Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2010 o 15:52, Sh0ck13 napisał:

Mam pytanie.

Czy w późniejszym etapie rozgrywki ,akcja się rozkręca , bo na razie mam 9 level i gra
jest nudna jak flaki z olejem...

W każdym razie mi np. trudno było wejść w samą grę. Bo ona wymaga specyficznego podejścia i wczucia się w klimat Pandory. 9 lvl to sam początek. im dalej w las tym lepiej. A najlepiej to bawiłem się na playthrough 2. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2010 o 20:58, Markush napisał:

Ja tą wierzyczkę spokojniutko mogłem rozwalić (bazoooooka, albo snajperka, którą zawsze
mam w plecaku, inventory bug FTW), już nawet trochę ja naruszyłem jak się zdenerwowałem,
tylko cała przyjemność była jak sie człowiek tak chował za czym popadnie. Musze jeszcze
raz się na niego wybrać i zobaczyć o ile prościej będzie jak rozwalę wierzę, przy okazji
wezmę dla siebie broń od Kroma, bo tą oddałem Syrence.


ech... ja po prostu wbiegłem tam Syreną, władowałem w Kroma magazynek i wróciłem z lootem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 16:21, PJ_MW napisał:

A ja mam problem z grą w sieci. Założyłem konto(nawet 2) na GameSpy Arcade, klikam na
join i co? No matches found. Grę mam z Allegro, wgrany patch 1.01. Czy w takim
razie muszę instalować wszystkie po kolei?


spróbuj na wersji gry 1.21 lub 1.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda sprawa na xbox360?

grę samą w sobie w miarę znam, widziałem filmiki pograłem u znajomego, ale wszystko na PC, opinii na konsole jest znacznie mniej niż na pcty, dlatego moje pytanie.
Czy gra ktoś na xpudle i jak się sprawa ma z celowaniem, strzelaniem i ogólnej grze we dwójke na split screenie (czy widać co się dzieje, czy są spadki wydajności itp.)

zastanawiam się czy zakupić na weekendowe pykanie, czy zainwestować w jakąś nowszą gierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś chcia3 przyk3ad t3umaczenia nazw broni. Sorki, ?e tak pó1no, ale mia3em przerwę od Borderlands. Teraz wracam i zamierzam w koncu przejśa. Swoją drogą fajna pukawka. Świetnie sie sprawdza w pomieszczeniach. Trzeba tylko uwa?aa, ?eby samemu nie oberwaa rykoszetem. ;]

20100321181437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 18:14, HumanGhost napisał:

Stalowy Rzeźnia


Ja prosiłem....... I po co to mi było? <tu nastepuje odwołanie do obrazka>

Cenega z gry na gre przechodzi samą siebie. Po prostu bezcenne...

20100321185158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że chociaż głosy oryginalne zostawili. Aż strach pomyśleć co by zrobili z anio3em..

Na szczęście zdarzają się też w miarę normalne tłumaczenia i odmiany wyrazów. Poniżej snajperka z którą biegam od jakiegoś czasu. :)

20100321215335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 21:54, HumanGhost napisał:

Dobrze, że chociaż głosy oryginalne zostawili. Aż strach pomyśleć co by zrobili z anio3em..

Na szczęście zdarzają się też w miarę normalne tłumaczenia i odmiany wyrazów. Poniżej
snajperka z którą biegam od jakiegoś czasu. :)

Wiecie... Skoro jest tyle możliwości kombinacji broni, to nazw jeszcze więcej. Ciężko jest z programistycznego punktu widzenia przetłumaczyć na polski i dobrać odmianę osobową. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że trudno. Tylko w takim razie pytanie jedno: po co się za to w ogóle zabierać? Cenega dała ciała. Obiecywanie złotych gór a wyszło jak każdy widzi i nie da się tego usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 17:51, HumanGhost napisał:

Pewnie, że trudno. Tylko w takim razie pytanie jedno: po co się za to w ogóle zabierać?
Cenega dała ciała. Obiecywanie złotych gór a wyszło jak każdy widzi i nie da się tego
usunąć.

Jest możliwe zrobienie tego jak należy. jednak cholernie czasochłonne i byłoby kilka razy dłuższe niż podstawowa wersja. No, ale trzeba wziąć poprawkę na Cenegę i podzielić to co mówią przez 4. ;)
Dziwi mnie często takie zachowanie. Powinni robić wszystko user-friendly. Przecież wątpię, żeby nie mieli kontaktu z grami jako gracze. Dlatego powinni wiedzieć, co ludzie lubią, a co ich drażni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 18:04, jacq napisał:

Widzieliście to - Borderlands: Claptrap Web Series? Polecam, są trzy epizody.

Pierwsze dwa widziałem. Trzeciego nie. Ale miło sobie obejrzeć całą serię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zagrałbym przez gamerangera z kims w wersje 3.0 mam syrenke lvl 45, zombie island i secret armory

jak ktos jest chetny to atakowac na gg - 238064

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ufff krypta wreszcie otwarta i wielki paskudnik położony trupem. ;]
Dobrze, że miałem wszystkie rodzaje spluw, bo mi się po drodze amunicja do snajperki trochę zaczęła kończyć. Na jakim levelu skończyliście grę? Mnie się wbiło 36.

Teraz czas spróbować wyższy poziom gry. Zobaczymy z czym to się je. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 18:19, HumanGhost napisał:

Na jakim levelu skończyliście grę? Mnie się wbiło 36.

Ja także na 36. Zazwyczaj kończy się na 36, 37, 38, ale są też takie ewenementy które PT1 kończą na 40...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 18:19, HumanGhost napisał:

Dobrze, że miałem wszystkie rodzaje spluw, bo mi się po drodze amunicja do snajperki trochę zaczęła kończyć

No to na Pf2 tym bardziej ci się skończy, radzę mieć coś na regenerację ammo.

Dnia 02.04.2010 o 18:19, HumanGhost napisał:

Na jakim levelu skończyliście grę? Mnie się wbiło 36.

37, i było kosmicznie łatwo (Brick tak ma :), wystarczy prędziutko odstrzelić macki i 0 stresu.

Dnia 02.04.2010 o 18:19, HumanGhost napisał:

Teraz czas spróbować wyższy poziom gry. Zobaczymy z czym to się je. :)

Na aktualnym poziomie dostaniesz wciry jużw Skag gully, to pewne:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować