Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER - nowa seria gier komputerowych!

584 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 17:12, volverine napisał:

Pytanie do "niebieskich" --- jaki los spotka lub spotkał Settlers 2 - Wikingowie ( jakoś nie
mogłem znaleźć informacji na ten temat ) , czy istnieje szansa by ten tytuł ukazał się w ramach
TS ???

Ooo, świetne pytanie. Podpinam się pod niego. Wyanie Settlers 2 w nowej wersji było rewelacyjnym pomysłem, a dodatek na pewno wzbogaciłby podstawkę. Ale co coekawe, na gram.pl nie było w ogóle żadnych zapowiedzi tegoż dodatku. Czyżby CDP nie chce go wydać?? Jeśli tak, to wielka szkoda :(
Tak jak słusznie zauważył volverine, S2-Wikingowie byli by bardzo dobrym tytułem na rozruszanie nowej serii. Skoro niema w niej Rome, i chyba nie będzie, to może miłośnicy strategii dostaliby w zamian dodatek do Settlers 2. A jak dobrze pamiętam z newsa, TopSeller ma mieć nie tylko reedycje, ale też premiery, tak więc ten dodatek byłby idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 17:12, volverine napisał:

Pytanie do "niebieskich" --- jaki los spotka lub spotkał Settlers 2 - Wikingowie ( jakoś nie
mogłem znaleźć informacji na ten temat ) , czy istnieje szansa by ten tytuł ukazał się w ramach
TS ???

Nie chciałabym zapeszyć...
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 18:48, akne napisał:

> Pytanie do "niebieskich" --- jaki los spotka lub spotkał Settlers 2 - Wikingowie ( jakoś
nie
> mogłem znaleźć informacji na ten temat ) , czy istnieje szansa by ten tytuł ukazał się
w ramach
> TS ???
Nie chciałabym zapeszyć...
:-)


Wszystkie te twoje odpowiedzi są jakieś takiego nie tego ;p nie dałoby się konkretniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 18:49, Diabol111 napisał:

Wszystkie te twoje odpowiedzi są jakieś takiego nie tego ;p nie dałoby się konkretniej?

Cierpliwości. Wikingowie mają wejść do TS.
I to koniec przecieków odnośnie następnych tytułów :-)

Jutro ujawnimy kolejne tytuły, zapewniam, że poprawią się wam humory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2007 o 18:54, akne napisał:

Jutro ujawnimy kolejne tytuły, zapewniam, że poprawią się wam humory :-)


Czyżby Blizzard zmiękł??? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już wiadomo o co chodzi z tymi denerwującymi znaczkami... Nowa seria zastępująca Fajną Cene i do tego za 4 dyszki ? Mi odpowiada i to bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 15:54, akne napisał:

> Czekamy na kolejny krok CDP. ;) teraz mamy 3 stopnie serii, ale niedługo będzie zapewne
kolejna.
> Niedługo wydana przez CDP gra będzie przechodziła przez 6 serii zanim dotrze do eXK. Najpierw

> po 3 miesiącach trafi do "To tylko trochę tańsza seria" TTTTS, po pół roku od premiery
"Tylko
> trochę tańsza seria" TTTS, po roku od premiery "Troche tańsza seria", po 2 latach do "tańsza

> seria", po 4 do (fas)XK(ske) (przecież co rok trzeba dodać nową literkę ;)), a po 8 latach

> do serii "Bieda" - gry z tej serii będą wysyłane do marketów jako same płyty bez opakowań
i
> sprzedawane na wagę 5 zł za kilo (płytki po wierzchniej stronie będą pokryte warstewką
ołowiu
> więc będą cięższe, co więcej CDP podpisze do tej pory układ z producentem napędów DVD
i za
> każdą połamaną płytkę "Biedy" w napędzie będzie można kupić nowy napę DVD 10 zł taniej)
;)
> Co zrobi CDP żeby wycisnąć ostatni grosz z gracza? Oto pytanie na które odpowiedź przyniesie

> przyszłość ;)

Przesadzasz ;-)
Jest taka nauka, nazywa się "marketing" :-) Pozycjonowanie, nisze, etc. Polecam świetną książkę
na ten temat - "Marketing" Philipa Kotlera.

Może trochę :]
Zawiodłem się tym razem pozytywnie oglądając pudełka TS, nie są może rewelacyjne, ale znacznie lepsze niż sobie wyobrażałem, że będą. Ten zielony kolor dość fatalny, jakby go jakimś inny zastąpić było by "gut".

Nie jestem specem od marketingu (a właściwie to mam dość mgliste o nim pojęcie), ale w moich oczach to co robi CD Project to "uber marketing" . I nie sądzę, aby wydawanie gier w pudełkach o "skaszanionym" layoucie (XK i PK(choć na szczęście tu nie jest jeszcze tragicznie)) było dobrym zabiegiem marketingowym ;) I właściwie sam pomysł z grubymi pudełkami w taniej serii (a nawet w PK) też jest chybione, bo to nie potrzebne, nieładne i tylko się na półce rozpycha za dwóch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:25, Gul4sH napisał:

> Mała korekta - Platyna kosztuje 60 zł :)
wPLN? coś jednak koło 50.


Chodzi mi o Platynę ze zwykłego sklepu typu Empik a nie na gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 18:54, akne napisał:

> Wszystkie te twoje odpowiedzi są jakieś takiego nie tego ;p nie dałoby się konkretniej?

Cierpliwości. Wikingowie mają wejść do TS.
I to koniec przecieków odnośnie następnych tytułów :-)

Jutro ujawnimy kolejne tytuły, zapewniam, że poprawią się wam humory :-)


No przeważnie najlepsze zostawia sie na sam koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2007 o 20:35, Pawłek napisał:

No przeważnie najlepsze zostawia sie na sam koniec :)

Niekoniecznie :-)
Wikingowie mieli pecha ostatnio - mieli wskoczyć do ostatniego rzutu Fajnej Ceny i się nie udało. Jako pesmymistka podchodzę z dystansem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:08, Ali G napisał:

>ciach

Akne kto zatwierdzal projekt pudelka Mike ? Czy ktos inny ? ;]

Mnie się pudełko podoba. Ale ja z nim obcuję od paru tygodni, więc zdążyłam się z nim oswoić. Popełniłam wpis w geesie, bo mam deja vu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:15, akne napisał:

Mnie się pudełko podoba. Ale ja z nim obcuję od paru tygodni, więc zdążyłam się z nim oswoić.
Popełniłam wpis w geesie, bo mam deja vu ;-)


kurczaczek mnie nie chodzi o to czy Tobie sie podoba tylko KTO to zatwierdzil chcialem sie dowiedziec kto takie "bezguscie" (a co :P) zatwierdzil do produkcji :]

Fajna cena nigdy nie zostanie zastapiona ,bo byla to najlepsza seria bez udziwnien nawet ta naklejka mogla by byc zintegrowana z pudelkiem no ,ale jakis "musk" (mozg) musial zniszczyc moja lubiana serie zawsze na zlosc czlowiekowi robia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:21, Ali G napisał:

kurczaczek mnie nie chodzi o to czy Tobie sie podoba tylko KTO to zatwierdzil chcialem sie
dowiedziec kto takie "bezguscie" (a co :P) zatwierdzil do produkcji :]


Nie przesadzaj :) Przecież nie są takie straszne :D Są nawet fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:25, Diabol111 napisał:

po co Act of War z dodatkiem do nowej serii jak w fajnej cenie złota edycja jest za tę samą
cenę? No chyba, że coś gdzieś pominąłem.


AoW w Fajnej Cenie kosztowało 49,99. W TS 39,99 (pomijam wykorzystanie wPLN).

Ali G --> Spox, pogadamy za parę tygodni, jak zobaczysz TS na żywo.
Chodzę tylko w czarnych ciuchach. Przekonasz mnie do noszenia czerwonych? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:31, akne napisał:

Chodzę tylko w czarnych ciuchach. Przekonasz mnie do noszenia czerwonych? ;-)


Może jak zabajerujemy, że lepiej podkreślają kolor twoich włosów to się skusisz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować