Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2010 o 11:09, SpecShadow napisał:

Te mapki powinny pomóc, jakby co masz odpowiednią stronkę.


Dzięki, mapki się przydały, tylko przysiągłbym że tam byłem. No nic, zadanie zrobione, jestem z siebie dumny, jeszcze raz dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zaczyna mnie to już wkurzać. Gram na P2 a 3/4 broni mam z P1, bo to co mi wypada obecnie to sam szmelc. W którym momencie zaczyna leciec coś fajniejszego? W sumie jestem dopiero na końcu Firestone. Mimo wszystko spodziewałem się lepszych dropów. To co sprzedawałem w P1 było lepsze.

Swoją drogą niezła masakra na P2. O ile przeciwnicy ludzcy nie stanowią żadnego problemu o tyle Skagi to już koszmar. Nie dość, że mocniejsze to jest ich jeszcze więcej. Ale rzeźnia. Pięknie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Borderlands i mam kilka pytań. Dużo ludzi gra przez internet? Czy warto instalować najnowsze patche? Prosiłbym o wypisanie ile ich jest. (polonizacyjny i tak instaluję) Czy bez nich nie mogę grać przez internet? Czy, żeby grać przez neta trzeba korzystać z usługi game spy arcade? Nie wiem o co chodzi z tym ID i byłbym wdzięczny jakby ktoś wytłumaczył krok po kroku co trzeba zrobić żeby móc grać z innymi graczami? Swoją drogą czy syrena i żołnierz to dobry wybór? (mam zamiar grać oby dwoma postaciami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 15:32, revolt505 napisał:

Kupiłem sobie Borderlands i mam kilka pytań. Dużo ludzi gra przez internet? Czy warto
instalować najnowsze patche? Prosiłbym o wypisanie ile ich jest. (polonizacyjny i tak
instaluję) Czy bez nich nie mogę grać przez internet? Czy, żeby grać przez neta trzeba
korzystać z usługi game spy arcade? Nie wiem o co chodzi z tym ID i byłbym wdzięczny
jakby ktoś wytłumaczył krok po kroku co trzeba zrobić żeby móc grać z innymi graczami?
Swoją drogą czy syrena i żołnierz to dobry wybór? (mam zamiar grać oby dwoma postaciami)


O rzesz w mordę. Bez urazy, ale się zapytam: A grę i internet włączyć umiesz?

No dobra, to od początku.
Patcha polonizacyjnego wgrywać nie radzę, chyba, że nic nie potrafisz po angielsku... To cóż poradzić, trzeba było się uczyć,a teraz będziesz cierpiał. Muaha... ekhm. Czy opłaca się wgrywać patche? Wiesz, po to one wychodzą, żeby je się opłacało wgrywać. Niezbędne są do gry w sieci, jak włączysz grę online to od razu powita cię komunikat o potrzebie pobrania łat.
Co do GameSpy to zależy co rozumiesz przez słowo "korzystać". Żeby grać musisz mieć utworzone konto, które możesz utworzyć "w grze", żadne programy dodatkowo się nie pobierają.
ID to skrót z angielskiego odpowiednika do zwrotu "Identyfikator użytkownika" (czy jakoś tak), coś jak login, w sumie to to samo.
Co zrobić żeby grać z innymi graczami? Wkładamy płytę do napędu, uruchamiamy grę, ogladamy filmiki startowe, wciskamy przycisk "Online Game", wciskamy "Join Game" (bo stwarzanie gry to już wyższa szkoła jazdy), wybieramy pokój i gramy. Ew. można wybrać też swoją postać klikając "Select Character".

Granie obydwoma postaciami IMO mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś. Wiem jak grać przez internet. Może zabrzmiało to jakbym w ogóle nie umiał się obchodzić z internetem i grami. Moje pytanie dotyczyło rejestracji i wszystkich spraw związanych z game spy arcade. Myślałem, że bardziej się trzeba narobić, a jeśli chodzi o ID to pomyliło mi się z IP :D. Angielski umiem nieźle i szczerze mówiąc byłem zdziwiony, że wszystko rozumiem, ale dalej mam wątpliwości co do tego czy wszystko skapuje przez całą grę. Jeśli chodzi o patche to czasami tak bywa, że wprowadzają więcej błędów niż poprawiają, a z postaciami też mnie źle zrozumiałeś. Najpierw mam zamiar grać soldierem i przejśc p2, a później syreną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko zmienia, trzeba było od razu tak pisać. :P
Patche błędów w sumie chyba nie wprowadzają.
Z IP problemy są jakieś przy zakładaniu gier (czy to z czym innym), ale nie każdy je ma. Niestety nie wiem jak to obejść, pewnie ktoś jeszcze wytłumaczy, jak nie to "google w ruch!". :-)

A co do postaci. No to chyba, że tak. Tylko powiem, że Roland mocno rozleniwia. Przez to jego działko, to po jakimś czasie zapominamy jak się strzela z karabinów. Więc chyba lepiej zacząć najpierw grać Syrenką, a potem za drugim razem Żołnierzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę. Czy ktoś mógłby podać nazwę piosenki, która leci na początku gry Borderlands? Czy są jakieś inne fajne kawałki, podobne do tej piosenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 18:00, revolt505 napisał:

Mam taką prośbę. Czy ktoś mógłby podać nazwę piosenki, która leci na początku gry Borderlands?
Czy są jakieś inne fajne kawałki, podobne do tej piosenki?

Cage the Elephant "Ain''t no rest for the wicked" i "No Heaven" DJ Champion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 18:00, revolt505 napisał:

Mam taką prośbę. Czy ktoś mógłby podać nazwę piosenki, która leci na początku gry Borderlands?
Czy są jakieś inne fajne kawałki, podobne do tej piosenki?


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27243&u=1453 <- No heaven
http://www.youtube.com/watch?v=LnSp9rgfel8 <- Ain''t no rest for the wicked

Cage the Elephant ma sporo niezłych kawałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki problem mam ze spolszczeniem. Mam spatchowaną grę do 1.30 i jak chcę zainstalować spolszczenie to wyskakuje error, że wersja jest niekompatybilna i spol wymaga wersji 1.30. Ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz na dodatek jak próbuje uruchomić gre to wyskakuje błąd. Ten klasyczny z możliwością wysłania raportu itd. Nie wiem czym to jest spowodowane. ;/ Może tym, że próbowałem zainstalować spolszczenie? Doradzicie co do tych 2 spraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 15:04, revolt505 napisał:

Teraz na dodatek jak próbuje uruchomić gre to wyskakuje błąd. Ten klasyczny z możliwością
wysłania raportu itd. Nie wiem czym to jest spowodowane. ;/ Może tym, że próbowałem zainstalować
spolszczenie? Doradzicie co do tych 2 spraw?

A może to spróbujesz zainstalować polonizację dla wersji 1.30 ?
http://www.cenega.pl/pliki.php?Typ=2&Lit=B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No toż właśnie piszę, że nie mogę zainstalować tej polonizacji, bo wyskakuje error. Pisze, że nie wykryto odpowiedniej wersji, podczas gdy wszystko jest ok. Mam wgrany patch 1.3 angielski i dalej polonizacja nie chce się zainstalować. (pobierałem ją ze stronki cenegi) W dodatku jak próbuje teraz uruchomić Borderlands to w ogóle wyskakuje błąd, że aplikacja musiała zostać zamknięta i wyślij raport albo nie itd. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 20:37, revolt505 napisał:

No toż właśnie piszę, że nie mogę zainstalować tej polonizacji, bo wyskakuje error.

I na pewno instalowałeś angielski patch 1.3 oraz polonizację dla wersji 1.3? To może do cenegi napisz? To ich podwórko, może zły plik zamieścili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować