Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER: ujawniamy ostatnie tytuły!

128 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 16:51, CzystyZysk napisał:

> E tam nic ciekawego...


Jeżeli masz pisać takie posty, to lepiej już nic nie pisz. :P

Nic ciekawego bo to mnie by zainteresowało to juz mam dawno... Wydanie premierowe a nie ma nic obecnie w TS takiego co byłoby dal mnie czymś co chiłem kupic kiedys ale stwierdziłm że za dużo kosztuje i nie kupiłem... no moze jedynie TOCA 3..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Topseller to jedna wielka hucpa, która najwyraźniej ma udawać, że jest ruch w interesie. Sama nazwa i konwencja jej pisania kojarzą mi się z Cenegą, jakby TS miał być konkurencją dla SS. Tymczasem, poza Dark Messiah trafiły tam właściwie tylko gry odgrzewane. Owszem, ze dwie planowałam kupić, ale i tak bym planowała czy to w FC, czy TS. W SS pojawiają się (nieczęsto, ale jednak) premiery czy wydania gier do dość dawna niedostępnych. A tutaj, na otwarciu serii za przeproszeniem same kotlety. No ale w sumie czego się spodziewać, skoro CDP właściwie nie posiada na chwilę obecną planu wydawniczego? Przecież nie niespodziane3k i sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak rany! jak na ostatni rzut w TS''a to to.. szkoda gadać.
ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.. przecież nie można grać we wszystko co sie ukazuje, ja wybrałem dla siebie 2 gry: Dark Messiah of Might and Magic i SWAT będą moje! dzięki CDP!!! zwłaszcza za DMoM&M.

czy przed świętami będzie coś nowego w TopSELLER.. albo inaczej, kiedy poznamy kolejne tytuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te pudełka z TS przypominają mi te z extra klasyki bardzo dawno. Okładka a na niej mały nadruczek z gry. Ogólnie seria mi się nie podoba. Duży minus dla CDP. Tylko lekka zmiana formy wydawanych gier tych z fajnej ceny. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odgadłem :
The Settlers II 10-lecie: Wikingowie - czy do gry wymagana jest podstawka czy to samodzielny addon ?
Empire Earth II Złota Edycja - trochę kusi za 30 zł ale mam z NEK podstawkę

Wormsy 4 - prędzej bym to dał do NEK w okolicach gwiazdki....
TOCA 3 - J/W

Tylko DMoMM wymiata - reszta średniaki - może później będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:04, Mistic napisał:

Mój błąd co do tej "pomyłki". Nie doczytałem w newsie, że EE2 jest w ZŁotej Edycji :-)

I tak najchętniej kupię TQ, tylko pytanie do akne bądź Mario, planowane jest wrzucenie dodatku
do tej serii?


Badz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:20, deuser napisał:

jak rany! jak na ostatni rzut w TS''a to to.. szkoda gadać.
ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.. przecież nie można grać we wszystko co sie
ukazuje, ja wybrałem dla siebie 2 gry: Dark Messiah of Might and Magic i SWAT będą moje! dzięki
CDP!!! zwłaszcza za DMoM&M.

czy przed świętami będzie coś nowego w TopSELLER.. albo inaczej, kiedy poznamy kolejne tytuły?


Będzie, bedzie - i to niemalo! Za kilka dni CDA a tam reklama, na ktorej jest juz o kolejnym rzucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:47, Mario CDP napisał:

Będzie, bedzie - i to niemalo! Za kilka dni CDA a tam reklama, na ktorej jest juz o kolejnym
rzucie :)

Nie dali odpocząć po ostatnim rzucie, a już następny robią... dobra robota, im większy wybór tym lepiej :)

Osobiście chyba TQ sobie zafunduję - pomimo, iż niemal całkowicie na konsolę się przerzuciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabe ty tytuły tylko te Fear. z i dodatek do Fear. TQ

i Empire Earth tylko za tyle samo teraz można kupić Empire Earth z dodatkiem

Ja liczyłem na Warcraft i Diablo no ale może na kolejny żucie to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli niedługo kolejny zrzut?? :D

No w tym to chyba jedynie Toca błyszczy. Ale to tylko dla fanów wyścigów. Ja zostaje przy Mesjaszu :)

Można wiedzieć (w przyblizeniu chociaż) kiedy usłyszymy nową porcje tytułów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No liczyłem na trochę więcej niż gry z Fajnej Ceny + pare badziewi.
Mam nadzieję, że się postaracie przemycić coś lepszego, dzięki czemu zagram sobie w Diablo II za 30 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:56, Delta 37 napisał:

No liczyłem na trochę więcej niż gry z Fajnej Ceny + pare badziewi.
Mam nadzieję, że się postaracie przemycić coś lepszego, dzięki czemu zagram sobie w Diablo
II za 30 zł :P

Juz dawno bylo mowione ze Blizzard nie chce spuścić z ceny, a zresztą czy 50 zł to tak dużo? Wystarczy że zaoszczędzisz i masz gierke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować