Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2011 o 15:13, darth_16 napisał:

A fajnie gra się w singlu, czy lepiej rozejrzeć się za kimś do co-opa?

Ja nie nudziłem się grając samemu. Lubisz grać z kumplem, to możesz z nim popykać.
Nie zauważyłem elementów, które wskazywałyby na to, ze gra jest pod co-op. Grało mi się świetnie
>I lepiej brać

Dnia 21.07.2011 o 15:13, darth_16 napisał:

edycję zwykłą czy GOTY?

No i tu mamy problem.
Jeśli kupisz zwykłą i Ci się tak spodoba, że będziesz chciał dokupić DLC, to będziesz musiał zapłacić równowartość całej gry (ok. 80zł), a jeśli kupisz GOTY i Ci się nie spodoba, to zwyczajnie przepłacisz kilka dyszek (Borderlands można znaleźć za ok 4-5dych, a GOTY za ok 7-8)
Ja kupiłem zwykłą edycję na steamie za 2 dychy (nie kupowałem DLC, bo nie wiedziałem czy mi się gra spodoba) i chcąc teraz dokupić DLC musiałbym zabulić ze 100zł.
Proponowałbym GOTY. Jak znajdziesz, bo Cenega nie kwapi się do wznowienia dystrybucji.
http://muve.pl/pc/akcja/borderlands-pc-pl/328
http://muve.pl/pc/akcja/borderlands-game-of-the-year-edition-pc-pl/402
Jak widać zwykła edycja jest dostępna, a GOTY nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Warto kupić Borderlands?
Oczywiście - jakby nie było warto ten temat nie miałby tylu postów.
>Czy fajna gra, czy dużo akcji, czy starcza na więcej

Dnia 21.07.2011 o 14:53, darth_16 napisał:

niż najnowszy MoH, czy fajnie gra się w singla czy gra pokazuje się dopiero w co-opie?

Bardzo fajna, owszem - zdarzają się bugi ale zdecydowanie jest to tytuł wart uwagi. Akcji jest bardzo dużo, nie wiem na ile starcza MoH ale ja nad Bordami spędziłem do tej pory blisko 180 h. ;-) Singiel jest sympatyczny ale czasami gra aż prosi się o grę w co-opie niemniej jednak samemu też da się radę. Zresztą co-op jest o tyle fajny że daje spore możliwości - co by nie powiedzieć - trzeba brać i grać.
>I lepiej brać edycję zwykłą czy GOTY?
Zdecydowanie GotYE. Po prostu bardziej się opłaca tak cenowo jak i "growo", podstawka po jakimś czasie po prostu by Ci się znudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy P1 obniży level Crawmerax''a, bossa z "The Secret Armory of General Knoxx" Próbowałem go dzisiaj załatwić na P2, na którym akurat gram, ale on na 69levelu kontra ja na 66levelu, wiaze się z tym, że musiałbym go okladać około 2h, aby go zabić. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i obniży choć wątpię. Z tym że pewnie to co z niego wypadnie na P1 będzie gorsze(parametry) jak na P2 czyli średnio fajny interes albo bez sensu nawet.
Spróbuj odpalić coop-a i skompletować team, ja tak robiłem i robal padał masakry stycznie szybko choć różnie z tym bywało jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo go oleję póki co i zostawię sobie go na koniec, przy nieco wyższym levelu nie powinien on sprawić problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 20:16, Albii napisał:

Albo go oleję póki co i zostawię sobie go na koniec, przy nieco wyższym levelu nie powinien
on sprawić problemu.

On ma chyba zawsze 3 poziomy więcej od Ciebie, więc nawet jak wbijesz ten 68 to może być klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 18:00, Albii napisał:

Czy P1 obniży level Crawmerax''a, bossa z "The Secret Armory of General Knoxx" Próbowałem
go dzisiaj załatwić na P2, na którym akurat gram, ale on na 69levelu kontra ja na 66levelu,
wiaze się z tym, że musiałbym go okladać około 2h, aby go zabić. ^^

Nie obniży, Craw ma minimalnie 64lvl czyli 3 levele powyżej lvl questa na niego.Zresztą lvl nie ma takiego znaczenia -jak już ci napisali zawsze będzie maił te 3 lvl więcej niż ty inaczej nie byłby taki znowu invincible -jak taktyka i sprzęt. To jeden z bardziej przekombinowanych bossów w grze: "cheater" jakich mało i bardzo nieprzewidywalna bestia -o ile źle się do niego zabierzesz i dasz sobie narzucić jego tempo. A nawet z dobrym przygotowaniem istnieje spora szansa, że po prostu będziesz miał pecha i cię wykończy :)

A okładać można i cały dzień, można też załatwić go w kilka minut, trzeba tylko wiedzieć gdzie i czym tłuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim P1 mam dopiero 27lv, ale z ciekawości spojrzałem na wikię - http://borderlands.wikia.com/wiki/Crawmerax_the_Invincible . Może to coś pomoże, ale jest tam filmik, pokazujący metodę ciut ułatwiającą to starcie - http://www.youtube.com/watch?v=zVPTkkdJhEc&feature=player_embedded . Grunt to się zabunkrować. I mieć perłową broń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 23:19, Liqid napisał:

. Może to coś pomoże, ale jest tam filmik, pokazujący metodę ciut ułatwiającą to starcie

O ile ma się regenerację ammo a Craw dobrze się ustawi.

Dnia 21.07.2011 o 23:19, Liqid napisał:

I nie być Brick''iem...

Dnia 21.07.2011 o 23:19, Liqid napisał:

I mieć perłową broń...

Z tym perłowcem to przesada, Crawka najbardziej boli elektryczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za chęci. Przed przeczytaniem tego posta, odpaliłem borderlandsy, włączyłem co-opa, patrzę ktoś tam gra w to DLC, dołączyłem i w minutkę boss był pokonany. :)

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam małe pytanie. Może się wydawać głupie, ale: Czy wersja niemiecka Borderlands umożliwia grę w co-op z wersją polską? Pytam się bo mam kuzyna w Niemczech i chcemy sobie kupić Borderlands i grać razem w wspomnianego co-opa, a ostatnio mieliśmy problemy w Nazi Zombies w Cod:BO, ponieważ była ona ocenzurowana i wersja ogólnoeuropejska z niemiecką nie współpracowały. Jestem też ciekawy czy gra i/lub DLC są w jakiś sposób ocenzurowane w wersji Niemieckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 20:50, giertych1234 napisał:

Siemka. Mam małe pytanie. Może się wydawać głupie, ale: Czy wersja niemiecka Borderlands
umożliwia grę w co-op z wersją polską?
Pytam się bo mam kuzyna w Niemczech i chcemy
sobie kupić Borderlands i grać razem w wspomnianego co-opa, a ostatnio mieliśmy problemy
w Nazi Zombies w Cod:BO, ponieważ była ona ocenzurowana i wersja ogólnoeuropejska z niemiecką
nie współpracowały. Jestem też ciekawy czy gra i/lub DLC są w jakiś sposób ocenzurowane
w wersji Niemieckiej.

Owszem wersja GER jest ocenzurowana, ale nie ma to większego wpływu na kompatybilność z resztą wersji: ja na przykład grałem z ludźmi z Kanady, Niemiec i USA i nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 15:25, Growin napisał:

> A fajnie gra się w singlu, czy lepiej rozejrzeć się za kimś do co-opa?
Ja nie nudziłem się grając samemu. Lubisz grać z kumplem, to możesz z nim popykać.
Nie zauważyłem elementów, które wskazywałyby na to, ze gra jest pod co-op. Grało mi się
świetnie
>I lepiej brać
> edycję zwykłą czy GOTY?
No i tu mamy problem.
Jeśli kupisz zwykłą i Ci się tak spodoba, że będziesz chciał dokupić DLC, to będziesz
musiał zapłacić równowartość całej gry (ok. 80zł), a jeśli kupisz GOTY i Ci się nie spodoba,
to zwyczajnie przepłacisz kilka dyszek (Borderlands można znaleźć za ok 4-5dych, a GOTY
za ok 7-8)
Ja kupiłem zwykłą edycję na steamie za 2 dychy (nie kupowałem DLC, bo nie wiedziałem
czy mi się gra spodoba) i chcąc teraz dokupić DLC musiałbym zabulić ze 100zł.
Proponowałbym GOTY. Jak znajdziesz, bo Cenega nie kwapi się do wznowienia dystrybucji.
http://muve.pl/pc/akcja/borderlands-pc-pl/328
http://muve.pl/pc/akcja/borderlands-game-of-the-year-edition-pc-pl/402
Jak widać zwykła edycja jest dostępna, a GOTY nie.


http://muve.pl/pc/akcja/borderlands-game-of-the-year-edition-pc-pl/402

Sam niedawno kupowałem GOTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować