Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2010 o 21:42, Nerr012 napisał:

A ok jestem Berserkem na 11 lvl jak by ktoś chciał kiedy pograć to na skype azer0n1

"Jakby ktoś chciał pograć" to warto raczej podać swój nick na GameSpy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 21:48, JayL napisał:

Najciekawsza?

No, najciekawsza. Huntem rozwalasz wszytkich z daleka - nuudy (chociaż uwielbiam snajperów, ale w tej grze jakoś tak), Syrenka, włączasz bieg, pizgu, pizgu, nie ma wrogów - nuudy, Cegła... to pozostawię bez komentarza , bo ta postać to największy fail tej gry. A Soldem to tak jakoś fajniej jest szczególnie ze strzelbą.

@Nerr012 ---> Mimo, że broń jest wybierana losowo to i tak wyrzutnie zaczynają się od jakiegoś 30 lvlu, wcześniej to się tego kompletnie nie opłaca zakładać, bo już pistolety są wtedy lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 21:16, Markush napisał:

No i Cenega znowu dała dupy. 9 kwietnia miały wyjść Ned i Moxxi w pudełku i co? I wszędzie
jest tylko w Polsce nie ma. Normalnie mam chęć ich pozabijać tam.

Odkąd przyjmują płatności Paypal (10 $ to nie fortuna) przestałem oglądać się na Cenegę. Aktualnie zabieram się do Wyspy Dr Ned''a ale resztę też pewnie załatwię elektronicznie...i wszystkim radzę zrobić to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wieżyczka w dalszej części ma spore możliwości, min lecznicze albo zaopatrzeniowe, więc "rzucanie jej" też jakoś świadczy o taktyce :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 22:34, Markush napisał:

Cegła... to pozostawię bez komentarza , bo ta postać to największy fail tej gry.


Phhi! Brick jest jednym z bardziej zajedwabistych bohów ever made! Reit, do giercowania z nim najlepiej mieć jakiegoś rangersa za pleckami, który będzie słał do piachu tych dalszych przeciwników plus postawi na nóżki, gdy już szał się skończy a my się obudzimy twarzą w to-coś-co-tam-ma wściekłej Alphy. Niemniej satysfakcja gwarantowana bez zwrotu pieniędzy plus jest tak cudowne "poczucie rozpierdolu", iż od czasów Serious Sama takiego nie pamiętam ^^

Brick na prezydenta!

Dnia 02.05.2010 o 22:34, Markush napisał:

A Soldem to tak jakoś fajniej jest szczególnie ze strzelbą.


Twą Roladę można dokładnie tak samo spłycić, jak Tyś to zrobił z Mordą albo Syreną: pifpaf (to ja) pifpaf (to moja wieżyczka) i idziemy dalej. Nuuudyyy


zadymek --->

Skoro właśnie/dopiero się zabrałeś za zakup i odkrywanie DLCów, od razu ostrzegam, że o ile nie posiadasz kolegi/ów (albo i koleżanki, w dzisiejszych czasach równouprawnienia nigdy nie wiadomo) do co-opa, odpuść sobie Moxxi. Stracisz raptem parę niewielkich smaczków fabularnych w Knoxxie (zaś miast banku zawsze można shackować pojemność inv ;>), ale bez towarzysza do zabawy ta część jest naprawdę żmudna. ZA TO w ekipie - rozrywka lepsza niż w Last Standzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 22:11, zadymek napisał:

> A ok jestem Berserkem na 11 lvl jak by ktoś chciał kiedy pograć to na skype azer0n1

"Jakby ktoś chciał pograć" to warto raczej podać swój nick na GameSpy...

Nick Postaci : GoToSleep Nick Game Spy : PressKill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, mam już niektóre. :P Ale tak czy inaczej, taktyka powinna być w cudzysłowiu, bo myślenia przy tym nie ma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 23:14, Dexter_McAaron napisał:

Phhi! Brick jest jednym z bardziej zajedwabistych bohów ever made!

Może trochę tu fanboystwem ode mnie (i od Ciebie z resztą też) zalatuje, więc co tu się sprzeczać, bo i tak każdy ma swoją prawdę. Roland i Mordka rządzą i basta. ;]

@Nerr012 ---> A bo ty tu nowy jesteś? No cóż, nie wiadomo kiedy to wyjdzie, nawet sama Cenega tego nie wie. Tak jak było ze spolszczeniem, wychodziło, to wychodziło i w końcu jakieś badziewne wyszło, tak będzie i z DLC.
Mogę się założyć, że Bordka Cenedze wcisnęli na siłę, każąc im to wydać i nawet chyba nie wiedzą, że wszyscy oprócz biednej Polski Neda i Moxxi mają w pudle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 10:24, Markush napisał:

> Phhi! Brick jest jednym z bardziej zajedwabistych bohów ever made!
Może trochę tu fanboystwem ode mnie (i od Ciebie z resztą też) zalatuje, więc co tu się
sprzeczać, bo i tak każdy ma swoją prawdę. Roland i Mordka rządzą i basta. ;]

@Nerr012 ---> A bo ty tu nowy jesteś? No cóż, nie wiadomo kiedy to wyjdzie,
nawet sama Cenega tego nie wie. Tak jak było ze spolszczeniem, wychodziło, to wychodziło
i w końcu jakieś badziewne wyszło, tak będzie i z DLC.
Mogę się założyć, że Bordka Cenedze wcisnęli na siłę, każąc im to wydać i nawet chyba
nie wiedzą, że wszyscy oprócz biednej Polski Neda i Moxxi mają w pudle.

No nic skoda. Mam pytanie jaki jest max lvl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 11:23, Nerr012 napisał:

> >


50, w 3 DLC (The Secret Armory of General Knoxx) zwiększony do 61.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 11:54, Ecko09 napisał:

> > >

50, w 3 DLC (The Secret Armory of General Knoxx) zwiększony do 61.

To przedemną jeszcze długa droga mam dopiero 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 12:16, Nerr012 napisał:

> > > >
>
> 50, w 3 DLC (The Secret Armory of General Knoxx) zwiększony do 61.
To przedemną jeszcze długa droga mam dopiero 15


zeby zrobic 50 czy 61 level musisz grac na plejsru 2 ;-)))
czyli przechodzic gre czy DLC drugi raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 21:00, Nerr012 napisał:

Siema mam pytanie do czego służy moduł klasy ? Bo dostałem taki na Berserka nazywa się
Centauron co on daje ??

Przecież masz napisane, co daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 21:01, Madoc napisał:

> Siema mam pytanie do czego służy moduł klasy ? Bo dostałem taki na Berserka nazywa
się
> Centauron co on daje ??
Przecież masz napisane, co daje.

A no fakt nie zauważyłem a jeszcze jedno on się generuje losowo czy zależ od klasy i od tego z czego nawalam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla każdej klasy są inne mody i jak wszystko jest generowane losowo, nie masz żadnego wpływu co wypadnie... Chociaż pamiętam jak był moment jak polowałem na taki specjalny modzik, do którego obmyśliłem cały build i w ogóle wszystko, a jak znalazłem to już napaliłem się na co innego... Głupia Karma. Tak więc niby losowo, ale jak wszystko, lubi zrobić człekowi nna złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 21:23, Markush napisał:

Dla każdej klasy są inne mody i jak wszystko jest generowane losowo, nie masz żadnego
wpływu co wypadnie... Chociaż pamiętam jak był moment jak polowałem na taki specjalny
modzik, do którego obmyśliłem cały build i w ogóle wszystko, a jak znalazłem to już napaliłem
się na co innego... Głupia Karma. Tak więc niby losowo, ale jak wszystko, lubi zrobić
człekowi nna złość.

Te moduły z potworów też dropią czy tylko z Questów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 21:30, Nerr012 napisał:

Te moduły z potworów też dropią czy tylko z Questów ?

Z mobow dropi, w automatach da się dostać, więc ze wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować