Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Ktoś ma najnowsze DLC? Ktoś przeszedł główną linię fabularną i spróbował się z Crawmeraxem na pierwszym playthrough? Jestem ciekaw czy jest w ogóle możliwe pokonanie go, może być w teamie, ale najlepiej w pojedynkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 21:09, Siriondel napisał:

Ktoś ma najnowsze DLC? Ktoś przeszedł główną linię fabularną i spróbował się z Crawmeraxem
na pierwszym playthrough? Jestem ciekaw czy jest w ogóle możliwe pokonanie go, może być
w teamie, ale najlepiej w pojedynkę :P


http://www.youtube.com/watch?v=X1oJNMOzmTE&feature=related > gość gra na xboxie więc nie ma mowy o zmodowanych broniach

I ku uciesze wszystkich

March 3: Take-Two president and CEO Ben Feder announced during the company''s fiscal 2010 first quarter financial call this afternoon that Borderlands will be getting more downloadable content in the future.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 15:55, Alehor napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=X1oJNMOzmTE&feature=related > gość gra na xboxie więc
nie ma mowy o zmodowanych broniach

Gość gra w playthrough 2 i ma pozom 61. Wtedy to jest do łyknięcia, wiem, ale ja pytam o playthrough 1 i level coś w granicach 45 - 50 :P

Dnia 04.03.2010 o 15:55, Alehor napisał:

I ku uciesze wszystkich

March 3: Take-Two president and CEO Ben Feder announced during the company''s fiscal
2010 first quarter financial call this afternoon that Borderlands will be getting more
downloadable content in the future.

Ku uciesze :) Jeżeli dodatki będą trzymać poziom pierwszego i trzeciego, to jestem za :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 15:55, Alehor napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=X1oJNMOzmTE&feature=related > gość gra na xboxie więc
nie ma mowy o zmodowanych broniach

Nie no, co za ciemniaki grają na konsolach. Nawet ja zauważyłem, że ma czułe miejsca tu i ówdzie a ci piorą na oślep, widać pad im nie służy:]
Arena i tak lepsza niż u Skagzilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 09:55, Ecko09 napisał:

Może ktoś wypisać po kolei te DLC? Bo już się pogubiłem w tym...


1.The Zombie Island of Dr.Ned
2.Mad Moxxi''s Underdome Riot
3.The Secret Armory of General Knoxx
4. Miejmy nadzieje że już niedługo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 10:14, Alehor napisał:

>


Thx. A co sie tyczytego drugiego DLC. To podobno w niego powinno się grać w co-opie. Podobno granie w pojedynkę nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 10:29, Ecko09 napisał:

> >

Thx. A co sie tyczytego drugiego DLC. To podobno w niego powinno się grać w co-opie.
Podobno granie w pojedynkę nie ma sensu.


Na arenie na której atakuje Cię haorda przeciwników zawsze dobrze jest mieć kompanów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 10:29, Ecko09 napisał:

Podobno granie w pojedynkę nie ma sensu.


IMo to granie w ogóle w tą grę samotnie jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 18:05, Markush napisał:

IMo to granie w ogóle w tą grę samotnie jest bez sensu.


Ja gram sam a i tak się świetnie bawię. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi. Osobiście przeszedłem Borderlands dwa razy i dodatek samotnie. Grało mi się świetnie, uzbierałem nieskończoną kasę i wciąż gram. Do tego granie samemu to jakieś wyzwanie, bo w czwórkę czy w dwójkę nawet taki Undead Ned czy Skagzilla to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 19:34, Zabujca_Smokuf napisał:

Co kto lubi. Osobiście przeszedłem Borderlands dwa razy i dodatek samotnie. Grało mi
się świetnie, uzbierałem nieskończoną kasę i wciąż gram. Do tego granie samemu to jakieś
wyzwanie, bo w czwórkę czy w dwójkę nawet taki Undead Ned czy Skagzilla to nie problem.


Crawmerax < a weź to samotnie ubij bez glicza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja mam zrobić, gdzie i jak w queście eggzellent opportunity na wyspie Dr. Neda? Ide w to miejsce, gdzie trzeba, ale tam nic nie ma do zrobienia/zebrania...nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 10:06, Ecko09 napisał:

Co ja mam zrobić, gdzie i jak w queście eggzellent opportunity na wyspie Dr. Neda? Ide
w to miejsce, gdzie trzeba, ale tam nic nie ma do zrobienia/zebrania...nie wiem o co
chodzi.

O ile dobrze pamiętam, to musisz zabijać te czarne ptaki ( wzdłuż brzegu jest ich kilka grupek) i zbierać wypadające z nich jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 13:40, Alehor napisał:

WERSJA STEAM NIE MA OGRANICZENIA INSTALACJI DO 5 RAZY!!!


Kłania się znajomość podstaw języka angielskiego... <facepalm>

Wersja retail też nie ma. Sugerowałbym przed wypłakiwaniem się na forum wejść sobie na stronę www.dict.pl i wstukać tam słówko concurrent. Wtedy stanie się jasne, dlaczemu wersja Parowa jest bez ograniczeń, a wersja ze sklepu ma podstawowego SecuROMa.


A tak do ogółu gości oraz stałych klientów tego topicu:

Raz, dzień dybry, trochę mnie już nie było. Dzikie przestrzenie mnie wezwały, niestety trza było wrócić.

Dwa, chciałem właśnie wyżalić się z odczutej przeze mnie frustracji. Wymęczyłem tego skurkowańca Crawmeraxa (niech no dorwę agenta, który dał go na 64 level), a w nagrodę nie znalazłem ani jednej Perłówki. No na wszystkich Bogów Chaosu! Chyba polezę do Crimson Armory i próbuję dokopać się do exploita, może godzina biegania pomiędzy skrzyniami mnie trochę pocieszy...

A takto: bardzo dobre DLC. Cieszy utrudnienie życia, porządnie nauczyłem się skromności gdy postanowiłem "że ja nie dam rady?!" stawić czoło Drifterom na piechotkę. Nawet niby zwykły tłumek Midgetsów potrafi nauczyć moresu. Fabularnie o wiele spójniejsze niż - nie da się ukryć - trochę z czapki wzięte Zombie Island. I nie zabrakło firmowego dla Borderów ciętego humoru. "Smoking Jesus titty cinnamon!" chodzi za mną od paru dni, co skutkuje dziwnymi spojrzeniami od osób postronnych.

Tylko ten APC troszkę przereklamowany...

A! I 3mam kciuki, że jeśli ktoś pofatyguje się o kolejne DLC zwiększające cap, tym razem dorzuci też nowe skille, bo w tym tempie to niedługo wszystkie Huntery, Syrenki, Rolady i Bricki będą wyglądały niemal identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 00:58, Dexter_McAaron napisał:

> WERSJA STEAM NIE MA OGRANICZENIA INSTALACJI DO 5 RAZY!!!

Kłania się znajomość podstaw języka angielskiego... <facepalm>

Wersja retail też nie ma.


Ma... miałem pudełkową wersję BL i w instrukcji wyraźnie pisało PO POLSKU że zabezpieczenie SecuROM ogranicza ilość instalacji do 5 razy.

(Płyta była uszkodzona i ją zwróciłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 14:13, Alehor napisał:

> > WERSJA STEAM NIE MA OGRANICZENIA INSTALACJI DO 5 RAZY!!!
>
> Kłania się znajomość podstaw języka angielskiego... <facepalm>
>
> Wersja retail też nie ma.

Ma... miałem pudełkową wersję BL i w instrukcji wyraźnie pisało PO POLSKU że zabezpieczenie
SecuROM ogranicza ilość instalacji do 5 razy.

(Płyta była uszkodzona i ją zwróciłem)

Przeczytałem instrukcję i umowę i nie ma tam nic o 5-cio krotnym limicie. Na pudełku dodatkowo znalazłem info o unlimited installation oraz o jednorazowym podłączeniu się do internetu w celu inicjalizacji instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<czyta>

<nadal czyta>

<wciąż czyta>

<...nawet to co drobnym maczkiem napisali>

Nope. Słówka nie ma o jakiejkolwiek blokadzie, ograniczeniu, wutever.

Besides, na ile wiem, pisałeś o ograniczeniu liczby instalacji dla DLCów. I - jak widzę - dalej nie sprawdziłeś cóż znaczy concurrent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.o? WTF? Wzmiankę o SecuROMie miałem na pierwszej stronie instrukcji! Jak w mordę strzelił! K "screen or didnt happend" huh? Jestem pewny że czytałem instrukcję na trzeźwo... pff dobra nvm skończmy temat bo zaczyna się robić mały flejm a ja się pogrążam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować