Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2006 o 23:41, Czajson napisał:

Powiem Ci wprost - taniej to sobie można kupić używkę a kupić taniej nową grę to trzeba śledzić
porządnie aukcje kilka dni, żeby coś trafić. Głupiego farta w to nie wliczam. Często jest tak,
że po doliczeniu przesyłki różnica między allegro a sklepem jest niewarta świeczki.


To już indywidualne przypadki, a nie ogół dlatego też nie ma co o tym pisać, poza tym to nie miejsce na tego typu rozważania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2006 o 13:15, Markus89 napisał:

Recenzent też człowiek - jego zdanie (prywatne) liczy się tak samo jak innego klienta.


Czytajac Twoje posty zauwazam bardzo ostry jezyk i niekompromisowe podejscie. Wielka frajde sprawilo by mi poczytanie Twoich recenzji, a jakos nie sledzilem postow i nie wiem gdzie je publikujesz. Mozesz podeslac info o tym, mysle, ze moze byc to ciekawa lektura!

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że sama "góra" CDP zabrała głos.

Nie chciałem nikogo obrazić - po prostu przyzwycziliście graczy do najwyższej jakości, a ostatnio z tym różnie było...

Oczywiście każdy ma wzloty i upadki (przynajmniej malutkie) więc każdemu taki stan rzeczy należy wybaczyć.

PS: Skoro jesteś jednym z bossów to czy mógłbym prosić o wyjaśnienie sprawy związanej z eXtra Grą? Migem zachowuje się trochę jakby skulił ogon i uciekł z odpowiedniego tematu bez wyjaśnienia...

PS 2: Starajcie się poszerzyć ofertę o jakieś gry akcji ;] Time Shiftem nie zwojujecie rynku strzelanek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:01, Markus89 napisał:

To już indywidualne przypadki, a nie ogół dlatego też nie ma co o tym pisać, poza tym to nie
miejsce na tego typu rozważania...


Skoro to nie miejsce na rozważania o tym to nie pisz więcej w swoich postach, że "na allegro to można kupić tanie". Od tego jest forum allegro a serwis aukcyjny każdy zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 16:40, PioMrex napisał:

> Niestety, temat został olany, pracownik CDP (migem), który jest za serię odpowiedzialny
nie
> zareagował na moje pytanie poboczne w innym wątku. Co jak co, ale oficjalne oświadczenie,
że
> seria zostaje zawieszona/zlikwidowana byłoby czymś naprawdę miłym. A tak możemy się tylko
domyślać,
> choć brak odezwu ze strony CDP daje dużo do myślenia.

I to mi się zaczyna nie podobać w CDP, po prostu zmowa milczenia zamiast najnormalniejsze np.

"niestety w tej sprawie nie mogę się wypowiedzieć".

Robienie "zapowietrzonej" (a może zawodnionej, od wody w ustach) atmosfery nikomu nie służy
a szczególnie CDP.

Od złych informacji gorszy jest brak informacji, ponieważ to świadczy o ignorowaniu klienta.


Hej,

Musze przypomniec jedna rzecz. Otoz pracownicy CDP wypowiadaja sie tu poza swoimi standardowymi obowiazkami (za wylaczeniem firmowych "podczepionych" watkow). W zwiazku z tym prosze bardzo nie oczekiwac odnoszenia sie do wszelkich spraw tu poruszanych. Na moim przykladzie wiem, ze nie moge sledzic dyskusji na bierzaco. Nie bylo mnie tu ponad tydzien, gdyz dzien w dzien od rana do wieczora mialem wypelnione roznymi atrakcjami i "atrakcjami";) Migem ma diabelnie duzo pracy, jest odpowiedzialny za caly dzial gier PC.

Wiem, ze sie wypowiadamy czasem czesto i wydaje sie, ze sledzimy wszystko niemalze na bierzaco, a jak nie odpowiadamy to dlatego, ze kogos "ignorujemy" zareczam, ze jest inaczej. Brak odpowiedzi wynika wylacznie z tego, ze nie ma czasu lub sily tego zrobic.

W sumie to zastanowie sie nad jakas systemowa instytucja "spytaj CDP" bo widze, ze bardzo by sie to przydalo.

A co do serii XG to o jej niewychodzeniu nic nie wiem. W kiosku w weekend widzialem bardzo ladnie wyeksponowany numer oraz poleczke reklamowa:)

Pozdr.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:02, Mike napisał:

Czytajac Twoje posty zauwazam bardzo ostry jezyk i niekompromisowe podejscie. Wielka frajde
sprawilo by mi poczytanie Twoich recenzji, a jakos nie sledzilem postow i nie wiem gdzie je
publikujesz. Mozesz podeslac info o tym, mysle, ze moze byc to ciekawa lektura!


Bardzo proszę - wortal PCArena.pl - link znajduje się w podpisie. Polecam wszystkim recenzje gier CDP - abyście zauważyli, że nie wywyższam Cenegi w pracy, a traktuję każdego na równi ;]

Myślę, że nikt się nie obrazi jeśli zrobię trochę reklamy CDP :P

http://pcarena.pl/page/77509/Pro-Evolution-Soccer-6/
http://pcarena.pl/page/76914/Company-of-Heroes-Kompania-Braci/
http://pcarena.pl/page/76533/0/FEAR/
http://pcarena.pl/page/76345/Age-of-Empires-III/

Jeżeli interesują Cię natomiast inne moje recenzje (dla porównania) to proszę bardzo:

http://pcarena.pl/page/76845/FIFA-07/
http://pcarena.pl/page/76982/El-Matador/
http://pcarena.pl/page/77170/Need-For-Speed-Carbon/

I jeszcze kilka innych by się znalazło oczywiście ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:09, Mike napisał:

W sumie to zastanowie sie nad jakas systemowa instytucja "spytaj CDP" bo widze, ze bardzo by
sie to przydalo.

Dobry pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak ja miałbym recenzować to bym same wady wypisywał :D
Bo po co pisać o dobrze zrobionych rzeczach? Za to aby rzeczy były zrobione dobrze się przecież płaci i nikogo za to chwalić nie trzeba, że wykonuje pracę jak należy.
A wady? no cóż o wadach należy mówić aby ten kto coś zrobił źle wiedział co ma poprawić.

E, już bredzę, spać idę bo do pracy nie wstanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2006 o 23:47, PioMrex napisał:

swoich
> postow, to pamietam dokladnie co mialem na mysli...
Ale inni forumowicze nie koniecznie mogli wiedzieć to kryje się w twoim umyśle....


Alez naprawde staram sie moje mysli formulowac bardzo klarownie. I jak do kogos cos mam to tez staram sie nie zapomniec o skierowaniu posta do wlasciwej osoby / dokleic odpowiedz do wlasciewego posta. Z tego co pamietam to naprawde nie odpowiadalem na zadnego posta zwiazanego z Twoja osoba tylko chyba odpowiadalem Nathowi...

Dnia 18.12.2006 o 23:47, PioMrex napisał:

> Tak wiec mysle, ze mamy tu pewne nieporozumienie i moj post moze sprawie kres polozyc.


No załóżmy, że ten post mnie w miarę satysfakcjonuję, na przyszłość proszę abyś uważnie obserwował
w jakim kontekście sąsiednich wypowiedzi, jako wysoki pracownik CDP umieszczasz swoje.
Możliwe, że Twoje intencje były inne, ale John Fu skorzystał z nich jako dowód swojej teorii.


Bardzo mi przykro, ze tak wyszlo nie mialem intencji obrazac, ani nie mialem na mysli nikogo konkretnego.
Chodzilo mi wylacznie o to co napisalem a nie o nic wiecej, a z tego co pamietam to chodzilo mi wylacznie o to, ze sprawa podszywania sie pod normalnych userow niestety nie jest zakonczona i ze bedziemy to jeszcze wyjasniac.

Nie sledzilem dalszej dyskusji poza kilkoma postami, John naprawde uzyl tak ogolnego sformulowania do wykazania, ze chodzi o Ciebie? O rany, ale tu sie dzieje;)

Dnia 18.12.2006 o 23:47, PioMrex napisał:

Liczę, że zgodnie z obietnicami z bodaj tematu o NWN procent maili, na które użytkownicy uzyskają
odpowiedź wzrośnie, oby zmiany przyszły jak najprędzej, ale by były też przemyślane.


Maili czy postow na forum?

Dnia 18.12.2006 o 23:47, PioMrex napisał:

Co do Poradnika do NWN1 do wersji Diamentowej, zainstalowałem i faktycznie jest on w wersji
PDF na płycie, stąd uznałem, że mi to wystarczy i pani Katarzyny już nie niepokoiłem o wersję
drukowaną.


Jakby powiedzieli w pomocy technicznej, typowy przyklad uzytkownika:) Wpierw prosi o pomoc, a potem dopiero sprawdza, czy sam sobie nie moze pomoc;) ...ale taki to juz zywot userow, sam robie podobne rzeczy:)

Dnia 18.12.2006 o 23:47, PioMrex napisał:

> PS. Az mi sie pewien zart cisnie na klawiaturke;)
Chętnie usłyszę... :)


Nie bede zartowal na razie, do czasu uspokojenia atmosfery!

Pozdr.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:12, Markus89 napisał:

> Czytajac Twoje posty zauwazam bardzo ostry jezyk i niekompromisowe podejscie. Wielka frajde

> sprawilo by mi poczytanie Twoich recenzji, a jakos nie sledzilem postow i nie wiem gdzie
je
> publikujesz. Mozesz podeslac info o tym, mysle, ze moze byc to ciekawa lektura!

Bardzo proszę - wortal PCArena.pl - link znajduje się w podpisie. Polecam wszystkim recenzje
gier CDP - abyście zauważyli, że nie wywyższam Cenegi w pracy, a traktuję każdego na równi
;]

Myślę, że nikt się nie obrazi jeśli zrobię trochę reklamy CDP :P

http://pcarena.pl/page/77509/Pro-Evolution-Soccer-6/
http://pcarena.pl/page/76914/Company-of-Heroes-Kompania-Braci/
http://pcarena.pl/page/76533/0/FEAR/
http://pcarena.pl/page/76345/Age-of-Empires-III/

Jeżeli interesują Cię natomiast inne moje recenzje (dla porównania) to proszę bardzo:

http://pcarena.pl/page/76845/FIFA-07/
http://pcarena.pl/page/76982/El-Matador/
http://pcarena.pl/page/77170/Need-For-Speed-Carbon/

I jeszcze kilka innych by się znalazło oczywiście ;]


Dzieki, poczytam na urlopie. A ten juz baaaardzo niedlugo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:19, PioMrex napisał:

No jak ja miałbym recenzować to bym same wady wypisywał :D


Można i tak, ale to raczej przy rodzimych, tanich produktach - chyba wiadomo o co chodzi ;]

Dnia 19.12.2006 o 00:19, PioMrex napisał:

Bo po co pisać o dobrze zrobionych rzeczach?


Za to aby pochwalić pracę producentów? ;)

Dnia 19.12.2006 o 00:19, PioMrex napisał:

Za to aby rzeczy były zrobione dobrze się przecież
płaci i nikogo za to chwalić nie trzeba, że wykonuje pracę jak należy.


Powrót do rodzimych produktów wydawanych w masowych seriach - dobrą robotę należy pochwalić, złą krytykować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 19.12.2006 o 00:09, Mike napisał:


Hej,

Musze przypomniec jedna rzecz. Otoz pracownicy CDP wypowiadaja sie tu poza swoimi standardowymi
obowiazkami (za wylaczeniem firmowych "podczepionych" watkow). W zwiazku z tym prosze bardzo
nie oczekiwac odnoszenia sie do wszelkich spraw tu poruszanych. Na moim przykladzie wiem, ze
nie moge sledzic dyskusji na bierzaco. Nie bylo mnie tu ponad tydzien, gdyz dzien w dzien od
rana do wieczora mialem wypelnione roznymi atrakcjami i "atrakcjami";) Migem ma diabelnie duzo
pracy, jest odpowiedzialny za caly dzial gier PC.

Wiem, ze sie wypowiadamy czasem czesto i wydaje sie, ze sledzimy wszystko niemalze na bierzaco,
a jak nie odpowiadamy to dlatego, ze kogos "ignorujemy" zareczam, ze jest inaczej. Brak odpowiedzi
wynika wylacznie z tego, ze nie ma czasu lub sily tego zrobic.

ciach

Mike.

Powiem tak z jednej strony jest tak jak myślisz z drugiej nie do końca.

Wychodzę z założenia, iż klient powinien dostać odpowiedź najszybciej jak to możliwe. Dlatego staram się odpowiadać na maile graczy zaraz po ich otrzymaniu. W dni wolne (soboty i niedziele także) wiadomo nie możemy mówić tu o pracoholiźmie arcy- zaawansowanym, ale..

Sam często zwracam się do Waszej pomocy/czy ma zapytanie związane z jakimś tytułem rejestracją a na odpowiedź czekam kosmicznie długi czas lub nie dostaje jej wcale. i nie jest to związane z moją skrzynką bo jest ustawiona tak iż maile z CDP wchodzą jako standardowa poczta a nie spam.

Druga strona medalu jest taka, iż w okresie, arcy-gorącym odpowiedzi się przedłużają, ale tylko te forumowe bo na maile odpisuję zaraz po ich przybyciu. Dlaczego?? Wiesz dobrze - bo ludzi nie lubią czekać.

Pozdrawiam

nath lub D.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 18.12.2006 o 23:48, Mike napisał:

Bardzo jestem ciekaw czym Ci tak podpadlismy, moglbys zdradzic? (pytam sie po to aby wiedziec,
co trzeba poprawic, wole to napisac, aby byla jasnosc)

Ehh, już o tym pisałem i polemizowałem z niejakim migem(nie pamiętam na jakim temacie). Chodziło o reedeycje G2( w NEK albo w Extra Grze). Osoby które zakupiły tą budżtową reedycje miały możliwość zakupienia dodatku za 20 zł. Ja, osoba posiadająca droższą edycję takiej możliwości nie miałem. Uznałem to za bardzo niesprawiedliwe(całej mej argumentacji nie chcę mi się przytaczać, choć jeśli jest taka potrzeba to i mogę). I stwiedziłem że skoro bardziej premiowani są klienci którzy kupują reedeycje, będe czekał- a co!

Dnia 18.12.2006 o 23:48, Mike napisał:

3mam kciuki, aby te punkty przelozyly sie na cos mniej wirtualnego.

też mam nadzieję. Nat zapewnia że będzie ok.

Dnia 18.12.2006 o 23:48, Mike napisał:

Alez skadze, zlota edycja = reedycja! To nie premiera. Mozesze kupowac! :)

Heh myślałem nad HoMM5, ale Morthi mnie wystraszył ; że niby problemy z pathami, brak opisów bohaterów i wogóle
No i AoE3....nie prezepadam za RTSami ale AeE2 uwielbiałem....więc pomyślę

Dnia 18.12.2006 o 23:48, Mike napisał:

> ps2:nie powiem że nie chciałem żeby moja luba zamówiła NWN2:P

Jak widac wszystkich dojsc do tej komorki spolecznej jeszcze nie stracilismy;)

I tak moja kobitka ma pierszeństwo, więc pewnie zanim ja się dorwę do tej gry premierą napewno już nie będzie:P
najbardziej bolało mnie odmówienie sobie się Medieval2. Miałem okazję pograć w wersję ang i spodobało mi się że hej! a tak to trza czekać az zanjdzie się w Platynie(albo i jeszcze niżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 19.12.2006 o 00:25, Minsc i Boo napisał:

> 3mam kciuki, aby te punkty przelozyly sie na cos mniej wirtualnego.
też mam nadzieję. Nat zapewnia że będzie ok.

ciach

Będzie ok. Wiecie iż staram się bardzo aby moje słowo było dotrzymane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:36, strajker napisał:

Twój cyt.:> Jakim obrazku, jakim... ja chcę zobaczyć co jest możliwe... :)
> Bo będę gryzł, pokazać mi co jest możliwe!!!

Coś "gram.pl" ma problemy z wyświetlaniem obrazków:(

Dołączyłem foto Edycji Kolekcjonerskiej "Europy Universalis 3" i listę tego co zawiera to
znaczy co będzie zawierać "Edycja Kolekcjonerska" na Zachodzie - moim zdaniem (oczywiście
subiektywnym) polska wersja za 129,90 zł powinna być... "edycją kolekcjonerska" czyli zawierać:

"EU 3" Game CD
"EU 3" Music CD
Strategy Guide
Manual
Exclusive Downloads
Poster
Stickers

I to wszystko w opakowaniu wyłaczanym - rozkładówka.

Nie mam pretensji do Markusa ale zrozum np. ja nie kupuję na Allegro stąd na ile mój głos,
że tam jest drogo lub tanio będzie głosem wiarygodnym? A jak zaczne pouczać innych że myla
się że na Allegro jest drogo?

Tak samo jest na odwrót - kto nie kupuje w sklepach raczej nie powinien mówic czy w sklepach
jest drogo czy tanio i pouczać innych, że ich wypowiedz że drogo są mylne! I tyle.

ciach

Co do zawartości edycji EU3 powinan ona być już na dniach potwierdzona. Wiem że będzie kollekcjonerska i zwykła a czym będą się różnić to już na dniach


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:19, Mike napisał:

Nie sledzilem dalszej dyskusji poza kilkoma postami, John naprawde uzyl tak ogolnego sformulowania
do wykazania, ze chodzi o Ciebie? O rany, ale tu sie dzieje;)

Nie dalszej a nieco wcześniejszej, w której zostało, na moment przed Twoją wypowiedzią, określone, że rozmowa toczy się nad tym "czy PioMrex jest pracownikiem Cenegi".
Stąd z ciągu tamtej dyskusji wynikało, że dołączasz do dyskusji nad wyżej wspomnianą kwestią. I taki osiągnęły wydźwięk Twoje wypowiedzi (cała historia z charakterystycznymi "punktami" (linkami) dotarła do Sol, i bodaj miała ona Tobie ten e-mail także podesłać.

Dobra koniec już na ten temat.

Dnia 19.12.2006 o 00:19, Mike napisał:

Maili czy postow na forum?

Maili.
Ciągle nie dostałem odpowiedzi na temat zasad funkcjonowania Koszyka, które to informacje wykraczają poza te podane w standardowej pomocy.
Wysłałem oczywiście do pani Katarzyny, ale widzę, że Sol jest chyba bardziej kompetentną osobą.
Dlaczego udostępniacie tylko jeden formularz do wysyłania maili, nie lepiej podać bezpośrednio adresów.. no tak spam, do konkretnych osób, bo tak to wszystko trafia do pani Katarzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:22, Markus89 napisał:

Za to aby pochwalić pracę producentów? ;)

Mnie nikt nie chwali jak robię dobrze, jednocześnie lubię wiedzieć krótko i na temat co robię źle, stąd uważam, zę inni pewno też chcieli by wiedzieć co mają poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2006 o 00:28, nathanadler napisał:

Będzie ok. Wiecie iż staram się bardzo aby moje słowo było dotrzymane :)


Mam nadzieję że wasi partnerzy się nie wycofają i nie dojdzie do mocnej "dewaluacji" punktów.

W każdym razie cierpliwie czekam...do kwietnia!

(tzn. do moich urodzin, prezent sobie zrobie jak się patrzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:05, Markus89 napisał:

Bardzo się cieszę, że sama "góra" CDP zabrała głos.

Nie chciałem nikogo obrazić - po prostu przyzwycziliście graczy do najwyższej jakości, a ostatnio
z tym różnie było...


Moim zdaniem wystepuje tu jakis efekt wybielania przeszlosci. Wydaje mi sie, ze z jakoscia zawsze bywalo roznie, bo i jej odbior czesto jest subiektywny. Pamietam zlorzeczenia na aktorow w Diablo2, na byli w Homm4, na nieszczesnego Wizardry itd itd.

Ostatnio tez jest roznie. Ale staramy sie gigantycznie, choc skumulowalo sie sporo problemow natury najrozniejszej. A to Konami nie wprowdzilo poprawek z testow i musielismy czekac i tloczyc ponownie naklad. A to Pirania wypuscila zabugowana gre i czekalismy aby dolozyc patche, a to arena.net pomieszala teksty i w finalnej grze bylo gorzej niz w becie itd.

Ale liczy sie co innego, bledy nie zdarzaja sie tylko tym co nic nie robia. Staramy sie naprawiac nasze i nie nasze bledy jak najszybciej sie da i na bierzaco o tym informowac graczy. Poprawka GW zdaje sie byla w kilka dni po premierze, pes6 nie ma skopanej lokalizacji (pomijam specyfike komentarza) i np. pozamienianych opcji w menu w wersji PL -> co posiadajacy wersje wloska, moga obejrzec zmieniajac wersje jezykowa na PL (wloski master na PS2 ma odrzucona przez nas wersje PL). Gothic wyszedl 3 tyg po premierze, ale udalo sie zaimplementowac 2 patche, co bardzo ulatwilo zycie graczom.

NWN2 mimo gigantycznej lokalizacji wyszedl naprawde z niewielkim wzgledem swiata poslizgiem i to w tak goracym okresie. Nie trzeba daleko siegac pamiecia, aby przypomniec sobie ile trzeba bylo czekac na polska wersje Obliviona.

Oczywiscie np. Dark Messiah, zostal przesuniety na styczen. Nie pisalismy tego, ale powod jest prosty. System do rozgrywek multi nie obsluguje na dzien dzisiejszy ZADNEGO jezyka poza angielskim. Mozna to sprawdzic szperajac w internecie. Z tego wzgledu zdecydowalismy sie przesunac premiere, praktycznie gotowej gry. Moze sobie na calym swiecie wydaja gry nie zwracajac uwagi na takie "detale", ale jak ktos u nas kupi wersje PL, to nie chcemy aby musial sciagac angielskiego klienta aby grac w multi. Nie za to placi ciezkie pieniadze. Ubi obiecal, ze system rozgrywek online bedzie poprawiony na poczatku stycznia i jesli sie tak stanie to droga do premiery bedzie wolna.

Jak widac kazda gra to inna historia. Ale nie ma w żadnej z tych historii spoczywania na laurach, czy nie myslenia do interesie naszych klientow...

Dnia 19.12.2006 o 00:05, Markus89 napisał:

Oczywiście każdy ma wzloty i upadki (przynajmniej malutkie) więc każdemu taki stan rzeczy należy
wybaczyć.


Tak jak pisalem, nie myli sie tylko ten co nic nie robi...

Dnia 19.12.2006 o 00:05, Markus89 napisał:

PS: Skoro jesteś jednym z bossów to czy mógłbym prosić o wyjaśnienie sprawy związanej z eXtra
Grą? Migem zachowuje się trochę jakby skulił ogon i uciekł z odpowiedniego tematu bez wyjaśnienia...


Nie wiem, czy ktos z modkow zwrocil Ci juz na to uwage, ale poslugujesz sie czasem jezykiem ktory mozna uznac za obrazliwy. Jakby ktos napisal o Tobie, ze skuliles ogon i uciekles, tez bys nie mial ochoty z nim sobie dyskutowac, ani udzielac informacji :-\ think about it.

Odnosnie udzielania informacji tak generalnie, to napisalem kilka postow wyzej. Pracownicy CDP bywaja tu (poza oficjalnymi watkami) wylacznie po godzinach i nie maja obowiazku sledzenia i odpowiadania na posty userow. Userow jest kilkaset tysiecy, nas tylko 150 osob w tym tylko male kilkadziesiat ktorych praca zwiazana jest bezposrednio z tym o czym tu sie dyskutuje.

Dnia 19.12.2006 o 00:05, Markus89 napisał:

PS 2: Starajcie się poszerzyć ofertę o jakieś gry akcji ;] Time Shiftem nie zwojujecie rynku
strzelanek :P


Jak reprezentowane przez nas firmy beda mialy takie produkty to i my wprowadzimy je do oferty. Rynek dziala pod tym wzgledem dosc prosto. Co oczywiscie nie znaczy, ze nie staramy sie rozszerzac oferty!

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2006 o 00:30, PioMrex napisał:

Ciągle nie dostałem odpowiedzi na temat zasad funkcjonowania Koszyka, które to informacje wykraczają
poza te podane w standardowej pomocy.


Wysylales rozumiem przez formularz i masz potwierdzenie, ze doszlo?
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować