Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

W trybie gry jednoosobowej wspierać nas będą NPC, którym możemy wydawać komendy!

przy pliku polonizacyjnym znów te same brednie przepisali bez sprawdzania ich. i wtf ?! 4 miechy robienia 13 mb łatki spolszczającej?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2010 o 01:11, Kapas napisał:

przy pliku polonizacyjnym znów te same brednie przepisali bez sprawdzania ich. i wtf
?! 4 miechy robienia 13 mb łatki spolszczającej?! :D


Przetłumaczenie każdej linijki tekstu trochę zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można tego kretyńskiego patch polonizującego odinstalować? Gra mi się wykrusza po minucie od załadowania stanu gry. :/

Poza tym patrzeć nie mogę na tłumaczenia nazw broni. Trzy miesiące trzeba było czekać aż wrzucą angielskie nazwy do translatora? Żenada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 12:26, HumanGhost napisał:

Można tego kretyńskiego patch polonizującego odinstalować? Gra mi się wykrusza po minucie
od załadowania stanu gry. :/

Poza tym patrzeć nie mogę na tłumaczenia nazw broni. Trzy miesiące trzeba było czekać
aż wrzucą angielskie nazwy do translatora? Żenada..


Czyli odwalili fuszerkę... klapa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś już o tym pisał, więc na wszelki wypad podrzucę info, ryzykując powtarzanie informacji. Otóż DLC dla Borderlands (pierwsze dwa) wyjdą w wersji pudełkowej, i nie jest to już tylko plotka. Znana jest cena (19.99$, czyli jeśli Cenega raczy ruszyć 4 litery i wyda to w Polsce, to pewnie będzie jakieś 49.99 PLN), data wydania (23.02), no i wygląd pudełka. Kilka interesujących linków:

http://www.gamestop.com/Catalog/ProductDetails.aspx?product_id=76907
http://xcastonline.com/index.php/News/borderlands-dlc-hitting-the-land-of-retail-soon.html
http://xcastonline.com/index.php/News/borderlands-disc-based-dlc-box-arted-named.html

I czas najwyższy. Cenega ma okazję się zrehabilitować po wtopie z patchem polonizującym. Ciekawe, czy z tej okazji skorzystają.

Ja już sobie ostrzę ząbki na pudełkową wersję dodatków, a potem pozostaje wypatrywać trzeciego DLC na horyzoncie. Wygląda całkiem apetycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Waszych komentarzach widać, że Cenega znowu pokazała swoją klasę... Trochę czekałem na to spolszczenie, ale przynajmniej będę mądrzejszy na przyszłość, żeby nie czekać na nic od nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 21:39, HumanGhost napisał:

Czy ktoś wpadł na pomysł jak odinstalować patch polinizujący? Patrzeć już nie mogę na
"polskie" nazwy broni.

Możesz wkleić jakiś przykład spolszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 20:48, Ringno5 napisał:

Nie wiem, czy ktoś już o tym pisał, więc na wszelki wypad podrzucę info, ryzykując powtarzanie
informacji. Otóż DLC dla Borderlands (pierwsze dwa) wyjdą w wersji pudełkowej, i nie
jest to już tylko plotka. Znana jest cena (19.99$, czyli jeśli Cenega raczy ruszyć 4
litery i wyda to w Polsce, to pewnie będzie jakieś 49.99 PLN), data wydania (23.02),
no i wygląd pudełka.


Czekałem na tego newsa... :D No, tylko żeby to wydali. Achhh. Oby Cenega nie dała ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 22:12, natanadler napisał:

mam dziwne przypuszczenia, że cena w Polsce będzie wyższa około 79,90


Nie, no, bez przesadyzmu, podstawka kosztowała, o ile mnie pamięć nie myli, 89.99. Nie sądzę, by dodatek wydali za prawie taką samą cenę. Z drugiej strony... to przecież Cenega :/

Tak czy siak, czekamy na info od dystrybutora, czy zainteresuje się tym tytułem. Stawiacie na optymizm ("na pewno wydadzą"), pesymizm ("nie ma szans, żeby wydali"), czy realizm ("to Cenega, nie ma szans, żeby wydali")?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie myślę nad zakupem tej gry i mam kilka pytań co do multi .Są tam jakieś specjalne tryby czy raczej klasycznie ,da się zmieniać wygląd postaci no i najważniejsze jest trochę ludzi na serwerach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już sobie poradziłeś. Ale właśnie zauważyłem że na liście programów do odinstalowania mam pozycje "borderlands 1.20 PL". Może tak da sie odinstalować spolszczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 09:58, Darnok_Rukia napisał:

Poważnie myślę nad zakupem tej gry i mam kilka pytań co do multi .Są tam jakieś specjalne
tryby czy raczej klasycznie ,da się zmieniać wygląd postaci no i najważniejsze jest trochę
ludzi na serwerach ?


Ke? Jak na poważne zainteresowanie grą, na Twoim miejscu troszkę bym się jeszcze o niej dowiedział <taki żarcik>.

Bordery nie mają klasycznego multi. Całość opiera się na trybie kooperacji i wspólnego przechodzenia "kampanii" oraz DLCów, gdzie fabuła podąża za postępami hosta, a pozostali gracze mogę w dowolnej chwili się dołączać (max 4 graczy). Kampania nie zmienia swego przebiegu, zmienia się za to poziom trudności, wedle zasady im więcej graczy tym bardziej hardzi wrogowie (a także dropy). Owszem, w jej ramach można pobawić się w swoiste PvP, albo na zasadzie wolnej amerykanki, albo na specjalnie ku temu przygotowanych arenach (gdzie można ustalać bardziej szczegółowe zasady oraz w walce może uczestniczyć do 4 graczy). Lecz czegoś takiego jak "tryby" po prostu ni ma.

Customizacja wyglądu jest mocno ograniczona, sprowadza się tylko do zmiany kolorów ciuszków (duży wybór) ew. farby na wozie (mały wybór).

Co nie zmienia faktu, że zabawa we wspólne przełażenie jest po prostu przednia.


manzi --->

To może spróbuj, jak odinstaluje Ci się cała gra to nam powiesz... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 14:52, Dexter_McAaron napisał:

Customizacja wyglądu jest mocno ograniczona, sprowadza się tylko do zmiany kolorów ciuszków
(duży wybór) ew. farby na wozie (mały wybór).

Co nie zmienia faktu, że zabawa we wspólne przełażenie jest po prostu przednia.

Oczywiście gdy "wspólne przełażenie "oznacza wspólne przełażenie a nie tłuczenie samotnie przypakowanych mobów podczas gdy reszta teamu dueluje.
Jakie masz ID? Może kiedyś zawitam do ciebie -ostatnio nie mam z kim grać a wbijają do mnie sami duelowcy, z którymi nie mam szans. Jakby co to wiesz jakie mam ID...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować