Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Ja jestem bardzo zadowolony z produktów CD Project. Szkoda tylko że można uzywac tak mało
wirtułalnych pieniędzy dla tego jeszcze nic nie kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:42, gesio napisał:

Kris_bla wiesz mi do gustu przypadł cdp niż cenega. A co do tych wpadkach to przecież każdemu
mogą się przydażyć. Jedyna wada cdp to ma lipne forum.


To chyba prowokacja jakas :-D Jedyne co ma dobrego CDP, a raczej to gram.pl, ktore nie jest do konca czescia CDP, to wlasnie to forum ;-D Bo wydania gier, to ostatnio o pomste do nieba wolaja... ciekawe jak tam Jade Empire sie ma... moze ktos kupi to opisze jak to wyglada ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te wPLN są ... mało warte:P nigdy ich nie używałem, no i raczej nie zamierzam, bo jakoś mało mi się to opłaca, zazwyczaj może mi zrekompensować koszty przesyłki, wolę mieć nawet za parę zł. więcej mogę mieć grę od razu. Czasami są jakieś w miarę ciekawe oferty, ale jakoś nigdy mi się nie udało skorzystać, teraz dokonam kilka zaległych zakupów z EKN - akurat jest konkurs to pora nadrobić zaległości...:)
Natomiast Cenega ma dla mnie wielkiego plusa za to że zostanie przez nich wydany Bioshock :) tylko jeszcze trzeba znaleźć kogoś kto będzie chciał otrzymac ode mnie plusa, ze modernizację mojego kompa;)
I z tgo co pisał Nathanadler to powinny byc z ich strony, tż jakieś ciekawe promocje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:36, Nagaroth napisał:

A jakieś uzasadnienie? Bo ja mogę powiedzieć że wydaje mi się że paluszki słone są lepsze od
precelków. Podaj jakiś powód czemu. Obie firmy są dobre, mają bardzo dobre gry w swej ofercie
i obie dbają o klienta.

:) Ja wolę precelki :D i tak w ogóle to żadnej firmy nie wywyższam ale istnieją równi i równiejsi :P dlatego moim zdaniem Cenega za np. dwie wersje językowe - tak w ogóle się już na ten temat wypowiadałem, chciałem tylko o precelki zachaczyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:46, Kris_bla napisał:

ciekawe jak tam Jade Empire sie ma... moze ktos kupi to opisze jak to wyglada ;-P

musita częsciej inne tematy sprawdzać :)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=3871
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=3880

Źle nie jest przynajmniej moim skromnym zdaniem bo nie po PL :)

Jeszcze jak chcesz to możesz sprawdzić co jeden gościu napisał o tym wydaniu (a tzw polonizacji) i moje zdanie na ten temat

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=3875
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=3879

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 20:34, Kris_bla napisał:

Jakos za duzo o tej wersji PL to nie napisaliscie ;-P Ale rozumiem, ze nie jest tak zepsuta
jak NWN2? ;-D

Nie chodziło mi o PL wersje tylko o to, że tykus sądzi, że w Jade są tacy wspaniali lektorzy oryginalni że CDP nie spolonizowało tej gry a ja mówię to po co w ogóle polonizować gry, wszędzie przecież oryginalni aktorzy są milion!!! razy lepsi niż Polscy i to jest potwierdzone farmokologicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:43, Evil Khan napisał:

> ale musze przyznac, ze pomysl Cenegi z KGC jest o niebo lepszy od WPLN, które gniją od
roku
> na moim koncie;DD
> (ani razu nieuzyte!!!);]]
Taaaa a pkt. od Cenegi to używasz sobie do woli co ?

chodzi mi o to, ze w KGC sa przynajmniej dobre nagrody (nie baczac na razie na to, iż w/w klub nie zostal jeszcze otwarty.....;D), a w CD- projekt mozesz tylko wydawac punkty "po czesci", ze tak sie wyrażę;] (czyli ze nie mozesz wszystkich wydac na jedna gre, tylko wiekszosc musisz sam zaplacic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 20:48, Kris_bla napisał:

Ja to wiem nie od dzis ;-P Dla mnie mogloby nie byc wersji PL ;-P

dla mnie też - jakieś deja vu mamy bo już o tym dyskutowaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:04, deecom napisał:

dla mnie też - jakieś deja vu mamy bo już o tym dyskutowaliśmy :)


Oj i bedziemy jeszcze duzo razy do tego wracac... az CDP w koncu bedzie wydawac wersje angielskie ;-), czyli pewnie jeszcze z 20 lat jak nic ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:44, Mroczny 2 napisał:

Ja jestem bardzo zadowolony z produktów CD Project. Szkoda tylko że można uzywac tak mało
wirtułalnych pieniędzy dla tego jeszcze nic nie kupiłem.


Po pierwsze: CD Projekt
Po drugie: Wirtualnych, a nie wirtułalnych. Podobnie "dlatego", a nie dla tego.
Po trzecie: Jak możesz być z czegoś zadowolony skoro nie masz tego w posiadaniu? No chyba, że chodzi Ci o jakieś stare produkty wydane przez CDP, ale to co innego... Zupełnie inna jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepsze wersje gier jakie wydaje teraz CDP to te z XKN, spatchowane, poprawiane kilka razy, a premierowe wersje? No jak wersje beta spolszczeń. W Jade Empire już jakieś literówki się znalazły (angielskich sformułowań przynajmniej JA nie znalazłem), oczywiście CDP nie otrzymało tej wersji gry co trzeba i wypuszczono wersje nie Gore (nie da sie tego sprawdzic jakos przed produkcja plyt?....), a w Edycji Kolekcjonerskiej brakuje małego pudełka na boxik z gra, instrukcje i poradnik zeby to jakos ladnie wstawic na pólke z grami. Mam nadzieje, ze jakoś to otrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka, pudełeczka nie otrzymam....
A czemu? A bo zdjęcie z karty przedmiotu KŁAMIE... Jak można to tak zostawić...
Porównajcie sobie zdjęcie wersji EK z tego newsa

http://www.gram.pl/news_8AngGe2_Jade_Empire_gotowe_do_wysylki.html

Ze zdjęciami z newsa starszego (tutaj poki co sie rzucac nie bede, ten news jest starszy, wiec i zdjecie moglo byc nieaktualne)

http://www.gram.pl/news_8AjqHu7_Ujawniamy_zawartosc_polskiej_Edycji_Kolekcjonerskiej_Jade_Empire.html

oraz zdjęciem z karty przedmiotu

http://www.gram.pl/sk4_8gzlG,0_Jade_Empire_Edycja_Specjalna_Edycja_Kolekcjonerska.html


Skoro prawidłowe jest zdjęcie z pierwszego podanego linka to kto zostawia stare zdjęcie w karcie przedmiotu 11 dni po wrzuceniu newsa? Cały czas błędnie informując klientów o składzie całego zestawu. Nieważne, że chodzi o durne pudełeczko. Czemu tego nie zmieniono, czemu nie napisano jakoś głośniej? Nie każdy będzie przeglądał każdy cholerny news :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale heca... faktycznie, wyglada jakby po drodze pudeleczko "zniknelo"... Nieladnie, zwlaszcza iz bledna jest karta przedmiotu w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, CDP, powoli się staczacie... Ostatnio zamiast jak normalnie, kupić 3 trzy z CDP, to wybrałem tylko jedną z CDP, a dwie z Cenegi.. Cenega ma teraz fajniejsze gry, a CDP niezbyt, więc... No cóż :/ Nic innego tylko Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 08:01, Vytrix napisał:

No no, CDP, powoli się staczacie... Ostatnio zamiast jak normalnie, kupić 3 trzy z CDP, to
wybrałem tylko jedną z CDP, a dwie z Cenegi.. Cenega ma teraz fajniejsze gry, a CDP niezbyt,
więc... No cóż :/ Nic innego tylko Cenega.

Hmm... Jak ograniczyć ilość takich postów? Hmm... No cóż... :/

Jeśli nie zdążyłeś przeczytać (i wczytać się) wszystkich listów poprzedzających Twój, jakże mało wnoszący do dyskusji to podpowiem, że swoje zdanie trzeba popierać konkretnymi argumentami.

Bo to, że wg Ciebie "Cenega ma teraz fajniejsze gry, a CDP niezbyt" nikogo nie interesuje bez podania sensownych powodów. To, że kupiłeś mniej gier CDP, a więcej Cenegi to też kompletnie nic nie znaczy :/, bo nie wiadomo czy w gust Ci nie trafili czy z jakości wydawania gier przez CDP jesteś niezadowolony. Ech... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest ocenanie dystrybutora na podstawie tego jakie gry wydaje, gdyz to kwestia umow podpisanych z firmami zagranicznymi... skoro CDP ma "w reku" gry z Atari, to jesli im sie uda zrobic dobra gre to zyskuje na tym CDP... a ja chcialbym zeby zyskiwal klient, a dystrybutor byl niewidocznym wrecz "dostawca", a nie postacia pierwszoplanowa, bo zepsuli cos w wersji PL i nie wydali wersji Eng ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 23:28, Mistic napisał:

Skoro prawidłowe jest zdjęcie z pierwszego podanego linka to kto zostawia stare zdjęcie w karcie
przedmiotu 11 dni po wrzuceniu newsa? Cały czas błędnie informując klientów o składzie całego
zestawu. Nieważne, że chodzi o durne pudełeczko. Czemu tego nie zmieniono, czemu nie napisano
jakoś głośniej? Nie każdy będzie przeglądał każdy cholerny news :/

Może i czegoś nie zauważyłem, ale dla mnie wszystkie zdjęcia EK są takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie w sklepie zmieniono po mojej wymianie maili z BOKiem. Poza tym to ty chyba ślepy jesteś skoro twierdzisz, że te 3 zdjęcia są takie same skoro każde się rózni od reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować