Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2007 o 13:07, penny napisał:

hoho, to teraz pojechałeś :D tak jakby wydawca tutaj miał jakikolwiek wpływ na jakość samej
gry :O coś ci się chyba pokitrasiło. wydawca jedynie wydaje.


Rozumiem, że w swojej naiwności nie słyszałeś o czymś takim jak recenzja "sponsorowana" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2007 o 09:58, azur64 napisał:

> Więc co mi z takiego forum, co mi z takiej strony, na której są zerżnięte newsy
> z GOL''a.
Nie zawsze, a przynajmniej są darmowe.


A co na GOL''u płacisz za newsy? ROtfl ;x Tam się płaci za konkretne rzeczy, które są bardzo dobrze napisane i przygotowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 13:22, Seldon napisał:

> hoho, to teraz pojechałeś :D tak jakby wydawca tutaj miał jakikolwiek wpływ na jakość
samej
> gry :O coś ci się chyba pokitrasiło. wydawca jedynie wydaje.

Rozumiem, że w swojej naiwności nie słyszałeś o czymś takim jak recenzja "sponsorowana" ?

no cóż jeśli faktycznie skłaniasz się do czegoś takiego, to w zasadzie nie ma o czym rozmawiać. ja jedynie ze swojej strony uważam, że jeśli wydawca chce kreować się na poważne pismo to jeśli już zamierza popełniać recenzje sponsorowane, to tylko wtedy jeśli ten fakt podkreśli.
tak czy inaczej, ja nie jestem z tych, których ocena w prasie czy sieci by interesowała. sam wiem czego chcę i co lubię i nie potrzebuję, żadnego wspomagania w postaci oceny, w końcu może ją wydać ktoś, kogo gusta lub wymagania są skrajnie różne od moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 14:09, ProChaoS napisał:

A co na GOL''u płacisz za newsy? ROtfl ;x Tam się płaci za konkretne rzeczy, które są bardzo
dobrze napisane i przygotowane.


W którym miejscu, bo jakoś nie widzę? Może na forum, które jest jeszcze bardziej zadziecione, niż tutejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 19:54, vear napisał:

W którym miejscu, bo jakoś nie widzę? Może na forum, które jest jeszcze bardziej zadziecione,
niż tutejsze?


Szczegółowe opisy, poradniki i szybkie serwery. Co do forum jest dziecinne, ale forum gram.pl depcze mu po pietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 19:54, vear napisał:

> A co na GOL''u płacisz za newsy? ROtfl ;x Tam się płaci za konkretne rzeczy, które są
bardzo
> dobrze napisane i przygotowane.

W którym miejscu, bo jakoś nie widzę? Może na forum, które jest jeszcze bardziej zadziecione,
niż tutejsze?


Taak? Porównywać G-OL do gram.pl to tak jak porównywać słonia i mysz. GOL ma te rzeczy, których gram.pl brakuje. Tzn.

- Opisów gier (nie tylko z CDP)
- Dobrych recenzji, zapowiedzi, ciekawych nowinek.
- Poradników, trainerów, kodów
- Filmów z gier
- Gierek online

A co do forum - jest tak samo zdziecinniałe jak na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 18:53, Adamzzz napisał:

Taak? Porównywać G-OL do gram.pl to tak jak porównywać słonia i mysz.


Świetnie, w takim razie powodzenia tym, którzy to chcą robić. Nie zmienia to jednak faktu, że nadal nie wiem jakie "konkretne, dobrze napisane i przygotowane rzeczy" na GOLu są warte moich pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udajesz ciężko myślącego czy na prawdę tak jest? Jeśli nigdy nie miałeś abonamentu na golu to nie dowiesz się czy warto.

Adamzzz
To strona CDP jak mogą pisać o innych firmach? Robić im za darmo reklame to nie w ich stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 19:17, ProChaoS napisał:

Udajesz ciężko myślącego czy na prawdę tak jest? Jeśli nigdy nie miałeś abonamentu na golu
to nie dowiesz się czy warto.


Miałem i to przez długi czas. Były to zmarnowane pieniądze. No ale jasne - lepiej stwierdzić głupotę rozmówcy niż przedstawić argumenty...

Dnia 24.03.2007 o 19:17, ProChaoS napisał:

To strona CDP jak mogą pisać o innych firmach? Robić im za darmo reklame to nie w ich stylu.


Chcąc zachować pozory neutralności (na które - wbrew pozorom - niektórzy się nabiorą), od czasu do czasu na gram.pl opisywane są gry dystrybutorów innych niż CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 14:09, ProChaoS napisał:

A co na GOL''u płacisz za newsy?

Po 2 tygodniach tak, a np. po wakacjach to wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 20:32, Be-Yacz napisał:

oki obaj macie racje :)
skonczcie tego offtopa :)

To nie do końca offtop, bo GOL jest mocno związany z Cenegą.

ProChaoS

Co znaczy "to nie w ich stylu", a niby w stylu Cenegi?

Adamzzz
Moim zdaniem forum na GOLu jest BEZNADZIEJNE, nieporównywalnie gorsze niż na gram.pl, tam nawet nikt nikogo nie goni za ortografie, a statusy są według ilości postów, co jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CdProjekt jest lepszą firmą niż Cenega. W gazecie CDP są opisy gier recenzje i rużne żeczy lepsze niż w CENDZIE. CENEGA < CDPROJEKT

Pozdrawiam Malgolf

20070324211345

20070324211357

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszyscy wiemy jak wygladaja loga firm :D
przedewszystkim wydania gier sa lepsze. porownajmy wydania EK 2 najnowszych tytulow tzn. jade empire i europa universalism 3. EK od CDP jest zdecydowanie lepsza pod kazdym wzgledem nie mowiac juz o EK gothica 3 i o fenomenalnej ksiedze w skorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:14, Malgolf napisał:

Moim zdaniem CdProjekt jest lepszą firmą niż Cenega. W gazecie CDP są opisy gier recenzje i
rużne żeczy lepsze niż w CENDZIE. CENEGA < CDPROJEKT

Pozdrawiam Malgolf

na stronie www cenegi też są ''rużne'' ''żeczy'' lepsze od CDP, w tym opisy i recenzje gier, po za tym ma ładne strony polecane , a nie (bez obrazy) beznadziejny kolektyw
A możesz powiedzieć dlaczego uważasz że CDP jest lepsze od cenegi bo z tego postu nic nie wynika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gol jest do bani, ponieważ :
Trzeba płacić za newsy i ogólnodostępne trailery ( beznadzieja)
Podobnie sprawa ma się z kodami...

Strasznie dziwne forum, na którym trzeba płacić jeżeli chce się porozmawiać na drażliwy temat (aborcja , eutanazja itp. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:19, Be-Yacz napisał:

przedewszystkim wydania gier sa lepsze. porownajmy wydania EK 2 najnowszych tytulow tzn. jade
empire i europa universalism 3. EK od CDP jest zdecydowanie lepsza pod kazdym wzgledem nie
mowiac juz o EK gothica 3 i o fenomenalnej ksiedze w skorze :)


Możliwe, ale Cenega dołącza do swoich gier sprzęt, tj. słuchawki czy joysticki. W CDP tego nie ma. Na EK nie każdego stać a bonusy jakie daje Cenega nie podwyższają ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:20, Skrytobójca napisał:

na stronie www cenegi też są ''rużne'' ''żeczy'' lepsze od CDP, w tym opisy i recenzje gier,
po za tym ma ładne strony polecane , a nie (bez obrazy) beznadziejny kolektyw

Śmiejesz się z jego ortografii a twoja też kuleje, mała litera na początku zdania, nieładnie.
A mi się kolektyw podoba i tu recenzje też są, mało bo mało, ale są.

Dnia 24.03.2007 o 21:20, Skrytobójca napisał:

A możesz powiedzieć dlaczego uważasz że CDP jest lepsze od cenegi bo z tego postu nic nie wynika
?

No nie wynika, ale wynika z np. posta Be-Yacz''a, a obie firmy są dobre, a to że CDP jest lepsze to tylko moja subiektywna opinia, i proszę mnie za nie linczować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:25, rick90 napisał:

Możliwe, ale Cenega dołącza do swoich gier sprzęt, tj. słuchawki czy joysticki.

No ale jaki to jest sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować