Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Taka mała uwaga, gdyby ktoś chciał instalować patch polonizujący od Cenegi to po instalacji patcha 1.21 jest to niemozliwe. Niestety nie wiem jak ma się sprawa w drugą stronę - czy na grę z zainstalowanym patchem Cenegi da się zainstalować patch 1.21 - ja pozostałem przy wersji angielskiej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Durne pytanie z mojej strony- Jeśli chcę spatchować grę to wystarczy że zainstaluję najnowszego patcha czy muszę instalować wszystkie poprzednie kolejno? (wiem to głupie ale raz spotkałem się z takim przypadkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj masz to napisane w nazwie bądź wykrzyczane w readme, a''la "ten patch wymaga wersji 1.xx!!!oneone11". Tutaj, szczęśliwie, możesz ładować od razu najwyższą łatkę.

Uuch, CoD World at War w tym przodował - po kolei ściągaj wszystkie patche, każdy jakieś -set mega, a potem ciapaj to po kolei. Szczęśliwie, Bordery są o wiele bardziej "user friendly" pod tym względem. Póki co, przynajmniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 21:55, Kirabaxior napisał:

Borderlands trafia do serii Premium Games. Kosztować będzie 69zł. Jak na grubsze pudełko
- nie jest źle :>


Lol ja tą grę za tyle w premierze kupiłem. ;] Też mi promocja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 22:40, Markush napisał:

Lol ja tą grę za tyle w premierze kupiłem. ;] Też mi promocja...

No wiesz, grubsze pudełko. Więc TEORETYCZNIE jest to promocja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 22:50, soshman napisał:

> Lol ja tą grę za tyle w premierze kupiłem. ;] Też mi promocja...
No wiesz, grubsze pudełko. Więc TEORETYCZNIE jest to promocja. :D


Super, grubsze pudełko = więcej miejsca zajętego w szafie... Jupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 22:58, Markush napisał:

> > Lol ja tą grę za tyle w premierze kupiłem. ;] Też mi promocja...
> No wiesz, grubsze pudełko. Więc TEORETYCZNIE jest to promocja. :D

Super, grubsze pudełko = więcej miejsca zajętego w szafie... Jupi.

Ale też większa zawartość. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś zapalony weteran Borderlands który chciałby swoją wiedzę przelać na nowego gracza(jeszcze nie miałem okazji grać bo płytka wadliwa i muszę wymienić), obsypać go garścią porad, wdrążyć w w podstawową mechanikę gry i zarazić go swoją sympatią do Borderlands? Jeśli takowy by się znalazł proszę o kontakt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 21:21, vale4694 napisał:

Czy ta gra jest powiązana ze STEAM-em?


Jest ona dostępna na steam''ie jednak nie wiem czy jest jakaś wydana wersja pudełkowa z steam-key''ami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 21:41, Kirabaxior napisał:

Nie, ale możesz kupić również grę na steama. Wersja od Cenegi(pudełkowa)sama w sobie
nie ma steama.


Taką też kupiłem... z uszkodzoną płytą... A tak właściwie to w pudełku powinien się znajdować jakikolwiek CD-key czy tylko ten kod do kompanii graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 23:33, Kirabaxior napisał:

Tylko kod do kompanii, keya nie ma.


Dats łird... a do multi wystarczy tylko egzemplarz z grą i kumpel? Nie trzeba się rejestrować etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2010 o 23:37, Alehor napisał:

Dats łird... a do multi wystarczy tylko egzemplarz z grą i kumpel? Nie trzeba się rejestrować
etc?

No i odblokowane porty w necie, inaczej będziesz musiał grać przez gamerangera(ja nie miałem, to musiałem). Do tego dochodzi konto GameSpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć 1.21 usprawnia tę nieszczęsną kwestię portów. Wprawdzie nie jestem w stanie ocenić, bo od wyjścia patcha nie odpalałem Bordersów, poświęcając się DA:O i czekając grzecznie na generała Knoxxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować