Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER - nowa seria gier komputerowych!

584 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 21:31, akne napisał:

> po co Act of War z dodatkiem do nowej serii jak w fajnej cenie złota edycja jest za tę
samą
> cenę? No chyba, że coś gdzieś pominąłem.

AoW w Fajnej Cenie kosztowało 49,99. W TS 39,99 (pomijam wykorzystanie wPLN).

Ali G --> Spox, pogadamy za parę tygodni, jak zobaczysz TS na żywo.
Chodzę tylko w czarnych ciuchach. Przekonasz mnie do noszenia czerwonych? ;-)


W Gadńsku w takim MediaMarkt kosztuje tylko 39,90 (byłem jakąś godzinkę temu i widziałem) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Dnia 28.08.2007 o 20:26, Namaru napisał:

Nie jestem specem od marketingu (a właściwie to mam dość mgliste o nim pojęcie), ale w moich
oczach to co robi CD Project to "uber marketing" . I nie sądzę, aby wydawanie gier w pudełkach
o "skaszanionym" layoucie (XK i PK(choć na szczęście tu nie jest jeszcze tragicznie)) było
dobrym zabiegiem marketingowym ;) I właściwie sam pomysł z grubymi pudełkami w taniej serii
(a nawet w PK) też jest chybione, bo to nie potrzebne, nieładne i tylko się na półce rozpycha
za dwóch ;)

XKN o skaszanionym layoucie sprzedaje się w tysiącach egzemplarzy.
Może dlatego, że to niezłe gry? ;-)

A TS będzie w grubym pudełku i w etui. Grube w etui chyba źle nie wygląda?
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:31, akne napisał:

Ali G --> Spox, pogadamy za parę tygodni, jak zobaczysz TS na żywo.

pewnie podtrzymam swoja ocene :]
no ,ale dejta spokoj ze nie chcesz powidziec kto zatwierdzal ? ;] moze to Ty zatwierdzalas i sie teraz wstydzisz :P

Dnia 28.08.2007 o 21:31, akne napisał:

Chodzę tylko w czarnych ciuchach. Przekonasz mnie do noszenia czerwonych? ;-)

pewnie jakim ciuchem od projektanta znanego Bys nie pogardzila w kolorze "cerwonym" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:39, Ali G napisał:

> Ali G --> Spox, pogadamy za parę tygodni, jak zobaczysz TS na żywo.
pewnie podtrzymam swoja ocene :]
no ,ale dejta spokoj ze nie chcesz powidziec kto zatwierdzal ? ;] moze to Ty zatwierdzalas
i sie teraz wstydzisz :P


iiii tam, sie dopytujesz i dopytujesz :-P
a smołowate pomaranczowe ci sie podobalo? ;-)

Dnia 28.08.2007 o 21:39, Ali G napisał:

> Chodzę tylko w czarnych ciuchach. Przekonasz mnie do noszenia czerwonych? ;-)
pewnie jakim ciuchem od projektanta znanego Bys nie pogardzila w kolorze "cerwonym" :P

Never.
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:41, akne napisał:

iiii tam, sie dopytujesz i dopytujesz :-P
a smołowate pomaranczowe ci sie podobalo? ;-)


szczerze ? calkiem calkiem na prawde niebo ,a ziemia w porownaniu z tym co zostalo zatwierdzone

Dnia 28.08.2007 o 21:41, akne napisał:

Never.
:-)


aaa tu Cie mam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te odgrzewane kotlety to wogóle jakieś nie porozumienie na siłę szukacie kasy, wydajecie grę po cztery razy. Tylko jak się czuje człowiek który zakupił tą grę wydaną w serii np. TS za 39.99 , a dał za nią 129 albo wiecej. O tych ludziach się nie mówi . Może zaczniecie wydawać nowości w seriach TS za taką cene? Może lepiej poczekać na wypszedaż w MediaMarkcie i kupić za 9zł. Kupowanie gier staje się powoli polowaiem na okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do akne i reszty z CDP:)
Moglibyście pokazać jak to będzie wyglądać ze wszystkich stron??z boku,z tyłu i od środka i jak bedzię nadruk na płycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 22:47, Memorr napisał:

mam pytanko do akne i reszty z CDP:)
Moglibyście pokazać jak to będzie wyglądać ze wszystkich stron??z boku,z tyłu i od środka i
jak bedzię nadruk na płycie??


Nadruk na płytce będzie "premierowy" - bez logo serii. Co do pudełka, to wrzucimy jakąś wizualizację może soon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 22:50, akne napisał:

> ...

Nadruk na płytce będzie "premierowy" - bez logo serii. Co do pudełka, to wrzucimy jakąś wizualizację
może soon.


aha dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 22:44, tajfunX napisał:

Kupowanie gier staje się powoli polowaiem na okazje.


Takie są prawa rynku w obecnych wrednych kapitalistycznych czasach. Kupiony komputer po roku też traci połowę na wartości, mimo że działa niemal tak samo dobrze jak w momencie gdy był kupiony. Podobnie ma się sprawa z samochodami. Używane kosztują często ułamek tego co nowe a też jeżdżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 22:57, Klimos napisał:

> Kupowanie gier staje się powoli polowaiem na okazje.

Takie są prawa rynku w obecnych wrednych kapitalistycznych czasach. Kupiony komputer po roku
też traci połowę na wartości, mimo że działa niemal tak samo dobrze jak w momencie gdy był
kupiony. Podobnie ma się sprawa z samochodami. Używane kosztują często ułamek tego co nowe
a też jeżdżą.


Z filmami to samo. Najpierw 60, potem 30, potem w gazecie, potem w TV, a na końcu w koszu w markecie :-)

Takie prawa rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 23:03, akne napisał:

Z filmami to samo. Najpierw 60, potem 30, potem w gazecie, potem w TV, a na końcu w koszu w markecie :-)
Takie prawa rynku.


Tylko szkoda, że to z muzyką tak nie działa. Dobre filmy sprzed kilku(nastu) lat można zakupić za grosze, zaś albumy cały czas trzymają cenę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 23:05, Klimos napisał:

> Z filmami to samo. Najpierw 60, potem 30, potem w gazecie, potem w TV, a na końcu w koszu
w markecie :-)
> Takie prawa rynku.

Tylko szkoda, że to z muzyką tak nie działa. Dobre filmy sprzed kilku(nastu) lat można zakupić
za grosze, zaś albumy cały czas trzymają cenę :(


Bo słuchacze to szersze grono odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 23:15, Nadrill napisał:

Bo słuchacze to szersze grono odbiorców.


Niż widzowie filmów? Nie sądzę, ale nigdzie wyników badań statystycznych na ten temat nie widziałem.
Kilkukrotnie natomiast spotkałem się z informacją, że w skali całego świata suma wpływów z branży gier wideo przekroczyła ostatnimi czasy dochody z przemysłu filmowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:37, akne napisał:

<ciach>
> Nie jestem specem od marketingu (a właściwie to mam dość mgliste o nim pojęcie), ale w
moich
> oczach to co robi CD Project to "uber marketing" . I nie sądzę, aby wydawanie gier w pudełkach

> o "skaszanionym" layoucie (XK i PK(choć na szczęście tu nie jest jeszcze tragicznie))
było
> dobrym zabiegiem marketingowym ;) I właściwie sam pomysł z grubymi pudełkami w taniej
serii
> (a nawet w PK) też jest chybione, bo to nie potrzebne, nieładne i tylko się na półce rozpycha

> za dwóch ;)
XKN o skaszanionym layoucie sprzedaje się w tysiącach egzemplarzy.
Może dlatego, że to niezłe gry? ;-)

A TS będzie w grubym pudełku i w etui. Grube w etui chyba źle nie wygląda?
:-)


Wiesz, coraz bardziej pozytywne odczucia co do tego pudełka mam : P Nie wiem czemu niektórzy narzekają, kolorki dobre, jedyny mankament to trochę za małe obrazki z gier na przedzie, ale jakoś się przeboleje... Po cichu liczę na Neverwinter Nights Diamentową Edycję, oraz Sagę Gothica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, piosenkarze często wymagają niemałej kasy... firmom fonograficznym musi się zwrócić. Zauważ, ile jest ciągniętych z neta piosenek, a ile filmów. Wytwórnie spuszczają ceny, gdyż produkt się sprzedaje, ale nie tak, jak na początku. Tym samym kusi ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 23:29, Ziomczysław napisał:

NO I PRAWIDŁOWO!
gratuluje CDP.
gdyby wszyscy na to wpadli o ile spadloby piractwo.... :)


Marzenia ściętej głowy, że tak powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja.
FC była zdecydowanie lepsza. Gry te same, ale wygląd lepszy.

Drogi CDP!
Proszę Cię, wymyśl coś nowego, zamiast zabijać swoje serie i uprawiać nekromancję. Za bezczeszczenie martwych i wykorzystywanie ich w celach marketingowych grożą spore kary. Inkwizycja nie śpi, ale czuwa, a w dodatku nikt się jej nie spodziewa.
I przestalibyście wreszcie uprawiać demagogię oraz populizm, bo inaczej skończycie jak PiS. Wiem, że w IV RP można spotkać spore grupy ciemnych mas ludzkich, ale to nie oznacza, że są nimi gracze, a w szczególności Wasi klienci.
Wiem, że wielu Waszych fanów to niedorozwoje (niestety mam przyjemność znać takich), dla których każda taka pseudo nowa edycja to coś wspaniałego. Zresztą nie są niczym niezwykłym, bo wszystko co znane ma fanów na różnym poziomie. Jak robicie reedycje, to niech będzie to w stylu nowej Ekstra Klasyki, która zachowuje BARDZO wysoki poziom jak na swoją cenę.
Średniowiecze się skończyło, a jak widzę, nie zauważyliście tego. Ludzie nie mają już jednego autorytetu, a jak coś ich nie zadowala, to nadzwyczajnie zmieniają swe preferencje. Prawa rynku są twarde i wykończą każdego kto się im nie podda.
Eufemistycznie mówiąc, spapraliście robotę! Zresztą jak widać, to nie tylko moje zdanie.

Z poważaniem, ArnoldAnhialtor

PS.
Nie podałem miejsca i daty, ale kogo to obchodzi.
Mam nadzieję, że ten post nie odbije się na realizacji postępowania gwarancyjnego dot. wymiany płyt od Medievala II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować