jeszcze zapłacić za przesyłke, co się już średnio opłaca.


A w gram.pl to co? Przesyłkę masz zawsze za free?? Poza tym jak dodają Ci w Cenedze sprzęt za ok. 30zł to chyba warto... Szczególnie, że w ich firmowym sklepie niemal każdy produkt masz kilka złotych taniej, tak że z przesyłką wynosi Cię to tyle samo co sugerowana cena detaliczna w zwykłym sklepie, a wtedy masz ten sprzęt naprawdę za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 13:22, azur64 napisał:

> Nie linczuję ale jak wpada dzieciak ''muwi'' ''rze'' CDP jest ''leprze'' ale nie wie
dlaczego
> to ja przepraszam...
Ciągle mówisz "dzieciak, jakoś sam jestem "dzieciakiem", a nie mam problemu z ortografią. Może
ma 20 lat i jest przyzwyczajony do ortografii na czacie, nie wiesz tego.



dokladnie. popieram w 100%. o wieku innych mowia ludzie tylko z kompleksami, choc jak ktos "muwi rze nielobi cenegi" to trudno sie temu oprzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt. cenega ma dobre promocje i swietne pomysly (jak chocby klub gracza ktory "jeszcze" nie dziala) ale z wydaniem gier jest juz gorzej. zreszta samo gram.pl jest o wiele lepsze niz sklep cenegi, dotyczy to rowniez forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 13:45, Markus89 napisał:

A w gram.pl to co? Przesyłkę masz zawsze za free??

Mówiąc szczerze może być prawie za free - jak się weźmie przesyłke powyżej pewnej kwoty... i tu leży pies pogrzebany bo wydałbym 150 zł na gry gdyby można w jednej firmie zamówić gry z drugiej firmy. Chodzi o to że 80 zł wydałbym na CDP i 80 zł na Cenege i przesyłka prawie za "free". Ale jak mam kupować w jednej i w drugiej firmie gry i płacić za przesyłki to ja wole poczekać na promocje w sklepie gdzie kupie 3 gry w cenie 2 (czy jak teraz jest 1 gre się kupuje a druga za połowe ceny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 13:34, Markus89 napisał:

The Ship, która kosztuje 29,00zł!!


Która po przeczytaniu opisu wygląda bardzo miodnie! :P

Na stronie Cenegi nie widzę info o podkładce, mógłbyś mi podać linka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 13:22, azur64 napisał:

> Nie linczuję ale jak wpada dzieciak ''muwi'' ''rze'' CDP jest ''leprze'' ale nie wie
dlaczego
> to ja przepraszam...
Ciągle mówisz "dzieciak, jakoś sam jestem "dzieciakiem", a nie mam problemu z ortografią. Może
ma 20 lat i jest przyzwyczajony do ortografii na czacie, nie wiesz tego.

Dorosłość to nie tylko świersczyki i wóda, tak ciężko to pojąć ? ...
A jak ja piszę zdania, zobacz że są 2 małe apostrofy, na końcu i na początku , to chyba coś znaczy , nie ?


>podkładka pod mysz Steel-Series (warta 25zł) dołączona do gry The Ship, która kosztuje 29,00zł!! To otrzymujesz >kupując gry w sklepie Cenegi - dostajesz sprzęt wraz z grą, nie wiąże się to z Klubem Gracza.
Zamierzam sobie kupić :)

A propo gram.pl , tak tylko mówią że nie jest związane z CDP by mieć jakiekolwiek wytłumaczenie na sprzedawane gry innych dystrybutorów np. EA ( wiem że mogą tak czy siak sprzedawać, ale zawsze jest jakieś wytłumaczenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>zreszta samo gram.pl jest o wiele lepsze niz sklep
>cenegi,

sklep gram.pl i sklep cenegi prawie niczym się nie różnią...

>dotyczy to rowniez forum
Tyle, że cenega nie ma forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CDP wiecej inwestuje w gram. Maja lepszy PR :P reklamy, konkursy i do niedawna swietne edycje kolekcjonerskie. Bo jakos ostatnio zauważylem ze coraz mniej tych edycji, a jesli sa to juz nie tak "bogate" jak np. Heroes V lub Gothic III.
Dla mnie Gram.pl = CDP, jak juz ktos napisal. I wogole dziwie sie troche ze ktos moglby myslec inaczej.
Cenega - stara sie dorownac CDP ale moim zdaniem na obecna chwile nie ma zadnych szans bo CDP (gram) wyrobilo sobie niezla pozycje na rynku i opinie wsrod graczy. Wydaje mi sie ze CDP bardziej dba o opinie graczy niz Cenega.
Jesli chodzi o gry Cenegi to nie mam zadnych zarzutow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 14:07, rick90 napisał:

>zreszta samo gram.pl jest o wiele lepsze niz sklep
>cenegi,

sklep gram.pl i sklep cenegi prawie niczym się nie różnią...


Cedega sprzedaje tylko gry, które sama wydaje, gram.pl sprzedaje gry CDP, LEM''a, EA itd., więc nie można powiedzieć, że prawie niczym się nie różnią.
Tak jak Ty popatrzyłeś na tę sprawę to można porównać GG do Jabbera - prawie niczym się nie różnią, i z użyciem jednego, i z użyciem drugiego można sobie z kimś pogadać. A jednak, różnice są zawsze.
Ah, tak, powiem tylko, że do gram.pl dołączone forum jest rzeczą świetną - pomoc techniczną niekoniecznie oficjalną mamy pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować