Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2010 o 21:30, Nerr012 napisał:

Te moduły z potworów też dropią czy tylko z Questów ?

Moduły dropią ze wszystkiego co się da: szafki, ludki, żygowinki. Akurat w questach nie ma tego za wiele.

BTW Jakieś problemy dzisiaj miałem z dołączeniem do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 21:40, zadymek napisał:

> Te moduły z potworów też dropią czy tylko z Questów ?
Moduły dropią ze wszystkiego co się da: szafki, ludki, żygowinki. Akurat w questach nie
ma tego za wiele.

BTW Jakieś problemy dzisiaj miałem z dołączeniem do ciebie.

Ja też nie mogłem . Jak by co to może jutro około 17 pogramy
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 21:44, Nerr012 napisał:

Ja też nie mogłem

Mnie rozłączyło z GameSpy, ale może to być też przez to, że mam zainstalowane DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 21:47, zadymek napisał:

> Ja też nie mogłem
Mnie rozłączyło z GameSpy, ale może to być też przez to, że mam zainstalowane DLC.

Możliwe bo ja nie mam DLC ale w najbliższym czasie kupie tylko nie wiem gdzie ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 10:00, Nerr012 napisał:

Możliwe bo ja nie mam DLC ale w najbliższym czasie kupie tylko nie wiem gdzie ;[

Ja kupiłem w sklepiku Gearbox. Coraz bardziej podoba mi się ten i PayPal: konto zakładasz w 24h, żadnych cudów, tylko adres zwykły i mailowy. Każdy może sobie tam konto założyć i doładować przelewem ze zwykłego konta bankowego. Odpadły mi problemy z brakiem karty kredytowej i wymianą walut. Niedawno zauważyłem, że Steam i D2D też akceptują płatności PayPalem -gdyby nie ceny pewnie bym coś kupił:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 17:42, zadymek napisał:

> Możliwe bo ja nie mam DLC ale w najbliższym czasie kupie tylko nie wiem gdzie ;[

Ja kupiłem w sklepiku Gearbox. Coraz bardziej podoba mi się ten i PayPal: konto zakładasz
w 24h, żadnych cudów, tylko adres zwykły i mailowy. Każdy może sobie tam konto założyć
i doładować przelewem ze zwykłego konta bankowego. Odpadły mi problemy z brakiem karty
kredytowej i wymianą walut. Niedawno zauważyłem, że Steam i D2D też akceptują płatności
PayPalem -gdyby nie ceny pewnie bym coś kupił:/

Do PayPal nie potrzebuje karty kredytowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 17:43, Nerr012 napisał:

Do PayPal nie potrzebuje karty kredytowej ?

Nah. Można także używać karty ale nie trzeba np ja kredytówki nie mam, więc przelewam fundusze z konta w mBanku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też podoba mi się motyw z PayPalem ale mam jedną wątpliwość. Czy wpłacając pieniądze na swoje konto PayPal robię coś w rodzaju przelewu zagranicznego czy na polskie konto?
Bo w moim banku prowizje za przelew zagraniczny są słone a zmiana banku nie wchodzi w grę.

Przy okazji - ile waży pierwsze i trzecie DLC do gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 18:21, SpecShadow napisał:

Też podoba mi się motyw z PayPalem ale mam jedną wątpliwość. Czy wpłacając pieniądze
na swoje konto PayPal robię coś w rodzaju przelewu zagranicznego czy na polskie konto?

Współpracują z polskim oddziałem Deutsche Bank (tam przelewa się fundusze by doładować konto), więc kasa zostaje w kraju.

Dnia 04.05.2010 o 18:21, SpecShadow napisał:

Bo w moim banku prowizje za przelew zagraniczny są słone a zmiana banku nie wchodzi w
grę.

Ja za swój przelew nie zabuliłem ani grosza.

Dnia 04.05.2010 o 18:21, SpecShadow napisał:

Przy okazji - ile waży pierwsze i trzecie DLC do gry?

Trzeciego jeszcze nie mam, ale pierwsze waży 1,08 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 18:20, zadymek napisał:

> Do PayPal nie potrzebuje karty kredytowej ?
Nah. Można także używać karty ale nie trzeba np ja kredytówki nie mam, więc przelewam
fundusze z konta w mBanku .

A da się przelać z Punktu Przelewu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 18:46, Nerr012 napisał:

A da się przelać z Punktu Przelewu ?

Jeśli da się z jego pomocą przelewac kasę na konta bankowe to tak, w końcu doładowanie to nic innego jak przelew funduszy na konto w Deutsche Banku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 18:43, zadymek napisał:

Współpracują z polskim oddziałem Deutsche Bank (tam przelewa się fundusze by doładować
konto), więc kasa zostaje w kraju.

Ach, więc tak działają. Sądziłem że przelew następuje prosto do PP.

Dnia 04.05.2010 o 18:43, zadymek napisał:

Ja za swój przelew nie zabuliłem ani grosza.

U mnie zawsze kosztuje to 50gr (ale jak wpłacam na konto tego samego banku to nie płacę) a przelew za granicę to koszt ~30zł.

Dnia 04.05.2010 o 18:43, zadymek napisał:

Trzeciego jeszcze nie mam, ale pierwsze waży 1,08 GB.

Dzięki za informację, do tego pierwszego będę musiał robić chyba nową postać bo mam dwie postacie z czego jedna ma 50lvl a druga 44. Chyba wezmę Berserka bo poprzednio grając używałem każdej dostępnej broni przez co była słaba a jak dodać do tego krytkę tej postaci w tym temacie to jest gorzej. Ale nie zrażę się i wezmę go jeszcze raz.

Aha, jaki poziom najlepiej mieć do Wyspy dr Neda? I jak udać się na tą tytułową wyspę po instalacji dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 18:52, SpecShadow napisał:

Aha, jaki poziom najlepiej mieć do Wyspy dr Neda? I jak udać się na tą tytułową wyspę
po instalacji dodatku?


Obojętnie. Misja pojawia się automatycznie w logu i tam też jest zaznaczona jako od 10 levelu. Przeciwników skaluje, więc jeśli nie przeuberowałeś, powinno być zazwyczaj dobrze. IMHO najlepsze rozwiązanie to - w teorii zgodnie z opowiadaną historyjką ^^ - zacząć P2 i na samym wstępie doń wybrać się na Wyspę. Wtedy zombiaki są całkiem wymagające, a giera dostarcza odpowiedniej dawki wrażeń z serii "no-co-jest-do-cholery, ja je ciągle ściągam a one kuffa NIE PRZESTAJĄ PRZYŁAZIĆ!!!oneoneeleven".

Potem skończyć P2, co by wejść na 2.5 i wtedy zacząć Knoxxa, który nauczy Cię takiej pokory jak stąd do wieczora (człowiek myśli że jest jakiś super cffaniak, po czym musi się nauczyć od nowa co to jest respawn ^^''). Underdome do tych rachub się nie wlicza, bowiem tam na arenach się nie expi (poza samymi pointami za wykonanie zadań).

Acha, jak się udać. Jak wszystkie. W sieci FNT pojawia się nowa lokalizacja, dla Wyspy będzie to Jacobs Cove, do której się przenosi i to ona stanowi główny węzeł dla tego dodatku. Minus taki, iż brak takich punktów przenosin w innych lokalizacjach, co oznacza że trzeba spoooroo biegać / jeździć plus po restarcie gry zaczynamy znów "od środka", nie zaś tam gdzie skończyliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 15:36, Nerr012 napisał:

Sorka za dubel ale mam pytanie da się przerzucać itemy z postaci na postać ?


Nie da się...a jakie masz lvl swoich postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 16:38, Ecko09 napisał:

> Sorka za dubel ale mam pytanie da się przerzucać itemy z postaci na postać ?

Dnia 09.05.2010 o 16:38, Ecko09 napisał:

Nie da się...a jakie masz lvl swoich postaci?

Okrężnie pewnie by się dało:)
W końcu można dać komuś na przechowanie i zmienić postać. Sam zamierzam sobie "przekazać" nadmiarowego Crux'a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 16:54, zadymek napisał:

> > Sorka za dubel ale mam pytanie da się przerzucać itemy z postaci na postać
?

> Nie da się...a jakie masz lvl swoich postaci?
Okrężnie pewnie by się dało:)
W końcu można dać komuś na przechowanie i zmienić postać. Sam zamierzam sobie "przekazać"
nadmiarowego Crux''a...

Ciekawe komu dam ;[ Mam Berserka na 19 i Huntera na 7, muszę z Berserkera na Huntera przerzucić bo Hunterem grać będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 17:07, Nerr012 napisał:

Ciekawe komu dam ;[ Mam Berserka na 19 i Huntera na 7, muszę z Berserkera na Huntera

Ja zacząłem niedawno nowego soldiera.

Dnia 09.05.2010 o 17:07, Nerr012 napisał:

przerzucić bo Hunterem grać będę

Może mi (jak wreszcie się uda dołączyć:)
Jeszcze nie próbowałem czy da się zmieniać postać podczas gry on-line, może to będzie jakieś wyjście.

PS Łatwiej dogadać się odnośnie terminów gry na xfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować