Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2007 o 14:50, Konrades napisał:

Czy dostał już ktoś te słuchawki od Cenegi? Bo CDP szybko wysłało nagrody i od tygodnia leżą
u mnie w domu a Cenega ni widu ni słychu :|

Ja słuchawki dostałem wczoraj i jestem bardzo zadowolony wszystko działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, czy 18 czerwca słuchawki jeszcze będą to nie wiem. Pod koniec maja jeszcze były - sam zarejestrowałem trzecią grę dopiero 29 maja i dostałem maila, że słuchawki są moje. Słuchawek było 2000 sztuk, może jeszcze jakieś zostały?

BTW: Ja mam urodziny 19 czerwca :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę no... A jakbym 17 rano napisał do Cenegi maila z pytaniem czy są jeszcze, bo bardzo mi na nich zależy i następnego dnia bym kupił te 3 gry i zarejestrował to jak myślicie zatrzymali by jedne słuchaweczki jakby były? Urodzinki będę miał, mogliby zrobić taki mały gest i zatrzymać jedną sztukę :P


P.S.
Hah ale się złożyło :P A które będziesz miał? Ja 17 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 15:14, Diddle napisał:

Kurczę no... A jakbym 17 rano napisał do Cenegi maila z pytaniem czy są jeszcze, bo bardzo
mi na nich zależy i następnego dnia bym kupił te 3 gry i zarejestrował to jak myślicie zatrzymali
by jedne słuchaweczki jakby były? Urodzinki będę miał, mogliby zrobić taki mały gest i zatrzymać
jedną sztukę :P


Zaryzykuj, ja się przyznam, że przed zakupem trzeciej gry napisałem ;-P Dostałem odpowiedź, że "powinny jeszcze być", więc grę kupiłem - i faktycznie, jeszcze były :-D

Dnia 13.06.2007 o 15:14, Diddle napisał:

P.S.
Hah ale się złożyło :P A które będziesz miał? Ja 17 xD


22 :-P
Starość nie radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to, że boję się zaryzykować :P Bo w sumei mam troszkę ważniejszy priorytet (inne gierki) a 75zł wydać na raz na gry które sa mi jako tako potrzebne raczej mi nie podchodzi :P Napiszę do nich, jeżeli by byli tak mili to kupię ich 3 pozycje z KK a jak nie to dam zarobić CDP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 15:16, Arclight napisał:

22 :-P
Starość nie radość.

Co mam ja powiedzieć, jak już od pół roku mam 22 :D

Cenega kusi strasznie mnie ostatnio: R6 Vegas, TR Legenda... A czasu teraz na granie brak :/ Cóż zrobić, zwłaszcza że później też dużo więcej wolnego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 15:25, Diddle napisał:

Właśnie chodzi o to, że boję się zaryzykować :P Bo w sumei mam troszkę ważniejszy priorytet
(inne gierki) a 75zł wydać na raz na gry które sa mi jako tako potrzebne raczej mi nie podchodzi
:P Napiszę do nich, jeżeli by byli tak mili to kupię ich 3 pozycje z KK a jak nie to dam zarobić
CDP :P

To nie ryzykuj bo sluchawek zdaje sie juz nie ma, dzisiaj rejestrowalem gry i nie dostalem zadnego maila juz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 15:25, Diddle napisał:

Właśnie chodzi o to, że boję się zaryzykować :P Bo w sumei mam troszkę ważniejszy priorytet
(inne gierki) a 75zł wydać na raz na gry które sa mi jako tako potrzebne raczej mi nie podchodzi
:P Napiszę do nich, jeżeli by byli tak mili to kupię ich 3 pozycje z KK a jak nie to dam zarobić
CDP :P

Więc nad czym tu się zastanawiać. Kup te gry, na których bardziej Ci zależy, a słuchawki przecież nie są ze złota i kupisz sobie kiedyś znacznie lepsze. Trochę to niepoważne, żeby wydawać pieniądze na coś średnio potrzebnego, bo słuchawki dają :-/, tym bardziej, że ma się ochotę na ciekawsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Po to właśnie dają słuchawki :) Marketing dobra rzecz, spece wiedzą jak zachęcić klienta do zakupu właśni ICH produktu, a nie konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 18:23, Quatre napisał:

/.../
Po to właśnie dają słuchawki :)

Wiadoma rzecz :), ale...

Dnia 13.06.2007 o 18:23, Quatre napisał:

Marketing dobra rzecz, spece wiedzą jak zachęcić klienta do
zakupu właśni ICH produktu, a nie konkurencji.

sęk w tym, żeby zamiast szaleńczo macać wkoło rękami w poszukiwaniu kolejnych promocji jednak się zastanowić nad wartością pieniądza, a przede wszystkim czy to czego tyczy promocja jest faktycznie mi potrzebne. A facet pisze, że potrzebne średnio, bo ma lepsze cele na oku. Jak pójdzie do pracy zacznie bardziej cenić pieniądz i własny pot za niego wylany, a marketingowcom kij w oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie traktuj mnie jak jakiegoś obsesyjnego frajera który na promocje patrzy :P Poprostu zepsuły mi się słuchawki i potrzebuję ich. Ogólnie słuchawki porządne są drogie. Mój kumpel ma właśnie te i je testowałem i są bardzo fajne. A jak mam możliwość kupna gier którymi jestem średnio zainteresowany (ale jestem) i mogę dodatkowo dostać słuchawki których potrzebuję to dla mnie dobry interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 18:29, Melchah napisał:

sęk w tym, żeby zamiast szaleńczo macać wkoło rękami w poszukiwaniu kolejnych promocji jednak
się zastanowić nad wartością pieniądza, a przede wszystkim czy to czego tyczy promocja jest
faktycznie mi potrzebne. A facet pisze, że potrzebne średnio, bo ma lepsze cele na oku. Jak
pójdzie do pracy zacznie bardziej cenić pieniądz i własny pot za niego wylany, a marketingowcom
kij w oko ;)

Marketingowcy też wylewają pot, żeby właśnie zrobić konsumentom pranie mózgu. Trzeba ich skłonić do tego, żeby kupili rzecz zupełnie im zbędną - tylko dlatego, że jest w promocji, że dają coś gratis, że jest niższa cena i już niedługo wróci normalna cena (a potem okazuje się, że niższa promocyjna cena staje się normalną ceną po miesiącu :)
A tak BTW: Diddle nie napisał, że te gry w ogóle mu się nie podobają z KK, tylko mniej niż jakieś inne. A więc jednak nie będzie kupował bubla i sprawi mu to jakąś frajdę :)
Ja tam gry z KK kupuję nawet bez żadnych bonusów, a te z XKN to nawet za tą myszkę nie dałbym się skusić ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 18:33, Diddle napisał:

Ale nie traktuj mnie jak jakiegoś obsesyjnego frajera który na promocje patrzy :P

Oki ;)

Dnia 13.06.2007 o 18:33, Diddle napisał:

Poprostu
zepsuły mi się słuchawki i potrzebuję ich. Ogólnie słuchawki porządne są drogie. Mój kumpel
ma właśnie te i je testowałem i są bardzo fajne. A jak mam możliwość kupna gier którymi jestem
średnio zainteresowany (ale jestem) i mogę dodatkowo dostać słuchawki których potrzebuję to
dla mnie dobry interes.

Szczere Ci powiem, że lepiej do tych 75zł dołóż jeszcze ze 25 i dostaniesz dobre słuchaweczki w normalnym sklepie RTV czy MM. Gry Ci się znudzą, a słuchawki jeszcze lata będą służyć i cieszyć jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 18:36, Quatre napisał:

Ja tam gry z KK kupuję nawet bez żadnych bonusów

Ja tam też nie potrzebuję dopalaczy, jak dobra gra to biorę.

Dnia 13.06.2007 o 18:36, Quatre napisał:

a te z XKN to nawet za tą myszkę nie dałbym
się skusić ^_^

Skusić bym się nie dał, ale jak dobra gra to i bez myszy wezmę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 13:34, kapec11 napisał:

Po pierwsze temet nie tyczy się EA.


Ale dlaczego tylko Cenega dostaje kopniaki po tyłu za ceny (i to akurat wybranych gier)?

Dnia 13.06.2007 o 13:34, kapec11 napisał:

Po drugie CDP jak sam powiedziałes wydał Gothica za 129.90.
Nie chodziło mi o to że nigdy nie wydawał, bo było dużo gier za 130 zeta, ale nie wydaje od
pół roku.


No i?

Dnia 13.06.2007 o 13:34, kapec11 napisał:

Poza tym dorzuce to( nie trzyma się tego posta, ale...) że CDP organizuje więcej
promocji i konkursów niż Cenega.


O promocjach z okazji urodzin KK oczywiście nikt już nie pamięta...

Dnia 13.06.2007 o 13:34, kapec11 napisał:

Aha i jak ja się cieszę że Neverwintera 2 i CoH wydają w Platynowej Kolekcji.


O premierze R6 Vegas w S$ oczywiście nie słyszałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 19:23, Markus89 napisał:

O premierze R6 Vegas w S$ oczywiście nie słyszałeś...

>

LOL jeszcze to nie wyszło w polce to co ta Cenega robiła?
Tym bardziej, że w CDA wyczytałem, że w serii S$S, KK i XKN są umieszczane tytuły dla tych co nie mają mocnego kompa:-]
Ale to dobry gest Cenegi, że dali ją do S$S a nie od razu jako premierówka za 99zł tylko dlaczego tak długo trwała premiera w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 19:23, Markus89 napisał:

> Aha i jak ja się cieszę że Neverwintera 2 i CoH wydają w Platynowej Kolekcji.
O premierze R6 Vegas w S$ oczywiście nie słyszałeś...


Ehe, jesienna promocja konkursowa z Super$ellera z SMS była bardzo udana :D, więcej takich :)
Takie żniwo jakie wtedy było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 19:30, PioMrex napisał:

Ehe, jesienna promocja konkursowa z Super$ellera z SMS była bardzo udana :D, więcej takich
:)
Takie żniwo jakie wtedy było :D

Jakby powtórzyli tamten konkurs, to bym cały nowy rzut SS wykupił :D I poprzedni też ^_^ To był najfajniejszy konkurs, w jakim brałem udział. Nie żadne dopasowywanie obrazków czy pisanie głupich historyjek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować