Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2007 o 18:01, Luke Shadow napisał:

Ale platforma gram.pl powstała z inicjatywy CD Projekt i to pracownicy tejże firmy tutaj rządzą.
Nie mówię, że Cenega jest słaba, ale przydałoby im się coś na wzór CeDepowego gram.pl.

Zgadza się. Niby miał powstać jakiś klub gracza Cenega, ale była tylko beta, a teraz to już nic o tym nie słychać. Ja i tak będę cały czas na gram.pl :D

Dnia 08.06.2007 o 18:01, Luke Shadow napisał:

A tak w ogóle teraz się zastanawiam czy kupić Scarface czy Prince of Persia: Warrior Within
i trochę zaoszczędzić. :P


Radzę Prince of Persia Dusza Wojownika. W Scarface nie grałem, ale domyślam się że to kolejny klon GTA, czy Mafii. A POP jest świetny - w szczególności jeśli masz pada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2007 o 18:01, Luke Shadow napisał:

A tak w ogóle teraz się zastanawiam czy kupić Scarface czy Prince of Persia: Warrior Within
i trochę zaoszczędzić. :P

polecam princa jest naprawde dobry, kupilem dwie pierwsze czesci i teraz przymierzam sie do dwoch tronow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff, ok, przez was zamówiłem tego Księcia Persji (a dokładniej jestem w trakcie zamawiania). Dwie osoby jednogłośnie poleciły PoP''a to co miałem zrobić? :P Poza tym jest tańszy, a spolszczenie (chyba) nie jest całe, a są tylko polskie napisy. Taka forma jakoś najbardziej mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 18:40, Luke Shadow napisał:

Pff, ok, przez was zamówiłem tego Księcia Persji (a dokładniej jestem w trakcie zamawiania).
Dwie osoby jednogłośnie poleciły PoP''a to co miałem zrobić? :P Poza tym jest tańszy, a spolszczenie
(chyba) nie jest całe, a są tylko polskie napisy. Taka forma jakoś najbardziej mi odpowiada.

nie do konca pamietam ale chyba PoP 1,2 maja dubbing, nie zwracam uwagi na takie szczegoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 19:00, GeRoLdE napisał:

siemka mnie dziwi jedno czego w programie "GRAM TV" nie pokuzują gier cenegi tylko cd projekt
i EA polska,i LEM


Trochę retoryczne pytanie.
Cały serwis gram.pl oraz program Gram.TV należy do CD Projektu, a Lem i EA są partnerami CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 17:43, Luke Shadow napisał:

A pewnie dlatego, że wydaje lepsze gry (przynajmniej na moje oko - saga Gothic, Stalker, Diablo II, Warcraft III etc)


No tak, a GTA, Splinter Cell, Prince of Persia, Hitman, Warhammer, Tomb Raider, Myst to jakieś marne gry z niższej półki? ;) W sumie mówienie, że dany dystrybutor jest lepszy, bo ma lepsze gry jest bez sensu, każdy ma inny gust, jeden woli Hitman''a, inny woli S.T.A.L.K.E.R.''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 17:43, Luke Shadow napisał:


> OMG, może byś podał jakieś argumenty, a nie "CDP Win"...
OMG, nie powielaj tego obrzydliwego błędu. :P CDP Wins... A pewnie dlatego, że wydaje
lepsze gry (przynajmniej na moje oko - saga Gothic, Stalker, Diablo II, Warcraft III etc) i
jest "bliżej" graczy (gramsajty, forum, IRC, ogólnie całe gram.pl).


Każdy ma swój gust, dla mnie tytuły, które wymieniłeś mi się nie podobają (oprócz Stalkera)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda że cenega niema swojego programu bo teraz gry cenegi są lepsz bo są tam takie hity jak :Bioshock,Kane and Lynch: Dead Men,Brothers in Arms: Hell''s Highway,Assassin''s Creed,Tom Clancy''s Splinter Cell: Conviction,Tom Clancy''s Ghost Recon: Advanced Warfighter 2jeszcze coś by się tam znalazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2007 o 19:19, mtwarog napisał:

No tak, a GTA

Ta gra wciągnęła mnie na długo. :)

Dnia 08.06.2007 o 19:19, mtwarog napisał:

Splinter Cell

Nie grałem w to, i jakoś specjalnie mnie do tego nie ciągnie...

Dnia 08.06.2007 o 19:19, mtwarog napisał:

Prince of Persia

Zamówiłem właśnie Warrior Within. Zobaczymy czy się spodoba.

Dnia 08.06.2007 o 19:19, mtwarog napisał:

Hitman

Nuuda.

Dnia 08.06.2007 o 19:19, mtwarog napisał:

Warhammer

CD Projekt wydaje Warhammera. Mam podstawkę z Extra Klasyki - dość fajna gra, ale Warcraft III lepszy.

Dnia 08.06.2007 o 19:19, mtwarog napisał:

Tomb Raider

Hehe, gra jest dobra, ale według mnie gorsza, od tych które wymieniłem w poprzednim poście.

Dnia 08.06.2007 o 19:19, mtwarog napisał:

Myst to jakieś marne gry z niższej półki? ;)

Nuuda2 (do kwadratu :P)

Dnia 08.06.2007 o 19:19, mtwarog napisał:

W sumie mówienie, że dany dystrybutor jest lepszy, bo ma lepsze
gry jest bez sensu, każdy ma inny gust, jeden woli Hitman''a, inny woli S.T.A.L.K.E.R.''a

To po co jest ten temat? Ja w moich postach wyrażam moją subiektywną opinię ("przynajmniej na moje oko"), a nie opinię ogółu, a to jak najbardziej ma sens. Poza tym nigdzie nie stwierdziłem, że Cenega daleko odstaje od CDP ("Nie mówię, że Cenega jest słaba, ale przydałoby im się coś na wzór CeDepowego gram.pl.")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:19, GeRoLdE napisał:

szkoda że cenega niema swojego programu


Z tego co wiem to Cenega ma swój program - na TVN Turbo. Nosi on nazwę Nocny Gracz (leci chyba w poniedziałki po 23)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega ma niezłe tanie serie i dobrze wydaje gry, tylko brakuje mi u nich forum, gdzie mógłbym pogadać z innymi graczami. Dlatego wolę CDP i moje argumenty to gram.pl i dobra obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 22:06, Markus89 napisał:

Z tego co wiem to Cenega ma swój program - na TVN Turbo. Nosi on nazwę Nocny Gracz


Dlaczego uważasz, że jest to program Cenegi? Tak z ciekawości pytam. :) widziałem w jego zapowiedziach, że grali także w MotoGP 3 - no chyba że gierki pomyliłem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 22:36, Zaix... napisał:

> Z tego co wiem to Cenega ma swój program - na TVN Turbo. Nosi on nazwę Nocny Gracz

Dlaczego uważasz, że jest to program Cenegi? Tak z ciekawości pytam. :) widziałem w jego zapowiedziach,
że grali także w MotoGP 3 - no chyba że gierki pomyliłem. :P


Szukali kiedyś prezenterki do programu o grach i gdzieś mi się obiło o uszy, że to ich program (z wiarygodnego źródła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 22:39, Markus89 napisał:

Szukali kiedyś prezenterki do programu o grach i gdzieś mi się obiło o uszy, że to ich program
(z wiarygodnego źródła :)

Co do prezenterek, to obecna jest do bani :/ Za to ta pierwsza była bardzo apetyczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP jest lepsze, bo:
- ma niepowtarzalne, wypasione gram.pl :)
- wydaje lepsze gry;
- są one lepiej udokumentowane
- opakowania w środku nie są zdewastowane :P
- jest taniej
- ma lepsze polonizacje.
Cenega ma czasem takie humorki, że odpala polonizacje typu "pożalsięBoże" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 22:49, JaqbD napisał:

CDP jest lepsze, bo:


Lubię takie komentarze :P

Dnia 08.06.2007 o 22:49, JaqbD napisał:

- ma niepowtarzalne, wypasione gram.pl :)


Tu się zgodzę

Dnia 08.06.2007 o 22:49, JaqbD napisał:

- wydaje lepsze gry;


Kwestia gustu. Mi ostatnimi czasy dużo bardziej pasuje oferta Cenegi

Dnia 08.06.2007 o 22:49, JaqbD napisał:

- są one lepiej udokumentowane


Tego argumentu nie rozumiem...

Dnia 08.06.2007 o 22:49, JaqbD napisał:

- opakowania w środku nie są zdewastowane :P


Nigdy w żadnej z firm nie zdażyło mi się "zdewastowane" pudełko.

Dnia 08.06.2007 o 22:49, JaqbD napisał:

- jest taniej


Może konkretny przykład. Jakoś nie widziałem, żeby CDP wydawało nowe gry za 30 PLN (Rewolucja Cenowa)

Dnia 08.06.2007 o 22:49, JaqbD napisał:

- ma lepsze polonizacje.


Cenega ostatnio znacznie się poprawiła, a CDP zalicza wpadki (choćby Gothic 3)

Dnia 08.06.2007 o 22:49, JaqbD napisał:

Cenega ma czasem takie humorki, że odpala polonizacje typu "pożalsięBoże" :)


Ostatnio nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować