Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2010 o 14:18, ISAMU napisał:

Wersja retail.


DLC też są zabezpieczone SecuROMem i ograniczone do 5 instalacji? Czy do zakupu DLC wystarczy mi PayPal czy muszę mieć kartę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 14:31, Alehor napisał:

> Wersja retail.
>

DLC też są zabezpieczone SecuROMem i ograniczone do 5 instalacji? Czy do zakupu DLC wystarczy

Dostajesz kod potrzebny do zainstalowania, więc podejrzewam, że tak, O liczbie instalacji nic nie wiem.

Dnia 27.02.2010 o 14:31, Alehor napisał:

mi PayPal czy muszę mieć kartę?

Można płacić PayPalem lub kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. This content requires an internet connection to be installed and is limited to 5 concurrent installations. This software uses SecuROM™ technology.

no bez jaj -,- gdyby nie to że podstawka w wersji steam kosztuje 200zł to bym się nie zastanawiał.. teraz poczekam na Borderlands w Premium Games za 60zł więc widać różnice, było by świetnie gdyby zawierała steam keya ale raczej to też będzie wersja ala retail ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 14:55, Alehor napisał:

. This content requires an internet connection to be installed and is limited to 5
concurrent installations
. This software uses SecuROM™ technology.

No nie doczytałem o tym limicie instalacji.

Dnia 27.02.2010 o 14:55, Alehor napisał:

no bez jaj -,- gdyby nie to że podstawka w wersji steam kosztuje 200zł to bym się nie
zastanawiał.. teraz poczekam na Borderlands w Premium Games za 60zł więc widać różnice,
było by świetnie gdyby zawierała steam keya ale raczej to też będzie wersja ala retail
;/

Wersja retail w Empiku kosztuje chyba 89 zł, w innych sklepach jeszcze taniej. Nie ma co się zastanawiać nad 20+ zł więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 14:55, Alehor napisał:

było by świetnie gdyby zawierała steam keya ale raczej to też będzie wersja ala retail
;/

Steam key? Lubisz sobie życie utrudniać, co?

A tak w ogóle to jest jakaś szansa na wydanie tych DLC w pudełku w naszym biednym kraju? Bo nie za bardzo mam jak to kupić, nie wiem o co chodzi w PayPalu, karty kredytowej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 09:05, Markush napisał:

Steam key? Lubisz sobie życie utrudniać, co?


Nie... mam niewielką kolekcje gier na steam''ie, rzadko kiedy mam z nim problemy a przede wszystkim WERSJA STEAM NIE MA OGRANICZENIA INSTALACJI DO 5 RAZY!!! W dodatku aktualizacje sa pobierane na bierząco, nie ma problemów z dostępnością do DLC... w dodatku nie musisz się męczyć z takimi pierdoałmi jak game spy...
Steam > Retail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 13:55, zadymek napisał:

> Steam > Retail
Chyba, że ci net/klient Steam/serwer Steam''a nawali.


tryb offline ftw... BTW Retaila też trzeba na początku rejestrować przez neta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 13:57, Alehor napisał:

tryb offline ftw...

Który to tryb działa tak jak sam Steam:)

Dnia 28.02.2010 o 13:57, Alehor napisał:

BTW Retaila też trzeba na początku rejestrować przez neta...

Od takiego procederu raczej serwery się nie zapchają, no i nie trzeba się łączyć przy każdym uruchomieniu.
Za to z któryms patchem Gearbox mogli by znieść konieczność wkładania płyty do napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 14:10, zadymek napisał:

> tryb offline ftw...
Który to tryb działa tak jak sam Steam:)

Czyli zazwyczaj poprawnie (jak już pisałem rzadko mam z steam''em problemy, steam jest overflamed xD)

Dnia 28.02.2010 o 14:10, zadymek napisał:

Za to z któryms patchem Gearbox mogli by znieść konieczność wkładania płyty do napędu.

O w mordę to jeszcze płytka musi być w napędzie? Fck to chyba narazie dam sobie spokój i poczekam na jakąś promocje na steam''ie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 14:30, Alehor napisał:

O w mordę to jeszcze płytka musi być w napędzie? Fck to chyba narazie dam sobie spokój
i poczekam na jakąś promocje na steam''ie :D


Zawsze można zrobić obraz płyty. Tylko nei wiem czy przy Borderlands nie ma jakichś problemów z tym. Te zabezpieczenia to tylko uczciwym graczom przeszkadzają...

BTW zna ktoś czcionkę jaka jest użyta w logu gry? Przydałaby mi się. I jak można zrobić takie przybrudzenie na tych literach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay wszystkie dotychczasowo wydane DLC będą dostępne w wersji pudełkowej już 9 kwietnia!Ciekawe jak sprawa wygląda w Polsce ale znając życie jestem niemal przekonany że cenega to spartoli

PS: BL w Premim Games już zamówione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za Cenegę. ;P Mimo wszystko, ogromnie trzymam za nich kciuki. >.<
Najlepiej byłoby gdyby dali możliwość wyboru języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Po odnalezieniu wszystkich Easter Eggów, po zobaczeniu wszystkich zakątków z podstawowej wersji gry zdecydowałem się wydać 800 Microsoft Points na Zombie Isle of Dr. Ned. Grałem dopiero piętnaście minut ( jutro powracam do szkoły :( ) i muszę powiedzieć, że wygląda to fajnie. Niby horror, ale z jajem ( crappuccino! ). Wywaliłem mój znany z poprzednich stron tego wątku karabin i rzuciłem się na głęboką wodę w postaci Playthrough 2.
Jutro postaram się napisać nieco więcej, ale na tę chwilę polecam - klimat Borderlands niszczy, miażdży, zgniata - a jo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 18:43, HumanGhost napisał:

Miejmy tylko nadzieję, że Cenega nie wyda tego w wersji polskiej. :-/

Tak, wydać to na pewno wyda w angielskiej (i w takiej wolę), bo im dupy nie będzie sie chciało ruszyć, żeby zrobić po polsku. A tak w ogóle to na te DLC to chyba do jakiegoś grudnia będziemy czekać, bo wątpię, że zrobią to teraz, bo "po co"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować