Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC-towi gracze przejdą na PS3? Tak twierdzi NCSoft

941 postów w tym temacie

Hehe kolejne brednie jakich mało ;s może niech powie od razu że PS3 to konsola na której będzie grała cała planeta ;s szkoda ze konsole szybko tracą na świetności w grafice i w późniejszym czasie na płynności animacji ;s zresztą coraz więcej społeczeństwa nie tylko gra wiec można powiedzieć ze do 14roku życia konsola jest dobra ;s ale później zaczynamy uczyć się przeróżnych jeżyków kodowania obróbki grafiki itd. aa konsole to konsole ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 15:20, ANDREO8 napisał:

kiedyś uważałem że jak grać to tylko na kompie teraz chce ps3 chociaż ma 8 rdzeniowy procesor
i musi ciągnąć prądu sporo

A ile ciągnie komp?
Sama 8800 GTS to pewnie 150-200 watt. Więcej prądu niż nowoczesny komputer nie zużywa, a pominę wysoko wydajne grzejniki z np 2*8800+podkręcony C2D quad ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba co chile czegoś w kompie wymieć... Hmm wystarczy raz złortzyc poządna maszyne i starcza na dlugo naprawde... ja od 3 lat wymieniłem w sumie tak na prawde tylko grafikię... i dźwiekówkie (Z SB Audigy 2 ZS na SB X-Fi) choc nie było potrzeby ale lubie sobie cos wymienic odswieżyć czasem... No wentye powymieniałem.. hmm... w sumie nic co było konieczne oprucz grafy nie zmieniłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ciebie stać na wydawanie co pół roku kasy na nową kartę graficzną, to proszę bardzo - droga otwarta. A idź sobie, krzyżyk na drogę jeszcze...
Pozatym kupując grę na PS3 nie muszę patrzeć na wymagania sprzętowę i się denerwować "A czy ta gra nie będzie mi się ciąć?", "Chyba najpierw będę musiał sobie dokupić za 500zł nowego GeForca...". Mam konsolę, kupuję grę, na którą mam kasę i nie przejmuję się wymaganiami, bo na mojej PS3 uruchomi się każda gra.
No chyba, że jesteś fanem gier strategicznych, wtedy faktycznie konsole nie będą dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze sa teksty że trzeba co miesiąc wymieniać kompa!!Normalnie żenada!!
Z PC jest tak,że jak gra jest bardzo dobra (np.Diablo.starcraft,DoW,HL,Quake3,UT!!)to się gra parę lat i nie przeszkadza, że stara gra .Natomiast konsole to inna sprawa większość gier to tak zwana przelotna moda co nowsza gra to lepsza(ja tam widzę jedynie odcinanie kuponow w niektórych seriach na konsolach choć na PC też!!)i ładniejsza graficznie(grafika lepsza niż u poprzednika ale tylko ona!!).co do ceny 2300 - 2400 plus kupno3 gier za 250 zeta około, co łącznie daje 3150 czyli pc za 2800(a za tą cenę to mozna złożyć całkiem niezłego kompa!! który starcza 2 - 3 lata no ale trzeba wiedzieć jakie części!!) + 3 nowe gry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 16:07, TTBoS napisał:

Hehe kolejne brednie jakich mało ;s


Wątpię. Prędzej czy później wszystkim znudzi się wydawanie kasy an Skarbonkę-bez-dna (czyt. komputer, PC, PeCet, blaszak). Kupując PS3 wydajesz raz 2000zł a przy PC JEDNA karta graficzna kosztuje 2000zł. Wnioski wybierz sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 14:51, Xkupa napisał:

> Zamiana PC na konsole... buhahahaha śmiech na sali jak juz to bym rozwarzył ostatecznie
jeśli
> bym miał mieć konsole... XBOX 360 na pewno nie Playstation

X360 to nie konsola tylko nieudana wadliwa podróbka PCta :P

Cóż po twoim avatarku widać wszystko że jesteś fanboy sony...
Tak więc żadne arumenty nie wpłyna do twojej głowy... Zresztą i ksywkie masz jednoznaczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak zobaczą, co potrafi ta konsola, to zjawisko będzie coraz intensywniejsze".


A co ?? Kawę robi ? Co to za bdury ?Mam gdzieś co potrafi konsola, mnie interesuje w co mogę na niej zagrać, a ponad połowa interesujących mnie tytułów jest PC only.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, za te 2000 może kiedyś bym sobie kupił to PS3, ale pod warunkiem, że ktoś mi zafunduje najpierw telewizor HD, bo inaczej to mi się nie opłaca. Bo za cenę PS3 + TV FULL HD to ja miałbym naprawdę wypasiony komp, albo 3 średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 16:17, mcnitrox napisał:

Pewnie, za te 2000 może kiedyś bym sobie kupił to PS3, ale pod warunkiem, że ktoś mi zafunduje
najpierw telewizor HD, bo inaczej to mi się nie opłaca. Bo za cenę PS3 + TV FULL HD to ja miałbym
naprawdę wypasiony komp, albo 3 średnie.


co wy z tymi pecetami chociaż fakt konsole mają teraz za dużo bajerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 16:13, CzystyZysk napisał:

> Hehe kolejne brednie jakich mało ;s

Wątpię. Prędzej czy później wszystkim znudzi się wydawanie kasy an Skarbonkę-bez-dna (czyt.
komputer, PC, PeCet, blaszak). Kupując PS3 wydajesz raz 2000zł a przy PC JEDNA karta graficzna
kosztuje 2000zł. Wnioski wybierz sam.

To tak samo można powiedziec o samochodach są drogie i są tanie w utrzymaniu... Cóż jeśli juz bym miał mieć samochod to jakis pożadny... i raczej drogi w utrzymaniu więc dlatego go nie mam (bo mnie nie stać na jego utrzymanie.)i dlatego niemam konsoli bo jak dla mnie to zabawka dla dzieci... kupie swoim za jakies 4 lata jak zechca... narazie sa jeszcze za małe...:-) (konsloa jest może i tańsza w utrzymaniu ale nie daje mi wszystkich mozliwości PC z których korzystam i gier w które gram) tak samo jak Fiat Uno nie da mi tego co da mi np. Ford Mustang... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Najlepsze sa teksty że trzeba co miesiąc wymieniać kompa!!Normalnie żenada!!
Z PC jest tak,że jak gra jest bardzo dobra (np.Diablo.starcraft,DoW,HL,Quake3,UT!!)to się gra parę lat i nie przeszkadza, że stara gra .Natomiast konsole to inna sprawa większość gier to tak zwana przelotna moda co nowsza gra to lepsza(ja tam widzę jedynie odcinanie kuponow w niektórych seriach na konsolach choć na PC też!!)i ładniejsza graficznie(grafika lepsza niż u poprzednika ale tylko ona!!).co do ceny 2300 - 2400 plus kupno3 gier za 250 zeta około, co łącznie daje 3150 czyli pc za 2800(a za tą cenę to mozna złożyć całkiem niezłego kompa!! który starcza 2 - 3 lata no ale trzeba wiedzieć jakie części!!) + 3 nowe gry!!


przelotna moda?!?!!? A Final Fantasy...............Nigdy nie grałem w leprzą i chyba nie zrobią juz leprzj choć pewnie niewilu pamieta ile sie meczyło z pokonaniem takich bossów jak ultima weapon , ruby,emerland weapon itd itp................................ale satysfakcja poprostu żadna gra takiej mi nie przyniosło a fabuła aż momantami łezke potrafiła zakrecić..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi dlaczego wszyscy uważają że do PS3 trzeba odrazu TV HD, już wiele osób(chyba z jedna nawet na tym forum) pisało że na zwykłym TV też super wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 16:13, CzystyZysk napisał:

> Hehe kolejne brednie jakich mało ;s

Wątpię. Prędzej czy później wszystkim znudzi się wydawanie kasy an Skarbonkę-bez-dna (czyt.
komputer, PC, PeCet, blaszak). Kupując PS3 wydajesz raz 2000zł a przy PC JEDNA karta graficzna
kosztuje 2000zł. Wnioski wybierz sam.


Aha nie wim skad masz te info o każdej grafice za 2000 zł... hmmm... nie wiem gdzie ty chodzisz do sklepu...

Jak chcesz miec tą cudowna grafike na tej konsoli to chyba masz telewizor z Full HD tak? to jakieś 6000 zł za normalny nie jakis kiepski Telewizor... I proszę dla niektórych którzy nie kumaja ceny TV HD ready i Full HD zancznie sie różnią więc zanim cos napiszecie to sprawdzcie... Tak samo jak różnią się tam rodzielczości.

Wnioski nie wypisuj bzdetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 16:25, SłaVio napisał:

przelotna moda?!?!!? A Final Fantasy...............Nigdy nie grałem w leprzą i chyba nie zrobią
juz leprzj choć pewnie niewilu pamieta ile sie meczyło z pokonaniem takich bossów jak ultima
weapon , ruby,emerland weapon itd itp................................ale satysfakcja poprostu
żadna gra takiej mi nie przyniosło a fabuła aż momantami łezke potrafiła zakrecić..............

A ile jest tych częsci bo przy X już miałem serdecznie dosyć oglądnia tego samego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 16:28, demon92 napisał:

Mnie ciekawi dlaczego wszyscy uważają że do PS3 trzeba odrazu TV HD, już wiele osób(chyba z
jedna nawet na tym forum) pisało że na zwykłym TV też super wygląda.


no właśnie mój kumpel ma 32 cali lcd i grafa jest świetna nie to co na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 16:28, demon92 napisał:

Mnie ciekawi dlaczego wszyscy uważają że do PS3 trzeba odrazu TV HD, już wiele osób(chyba z
jedna nawet na tym forum) pisało że na zwykłym TV też super wygląda.


Sam sobie odpowiedz ( Nie widziałeś w takim razie jak wygląda ta grafika na TV Full HD i na postawionym obok zwykłym TV) więc po co Ci PLAYSTATION 3 jak nie chcesz wykprzystywac jej tzw. potencjału...a mnie ciekawi dalczego niektórzy wypisuja iz kompa trzeba co chwila zmieniać bo grafika za słaba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans. Jak ktoś dobrze zwrócił uwagę, konsola + telewizor to dobry komputer, do tego te ceny gier w Polsce, niby środek Europy,a dalej 50 lat za murzynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować