Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Narzekasz, fajny rysunek wyszedł, tylko przy drugiej ręce górną połowe powinien twój braciak przesunąc o jedno pole w prawo bo to nie równo wygląda. Mam nadzieje, że się poprawi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 10:47, morthi napisał:

/.../dajac sie sprowokowac moim postem ktory byl
wlasnie tylkowo prowokacyjny i nie lamiacy regulaminu - a jednak... zlapala sie rybka na haczyk)

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Z mojego punktu widzenia, to Ty dałeś sobie strzelić gola za podejście cokolwiek nie w pełni i nie wystarczająco długo przemyślane. Nie wiem, na co Ci to potrzebne. I nie wyjaśniaj mi, proszę, na co Ci to było potrzebne, bo śledzę ten wątek od dawna i niczego nowego się już nie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jest nas wielu i pozbierać opinie i je przedyskutować zajmuje wiele czasu, w dodatku wydaje sie że konieczna będzie interwencja z góry, więc dolicz kolejne x dni. Nie musze Ci mówić, że każdy z nas dodatkowo ma własne sprawy, które często są wazniejsze od forum, ja na przykład mam obecnie co robić i czym sie martwić poza forum. A sprawa jest świeża, wiec dajcie nam troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 15:19, Budo napisał:

/.../ > Jest nas wielu i pozbierać opinie i je przedyskutować zajmuje wiele czasu,/.../

Proponuję "komisję odwoławczą" w składzie Olamagato i Volvox, którzy (razem, albo oddzielnie) będą rozpatrywali odwołania. Komisja może działać w sposób niejawny ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 15:52, KrzysztofMarek napisał:

Proponuję "komisję odwoławczą" w składzie Olamagato i Volvox, którzy (razem, albo oddzielnie)
będą rozpatrywali odwołania. Komisja może działać w sposób niejawny ;-D


Ja bym jeszcze dodał CooL_ZeeK''a jako biegłego i Pracowników CDP jako quasi Sąd Najwyższy. I niech wtedy jeszcze ktos się odezwie, że degrady są dawane wg widzimisię Moderatora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 15:58, Dux napisał:

Ja bym jeszcze dodał CooL_ZeeK''a jako biegłego i Pracowników CDP jako quasi Sąd Najwyższy.
I niech wtedy jeszcze ktos się odezwie, że degrady są dawane wg widzimisię Moderatora:D

To może jeszcze raz w miesiącu będą powoływać trzech ławników spośród własnotytułowców? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze komisję specjalną, która odsłoni cały układ deprawacji? Na przewodniczącego, który błyskawicznie uporałby się z problemem proponuję... ma ktoś nr kom. do kNOTa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 16:02, gaax napisał:

To może jeszcze raz w miesiącu będą powoływać trzech ławników spośród własnotytułowców? :D

Nie lepiej czterech? Wszyscy WT dostali by po stołku i każdy by był szczęśliwy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 15:52, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ > Jest nas wielu i pozbierać opinie i je przedyskutować zajmuje wiele czasu,/.../
Proponuję "komisję odwoławczą" w składzie Olamagato i Volvox, którzy (razem, albo oddzielnie)
będą rozpatrywali odwołania. Komisja może działać w sposób niejawny ;-D


A może sądy 24- godzinne? ;D Chociaż nie wiem, czy naśladowanie naszej władzy doprowadzi do polepszenia sytuacji na forum gram.pl... Może na zmianę- pierwsze cztery godziny Vil, Sol, kolejne cztery Budo, KrzysztofMarek (w końcu własnotytułwiec! BTW Gratulacje) i potem powtórka z rozrywki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie sobie żartować, ale ani na starym forum ani na nowym nie trafiłem na decyzję Olamagato ani Volvoxa z którą bym się nie zgadzał. Sam fakt, że są moderatorami tak długo, o czymś w końcu świadczy. Nawet bana potrafią załatwić elegancko i bez złośliwości. Na złośliwą czy tylko emocjonalną wypowiedź potrafią odpowiedzieć spokojnie i rzeczowo. Więc może pozwolilibyście Im spróbować. Za dużej komisji być nie może, to chyba jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 16:50, KrzysztofMarek napisał:

Więc może pozwolilibyście Im spróbować. Za dużej komisji być nie może, to chyba jasne...

To pewnie chłopaki się ucieszą, że szykujesz im dodatkową robotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 16:53, Jarys napisał:

> /.../> To pewnie chłopaki się ucieszą, że szykujesz im dodatkową robotę ;)

Wątpię. To jeszcze gorsza fucha niż bycie "zwykłym" moderatorem. Ale trudno, jak nie bedzie innego wyjścia? Zresztą, komisja odwoławcza w tym składzie może się każdemu przydać, chyba, że trafiłby się ktoś wyjątkowo upi... to jest wyjątkowo namolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O decyzje Olamagato, czy Volvoxa jestem spokojny, tyle że to jest przecież tylko półśrodek, bo nie załatwia w żaden sposób rozbieżności w "orzecznictwie" moderatorów (a to niewątpliwie istnieje), chyba żeby właśnie potraktować ich opinię jako obowiązującą wykładnię regulaminu w każdej sprawie. Oj, coś mi się nie widzi, by chcieli mieć taką rolę ;)
Intuicyjnie jednak obarczyłbym taką funkcją pracowników CDP (w końcu to ich forum), przydałby się jakiś Nadszyszkownik ds. Forum. Niby jest Solcia The Butcher, ale problem wciąż pozostaje nierozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez nie ma problemu :)

"W przypadku kwestii nieuregulowanych niniejszym regulaminem należy dostosować się do decyzji Moderatów"

a to ze niektorzy mderatorzy nie orientuja sie w podstawowych zasadach prawnych panstwa prawa to juz zupelnie inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 16:18, Full Wypas napisał:

A może sądy 24- godzinne? ;D Chociaż nie wiem, czy naśladowanie naszej władzy doprowadzi do
polepszenia sytuacji na forum gram.pl... Może na zmianę- pierwsze cztery godziny Vil, Sol,
kolejne cztery Budo, KrzysztofMarek (w końcu własnotytułwiec! BTW Gratulacje) i potem powtórka
z rozrywki? :D


Naśladowanie państwa?
Ja znam taką zasade: "nie kradnij - państwo nie lubi konkurencji". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 17:58, morthi napisał:

a to ze niektorzy mderatorzy nie orientuja sie w podstawowych zasadach prawnych panstwa prawa
to juz zupelnie inna bajka :)


Brak dwuinstancyjności wyraźnie kole w oczy, podobnie jak te rozbieżności, ale zmieniając trochę temat:

Twojego sposobu rozdmuchiwania sprawy w żaden sposób nie popieram. Zbyt dużo w nim awanturnictwa, które powoduje, że już mało kto orientuje się, o co walczysz. Można by przecież postąpić, tak jak opisała to Fumiko albo KM. Według mnie ironizowaniem na temat moderatorów i drwieniem sobie z nich niczego nie osiągniesz, a tylko sobie szkodzisz. Nie pisz mi, że traktujesz ich tak, jak Oni potraktowali Ciebie. Zapewne dobrze zdajesz sobie sprawę, że Twoje zachowanie nakręca błędne koło, dlatego tym bardziej nie rozumiem Twojego postępowania. Jeśli uważasz, że jesteś mądrzejszy, to pierwszy powinieneś je przerwać, a swoim nieposzlakowanym zachowaniem i siłą argumentów dowieść racji, choćby przez odwołanie się do Sol, czy innych pracowników CDP, w obecnej sytuacji wątpię, czy ktoś z oskarżanych w ogóle będzie chciał jeszcze z Tobą rozmawiać... Argumenty zostały przesłonięte grubą warstwą emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odwolywanie sie do cdp wymagaloby wydrukowana strasznie dlugiego pisma, dodania do niego dowodow w postaci korespondencji emailowej oraz wyciagow z forum... powiedz mi prosze po co mialbym to robic? sa wazniejsze rzeycz ktorymi mozna sie zajac a swoje zdanie o niektorych moderatorach modge wyglosic tutaj

to ze sie ono im nie podoba to inna bajka - ale tak to jest kiedy sie kogos krytykuje :)
za chwile okaze sie ze powtarzanie przeze mnie zdania z regulaminu zostanie zakwalifikowane jako lamanie netykiety - i odbieranie innym przyjemnosci z korzystania z forum a pozniej bede karany za samo wypowiedzenie sie - nastanie czas forum absurdu

nie jest wazne czy moderatorzy chca rozmawiac - to jest ich obowiazek wynikajacy wlasnie z regulaminu lecz nie ma zadnych sankcji wobec nich jesli z tego obowiazku sie nie wywiazuja - i tutaj jest moim zdaniem najwieksze bledne kolo.

zdanie "W nieuregulowanych..." de facto stanowi regulamin i kazde inne zdanie w regulaminie jest zbedne - tak zostal napisny regulamin i tego sie beda trzymac moderatorzy wiec? o co ta dyskusja? Oni juz wykazali jaka jest racja a ja sie z tym zgadza - jednakze (o ironio) nawet zgadzanie sie z takim stanowiskiem moze skutkowac degradem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 18:43, morthi napisał:

odwolywanie sie do cdp wymagaloby wydrukowana strasznie dlugiego pisma, /.../

Jak chcesz kopać się z koniem, to proszę bardzo. Tylko nie skarż się, że koń mocniej kopie i że to niesprawiedliwe...
Olamagato już Ci napisał, że możesz tupnąć w chodnik. Nic się nie stanie. Ale jak będziesz tupał 20 minut, to ktoś Ci zwróci uwagę, żebyś przestał. Powiedziałbym, że tupiesz już sporo ponad te 20 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować