Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Ostrzezenie za obrazanie uzytkownikow forum juz miales. Za inne przewinienie tez bylo ostrzezenie. Wiec teraz bedzie degrad -1. Teksty w stylu zwijaj sie z forum bo juz pozno w stosunku do innego uzytkownika sa bardzo nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 13:48, Wojman napisał:

Ostrzezenie za obrazanie uzytkownikow forum juz miales. Za inne przewinienie tez bylo ostrzezenie.
Wiec teraz bedzie degrad -1. Teksty w stylu zwijaj sie z forum bo juz pozno w
stosunku do innego uzytkownika sa bardzo nie na miejscu.


Zartujesz? o_o

Nie sadzisz chyba ze kogokolwiek tak naprawde te rangi obchodza? Placza z tego powodu tylko ci, ktorzy siedza w kazdym temacie, niewazne jak kretynskim i z uporem maniaka pisza posty choc ani nie maja nic do powiedzenia, ani ich to nie obchodzi
Jesli sprawi ci to perwersyjna przyjemnosc mozesz od razu mi dac bumelanta, i tak bede tak przejety tak jak teraz ~~
btw tez daje ci ostrzezenie :/
Potem dam ci podpis taki jak ma unf i zobaczymy ktos sie bedzie smial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 10:08, BlackSephir napisał:

Nie sadzisz chyba ze kogokolwiek tak naprawde te rangi obchodza?


Ostrzegam, ze jezeli bedziesz nadal szydzic z uzytkownikow albo ich wyzywac to bardzo szybko dorobisz sie rangi, ktora jednak bedzie Cie interesowac - czyli Wroga Ludu (czyli innymi slowami: BANa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:27, Wojman napisał:

> Nie sadzisz chyba ze kogokolwiek tak naprawde te rangi obchodza?

Ostrzegam, ze jezeli bedziesz nadal szydzic z uzytkownikow albo ich wyzywac to bardzo szybko
dorobisz sie rangi, ktora jednak bedzie Cie interesowac - czyli Wroga Ludu (czyli innymi slowami:
BANa).



O k***, ban na forum gdzie nawet nie mozna edytowac postow?
Brzmi strasznie ;D

[m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2007 o 16:54, BlackSephir napisał:



O kurde, ban na forum gdzie nawet nie mozna edytowac postow?
Brzmi strasznie ;D


Za to twoje gadanie brzmi żałosnie :) Przepraszam ale tamat brzmi CDPROJECT kontra CENAGA wiec
proponuje koniec off topa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia tyle jest for typu IPB , SMF , phpbb - a to tutaj to nie wiem skad wzieliscie ale wyglada zacofaliscie ( oO )


Zreszta po co ban skoro BlackSephir ma neo i i tak wroci ? ;D

zawsze wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2007 o 16:57, PREDATOR X napisał:


Za to twoje gadanie brzmi żałosnie :)


Cos jak twoj nick :)

Tez proponuje koniec offtopa, zaczekam az przyjda nowi fanatycy, ktorzy wszedzie widza napis "resistance" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:54, BlackSephir napisał:

O k***, ban na forum gdzie nawet nie mozna edytowac postow?
Brzmi strasznie ;D


Ja moge edytowac posty. :) W kazdym razie ostrzezenie za uzywanie brzydkich slow. Nie rzucam slow na wiatr i naprawde w niedlugim czasie moja cierpliwosc moze sie skonczyc. Natomiast wszystkich uzytkownikow prosze powroc do dyskusji na temat firm CD Projekt i Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:17, Wojman napisał:

> O k***, ban na forum gdzie nawet nie mozna edytowac postow?
> Brzmi strasznie ;D

Ja moge edytowac posty. :) W kazdym razie ostrzezenie za uzywanie brzydkich slow. Nie
rzucam slow na wiatr i naprawde w niedlugim czasie moja cierpliwosc moze sie skonczyc. Natomiast
wszystkich uzytkownikow prosze powroc do dyskusji na temat firm CD Projekt i Cenega.



Mowilem o normalnych forach gdzie kazdy user moze swoje posty edytowac... Widze ze trzeba ''specjalnie'' tlumaczyc ;]
Twoja cierpliwosc i twoje ostrzezenia, a takze mozliwosci edytowania cudzych postow obchodza mnie tyle co zeszloroczny snieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mów tak dalej a po prostu moderatorzy powiedzą ci dowidzenia i już tu nie wrócisz, więc radzę nie cwaniakuj bo oni naprawdę mogą coś ci zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:28, BlackSephir napisał:

Mowilem o normalnych forach gdzie kazdy user moze swoje posty edytowac... Widze ze trzeba ''specjalnie''
tlumaczyc ;]


Na usenecie również postów edytować nie można i o dziwo trzyma się dobrze od ponad ćwierćwiecza. Może trzeba czytać wiadomość jeszcze przed posłaniem? Nie zrozumcie mnie źle. ale nie widzę nic złego w zwyzywaniu i trolla. Czemu miałbym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakieś uzasadnienie? Bo ja mogę powiedzieć że wydaje mi się że paluszki słone są lepsze od precelków. Podaj jakiś powód czemu. Obie firmy są dobre, mają bardzo dobre gry w swej ofercie i obie dbają o klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh...
mam dosyc.
od dzisiaj:
kupuje gry CD- Projektu;))
zwłaszcza ze dopiero co wyszedl mmmmm...... Jade Empire;DD
juz nie wytrzymam z tym protestem przeciwko WPLN!!!;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:35, gesio napisał:

Mi się wydaje że cdprojekt jest lepsze od cenegi


A czemu Ci sie tak wydaje? Po ostatnich wpadkach CDP, mnie sie "wydaje", ze jest zdecydowanie odwrotnie ;-P Mozesz uzasadnic swoja opinie jakos? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale musze przyznac, ze pomysl Cenegi z KGC jest o niebo lepszy od WPLN, które gniją od roku na moim koncie;DD
(ani razu nieuzyte!!!);]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kris_bla wiesz mi do gustu przypadł cdp niż cenega. A co do tych wpadkach to przecież każdemu mogą się przydażyć. Jedyna wada cdp to ma lipne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:38, xbit71 napisał:

ale musze przyznac, ze pomysl Cenegi z KGC jest o niebo lepszy od WPLN, które gniją od roku
na moim koncie;DD
(ani razu nieuzyte!!!);]]

Taaaa a pkt. od Cenegi to używasz sobie do woli co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować